Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

+48
NoMouse
padina
honzah
Sup_
Greg
Bizzy
esanti
Mysh
ohara
Ravenyse
ludolf
tx
Kal-El
Lisa
loner
R&omize
bozdinka
Miro
Kyong
lemming
jaco
Raistlin
Georgo
baal666
Pascal
bakeLit
Sheldon-Cooper
DSemik
al-kesh
mike2
Gabrielle
karaya1
rampage
firkraag
Kolikokoli
Borboletka
Pinny
kezir
tommas
Ďasík
MartyCZ
Grepis
yossarian
bodomkes
trinx
Budjik
minnie
ogedeikhan
52 posters

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 22 May 2011, 16:18

pozor, tohle bych nepřála ani shellymu, a toho ráda mám *mmmuck* Very Happy
já jsem docela dost holka, a tohle pravidlo respektuju, takže určitě není jen chlapské Smile
a tahat tady do toho tu doktorku, to snad ani nemůžete myslet vážně.. copak s howardem někdy chodila?
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 22 May 2011, 16:20

A ne snad? Smile Bylo to stejné, jako když Sheldon přebral Rajovi Lalitu (akorát Sheldon ani nevěděl, co udělal, takže se to u něj dá odpustit).


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 22 May 2011, 16:21, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 22 May 2011, 16:21

Je to její věc. Penny nevěděla, jak na tom Leonard s Priyou je a není mrcha, aby jim rozbíjela vztah. Tak se opila a vyspala se s Rajem. U Raje víme, jak se chová, když pije, ten by na ni skočil, i kdyby s Leonardem chodila. Byl její problém/její věc, že se neuhlídala. Asi byla opilá dost na to, aby věděla, že to chce, ale ne tolik, aby si Raj myslel, že ji zneužil Very Happy (sorry, nemohla jsem si to odpustit Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 22 May 2011, 16:22

Členem protidrogového komanda nejsem a kempovací díl považuju za jeden z nejslabších. Některé části linie Sheldon-Penny celkem ušly, ale ta druhá byla celkově slabá a její závěr to dorazil.

Svůj názor na Raje už jsem napsal: kdysi dávno měl své kouzlo, ale ve třetí sérii to s ním začalo jít z kopce (když se stal "pátým kolem u vozu") a to současné lavírování mezi užírajícím se ubožákem a zákeřným hajzlíkem mne ani trochu neoslovuje. Je to sice jeden z "otců zakladatelů", ale momentálně by mi ze sedmi trvalých postav chyběl nejmíň. Snad autoři vymyslí něco, co by jeho postavu zase oživilo.

Na Priyu měnit názor nemusím, ta mi byla protivná hned od začátku a teď se mi jen potvrdilo, že nemusím mít výčitky svědomí, protože ve skutečnosti je ještě o něco horší, než jsem si celou dobu myslel.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 22 May 2011, 16:23

Koli, ty dneska válíš. lol! lol! lol!

A abych odpověděl: Tak to byla akorát. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 22 May 2011, 16:24

minnie napsal:copak s howardem někdy chodila?
A ne snad?
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 22 May 2011, 16:25

vzdávám to, jsem tu v menšině a navíc tohle stejně nevyřešíme, scénaristi si s náma stejně budou hrát jak se jim zlíbí..
a že mám zásadně exotské názory už jsem si zvykla Very Happy
sorry, ale návštěvu řídicí místnosti mars roveru s malým židem s páskou přes oko bych nebrala jako rande ani v nejdivočejších snech Very Happy stephanie to sama řekla..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 22 May 2011, 16:28

mike: No, aspoň že tu Priyu nemáš rád, když už nic... Smile

minnie: Nějakého protivníka tu mít musíme, jinak by tu nebyla žádná sranda. Very Happy A ti, kdo nemají rádi Raje, to holt u mě mají kapku nahnuté, no... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 22 May 2011, 16:28

Vy naděláte, když jsou svobodní, tak ať si chodí a spí, s kým chtějí. Neřeknu, kdyby Penny hupsa s Rajem do postele hned druhý den po rozchodu s Leonardem, ale tohle je už rok... za rok se stalo tolik věcí...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 22 May 2011, 16:28

Technická poznámka: Stephanie s Howardem nechodila, jen se potkali v baru a on ji vzal na univerzitu, aby jí ukázal Mars Rover. Od Leonarda samozřejmě nebylo morálně čisté, že ji hned sbalil (resp. nechal se od ní sbalit), spíš bych řekl, že to od něj byla pořádná podpásovka, ale tvrdit, že Stephanie chodila s Howardem, je IMHO hodně přehnané.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  DSemik Sun 22 May 2011, 16:29

minnie napsal:vzdávám to, jsem tu v menšině a navíc tohle stejně nevyřešíme, scénaristi si s náma stejně budou hrát jak se jim zlíbí..
a že mám zásadně exotské názory už jsem si zvykla Very Happy

Já myslím že jsou tu v podstatě dva názory, přičemž rozvrstvení je tak půl na půl, s rozdíly v detailech.

Stephanie sama řekla že by s Howardem nešla, takže tam až tak velký problém nevidím.

Vidíte jak to dopadá, když se do seriálu a geecích a nerdech cpou vztahy? =)

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 22 May 2011, 16:29

Ďasík napsal:A ti, kdo nemají rádi Raje, to holt u mě mají kapku nahnuté, no... Wink
já vím, se divím že tu už dávno nemám banán Very Happy nebo smazané všechny kritické příspěvky Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sun 22 May 2011, 16:30

mike2 napsal:Technická poznámka: Stephanie s Howardem nechodila, jen se potkali v baru a on ji vzal na univerzitu, aby jí ukázal Mars Rover. Od Leonarda samozřejmě nebylo morálně čisté, že ji hned sbalil (resp. nechal se od ní sbalit), spíš bych řekl, že to od něj byla pořádná podpásovka, ale tvrdit, že Stephanie chodila s Howardem, je IMHO hodně přehnané.
No, minimalne Howard si to myslel...
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 22 May 2011, 16:32

kdybys to bral takhle, tak penny s leonardem spolu chodí už 4 roky Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 22 May 2011, 16:33

DSemik napsal:Vidíte jak to dopadá, když se do seriálu a geecích a nerdech cpou vztahy? =)
To už víme - přijdou pozdě do kina. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 22 May 2011, 16:35

minnie napsal:
Ďasík napsal:A ti, kdo nemají rádi Raje, to holt u mě mají kapku nahnuté, no... Wink
já vím, se divím že tu už dávno nemám banán Very Happy nebo smazané všechny kritické příspěvky Very Happy
Taková sketa nejsem. Very Happy I když občas jsem v pokušení... Wink

Ne, samozřejmě si dělám srandu, jsou to vaše názory, i když špatné názory. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 22 May 2011, 16:36

minnie napsal:kdybys to bral takhle, tak penny s leonardem spolu chodí už 4 roky :D
Tak nějak... vždyť Leonard sám jednou řekl, že je v tom vztahu o dva roky déle než Penny...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sun 22 May 2011, 16:38

Ďasík napsal:..jsou to vaše názory, i když špatné názory. Smile
"they are having fun wrong" Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Lisa Sun 22 May 2011, 19:08

Kolikokoli napsal: Asi byla opilá dost na to, aby věděla, že to chce, ale ne tolik, aby si Raj myslel, že ji zneužil Very Happy (sorry, nemohla jsem si to odpustit Very Happy)
Chandler pro mě byl, je a bude vždycky the best! cheers
Lisa
Lisa

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Sun 22 May 2011, 20:03

Taky si musím trochu přiložit pod kotel. Very Happy
Jestli to jsou nebo nejsou kamarádi je mi vcelku jedno, pokud by netvrdila, že rozchod s Leonardem byla chyba. Tím tomu rozhodně nepomohla a pěkně si to IMHO podělala. Vztah Raj a Penny je sice blbost, ale scéna v posteli byla super. Raj je asi fakt nej postava posledních dílů.
Taky mě dost vadil začátek v restauraci kde si utahovala ze svého bývalého, ale jak říká skvělého kluka. Přišla mi protivná jak s prominutím psí prdel. Celá ta scéna mi přišla divná a trapná.
Pokud jde o Pryiu, už aby byla zpátky v horké Indii. Je to obyčejná manipulativní mrcha i když to asi bude záměr writerů. Startrek v ložnici jsem bral jako pocit viny za to, že neřekla Leonardovi o odjezdu a dopřála mu aspoň něco. Doufám, že už ji neuvidíme a jelikož herečka ještě nemá ani příslib smlouvy na pátou sérii vypadá to dobře.

A Howard že chodil se Steph ? Tak to jsem měl sakra víc holek než jsem si do dneška myslel. Very Happy


Edit: pokles sledovanosti bych viděl spíš v přesunutí seriálu na čtvrtek na stejný čas kdy běží American Idol. CBS si musí být hodně jisté ohledně TBBT když udělá takový krok a zatím seriál skončil vždy druhý hned za AI


Naposledy upravil rampage dne Sun 22 May 2011, 20:21, celkově upraveno 1 krát
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Kal-El Sun 22 May 2011, 20:11

No jak to říct.. já názor na Raje nezměním.

Beru ho tam prozatím jako nejslabší článek seriálu . Doufám ,že další řadu sním scénaristé udělají nějaké vtipné scény ,které mi na něj vrátí pohled jak jsem měl 1.2.3 season .

Jinak doufám ,že se Leonard nedá dohromady ani s jednou. Pria si odcestuje ... i když Pria mi nějak nevadí . A když už budou chtít Leonardovi nějaký vstah dát tak to bude známost ,že někde nějakou pěknou ženskou potká.. nějakou ulétlou do Star treku .

K Penny radši mlčím nebo tento poslední díl mi na ni pokazil názor . Ona je ochotna se vyspat jak je vidno tak ským koliv.
A je úplně jedno jestli byla namol nebo ne.

Jinak je jiné když se zamilujete do sestry kamaráda a chodíte sní.. máte se rádi .. .. a není to to samé jak když 2 kámoši navíc Penny která Raje vždy odmítala a at už byla nebo nebyla na mol tak se sním vyspala a tohle je největší fail

Kal-El

Počet příspěvků : 66
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 22 May 2011, 20:26

rampage napsal:Taky mě dost vadil začátek v restauraci kde si utahovala ze svého bývalého, ale jak říká skvělého kluka. Přišla mi protivná jak s prominutím psí prdel. Celá ta scéna mi přišla divná a trapná.
Nejdřív jsem měl chvilku pocit, že se ho snad snaží Priye zošklivit, ale nehledal bych v tom něco zlého. Penny sice začala, ale spíš v informativním duchu a pak už to byla kolektivní záležitost a Penny do něj zdaleka neryla nejvíc. Navíc tyhle narážky měla už v době, kdy spolu chodili. Sice je fakt, že si nedokážu představit, že by si Leonard takhle utahoval z ní a jejích slabostí, ale to je spíš problém Leonarda než Penny.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 22 May 2011, 20:35

mike2 napsal:Sice je fakt, že si nedokážu představit, že by si Leonard takhle utahoval z ní a jejích slabostí, ale to je spíš problém Leonarda než Penny.
Já jo. Dokonce to už dělal. Very Happy Když mu řekla, že věří vědmám...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 22 May 2011, 20:52

Ďasík napsal:Když mu řekla, že věří vědmám...
No jo, to je vlastně pravda...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  ludolf Sun 22 May 2011, 20:55

Penny je v sexu příliš lehkovážná - on jí to ostatně v jedom díle Sheldon spočítal. A vyspat se s kamarádem kluka, na kterého si nejspíš stále myslí, je velká chyba.

ludolf

Počet příspěvků : 18
Bodů : 18
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA] - Stránka 8 Empty Re: S04E24 - The Roommate Transmogrification [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru