Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 18 z 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 May 2011, 20:26

A vůbec, jak víte že se spolu vyspali? Teda, technicky vzato spolu spali v jedné posteli, ale víte co myslím... Very Happy Třeba k ničemu nedošlo a Pennyino "Tohle se nikdy nestalo", mělo znamenat, že spolu v té posteli nikdy neleželi. Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 20:27

Jo, jen se vysvlíkli a uložili se jako do postele Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 May 2011, 20:33

Jo, bylo horko... Nebo nešlo topení. Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 20:46

Jak to víme, no jednoduše. Tvůrci potřebovali nějaký…prostě aby nás napínali do další série. Pak tam byl chlast, Penny hláška, spali v jediné posteli…
jako je i šance, že se nic nestalo, ale poměrně malá.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 May 2011, 20:55

No právě, napínají nás, abysme si mysleli, že k tomu došlo a pak nám v prvním díle ukážou, že k ničemu nedošlo. Very Happy Ano, je to malá šance, ale je to pořád alespoň nějaká šance.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 21:02

Přesně. Základ vytváření sledovanosti. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Mon 30 May 2011, 21:51

mike2 napsal:Leonardův vztah s Leslie se nikdy ani zdaleka neblížil tomu, co měl s Penny. Pokud se vůbec kdy dalo mluvit o tom, že s ní chodil...

Jo, ale stejně...mně to přijde skoro to samý.
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 22:32

Irwain Nornossa napsal:Hlavně se to tu řeší stejně vážně, jako kdyby se to někomu stalo. Very Happy
Však jo, přečti si předchozí diskusi Wink (každopádně já to nebyl). Právě kvůli tomu se tu rozjel tenhle flame...

Musím říct, že mě překvapila Koli, když jen napsala, že Raj je prostě zákeřný, ale ani nepřipomněla, že byl opilej stejně jako Penny - a na Raje alkohol působí úplně maximálně... Wink Osobně si myslím, že Penny vnímala daleko víc než on. No a k tomu "porušení" pravidel už se radši víc vyjadřovat nebudu, jen bych se opakoval. Prostě ani jeden z nich neudělal nic špatného.

A taky mě zarazilo puritánství některých zdejších lidí (nic proti). Já sice taky vztahy na jednu noc neprovozuju, ale nevidím ani náznak důvodu, proč bych za to měl někoho odsuzovat. Je to každého věc a (navíc) v dnešní době mi na tom nic špatného nepřijde. Přece jen nežijeme někdy v 18. století...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Mon 30 May 2011, 22:40

Ďasík napsal:A taky mě zarazilo puritánství některých zdejších lidí (nic proti). Já sice taky vztahy na jednu noc neprovozuju, ale nevidím ani náznak důvodu, proč bych za to měl někoho odsuzovat. Je to každého věc a (navíc) v dnešní době mi na tom nic špatného nepřijde. Přece jen nežijeme někdy v 18. století...
Nedivím se, že Tě to zaráží. Very Happy Já zase nechápu lidi, co mají vztahy na jednu noc.
Říká se tomu demisexualita, nebo tak nějak. Prostě k tomu, aby sis to užil, nebo abys vůbec c někým mohl spát, potřebuješ lásku. Pro někoho těžce pochopitelný, pro někoho každodenní život.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 22:47

Ďasík napsal:Musím říct, že mě překvapila Koli, když jen napsala, že Raj je prostě zákeřný, ale ani nepřipomněla, že byl opilej stejně jako Penny - a na Raje alkohol působí úplně maximálně... Wink Osobně si myslím, že Penny vnímala daleko víc než on. No a k tomu "porušení" pravidel už se radši víc vyjadřovat nebudu, jen bych se opakoval. Prostě ani jeden z nich neudělal nic špatného..
Ano, to jsem tam nějak nezmínila, ale myslela jsem to tak nějak komplexně (když je opilý, tak je ještě zákeřnější a horší - viz ten díl, kdy se dostal mezi prvních 30 pod 30).
K tomu ostatnímu jsem se již vyjádřila Very Happy. Irwaina chápu, ale musíme být tolerantní. Já bych to sice taky neudělala, ale když to někomu nedělá problém, tak co, nesoudím ho/ji.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 22:53

Jak říkám - sám to neprovozuju... Smile Ale právě takovémuhle puritánství vděčí Spojené státy (USA byly puritány dokonce založeny) za to, že tzv. nejsvobodnější země světa má zároveň i nejNEsvobodnější národ světa. Půlka států je obrovsky podřízena náboženství (proti věřícím nic nemám, mám i spoustu věřících kamarádů, ale v USA a Polsku to už je extrém), v televizi je obrovská cenzura - násilí, nevhodná slova atd. a to, jak se říká v Thin Blue Line, "je jen špičkový ledovec"...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 22:56

Jojo, v USA je to hrozné. Můžeš mít brokovnici na ulici, ale běda, jak si holka vezme bokovky... Rolling Eyes
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 22:58

Já jsem hodně pro toleranci, takže tenhle přístup mi opravdu hodně vadí...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Mon 30 May 2011, 22:59

A vy se divíte, když to tam založili puritáni, kterým připadala Anglie 17. století moc prostopášná.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Mon 30 May 2011, 22:59

USA <3 Very Happy


Prostě Raj udělal zmrdovinu a ted mne štve ,že další epka bude až za 5 měsíců xD
Kdyby mu neřekla ,že pořád chce Leonarda.. a nebo Leonarda už neměla ráda tak to beru ,ale tohle je podraz.

Sorry je to jen názor..


Naposledy upravil Kal-El dne Mon 30 May 2011, 23:00, celkově upraveno 1 krát

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Mon 30 May 2011, 23:00

přijde mi, že trochu přeháníte.. vadí mi to co provedli teďka s dsk, ale jinak to takhle strašné není..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 23:02

MartyCZ napsal:A vy se divíte, když to tam založili puritáni, kterým připadala Anglie 17. století moc prostopášná.
Však přesně tohle jsem psal. Very Happy

Kal-El: Neboj, jak už jsem ti psal, tvé (i když špatné) názory mi vůbec nevadí. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Mon 30 May 2011, 23:06

Přesně tohle Chuck a Bill zamýšleli a my se všichni chytli do pasti Very Happy Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 23:10

No, upřímně, fakt jsem tohle nečekal... Říkal jsem si - super, Raj se vyspal s Penny, navíc to udělali vtipně a Penny si střihla i hlášku, skvělý konec... A pak tady čtu všechno to, jaký je Raj hajzl, podrazák, že po roce porušil nějaké pravidlo apod. Nestačil jsem zírat... Shocked Shocked Shocked
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Mon 30 May 2011, 23:13

Pardon, snažím se sledovat, ale nemůžu to vychytat všechno. Smile Ale ony jsou USA a USA. Kdysi dávno jsem viděl "dokument", kde ukazovali, jak by to vypadalo, kdyby jih vyhrál válku. Vedle Konfederativních států Amerických je USA země osvícených liberálů na které Simpsonovský FOX tak často nadává.

Gabrielle: Jak říkal Irwain, jen další metoda na zvýšení sledovanosti. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 23:22

Jo, to je přesné. Když jsem se dodívala, tak jsem si řekla: "Páni! To byl super konec!" a těšila jsem se, až se tady všichni budeme smát Pennyině hlášce. Místo toho jen jakési "nadávání" na Penny/Raje. Nikdy jsem v seriálech nechápala, proč "bývalý přítel" řeší to, že jeho bývalka (a stále kamarádka), skončila v posteli s jeho kamarádem. Ostatně - co Joey a Rachel v Přátelích? Nebo Barney a Robin v HIMYM? Nepamatuji si, že by "spoludiváci" obviňovali někoho z nich, že jednal "proti bývalému příteli a nejlepšímu kamarádovi".
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Mon 30 May 2011, 23:27

Popravdě Barney se v HIMYM za sex s bro's ex obvinil sám. Dokonce si i najal právníka, aby ho z toho dostal. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 30 May 2011, 23:27

Marty: Jo, té puritánské části se dokonce oficiálně říká Biblický pás... http://cs.wikipedia.org/wiki/Biblický_pás
Bohužel ale jejich vliv je - třeba co se médií týče - občas celostátní, a to je velký problém.

Koli: Pravda. Very Happy Navíc Joeyho musí někteří z nás tady pořádně "nemít rádi" - on je ztělesněním vztahu na jednu noc. Vždyť má na každý večer rande s holkou, k té má domluvenou náhradnici a k té má další náhradnici. A jak jednou řekl holce, kterou si nepamatoval - víš, děje se to často, nestačím to sledovat...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 23:31

Marty: přesně, proč to řešil? Vždyť už byli od sebe!
Ďasík: Zlej Joey! Je to parchant a už si jdu pro kamení! Suspect
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Mon 30 May 2011, 23:35

Ďasík napsal:A taky mě zarazilo puritánství některých zdejších lidí (nic proti). Já sice taky vztahy na jednu noc neprovozuju, ale nevidím ani náznak důvodu, proč bych za to měl někoho odsuzovat. Je to každého věc a (navíc) v dnešní době mi na tom nic špatného nepřijde. Přece jen nežijeme někdy v 18. století...
Nejde (aspoň v mém případě) o odsuzování toho, že to někdo dělá, ale toho, když z toho dotyčný dělá normu a ještě se dívá skrz prsty na toho, kdo se tak nechová. Budiž, ještě bych dokázal pochopit, že v HIMYM to Ted na prvním rande s Robin trochu přehnal (ale ty hysterické reakce všech ostatních považuju za daleko přehnanější), ale když v BBT Penny k smrti vyděsí, že jí kluk, se kterým tři čtvrtě roku spí, řekne, že ji miluje, tak to už je prostě trochu moc.
a to, jak se říká v Thin Blue Line, "je jen špičkový ledovec"...
To mi zní spíš jako Haló, haló... :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 18 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru