Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

+3
bodomkes
R&omize
Irwain Nornossa
7 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 16:51

Však ano, ať si každý fantazíruje o čem chce, Irwain o nemožnosti čtení myšlenek pomocí jeho přístroje a já o zpívající kočce ve vesmíru, co s*re duhu Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  NoMouse Mon 13 Jun 2011, 16:57

Koli: zapomnělas na sušenku, která tu kočku znásilňuje... Very Happy

edit
Irwain: věř, mi, já bych se tak krásně rád rozhodl, že se nebude nic zneužívat, nikdo se nebude podezřívat, nebude se vymýšlet, jak to zneužít, ale udělá to i těch zbývajících 6 970 933 080 lidí?


Naposledy upravil NoMouse dne Mon 13 Jun 2011, 17:00, celkově upraveno 3 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 16:58

NoMouse: no jasný, sušenka nesmí chybět Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 17:00

Zas se musím připojit k NoMousovi.

Irwain: Jelikož nelze napsat algoritmus, který by zjistil, jestli jsou ostatní algoritmy správné, např. jestli se v určitém případě nezacyklí - to je dokázáno v teorii vyčíslitelnosti a složitosti, vím o čem mluvím, mám tyhle předměty zdárně za sebou - nelze tudíž nikdy vychytat všechny chyby a nedostatky čehokoli, dokonce ani kdyby ses o to snažil pekelně dlouho. Z čehož nepřímo vyplývá, že všechno má chybu nebo slabinu, jen ji objevit, a z toho, že všechno je zneužitelné. Very Happy A ty před tímhle prostě jen slepě zavíráš oči a říkáš, že všechno bude eňo ňuňo. Very Happy

Já se bojím tvého "budoucího" já, protože aniž si to uvědomuje, je zlé... Tvého "současného" já se nebojím, protože nemá prostředky, aby své záměry zrealizovalo (a snad ani nikdy, ani za tisíce let, mít nebude...) Na druhou stranu uznávám, že třeba v sobotu na TBBT maratónu v Těšíně jsem zatoužil po takové myšlenkové čtečce, abych nemusel všechny své nálezy psát složitě do mobilu. Ale i tak si stojím za svým, ten vynález by napáchal víc škody než užitku...

A to, že všichni lidé budou hodní a laskaví, je, nezlob se na mě, ta NEJVĚTŠÍ utopie vůbec. Lidi jsou od přírody sobci, co chtějí pro sebe to nejlepší. Jak už jsem jednou psal, to je základ evoluce, přežijí ti silnější. To, že se tu navzájem nevyvraždíme, je jen proto, že máme jisté morální zásady. Ale ty má každý jiné a tudíž záleží na každém. Aby se ti splnilo to, co chceš, musel bys zavést nějaký druh "kolektivního myšlení", ale to by byl ten největší zločin v historii lidstva.


Naposledy upravil Ďasík dne Mon 13 Jun 2011, 17:06, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  NoMouse Mon 13 Jun 2011, 17:06

We are The Borg. You will be assimilated... to by se asi Irwainovi líbilo. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 17:07

NoMouse napsal:We are The Borg. You will be assimilated... to by se asi Irwainovi líbilo. Very Happy
Jo! Přesně tohle jsem chtěl "doeditovat". Irwain z nás chce mít Borgy. Dokonce, jak sám říkal, mu nevadí stát se kyborgem. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Kolikokoli Mon 13 Jun 2011, 17:27

Cyberman: "We have been upgraded. Into the next level of mankind. We are human-point-2. Every citizen will receive a free upgrade. You will become like us. I will bring peace to the world. Everlasting peace. And unity. And uniformity." <=== tohle je taky Irwainovo přání Very Happy.


Naposledy upravil Kolikokoli dne Mon 13 Jun 2011, 17:29, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Ukradl bych auto, kdyby se dalo zkopírovat (stahování)

Příspěvek  bodomkes Mon 13 Jun 2011, 17:27

lol! S těmi Borgy jste mě dostali. Very Happy Ti mi doteďka přijdou hrozně děsiví, jak člověku okamžitě seberou vlastní vůli... No
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Ďasík Mon 13 Jun 2011, 17:57

Jo, mně taky. Ale ta holka z Misfits, co z každého udělala nemyslícího slušňáka - mnou přiděleným pracovním názvem "zombíka" - byla možná ještě horší...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Větička...

Příspěvek  R&omize Mon 13 Jun 2011, 19:34

Když budu parafrázovat jednu vše objímající větičku: "Člověk je inteligentní, lidé jsou banda blbců." Ne nadarmo, jak v češtině, tak v hodně cizích jazycích, má výraz pro člověka a lidi dvě různá slova a ne jen množné číslo toho prvního... Idea Takže problém je v tom, že nikdy nebudou dostatečně morální všichni...
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 11:46

NoMouse: Víš co, a v tom je právě ten problém. V tomhle postoji. Když každej bude čekat na ostatní, kdy myslíš, že se to stane? Někdy v nekonečnu. Ne, někdo musí začít. Kdokoliv. A proč bys třeba rovnou Ty nemohl přestat přemýšlet, jak všechno zneužít, atd…? Hm? Že to nedělají ostatní je jen výmluva.
Ďasík: OK, mysli si to. Upřímně, myslíš si to špatně, ale to je Tvoje věc, a já do toho odmítám zasahovat. Smile
Utopie? Zeptej se lidí ve starém Římě na naší civilizaci: popiš jim, jak to tu dneska vypadá, a tak dále, a oni Ti řeknou, abys to dál nehulil, protože tohle je taky utopie.
A žádný kolektivní myšlení nechci, proboha. Z čeho jsem tu podezírán? Z věcí, co jsem nikdy neřekl ani je nemyslel.
Ďasík napsal:… Irwain z nás chce mít Borgy. Dokonce, jak sám říkal, mu nevadí stát se kyborgem. Smile
WTF???? COŽE?!?!?!? Odvolávám se na kodex ohledně čistoty těla a zákazu křížení technologie s biologií. To si piš, že by mi to vadilo, sakra hodně by mi to vadilo. Tělo žádnou technologii nepotřebuje, vhodnou genetickou manipulací lze upravit tak, že bude daleko lepší, v naprosto přirozeném stavu.
Btw, nikoho nechci asimilovat.
Člověk a lidi, jo, to je dobrý. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  NoMouse Thu 16 Jun 2011, 11:53

Irwain Nornossa napsal:Tělo žádnou technologii nepotřebuje, vhodnou genetickou manipulací lze upravit tak, že bude daleko lepší, v naprosto přirozeném stavu.
Taky v té větě vidíte ten paradox? Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Nemá cenu řešit...

Příspěvek  R&omize Thu 16 Jun 2011, 12:38

Irwain je jeden velký paradox, poukazovat na paradox v paradoxu je... paradoxní? Question Mezi optimismem a naivitou je tenká čára, to si uvědom, Irwaine. Jestli si myslíš, že budeš svou naivitu zaměňovat za, snad i díky nám, nově nabytý optimismus, tak se s námi opět neshodneš... Tebe to ale baví... Kdyby nějakým zázrakem taková společnost skutečně vznikla, ty bys byl ten, kdo by podněcoval k rebélii prostě jen proto, abys měl odlišný názor než většina... Idea (Brát s nadhledem.)
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 12:44

Jo, jako paradox se to může jevit, viděl jsem to ještě než jsem to napsal.
Ale ok. Chvíli se snažte opustit vězení reality, a povolit představivosti. Dejme tomu, že můžeme dokonale manipulovat s naší DNA. Prostě já se třeba rozhodnu, že mi nebudou růst vousy, protože mě nebaví to neustále holit, tak ok. Zajdu za nějakým…asi ne doktorem, ale to je jedno. Pozmění DNA, a budu mít pokoj. Kořínky tělo vypudí, a já budu šťastnější. Pak se rozhodnu, že chci mít silnější kosti, stabilně udržované větší množství svalů, větší počet mozkových buněk, spojů mezi nimi, atd. Opět provedu změny, opět budou bez jakýchkoliv vedlejších účinků (je to jen otázka vědy a technologie). Pak se rozhodnu, že chci lepší zrak, hlavně lepší zpracování obrazu, sluch s vyšším rozsahem frekvencí a hlasitostí. Provedu změny, budu se cítit zase líp. Budu to stále já, spamer na TBBT fóru, magor do 4D piškvorek. Rozdíl bude v tom, že si ten tesseract už budu i moct představit.
A bude to přirozený stav. Pro mě rozhodně jo. Bude stabilní, pokud budu mít potomka, nejspíš to zdědí. Bude dokonalejší. Přirozený stav neberu jako to, s čím jsem se narodil. Jako jo, beru, že to je asi fakt přirozenější, než dokonalejší DNA stvořená uměle. Když už teda ne přirozený stav, tak stabilní stav.
Tohle jsem tím myslel.
A btw, neříkejte mi, že kdybyste měli možnost si zdokonalit tělo, ne na kráse, ale na výkonu a „parametrech“, tak že byste toho nevyužili. Neuvěřím vám to ani když to do mě budete hučet až do smrti. Všichni si tu můžeme říkat, jak jsme spokojení s tím, co máme, ale je to pravda? Wink Nesoudím ostatní podle sebe, jen…nevěřím.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  NoMouse Thu 16 Jun 2011, 12:51

Tak si nevěř, ale já bych si v životě nenechal manipulovat s DNA... To je totiž kromě hraní na Boha taky zahrávání si s ohněm... To už je bezpečnější i ten kyborg, tam ta genetická informace zůstává alespoň zachována a může se narodit potomek, který bude normální a kyborga z něj dělat nebudeme. Tady už by nebylo cesty zpět, pokud by se něco posralo...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Kolikokoli Thu 16 Jun 2011, 13:06

Jo, někdo zabije svou ženu a půjde si pozměnit DNA a otisky prstů, někdo vykrade banku a pak si změní třeba barvu kůže, vlasů atd. Všechno je zneužitelné. A genetická manipulace... copak chceme, aby po světě chodili zmutovaní padouši? Co když bude nějaký člověk skrytý vrah a nechá si zmanipulovat své DNA a pak začne doopravdy vraždit?
Co když nějaká skupina organizovaných pedofilů unese malé děti a pomocí gen. manipulace je budou udržovat stále mladé a "čerstvé". Co když nějaký kanibal nechá pozměnit někomu DNA, aby si ho následně uvařil a vychutnal si příchuť pepře, kterou do toho člověka dal?
Co když někdo začne křížit lidi se zvířaty? Co když ti lidé s tím nebudou souhlasit? Co když se armáda rozhodne vytvořit supervojáky, kteří budou na slovo poslouchat, takže nebudou mít problém s rozkazem vyvraždit celou vesnici?
Je toho hrozná spousta. Lidi jsou svině a vždycky se najde někdo, kdo takovou technologii zneužije.
Nikdy nikomu nedovolte, aby š*kal s vaší DNA...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 13:44

Áááá, už vím, co je kamenem úrazu! Lidi. Taže budou pokročilé technologie, ale lidi je nebudou smět používat. Smile
Chápu tady vaše pohnutky, opravdu jo. Nicméně, nenapadlo mě ani na chvíli, jak by to šlo zneužít. Už to ani nebudu obhajovat, myslím na palikaci téhle technologie na lidi v jedné z paralelních realit, která je tak jiná, že tam jsou jiné i fyzikální zákony. Ale to je jedno.
Ještě jsem chtěl říct něco, ale už nevím, co to je, tak vás aspoň obdařím věděním, že tu je něco, co jsem zapomněl. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  NoMouse Thu 16 Jun 2011, 14:56

No, konečně ti to docvaklo. Very Happy Idea Ano, lidi vnáší do každého problému příliš mnoho proměnných, které se nedají předem odhadnout.
A to na co poukazovala Koli jsou extrémní případy, ale už jednak z principu je to špatné a jednak může nastat nějaká nezáměrná chyba, lidi přestanou být plodní, stanou se z nich mutanti, zblbnou nebo do týdne umřou apod.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 15:41

Však jo. Mně to docvaklo před tím. Jen…byl problém trochu pochopit, co se mi tu snažíte říct. Very Happy NIC z toho, co jsem tu publikoval za technologie není vhodné pro tenhle svět. Ani rychlejší přeprava, protože pokud by byly vlaky na gravitačních polštářích obalené silovým polem, jezdící 1200 za hodinu (ty pomalejší), tak by to taky někdo zneužil, třeba tak, že by někdo zavraždil někoho tak, že by ho uvěznil na pseudotrati, a jakmile by vlak přijel, oběť by sice nebyla rozkrájena na třetiny silovým polem, protože je moc široké, ale sražena neskutečnou rychlostí. Tyhle vlaky totiž nebrzdí.
A jinak…opět bych chtěl upozornit na slova DOKONALÁ genetická manipulace. Tohle je záležitost technologie, resp. fantazie, takže to přenechej na mě. Neexistují vedlejší účinky. Proto to taky takhle lze použít. Když uděláš něco, tak víš, že uděláš opravdu jen to. Samozřejmě jasně…nějakej magor to zneužije, ale to teď vynechme. Btw, zruinovalo by to farmaceutický společnosti, protože jde udělat takovou imunitu, že žádný vir nemá šanci.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  NoMouse Thu 16 Jun 2011, 15:47

Dobře, pokud přistoupím na tvé podmínky, tak myslím, že by to dopadlo jako ve Spore jenom IRL. Lidi by neustále vymýšleli různé patvary, jak by mohli vypadat. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 15:55

Ne, zdá se, že stále nechápeš. Neměníš svůj vzhled. O tom to není. Není to o tom, jak vypadáš, o módě, a takhle. Tohle je moc primitivní. Je to o něčem víc, a sice, „co je pod kapotou“.
Třeba průměrný prosťáček by si přidal svaly. OK, to je zajímavé.
A já, i kdybych mohl, tak bych se na to asi vykašlal, IQ bych si zvedl. Nejdřív na 200 a zkusil bych si s tím žít.
S manipulací, i když dokonalou, se musí opatrně.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Heureka!

Příspěvek  R&omize Thu 16 Jun 2011, 17:02

UŽ JSEM TO POCHOPIL! Irwain žije v matematicky teoretickém světě (proto si myslí, že lidi mohou být VŠICHNI morální a nenechá si to rozmluvit), neexistuje NIC, co by nemělo vedlejší účinky... Ani nemůžeš vymyslet něco, co by mělo zanedbatelné vedlejší účinky, bez toho, abys PŘESNĚ chápal PROČ věci TEĎ jsou, jak jsou... Vždyť ani ty blbé farmaceutické firmy nedokážou vymyslet léky, které by člověku z dlouhodobého hlediska více neubližovaly než pomáhaly... Ani nevíme, k čemu je v těle slepé střevo, tak jak pak chceš měnit genetický kód bez vedlejších účinků? Naše tělo je doslova zázrak, na kterém příroda pracovala miliony let, a pak příjde Irwain a začne se hloupě ptát proč ono a proč toto neumí, protože se nudí... Už jsem to pochopil, ty si hraješ na Boha, zadefinuješ si "budiž světlo" (viz tvé "jiné fyzikální zákony") a ono je a už tě nezajímá, že v reálném světě s reálnými fyzikálními zákony se musí udát miliardy náhod, aby bylo to "tvé světlo"... Jen Bůh (pokud nějaký byl nebo je) může být bezchybný, aby se člověk stal bezchybným, musel by porušit fyzikální zákony, Irwaine... Takže bez toho, abys nám ty své fyzikální zákony nadefinoval, prostě NEMÁME ŠANCI pochopit, co na těch svých fantaziích vidíš, my se totiž neužíráme nudou a srovnáváme tvé výplody s reálnými zákony... Takže se nemůžeš divit, že jsou tvé nápady tak strašně naivní... A když se vrátím k tvé oblíbené matematice... I v ní máš například limity, kdy se nekonečně něčemu blížíš, ale nikdy toho nedosáhneš a tak je to i s tou morálkou lidí a se spoustou dalších věcí v životě, jak se říká, mezi nebem a zemí... Idea Jako člověk máš jedinou dokonalou moc nad svými myšlenkami, těmi to začíná, těmi můžeš měnit svět kolem sebe, ale končí to myšlenkami lidí jiných. Pokud nemají na věc hodně podobný náhled, tak s nimi nehneš a ten mít všichni NIKDY nebudou, to by byla nuda jako matematika sama... Twisted Evil (Brát s velkým nadhledem!) Proto se vždycky můžeš mít dobře, ať už se děje, co se děje, ale všichni se mít dobře nebudeme nikdy, to prostě nejde, lidi jsou blbí a všichni si poradit nenechají...
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 17:17

Sakra, já půjdu do minulosti, a řeknu svému minulému já, že měl pravdu.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty A v čem?

Příspěvek  R&omize Thu 16 Jun 2011, 17:18

No to už je ale porušení zákonů... Mimochodem, v čem? Very Happy
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 17:34

Ve tvrzení, že některé věci je lepší nechat v hlavě. Very Happy Případě sdílet po letech intenzivního kontaktu. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky - Stránka 2 Empty Re: Genetická manipulace, ovládání myslí a další hi-tech hračky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru