Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

+28
bodomkes
depressya
NoMouse
Flowy
Kolikokoli
Sheldon-Cooper
lemming
ADRIcK
bobosus
KilianD
kezir
Borboletka
mnn
R&omize
MatMatMatMat
MartyCZ
Georgo
Ďasík
yossarian
g.hofstadter
Kal-El
mike2
bakeLit
baal666
metztli
minnie
Pinny
Admin
32 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  MatMatMatMat Fri 25 Feb 2011, 21:39

Ďasík napsal:Na, je tam adness. Smile Je to slovo, co vznikne, když vypustíš M. Smile A tombola bude jen tombola, to je vtip, co jsem si domyslel já sám a v tom díle není záměrný.
To ano, (m)adness dává smysl, ale i tak se požívá ADNESS pro reklamu, která naštve většinu diváků (Jako třeba reklama na dámské hygienické potřeby o přestávce mezi poločasy fotbalového zápasu).

MatMatMatMat

Počet příspěvků : 19
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Tak děkuju

Příspěvek  R&omize Fri 25 Feb 2011, 22:30

Myslím někoho z fóra? To si asi vezmu osobně... Shocked Wink (Nápověda: Ten byl můj... Razz )

PS: ... No longer will I share some troublesome piece of my mind. Now I will share an actual piece of Chuck... Laughing
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Sat 26 Feb 2011, 01:05

Dnes také lečo, ale zasmial som sa celkom dobre.

Ak beriem, že 15. je najlepšia z 4. série, tak táto je cca. na 5-6. mieste.

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty bohovske:)

Příspěvek  Borboletka Sat 26 Feb 2011, 01:08

Podle mě úúúžasná epizoda!! "dívčí linie" nic moc, ale Zack, Barry a Stuart rulezz cheers

Karaoke bylo boží, a vtipy a narážky jako na Beetlejuice (pro Ďasíka: ten film znám, ten film znám, ten film znám Very Happy ), "HP a 98 procent Kamene mudrců", jak Sheldon dostal pěstí (Windows Vista Very Happy ) a při Zackově vyprávění: a první čeho jsem si všimnul... Sheldon: že se zvedla hladina vody lol!

A titulky excelentní, jako vždycky Like a Star @ heaven


Naposledy upravil Borboletka dne Sat 26 Feb 2011, 01:17, celkově upraveno 1 krát
Borboletka
Borboletka

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Sat 26 Feb 2011, 01:17

Áá mě to bavilo a to celkem dooost Smile
Skoro všechny postavy TBBT a všechny mě bavili, žádná nevyčnívala žádná nezapadla v zapomění a ten konec...rozsekal Very Happy


Sem asi natvrdlej, ale co mělo, pokud něco mělo být, za tím "consored" ?Smile

Jo a k těm titulkům......já si vždy raději počkám, a to klidně aj do noci či brzkých ranní hodin, na ty od zdejších překladatelů bo jsou fakt luxusní. Jednou jsme zkusil od jiných "překladatelů" a byl sem zděšen, bo i já se svou chabou angličtinou bych to možná udělal lépe. Bo přeložit něco kde sa Howard a Bernadette baví o olivě, ve stylu tuk tuk vtipu, jako tu ananas, je ....... nechci být hrubý Smile
Takže za sebe VELKÉ DÍKY zdejším překladatelům Smile

Sry za spam Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 26 Feb 2011, 01:39

kezir napsal:Sem asi natvrdlej, ale co mělo, pokud něco mělo být, za tím "consored" ?Smile
Koukni SEM. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 26 Feb 2011, 01:58

no tak po zhliadnuti s titulkami tak 7/10...a posledna scena to zabila:D Najprv som si myslela, ze je to sused co sa prisiel stazovat na hluk, ale... no proste super zaver:D Penny s tou handrou nemala chybu:)
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  KilianD Sat 26 Feb 2011, 02:01

Výborná epizoda. Jak už kdosi zmínil, holčičí linka slabší, ale Barry+Stuart+Zack to bohatě vynahradili a rád bych je viděl častěji. IMHO nejlepší a neprávem opomíjená hláška je ale "Leonard & The Leonards", tuhle kapelu žeru Smile)
KilianD
KilianD

Počet příspěvků : 106
Bodů : 119
Reputace : 3
Datum registrace : 03. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 26 Feb 2011, 03:01

Stejně pořád nechápu, jak Amy přišla na to, že je Priya mnohem atraktivnější než Penny. Ale co, minule jsem taky nechápal, jak může někdo vést spor o to, která CSI je nejlepší. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 26 Feb 2011, 03:05

mike2 napsal:Stejně pořád nechápu, jak Amy přišla na to, že je Priya mnohem atraktivnější než Penny. Ale co, minule jsem taky nechápal, jak může někdo vést spor o to, která CSI je nejlepší. :-)
Tak to já naopak oba případy chápu. Very Happy Priya má v sobě něco zvláštního, je exotická a ošklivá rozhodně není. Penny je ale taky moc pěkná. No a u Kriminálek jasně vede Miami s Davidem Carusem (ale jak říkal Howard, každá má něco do sebe). Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 26 Feb 2011, 04:01

Netvrdím, že je Priya ošklivá. Hezká je, to ano, ale že by byla o třídu výš než Penny, jak to pořád podává Amy, to rozhodně ne. Moc nepomáhá ani to, že jsme se o ní (zatím?) prakticky nic nedozvěděli.

A CSI je pro mne prostě jen jedna (LV), ostatní jsou jen nepříliš povedené pokusy o spin-off. Právě Horatio Caine a jeho až neuvěřitelná intolerance ke komukoli jen trochu odlišnému byly hlavním důvodem, proč jsem Miami nevydržel sledovat. Grissom sice ze začátku vypadá jako akademik odtržený od života, ale nakonec je mnohem lidštější než Caine. Šéf z New Yorku je pro změnu tak nevýrazný, že jsem zapomněl i jeho jméno. I ostatní postavy jsou daleko lépe propracované v LV. Prostě mi to připadá jako srovnávat Nikitu od Bessona s americkým remakem: teoreticky je to stejný příběh a stejné postavy, ale když dva dělají totéž...
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  bobosus Sat 26 Feb 2011, 04:29

Dil celkove spise prumerny, ale ten konec byl hodne dobry. Narazka na Beetlejuice me uplne dostala, stejne jako "I´m so done with twitter"

K debate Priya vs. Penny. Mne osobne se teda Priya libi vic Very Happy
K debate kriminalek, ja osobne davam prednost Las Vegas Smile

bobosus

Počet příspěvků : 17
Bodů : 18
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  ADRIcK Sat 26 Feb 2011, 07:27

Naklonnost fanusika k Penny ci Priyi sa priklana k jeho oblubenosti blondinok resp. ciernovlasok Very Happy a ja som za Priyu... mnam bounce dufam ze jej daju nejaku moznost si vyskusat aspon take saty ako si dnes obliekla Penny...

hm divne je, ze sa niekto registruje, len kvoli tomuto prispevku Very Happy

ADRIcK

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Sat 26 Feb 2011, 09:03

mike2 napsal:Stejně pořád nechápu, jak Amy přišla na to, že je Priya mnohem atraktivnější než Penny. Ale co, minule jsem taky nechápal, jak může někdo vést spor o to, která CSI je nejlepší. :-)

Protože Amy si velmi cení inteligence / intelektuálnosti a tady Pria jasně vede Smile

A Amy má bod za nejlepší hlášku dílu "That should display enough of your bossom to attract a new mate or a hungry infant." Very Happy Very Happy Very Happy

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 26 Feb 2011, 10:05

kezir napsal:Bo přeložit něco kde sa Howard a Bernadette baví o olivě, ve stylu tuk tuk vtipu, jako tu ananas, je ....... nechci být hrubý
Tyybláho! To bych nerekl, ze se nase titulky nekomu takto vrejou do pameti! Smile Ale muzes byt stastny uz ani stahnout si je nemuzes Wink Kdyz uz jsem u tech titulku.. opet vynikajici prace!

K Penny vs. Priya - tak Penny je Penny a tu nic nenahradí a podle me proste vyhrava Penny Smile Ale je pravda, ze Priya tomu dodala zas "trochu neco jinyho" .. Smile
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 26 Feb 2011, 11:49

Konečně jsem se dostala na net. Sice furt blbě vidím, ale už dost na to, abych se mrkla. Díl byl výborný, hlavně druhá polovina a ten konec byl epický. Walking on sunshine je boží písnička, objevily se ty nejlepší mužské postavy - hlavně KRIPKE!!! Stuart a Zack taky skvělí. + vzpomínky na Sheldonův stav Very Happy. Nevím, kdy se zase dostanu na pc, možná až v pondělí a možná taky ne. Ach jo, tady je to na prd Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Flowy Sat 26 Feb 2011, 12:46

MatMatMatMat napsal:
Ďasík napsal:Na, je tam adness. Smile Je to slovo, co vznikne, když vypustíš M. Smile A tombola bude jen tombola, to je vtip, co jsem si domyslel já sám a v tom díle není záměrný.
To ano, (m)adness dává smysl, ale i tak se požívá ADNESS pro reklamu, která naštve většinu diváků (Jako třeba reklama na dámské hygienické potřeby o přestávce mezi poločasy fotbalového zápasu).

ked das do googlu adness tak ti navrhne madness a ziadny preklad ... a google vie!

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Sat 26 Feb 2011, 13:09

Sheldon-Cooper napsal:
kezir napsal:Bo přeložit něco kde sa Howard a Bernadette baví o olivě, ve stylu tuk tuk vtipu, jako tu ananas, je ....... nechci být hrubý
Tyybláho! To bych nerekl, ze se nase titulky nekomu takto vrejou do pameti! Smile Ale muzes byt stastny uz ani stahnout si je nemuzes Wink Kdyz uz jsem u tech titulku.. opet vynikajici prace!
A divíš se Very Happy Bez urážek, ale to bylo do očí bijící Smile Ale oceňuji snahu Smile


Naposledy upravil kezir dne Sat 26 Feb 2011, 13:19, celkově upraveno 1 krát

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 26 Feb 2011, 13:16

kezir napsal:
Sheldon-Cooper napsal:
kezir napsal:Bo přeložit něco kde sa Howard a Bernadette baví o olivě, ve stylu tuk tuk vtipu, jako tu ananas, je ....... nechci být hrubý
Tyybláho! To bych nerekl, ze se nase titulky nekomu takto vrejou do pameti! Smile Ale muzes byt stastny uz ani stahnout si je nemuzes Wink Kdyz uz jsem u tech titulku.. opet vynikajici prace!
A divíš se Very Happy Ne bez urážek, ale to bylo do očí bijící Smile
Ale nee... Prekladatel o tom samozrejme vedel! Very Happy Ale bylo to nejak myšleno v kontextu toho vtipu.. Ja uz si to presne nepamatuju, ale bylo to tam samozrejme schvalne... No nic... Very Happy Wink
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Sat 26 Feb 2011, 13:21

Sheldon-Cooper napsal:
kezir napsal:
Sheldon-Cooper napsal:
kezir napsal:Bo přeložit něco kde sa Howard a Bernadette baví o olivě, ve stylu tuk tuk vtipu, jako tu ananas, je ....... nechci být hrubý
Tyybláho! To bych nerekl, ze se nase titulky nekomu takto vrejou do pameti! Smile Ale muzes byt stastny uz ani stahnout si je nemuzes Wink Kdyz uz jsem u tech titulku.. opet vynikajici prace!
A divíš se Very Happy Ne bez urážek, ale to bylo do očí bijící Smile
Ale nee... Prekladatel o tom samozrejme vedel! Very Happy Ale bylo to nejak myšleno v kontextu toho vtipu.. Ja uz si to presne nepamatuju, ale bylo to tam samozrejme schvalne... No nic... Very Happy Wink
No jak sem upravil svůj příspěvek výše, snaha se cení Smile Tož to sem pak ten "vtip" nepochopil Very Happy Ale čert to vem, neřešme to Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 26 Feb 2011, 13:25

EDIT: tak už mě autor titulků předběhl, ale mazat to nebudu: kezir: tak zrovna tohle bych nepovažoval za chybu v překladu jako takovou (ano, taky jsem se na to tehdy poprvé a naposledy díval s jinýma titulkama než odsud Very Happy ), prostě chtěli ten vtip nějak přeložit a nic lepšího než "ananas/a na nás" je nenapadlo, tak to tam dali přesto, že to bylo krajně nešťastné vzhledem k tomu, že tam ta oliva byla fyzicky vidět....

Jinak epizoda mi přišla hodně, ale fakt HODNĚ povedená, je zajímavé že se každá epizoda vždycky půlce lidí líbí a půlce ne a u další epizody je to zas naopak... Smile

edit2: aha, blázince se řeší jinde, přesunuto Wink


Naposledy upravil NoMouse dne Sat 26 Feb 2011, 13:38, celkově upraveno 1 krát
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Sat 26 Feb 2011, 13:32

NoMouse napsal:EDIT: tak už mě autor titulků předběhl, ale mazat to nebudu: kezir: tak zrovna tohle bych nepovažoval za chybu v překladu jako takovou (ano, taky jsem se na to tehdy poprvé a naposledy díval s jinýma titulkama než odsud Very Happy ), prostě chtěli ten vtip nějak přeložit a nic lepšího než "ananas/a na nás" je nenapadlo, tak to tam dali přesto, že to bylo krajně nešťastné vzhledem k tomu, že tam ta oliva byla fyzicky vidět....

Asi tak....mě ty titule nikterak jinak nevadili, ale prostě, jak říkáš ta oliva tam fyzicky byla, takže to bylo prostě....ne zrovna šťastně zvolený překlad. Nic víc no Smile Ale od te doby prostě si raději počkám na zdejší titule, ani vlastně nevím, proč sem si je tenkrát stahoval Smile Ale jak už sem zmínil, oceňuji snahu jiných o překlad TBBT Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 26 Feb 2011, 13:35

ADRIcK napsal:Naklonnost fanusika k Penny ci Priyi sa priklana k jeho oblubenosti blondinok resp. ciernovlasok :D
Neřekl bych, že to jde takhle zjednodušit. Třeba Jennifer Morrison se mi víc líbila s tmavými vlasy (první série House) než se světlými (pozdější House, HIMYM) a v Coupling mi přišla hezčí Jane než Susan. Ale Priya mi prostě nějak nesedí, na rozdíl od Leslie Winkle nebo Stephanie Barnett si nedokážu představit, že by její vztah s Leonardem měl nějakou budoucnost.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Sat 26 Feb 2011, 13:46

Tak uz konec OT okolo titulku Wink Very Happy
NOMOUSE: Diky, za vysvetlení pro ostatni Smile ... Nestastny opravdu bylo, ze tam ta oliva byla videt Very Happy

No a zpet k epizode... Mám cim dal tim takovy pocit, ze epizody od vanoc jsou velmi povedené.. Serial baví porad, i epizody predtim docela dobre, ale ted se serial jeste vice nadzved... Samozrejme s prvni a druhou serii bych to moc nesrovnaval.. A musim rici ze me ted 4. serii bavi vice nez 3. serie..

Jak vime tak v epizode za 14 dni
Spoiler:
a ja proste sazim na tu druhou moznost... Aspon tak se dej bude posunovat tam, kam tusime ze se na konci serie dostane Smile

Edit:
@kezir: Diky, alespon za oceneni snahy.. Bylo zajimave sledovat kolik lidi si vlastne tehdy ty titulky stahovalo... Ale co se titulku k BBT tyce .. tady Dasik a spol. to je All Stars Wink
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Sat 26 Feb 2011, 15:00

Sheldon-Cooper napsal:Edit:
@kezir: Diky, alespon za oceneni snahy.. Bylo zajimave sledovat kolik lidi si vlastne tehdy ty titulky stahovalo... Ale co se titulku k BBT tyce .. tady Dasik a spol. to je All Stars Wink

Nemáš zač Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E17 - The Toast Derivation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru