Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

+31
Owen
Mysh
tx
bodomkes
MartyCZ
minnie
vetka.M
Xaron
ceda
Kolikokoli
Nightlysin
NoMouse
Ďasík
Totka
Lord Denvil
SteveV
frey
bluguja
mikihans
Pinny
bartys
Sheldon-Cooper
terminal
martin.ctrlv
lukkas93
baal666
kotja
bakeLit
yossarian
R&omize
Admin
35 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Sun 29 May 2011, 15:40

Ke stažení budou až finální, ale ty budou co nejdřív, nejpozději zítra, de facto se už skoro nic nezmění...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Zireael Sun 29 May 2011, 17:44

every once in a while může být i pokaždé, každopádně tady bych to přeložila jednoslovným občas, a zvážila bych změnu slovosledu na "Občas jsem jí, před tím, než jsme šli do postele, zahrál menší představení." (Případně předvedl menší show.)
Zireael
Zireael

Znamení : Lev Kočka
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 41
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 36

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Snad už finální slovo... ;)

Příspěvek  R&omize Mon 30 May 2011, 00:54

Ďasík napsal:Veselí. Klasika. ... Musí to být jednoslovné
Proč, prosím tě? Nechápu.
Ďasík napsal:... 3) Češi se bojí bacilů, nikdy ne bakterií...
Od té doby, co byla Čechům vnucena reklama, se bojí bakterií, i mně příjdou bacily "zastaralé" nebo jak při rozmluvě s dítětem... Wink
Ďasík napsal:Jednou za čas před tím ... říká every once in a while, což je jednou za čas. Určitě to není pokaždé, nedávalo by to ani věcný smysl - proč by jí dělal pokaždé striptýz?
Podle toho, co jsem všechno našel ve slovnících, to znamená bohužel obojí... A proč by nemohl, nechápu... Twisted Evil
Ďasík napsal:zvedl svou ubohou bezvědomou matku ... je to v pořádku, navíc to tak doslova říká; bezvládná je něco jiného
Dobře, tak matku v bezvědomí... V tomhle tvaru mi to "připadat ne česky"... Wink

sirup Ipecac; zprznit se před desátou neříká... Very Happy (... Chlapek z Tajvanu, znesvětili aj vanu... Neznáš? Ta mrtvá nebyla... Laughing ); přijímat i dávat; Myslel jsem, že si to schovám až pro její chvalořečení nad rakví. (A co takhle? Wink )
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 30 May 2011, 11:25

S tou pohřební řečí: Myslel jsem, že jí to řeknu až na jejím pohřbu./ Myslel jsem, že si to schovám až na proslov na jejím pohřbu./ Myslel jsem, že si to schovám až na její pohřeb./ Myslel jsem, že si to schovám až pro máminu smuteční řeč...
Bacily: Nechat! Je to skvělé slovíčko! (jak už jsem říkala).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Mon 30 May 2011, 14:19

Jsem taky pro bacily! Very Happy Co je na nich dětského?

K té řeči, napadly mě ještě varianty: Myslel jsem, že se o tom zmíním (až) (v proslovu) na jejím pohřbu. /že bych to zmínil... případně Přemýšlel jsem, že se o tom zmíním/že bych to zmínil nebo Říkal jsem si, že... nebo volněji Chtěl jsem se o tom zmínit... a další možné kombinace (včetně těch se slovesem schovat apod.) Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  MartyCZ Mon 30 May 2011, 14:56

NoMouse: Pravděpodobně kvůli seriálu Mach a Šebestová, ale taky bych byl pro ně. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  bodomkes Mon 30 May 2011, 15:38

Bacily jsou v pohodě - podle toho, co jsem se učila na maturitu, je to druh tyčinkovitých bakterií. Wink Jsou třeba laktobacily, není to dětské slovíčko. Very Happy
A s tou pohřební řečí - co to nahradit slovíčkem epitaf? Smile To je podle mne nejpřesnější......
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Sada23 Wed 01 Jun 2011, 22:08

Prej zítra budou Very Happy:D:D

Sada23

Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 01 Jun 2011, 22:11

Ale nekecé Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 22:11

Měly být, no. Very Happy Ale k dvacet trojce už je mám fakt SKORO hotové, jen je naposledy zkontrolovat... U dvacet čtyřky jsem čekal na R&yho připomínky, ale po tom šíleném množství, co jich poslal, toho teď docela i lituju. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 22:24

lol! To není laskavé XD
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Hotovo

Příspěvek  Owen Thu 02 Jun 2011, 14:34

Na to že si to chtěl stihnout do neděle a je čtvrtek se toho tam asi našlo ještě dost Laughing Už jenom doufám že to bude alespoň do této neděle.... Wink

Owen

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Miro Thu 02 Jun 2011, 19:21

sorry že to tak poviem, ale už ma fakt serete!!! keby budú tie titulky na 23 a 24 časť?????? Mad Mad Mad prečo stále sľubujete že zajtra a najneskôr do konca toho a toho týždňa a doteraz nič!!!!!!!!!!

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 02 Jun 2011, 19:26

Shocked Shocked Shocked Trochu restekpu mladý muži. Takové vyjadřování?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Thu 02 Jun 2011, 19:30

Miro: No protože tak nějak nemáme čas... Čím by to asi tak bylo... Ale s takovým přístupem si zařídíš akorát tak to, že vyjdou ještě o něco později. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Thu 02 Jun 2011, 21:17

A hlavně ty titulky už dávno jsou, není jenom finální verze - což je sám o sobě luxus, který se u jiných titulků vůbec nedostává, aby pak ještě týden ladili hotové titulky a konzultovali to s celou komunitou, rozhodně ne v takové míře jako tady...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Ladění...

Příspěvek  R&omize Thu 02 Jun 2011, 21:27

V poslední době začínám mít skoro pocit, že to ladím snad jenom já... Neutral (Pravidelní ladiči se asi odstěhovali do Humpolce nebo jsou na dovolené nebo co... confused ) Alespoň že si to Ďasík s bakeLitem zvládnou poladit v celku sami... bounce (A mně odmítnout každý druhý návrh... Wink Proto jich mám taky tolik... Twisted Evil )
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  MartyCZ Fri 03 Jun 2011, 10:30

Nejsem si vědom, že by se do Humpolce v poslední době přistěhovalo větší množství šťouravých lidí, ale preventivně to tam pojedu obhlídnout. Smile A proč by se měl někdo unavovat, když ty to děláš tak dobře a neúnavně. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty No nevím, nevím...

Příspěvek  R&omize Fri 03 Jun 2011, 11:48

Nejsem si jist, jestli tvůj názor sdílí i většina, můžu soudit jen podle toho, že většinou Ďasík s podstatnou částí mých připomínek nesouhlasí a že když své připomínky napíšu, tak jen pár lidí zareaguje a jen na pár z nich, co se jim většinou nelíbí... Nejsem tak pošetilý, abych si myslel, že tím vlastně v kontextu říkají, že ten zbytek je fajn... Ono taky já většinou ty připomínky píšu tak, že člověk, který si přesně nepamatuje, co tam bylo (ať už v anglických nebo českých titulcích první verze) vlastně moc nemá s čím porovnávat, co přesně navrhuji napsat lépe... Je to napsané pro lidi, co se zajímají a mrknou do stažených titulek nebo dílu a porovnají, co tam bylo a co navrhuji... No vzhledem k tomu, kolik těch návrhů mám a kolik času nad tím strávím, se ani nedivím, že se do toho nikomu jinému než Ďasíkovi (vlastně už ani) nechce... Ale už se lepším, v některých vysvětlivkách je naznačeno, co tam bylo původně nebo proč a co měním... What a Face

Edit: Když popustím uzdu svému egu, tak bych skoro řekl, že by se po úvodní znělce v titulku s překladem a časováním mělo objevit i korektury a v tom řádku hned po Ďasíkovi a bakeLitovi můj skromný nick... Twisted Evil A klidně samozřejmě i dalších, pokud se konečně (nebo opět) přidají... Wink
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Fri 03 Jun 2011, 13:01

R&omize napsal:Nejsem tak pošetilý, abych si myslel, že tím vlastně v kontextu říkají, že ten zbytek je fajn...
No třeba já, pokud už se k tvým korekturám vyjadřuju, tak většinou k věcem, se kterýma nějak výrazněji nesouhlasím, a k těm ke kterým se nevyjádřím, tak buď souhlasím nebo je mi to jedno nebo sám nevím co je lepší. Do originálu se dívám většinou jenom u těch nesouhlasných a u jiných, které nějak zaujmou mou pozornost, všema připomínkama se důkladně nezabývám, no... Ale přečtu si je vždycky všechny. Smile
edit: ale když se podíváš na posledních pár stránek, tak to rozhodně nejsi jenom ty a Ďasík... Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  minnie Fri 03 Jun 2011, 13:29

mě přijde, že se tu někdy zbytečně debatuje o drobnostech nebo jednotlivostech.. chápu, že chcete mít titule perfektní, ale ta přidaná hodnota, kterou přináší čekání na finální verzi, je čím dál menší..a to je k zamyšlení Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Fri 03 Jun 2011, 13:37

Ale úspěch dobrých titulků právě spočívá v detailech... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Ano

Příspěvek  Owen Fri 03 Jun 2011, 14:02

minnie napsal:mě přijde, že se tu někdy zbytečně debatuje o drobnostech nebo jednotlivostech.. chápu, že chcete mít titule perfektní, ale ta přidaná hodnota, kterou přináší čekání na finální verzi, je čím dál menší..a to je k zamyšlení Smile

Ano naprosto souhlasím. Třeba já se shlédnutím dílu čekám až na finální verzi titulků, ale je 2 týdny po finále a já jsem ještě neviděl předposlední díl, který je starý víc jak 3 týdny.....A to mi přijde opravdu zbytečné pohrávání s detaily. Zároveň ale chápu, že měsíc červen je bohatý na všemožné zkoušky, testy atd. a času není mnoho......to je asi to jediné čím už si omlouvám tu strašně dlouhou dobu čekání.....

Owen

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Fri 03 Jun 2011, 14:23

Na druhou stranu, když teda není přidaná hodnota finálních titulků tak velká, tak se nedočkavci můžou klidně podívat na první verzi, ne? Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  minnie Fri 03 Jun 2011, 14:47

no jasně, já jsem to myslela oboustranně.. že by se nad tím měli zamyslet titulkáři, ale i tak, že z mého pohledu není důvod čekat na finální verzi.. otevřít notepad a opravit těch pár věcí co se mi nelíbí přece umí každý, ne?
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY] - Stránka 6 Empty Re: S04E23 - The Engagement Reaction [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru