Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 23:50

mike2 napsal:když v BBT Penny k smrti vyděsí, že jí kluk, se kterým tři čtvrtě roku spí, řekne, že ji miluje, tak to už je prostě trochu moc.
S tím souhlasím, je blbá. A můžu ti klidně říct, že po tom, jak Penny brutálně odkopla Leonarda, jsem jí moc nemohl přijít na jméno a ještě teď to má u mě pěkně pohnojené... Ale co se týče nynější situace s Rajem - to bylo naprosto v pohodě.
mike2 napsal:
Ďasík napsal:a to, jak se říká v Thin Blue Line, "je jen špičkový ledovec"...
To mi zní spíš jako Haló, haló... :-)
Říká to inspektor Grim v Tenké modré linii, on má úplně šílené hlášky a mono(dia)logy. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Tue 31 May 2011, 06:48

Kolikokoli napsal:Jo, to je přesné. Když jsem se dodívala, tak jsem si řekla: "Páni! To byl super konec!" a těšila jsem se, až se tady všichni budeme smát Pennyině hlášce. Místo toho jen jakési "nadávání" na Penny/Raje. Nikdy jsem v seriálech nechápala, proč "bývalý přítel" řeší to, že jeho bývalka (a stále kamarádka), skončila v posteli s jeho kamarádem. Ostatně - co Joey a Rachel v Přátelích? Nebo Barney a Robin v HIMYM? Nepamatuji si, že by "spoludiváci" obviňovali někoho z nich, že jednal "proti bývalému příteli a nejlepšímu kamarádovi".


Tobě pořád nedochází ,že většině lidí na tom vadí ,že RAJ věděl jak Penny pořád má ráda Leonarda a i přesto se sní vyspal. Kdežto v případech co jsi uvedl se ty páry do sebe zamilovaly.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  tx Tue 31 May 2011, 08:13

Kolikokoli napsal:Jo, to je přesné. Když jsem se dodívala, tak jsem si řekla: "Páni! To byl super konec!" a těšila jsem se, až se tady všichni budeme smát Pennyině hlášce. Místo toho jen jakési "nadávání" na Penny/Raje. Nikdy jsem v seriálech nechápala, proč "bývalý přítel" řeší to, že jeho bývalka (a stále kamarádka), skončila v posteli s jeho kamarádem. Ostatně - co Joey a Rachel v Přátelích? Nebo Barney a Robin v HIMYM? Nepamatuji si, že by "spoludiváci" obviňovali někoho z nich, že jednal "proti bývalému příteli a nejlepšímu kamarádovi".
Joey v Pratelich to nejdriv rekl Rossovi, kterej mu to dovolil zrovna nedavno ten dil davali na Prime Smile )
Co se tyce Barneyho, tak mam pocit, ze jednak chtel po Marshallovi, aby ho z toho nejak vysekal, a hlavne Ted mu pak dal jasne najevo, ze mu to nevadi, kdyz ukoncili "friends with benefits" vztah s Robin.
Ale Raj/Penny mi taky prijde v pohode - oba jsou nezadani a jestli to nekdo muze brat jako blbost a vycitat si to, tak je to Penny, nikoliv Raj.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  ogedeikhan Tue 31 May 2011, 10:59

Kal-El napsal:Tobě pořád nedochází, že většině lidí na tom vadí, že RAJ věděl jak Penny pořád má ráda Leonarda a i přesto se sní vyspal. Kdežto v případech co jsi uvedl se ty páry do sebe zamilovaly.

už někdy někdo z těch, co jim to tak vadí, ne tak docela o své vůli skončil v opilosti s někým v posteli a ještě navíc to bylo po všech stránkách faux pas? já jo Embarassed neplatí při tom žádné "věděl". já bych to tehdy za střízliva neudělal ani omylem, ale kombinace alkohol+testosteron ti na vybranou nedá, pokud je protějšek vstřícný Neutral takže už nechte nebohého rajeshe rajeshem Wink
ogedeikhan
ogedeikhan

Znamení : Střelec Pes
Počet příspěvků : 67
Bodů : 76
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09
Věk : 53
Místo : pryn, mérän

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Tue 31 May 2011, 15:21

Mi už je Raj po této season ukradený..

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Bizzy Tue 31 May 2011, 16:21

Víte co? Jděte všici do háje jak to všechno řešíte bože. Sem na fórum už asi nikdy nevlezu, akorát ten seriál spíš většině hnusíte a hnusíte si ho ještě sobě. Já si ten seriál užívám, jak hláškama, tak i tím dějem co se tam deohrává a jsem spokojenej, ale vy prostě musíte do toho rejpat.
Pro mě jsou všichni výborní a prostě se na tu pátou řadu těším.

:-D:-D Možná jsem se na začátku nechal trochu unést, ale stojím si za tím :-D:-D.

Bizzy

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Tue 31 May 2011, 17:35

Vždyť je skoro jedno proč. Hlavně, aby z toho neudělali pravidlo a v páté sérii jsme nemuseli sledovat kdo s kým a kde. Raj a Penny v posteli mi nevadí, ale pohnojila si asi návrat k Leonardovi. Kdybych si nevrznul tak dlouho jako Raj, nemusel bych možná ani tolik pít abych skočil za Penny pod duchnu. Very Happy IMHO každá holka je něčí bejvalka a kdyby jsme to řešili ve skutečnosti tak jak tady, tak lidstvo už vyhynulo, protože by došly nový holky. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 31 May 2011, 17:43

Flame!Twisted EvilLaughing
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Tue 31 May 2011, 18:00

Vždyt na tomto foru je svoboda projevu.. tak když jsem napsal názor a 70% lidí se do mne pustilo tak se není čemu divit. Já si za nim stojím.
A pořád nechápu ty "Raj likery" . Tohle byl od Raje podraz. Je to tak jak to vnímám. Být Leonardem určitě sním ani s Penny nemluvím po nějakou dobu ,ale jak znám scénaristy tak to bude úplně jinak.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Bizzy Tue 31 May 2011, 18:06

No to je, ale řešíte fakt hlouposti. Leonard se nemá vůbec na ně co zlobit. Penny je svobodná a může si dělat co chce a Leonard má Pryiu bo jak se píše. A tímto bych to uzavřel :-D

Bizzy

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Tue 31 May 2011, 18:26

Tak zaprvé, už nás bylo několik, co se pokusili jim vysvětlit, že je to v pohodě, protože už spolu nechodí rok! A ještě k tomu má Leonard jinou holku, tak není důvod, proč by se na něj Penny měla ohlížet.
Zadruhé, ať si říkáš co chceš, snažíš se konverzaci uzavřít jako každý jiný - "tohle je můj názor a ten je jediný správný, takže není, co řešit."
A nevím, co se pořád podivuješ; nezapomeň, že Cogito Ergo Sum. Musíš pochybovat, abys objevil pravdu. Tak se nečerti, že furt na fóru někdo diskutuje. Wink
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 31 May 2011, 18:31

bodomkes: Výborně jsi to „uzavřela“. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  honzah Tue 31 May 2011, 21:42

Já se přidám ke Kal-Elovi.
Neodsuzuju Penny ani Raje, ale pohnojili si to dost.
argument, že jsou od sebe rok by platil v případě, že by to mezi nimi bylo uzavřené, což není. To, že L chodí s Priyou nic neznamená, futrt má Penny rád a chtěl by to zpátky, Penny k tomu dospěla taky.
Argument s Joeym moc neplatí, anžto tam se to řešilo delikátněji a dlouhodoběji a i vtipněji.

a flame? tohle je slušná diskuse, běřte se podívat třeba na novinky nebo idnes, ať vidíte, co je to flame ;-)

honzah

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 31 May 2011, 21:49

honzah: Že to nemají vyřešené…na tom něco bude, ale asi to je aspoň částečně vyřešené.
TO s flamem byla jen nadsázka, ajsně, jsou daleko horší servery. Very Happy Zrovna na novinkách jsem si to párkrát četl Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Tue 31 May 2011, 22:45

Díky ,že se najde aspon někdo kdo semnou souhlasí. Smile

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 31 May 2011, 23:00

Argument s Joeym neobstojí, proto jsem ho tu nikdy za sebe nepsal. Ale to neznamená, že má Kal-El pravdu. Very Happy A ten flame byl samozřejmě míněn s nadsázkou... Diskusi na Novinkách občas čtu a tam je to fakt maso, a to tam ti lidi mají svá pravá jména! Nechápu. Very Happy

Já budu argumentovat takhle: vy tady pořád tvrdíte, že Raj něco věděl, Penny něco věděla atd. atd. Ale já myslím, že ani jeden v té chvíli nevěděl vůbec nic... (A i kdyby jo, tak na tom nezáleží, protože v té chvíli Raj ještě nevěděl, že Priya Lea odkopla a že tedy mají s Penny zase šanci.)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Tue 31 May 2011, 23:08

Ďasík napsal:A i kdyby jo, tak na tom nezáleží, protože v té chvíli Raj ještě nevěděl, že Priya Lea odkopla a že tedy mají s Penny zase šanci.

Rajesh pravděpodobně věděl, že jeho sestra, která se zřejmě dorozumívá s rodiči přes jeho notebook, pojede za krátkou dobu zpět do Indie. A myslím, že by byl schopen si domyslet důsledky.
Nikoho z nich ale za chování neodsuzuji, protože pořád si myslím, že vztahy seriálu škodí. =)

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Tue 31 May 2011, 23:15

Já nedávala Joeyho a Barneyho za příklad, abych ukázala, jak byli naštvaní v seriálu, ale abych porovnala, jaká byla reakce diváků. To, že se spolu Robin a Barney vyspali nikdo na fóru neřešil (rozhodně ne stylem, že Barney zradil Teda). Stejně tak, když jsme se bavili ve škole o Přátelích, tak nikdo Joeyho neodsuzoval, jako "zloděje žen". Omlouvám se, jestli to předtím bylo napsáno nejednoznačně.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Tue 31 May 2011, 23:45

Co se Barneyho týče, tak mi přišlo, že většina lidí co znám (a sledovala HIMYM) mu nemohla přijít na jméno. Ale je možná tím, že když takový názor do relativně malé skupiny někdo přinese a rozšíří v ní, tak ho členové té skupiny považují za obecně přijímaný právě tento názor.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 01:00

Notak, HIMYM a TBBT jsou přece nesrovnatelné. Můj názor: HIMYM je blbost, která se neustále točí jen o tom, jak jsou někde v baru, snaží se tam někoho balit, pak jsou…někde jinde, a pak zase. To jsem viděl jen pár dílů, a znelíbilo se mi to natolik, že považuji za mučení to sledovat.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Wed 01 Jun 2011, 06:43

Kolikokoli napsal:Já nedávala Joeyho a Barneyho za příklad, abych ukázala, jak byli naštvaní v seriálu, ale abych porovnala, jaká byla reakce diváků. To, že se spolu Robin a Barney vyspali nikdo na fóru neřešil (rozhodně ne stylem, že Barney zradil Teda). Stejně tak, když jsme se bavili ve škole o Přátelích, tak nikdo Joeyho neodsuzoval, jako "zloděje žen". Omlouvám se, jestli to předtím bylo napsáno nejednoznačně.

Už jsem to psal v předešlém postu. Robin s Barneym neodsuzovali až tak ,protože do sebe byli dá se říct zamilovaní. Přátelé jsem nesledoval takže se ktomu nevyjadřuji.

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 14:22

Ale oni se spolu nevyspali poprvé, protože byli do sebe zamilovaní. Sami ráno říkali - "Tohle se nikdy nestalo." Já jen nechápu, proč to lidi (diváci) tolik řeší u Raje a Penny, ale když je to jinde, tak se to nijak neřeší. V Přátelích si Joey začal s Rachel s "povolením", ale pořád - je to kamarád jejího bývalého přítele. A nikdo na Joeyho nenadával, že Rossovi Rachel ukradl atd. (stále mluvím o divácích). Ano, možná s tím někteří nesouhlasili, ale rozhodně neodsuzovali Joeyho jako "zloděje žen". Nechápu proč se teď všichni vrhli na Raje, jako supi na čerstvou mršinu..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 14:31

Navíc potom, jak klidně vzal Raj to, že mu Leonard spí se sestrou... Měli jste vidět Rosse, jak zuřil, když zjistil, že Chandler spí s Monicou (pro neznalé - Rossovou sestrou).
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 14:35

Náhodou, Ross to vzal klidně... teda, poté, co mu řekli, že se milují, a že jim na něm záleželo Very Happy Very Happy Very Happy. A nebyl v té době taky ještě na drogách (prášcích na nervy)?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 14:41

Ross je vidí: Co to... co to s ní děláááááááááááááááááááš??!! To je přece moje sestrááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
O chvíli později: Chandlere!!! Chandlere, viděl jsem, co jsi dělal, viděl jsem, co děláš mé sestře, vypadni!!! Very Happy

(s tím vypadni si nejsem jistý, ale jinak je to doslovně Very Happy)

Koli: Jo, bral Diazepam na uklidnění, kvůli sendviči Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 19 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru