Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

+34
pospec4444
Sper
R&omize
lecisko
maty1cz
IHateTrains
NoMouse
Adamecek
Ufimcef
Aries
whampingwillow
al-kesh
anett26
Prkno
Pinny
adli
Strix
glassmoon
ogedeikhan
Sheldon 3.0
Ďasík
dutohlavrimmer
Geser
yossarian
trinx
Compmaster
Kolikokoli
Raistlin
baal666
gery_mc-free
riverko
Wenous
pathy
Admin
38 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  anett26 Wed 19 May 2010, 12:35

super dil :-D
anett26
anett26

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  al-kesh Wed 19 May 2010, 15:12

Skvělé, náše prosby byly vylslyšeny a scénáristé první série jsou zpět.
Podle mě výborný díl, dobré vtipy, objasnění některých nejasností z minulosti a k tomu konečně návrat geekovského humoru. U některých scén jsem se dokonce nahlas smál a to se mi u BBT už nějakou dobu nestalo. Smlouva o spolubydlících byla v posledních dílech často zmiňována, ale myslím že se shodneme, že dodatek o cestování v čase je její nejlepší část. Very Happy Potěšily mě i hlášky týkající se IT jako: "Ach Ubuntu, jsi můj nejoblíbenější linuxový systém" nebo "Ujištuji tě, že budeš litovat peněz vyhozených za iPod, až Microsoft přijde s vlastním", ta byla obzvlášť vyvedená. Very Happy
Doufám, že období kdy se řešily vztahy a podobné je snad už za náma. Scénáristé dokázali, že pořád ještě umí napsat díl jako v první sérii, tak snad jim to vydrží.

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Super

Příspěvek  whampingwillow Wed 19 May 2010, 15:17

Na tenhle díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal. Sheldon byl rozkošný, Leonard taky. Z hlášek mě dostalo krom už jmenovaných to o Howardově mámě a Jsi člověk? :-D Líbila se mi i první dějová linie (Penny a lakování nehtů) obzvlášť ta část, kdy se Leonard obětoval :-D
Jediná chybka: Podle tohodle dílu byl Howard u toho, když se rozbil výtah, proč se tedy v díle se strojem času ptal, proč nejede? A snažil se ho (teprve tehdy) opravit. To mě trošku zarazilo.
Dávám 10/10 tentokrát si to opravdu zaslouží.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Wed 19 May 2010, 16:17

whampingwillow napsal:Na tenhle díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal. Sheldon byl rozkošný, Leonard taky. Z hlášek mě dostalo krom už jmenovaných to o Howardově mámě a Jsi člověk? :-D Líbila se mi i první dějová linie (Penny a lakování nehtů) obzvlášť ta část, kdy se Leonard obětoval :-D
Jediná chybka: Podle tohodle dílu byl Howard u toho, když se rozbil výtah, proč se tedy v díle se strojem času ptal, proč nejede? A snažil se ho (teprve tehdy) opravit. To mě trošku zarazilo.
Dávám 10/10 tentokrát si to opravdu zaslouží.


To bylo pred cca 6 lety, jak si ma pamatovat kazdou kravinu? Very Happy Very Happy
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Chm...

Příspěvek  whampingwillow Wed 19 May 2010, 16:26

Sheldon 3.0 napsal:
whampingwillow napsal:Na tenhle díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal. Sheldon byl rozkošný, Leonard taky. Z hlášek mě dostalo krom už jmenovaných to o Howardově mámě a Jsi člověk? :-D Líbila se mi i první dějová linie (Penny a lakování nehtů) obzvlášť ta část, kdy se Leonard obětoval :-D
Jediná chybka: Podle tohodle dílu byl Howard u toho, když se rozbil výtah, proč se tedy v díle se strojem času ptal, proč nejede? A snažil se ho (teprve tehdy) opravit. To mě trošku zarazilo.
Dávám 10/10 tentokrát si to opravdu zaslouží.


To bylo pred cca 6 lety, jak si ma pamatovat kazdou kravinu? Very Happy Very Happy


Tak zrovna tohle bych si nejspíš pamatovala :-D Zamysleme se nad tím... jak se tehdy jenom rozbil ten výtah? Byl jsem u toho vůbec? A há, už to asi mám. To bylo tehdy, jak Leonard použil benzín (či co to bylo) ze svého tajného výzkumu, aby rozjel moji pidiraketu. Sheldon nám tehdy říkal že to nemáme dělat (U mámina bůčku, ten byl ale otravnej) ale my si nedali říct. A há, a pak nám to v tom výtahu bouchlo. Málem bych zapomněl.

To musí mít Howard pěkně nabitý život, když zapomene něco takového :-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Aries Wed 19 May 2010, 16:29

Sheldon 3.0: No nevím, ale situaci, kdy málem vybuchne někdo koho znáš (společně s kusem domu), by sis asi pamatoval dlouho...

Jinak souhlas, i když se já osobně královsky bavím i u většiny ostatních BBT dílů, tak tenhle byl hodně kvalitní.

Aries

Znamení : Beran Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 8
Bodů : 9
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33

http://www.sw-tor.cz

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Wed 19 May 2010, 16:36

whampingwillow napsal:
Sheldon 3.0 napsal:
whampingwillow napsal:Na tenhle díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal. Sheldon byl rozkošný, Leonard taky. Z hlášek mě dostalo krom už jmenovaných to o Howardově mámě a Jsi člověk? :-D Líbila se mi i první dějová linie (Penny a lakování nehtů) obzvlášť ta část, kdy se Leonard obětoval :-D
Jediná chybka: Podle tohodle dílu byl Howard u toho, když se rozbil výtah, proč se tedy v díle se strojem času ptal, proč nejede? A snažil se ho (teprve tehdy) opravit. To mě trošku zarazilo.
Dávám 10/10 tentokrát si to opravdu zaslouží.


To bylo pred cca 6 lety, jak si ma pamatovat kazdou kravinu? Very Happy Very Happy


Tak zrovna tohle bych si nejspíš pamatovala :-D Zamysleme se nad tím... jak se tehdy jenom rozbil ten výtah? Byl jsem u toho vůbec? A há, už to asi mám. To bylo tehdy, jak Leonard použil benzín (či co to bylo) ze svého tajného výzkumu, aby rozjel moji pidiraketu. Sheldon nám tehdy říkal že to nemáme dělat (U mámina bůčku, ten byl ale otravnej) ale my si nedali říct. A há, a pak nám to v tom výtahu bouchlo. Málem bych zapomněl.

To musí mít Howard pěkně nabitý život, když zapomene něco takového :-D

To byl sarkasmus, holt je to ale jedina takova mala nedodelanost v tomhle dile Very Happy
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Ehm...

Příspěvek  whampingwillow Wed 19 May 2010, 16:39

Sheldon 3.0 napsal:
whampingwillow napsal:
Sheldon 3.0 napsal:
whampingwillow napsal:Na tenhle díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal. Sheldon byl rozkošný, Leonard taky. Z hlášek mě dostalo krom už jmenovaných to o Howardově mámě a Jsi člověk? :-D Líbila se mi i první dějová linie (Penny a lakování nehtů) obzvlášť ta část, kdy se Leonard obětoval :-D
Jediná chybka: Podle tohodle dílu byl Howard u toho, když se rozbil výtah, proč se tedy v díle se strojem času ptal, proč nejede? A snažil se ho (teprve tehdy) opravit. To mě trošku zarazilo.
Dávám 10/10 tentokrát si to opravdu zaslouží.


To bylo pred cca 6 lety, jak si ma pamatovat kazdou kravinu? Very Happy Very Happy


Tak zrovna tohle bych si nejspíš pamatovala :-D Zamysleme se nad tím... jak se tehdy jenom rozbil ten výtah? Byl jsem u toho vůbec? A há, už to asi mám. To bylo tehdy, jak Leonard použil benzín (či co to bylo) ze svého tajného výzkumu, aby rozjel moji pidiraketu. Sheldon nám tehdy říkal že to nemáme dělat (U mámina bůčku, ten byl ale otravnej) ale my si nedali říct. A há, a pak nám to v tom výtahu bouchlo. Málem bych zapomněl.

To musí mít Howard pěkně nabitý život, když zapomene něco takového :-D

To byl sarkasmus, holt je to ale jedina takova mala nedodelanost v tomhle dile Very Happy

Došlo mi že je to sakrasmus, jenom jsem měla neústupnou vrtalovskou potřebu to pořešit :-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Wed 19 May 2010, 17:31

Souhlasim s tim, ze to byl povedeny dil, ovsem zadny "navrat staryho BBT" v tom nevidim, naopak mi prijde smutny, ze jediny zpusob, jak udelat dobry dil, je pouzit samoucelny navrat do minulosti. Vsechny ty odkazy na prvni radu jsou OK, ale geekovskyho humoru jsem moc nezaznamenal (az na fail jmenem Zune). Predpokladam, ze v dalsim dile se vsechno vrati do starych vztahovych koleji.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  al-kesh Wed 19 May 2010, 19:14

Sheldon 3.0 napsal:
whampingwillow napsal:Na tenhle díl jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamal. Sheldon byl rozkošný, Leonard taky. Z hlášek mě dostalo krom už jmenovaných to o Howardově mámě a Jsi člověk? :-D Líbila se mi i první dějová linie (Penny a lakování nehtů) obzvlášť ta část, kdy se Leonard obětoval :-D
Jediná chybka: Podle tohodle dílu byl Howard u toho, když se rozbil výtah, proč se tedy v díle se strojem času ptal, proč nejede? A snažil se ho (teprve tehdy) opravit. To mě trošku zarazilo.
Dávám 10/10 tentokrát si to opravdu zaslouží.


To bylo pred cca 6 lety, jak si ma pamatovat kazdou kravinu? Very Happy Very Happy

Jen taková malá připomínka: v tom díle se strojem času Howard nikde neřekl, že neví co se s výtahem stalo. Jenom se ho pokusil "opravit" tím, že stiskl tlačítko pro přivolání výtahu a pak konstatoval, že je rozbitý. Chybu bych viděl spíš v tom, že v tomhle díle Leonard řekl, že výtah je už dva roky rozbitý, což mi časově nějak nevychází.

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Hilarious

Příspěvek  Adamecek Wed 19 May 2010, 20:05

:DD Prej Raj a to jeho HILARIOUS Very Happy

Adamecek

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Wed 19 May 2010, 22:23

Super díl, smál jsem se od začátku až do konce... Very Happy Laughing lol! Laughing Very Happy
K tomu výtahu, přesně tak, teď jsem se na tu scénu díval, Howard se vůbec neptal proč nejede, jenom dělal machry, že ho spraví. A to že to časově nesedí taky nemusí být pravda. Leonard se sice nastěhoval před 7 lety, ale ta scéna s výtahem klidně může být jenom 2 roky zpátky (2 roky od první série, čili teď takových 4-5 let).
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Wed 19 May 2010, 23:11

Ja ten cas, kdy se to stalo jen odhadoval, na dil se strojem casu jsem si skoro nevzpomnel Smile Smile
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  IHateTrains Thu 20 May 2010, 15:14

po naprosto znepokujujicim vyvoji udalosti treti serii konecne dalsi dil o nerdech xD...kez by leonard nikdy nemel u penny sanci

IHateTrains

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  maty1cz Fri 21 May 2010, 16:22

Jj, dobrej díl. Scénka s dohodou o případný první cestě strojem času do bytu + 5 vteřin byla masakrující Smile))))

maty1cz

Znamení : Ryby Pes
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 10
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  lecisko Sat 22 May 2010, 00:37

Mně osobně se díl moc líbil, nasmál jsem se dosyta (nejvíc asi u DIE, SHELDON, DIE), ale ta hláška s Ubuntu mi tam moc nesedí. Přece Sheldon nemá rád user-friendly (narážka Vista vs 7 pár dílů nazpátek) a Ubuntu je nejvíc user-friendly linux Smile

P.S.: You're welcome.

lecisko

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 09. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  al-kesh Mon 24 May 2010, 12:43

lecisko napsal:hláška s Ubuntu mi tam moc nesedí. Přece Sheldon nemá rád user-friendly (narážka Vista vs 7 pár dílů nazpátek) a Ubuntu je nejvíc user-friendly linux Smile

Přesně tohle mě taky napadlo. U Sheldona bych si spíš myslel, že bude používat nějakou user-not-friendly distribuci. Mě spíš potěšila konečně zase nějaká narážka na IT. A kdo taky jen tak vysekne takovou poklonu svému OS? Very Happy

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  R&omize Mon 24 May 2010, 13:34

lecisko napsal:... ta hláška s Ubuntu mi tam moc nesedí. Přece Sheldon nemá rád user-friendly (narážka Vista vs 7 pár dílů nazpátek) a Ubuntu je nejvíc user-friendly linux Smile

P.S.: You're welcome.
Nový počítač mi přišel s Windows 7. Windows 7 jsou mnohem uživatelsky přívětivější než Windows Vista. To se mi nelíbí.
Sheldon si libuje v neměnnosti. Šlohli mu noťas, koupil si nový, tam byly 7, a to se mu nelíbilo, protože si už zvykl na Visty. Prostě mu přílišné user-friendly u Windows vadí a u Linuxu ne, je to Sheldon... alien
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sper Tue 25 May 2010, 19:38

Ted si vubec neuvedomuji, ale byla v serii zminovana uz nekdy ta vlajka? celkem me to prekvapilo, ale opet jsem se paradne pobavil Very Happy

Sper

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  pospec4444 Tue 25 May 2010, 20:47

Slabší díl, čekal jsem velkou zábavu podle zprávy na blogu, nicméně pobavil jen stroj času a těhotensky test.

pospec4444

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Mon 15 Aug 2011, 19:34

dobrá epizóda ale ten vtip s cestovaním v čase som vôbec nepochopil... vysvetlite to dakto
https://www.youtube.com/watch?v=N0qDy0T5WXM

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 15 Aug 2011, 19:38

Tohle je jeden z nejlepších vtipů v seriálu, ale nevím, jak to vysvětlit Very Happy. Prostě si slíbili, že pokud se jim povede někdy sestavit stroj času, tak se vrátí do té doby, kdy sepisují ty papíry. Protože se však nikdo neobjevil (proto se rozhlíží - hledají svoje budoucí já), tak to znamená, že se jim stroj času nepovede sestrojit. Proto je Sheldon zklamaný, protože vytvoření stroje času je pro něj něco jako Svatý grál. Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Mon 15 Aug 2011, 20:48

diki, teraz už chápem prečo sa obhliadali okolo seba Very Happy

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 20 Aug 2011, 11:31

Miro: to víš, musíš přemýšlet čtyřrozměrně... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Irwain Nornossa Sat 20 Aug 2011, 11:42

Kolikokoli: Jo, tohle se mi taky děsně líbilo. Hlavně ten Sheldonův závěr a to, jak tomu oba věřili.
NoMouse: Proč ve 4D? Na tohle to neni potřeba.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E22 - The Staircase Implementation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru