Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

+26
baal666
Zero
Polylux1
Korial
Aimirin
Sheldon-Cooper
glassmoon
Ufimcef
NoMouse
yossarian
mnn
smrcek
Raistlin
Pinny
Strix
Kolikokoli
al-kesh
terminal
StanleyZoldak
Geser
Leon
Ďasík
trinx
Wenous
Tionois
Admin
30 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Tue 13 Apr 2010, 00:00

Vysílání: 13.4.2010

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Tionois Tue 13 Apr 2010, 10:19

Nevím nevím. Tomuhle dílu jako by chyběl nějaký spojující faktor, půspbil na mě trochu jako řada scén, které byly k sobě poskládány, ale nezepadaly do sobe úplně.

Začátek je dobrej. Já se Leonardovi nedivím, že řekl "I love you" když Penny citovala Star Wars. Jinak ještě dobrý Sheldonovo "Thank you, Jesus!" a přirovnání Sheldon vs Wheaton = Firefox vs. Internet Explorer. Když o tom uvažuju, spousta dobrých vtipů...

Navrhuju uspořádat zápas Sheldona proti padoušskému All Star týmu Leslie Winkle - Kripkee - Wheaton.

Tionois

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Wenous Tue 13 Apr 2010, 10:57

Tionois: taky bych se primlouval za deadmatch s Kripkim a Weatonem. Nesouhlasim ale s tim ze by to bylo nejak prohazeny. Jsou tu 2 klicove body "I love you" a weaton. Oba body se spoji na kuzelkach a vygradujou v jednu zapletku. Jinak hlaska s firefoxem byla super. MS asi nebude ze sheldona happy :-D. Nejdriv "pochvali" sedmicky a tef IE
Wenous
Wenous

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Tue 13 Apr 2010, 11:53

me se to libilo, daval bych tak 7/10 Hlavne na zacatku je spousta dobrych vtipu. A jak uz tu nekdo rikal, hlaska o Internet exploreru nema chybu Very Happy
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Tue 13 Apr 2010, 14:08

No, výjimečně budu kritikem (i když ne úplně zlým Smile)... Souhlasím, že je tu spousta skvělých hlášek (IE vs. Firefox byla asi nejlepší Very Happy) a bavil jsem se, nic nebylo přehnané, pohoda... Ale nelíbilo se mi právě to I love you - Thank you, jako skalní fanoušek Přátel, který zná každý jejich díl nazpaměť, tohle beru prostě za "krádež" a zkopírování. A "ponižující" scéna s převlekama kvůli prohře na bowlingu je zase zkopírovaná z Krok za krokem... Jo a taky to mělo takový ne-konec... Ale jinak to bylo v pohodě, podle té fotky, co už týden visí na hlavní stránce, jsem čekal katastrofu... 7/10
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Leon Tue 13 Apr 2010, 16:13

nebudem zakladať nový topic,... len sa chcem spýtať, prečo sú tie posledné epizody vysielané s takou medzerou ?

Leon

Počet příspěvků : 2
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 12. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Geser Tue 13 Apr 2010, 16:50

Protože počet epizod jedné série je moc malý na počet týdnů v sezóně.

6/10. Epizoda rozhodně nadprůměrná. Žádný tlačení na pilu, pár dobrých hlodů, paráda. Mám akorát dvě výtky: Tohle Leonardovo chování se mělo ukázat už mnohem dřív, a ne v devatenáctý epizodě. Tohle je objevování Ameriky. Kdybych zohledňoval celek, bohužel by šlo hodnocení ještě dolů. A za druhý bych úplně vystřihl poslední půlminutu. Sice to dávalo smysl, ale těch ztrapňovaček geeků tam je poslední dobou nějak moc.
Btw: Možná je divácky vděčnější Sheldonův protivník Wheaton, ale Leslie byla Leslie. Smile
Geser
Geser

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 66
Bodů : 72
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 09
Místo : Teplice

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Tionois Tue 13 Apr 2010, 17:41

Geser napsal:Btw: Možná je divácky vděčnější Sheldonův protivník Wheaton, ale Leslie byla Leslie. Smile

Leslie se prý objeví na konci 3. sezóny Wink Celkem se na na ní těším, mám jí ráda už od začátku.

Tionois

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Tue 13 Apr 2010, 17:51

je fakt, ze jsem ve svem hodnoceni uplne zapomnel poznamenat, ze kopirovani notoricky znameho serialu snad BBT nema zapotrebi...

https://www.youtube.com/watch?v=E--uMlt6A2U
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  StanleyZoldak Tue 13 Apr 2010, 19:36

Tionois napsal:
Geser napsal:Btw: Možná je divácky vděčnější Sheldonův protivník Wheaton, ale Leslie byla Leslie. Smile

Leslie se prý objeví na konci 3. sezóny Wink Celkem se na na ní těším, mám jí ráda už od začátku.

Videl som obrázok kulisy z konca 3. série (strecha Leonardovho a Sheldonovho apartmánu). Možno kvôli nej bude chcieť Sheldon spáchať samovraždu Laughing .
Síce som to písal aj na hlavnú stránku, ale Sheldon vraj bude mať nápadníčku.
Tu je link (dúfam, že sa sem môžu dávať linky):
http://ausiellofiles.ew.com/2010/03/26/big-bang-blossom-sheldon-mayim-bialijk/

StanleyZoldak

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  terminal Tue 13 Apr 2010, 22:15

Ale to byl príííma díl. Po dlouhé době jsem se tlemil opravdu nahlas Very Happy

terminal

Počet příspěvků : 18
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  al-kesh Wed 14 Apr 2010, 13:03

Tak nevím co jsem to právě viděl za epizodu. Byly tam postavy z BBT, vypadalo to jako BBT, ale nebylo to BBT. Jediné čemu jsem se trochu zasmál byl IE ve výčtu padouchů, jinak to bylo spíš k pláči.
Proč musí každy americký film nebo seriál obsahovat nějakou dramatickou citovou zápletku? Už mi to leze na nervy. V seriálech jako je HIMYM, Přátelé, nebo třeba Scrubs je to jasné, ale do BBT se to nehodí.

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  terminal Wed 14 Apr 2010, 13:58

al-kesh napsal:Tak nevím co jsem to právě viděl za epizodu. Byly tam postavy z BBT, vypadalo to jako BBT, ale nebylo to BBT. Jediné čemu jsem se trochu zasmál byl IE ve výčtu padouchů, jinak to bylo spíš k pláči.
Proč musí každy americký film nebo seriál obsahovat nějakou dramatickou citovou zápletku? Už mi to leze na nervy. V seriálech jako je HIMYM, Přátelé, nebo třeba Scrubs je to jasné, ale do BBT se to nehodí.
Myslím, že se to tu párkrát probíralo. Jsou v podstatě dvě cesty. Buďto ten seriál bude čistě geekovský plný vědeckých narážek a skončí první serií (možná druhou, ale to by měla max 13 dílů), anebo seriál trochu přiblíží "masám" a budou natáčet dál. Vždy jde o sledovanost a tím pádem o peníze.

terminal

Počet příspěvků : 18
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  al-kesh Wed 14 Apr 2010, 18:54

terminal napsal:Myslím, že se to tu párkrát probíralo. Jsou v podstatě dvě cesty. Buďto ten seriál bude čistě geekovský plný vědeckých narážek a skončí první serií (možná druhou, ale to by měla max 13 dílů), anebo seriál trochu přiblíží "masám" a budou natáčet dál. Vždy jde o sledovanost a tím pádem o peníze.
Vím, že už se to tu řešilo, ostatně v diskuzi k poslední epizodě jsem to sám psal. Ale nemyslím si, že když se seriál jak říkáš "přiblíží masám", bude mít větší sledovanost. Spíš si myslím, že ztratí své původní fanoušky, tj. geeky, kteří zápletky týkající se vztahů buď nechápou ( Smile ), nebo je to prostě nezajímá.

al-kesh

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 14 Apr 2010, 19:09

Raději deset blbců, kteří nevědí, co je to zkratka PC než 1 geek, který zná všechny komiksy Spidermana nazpaměť. Alespoň tak to vidí televize. A když se lidi nepřizpůsobí seriálu, musí se holt seriál přizpůsobit lidu...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Wed 14 Apr 2010, 19:31

Tento díl byl pro mě docela příjemným překvapením... Asi před týdnem jsem zahlídnul na hlavní stránce webu TBBT fotku z devatenácté epizody a docela mě to vyděsilo, protože to smrdělo "vyvrcholením" trapnou pitvořicí scénou v dementních kostýmech. Nicméně to, že je zkrácená na minimum a včas ukončená, ji podle mě zachránilo a v této podobě to beru... nepůsobilo to nijak zvlášť šroubovaně ani přehnaně, navíc má tento díl docela dost povedených hlášek a momentů. Pro mě 7/10. Jo jo, takovej jako v první/druhé sérii TBBT už prostě nebude, ale co, pobavit mě dokáže pořád Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Wed 14 Apr 2010, 21:40

Za celej díl jsem se zasmál jen jednou (explorer vs firefox). Pro mě zatím nejhorší díl vůbec a po třech týdnech jsem asi čekal něco víc než dvacet minut nudy. Poprvé půjdu v hodnocení pod 50% a to dokonce na rovných 9,554515648%..

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Wed 14 Apr 2010, 23:10

Oproti minulému dílu posun vzhůru, což je však zapříčiněno především nízko zanechanou laťkou. Pozitivem určitě je, že se rozhýbal poněkud stagnující vztah Penny-Leonard, už bylo na čase. Na druhou stranu si nemohu pomoct, ale druhá linka Sheldon vs. Wheaton mi připadá jako promarněná šance, kterak si Sheldon mohl srovnat účty se svým arcisokem. Ta porážka v bowlingu byla taková...slabá, nemastná neslaná a vlastně z ničeho nic ve srovnání s prvním dílem. Navíc mi Wheaton přišel vykreslený až jako zbytečně velká mrcha.
Celkově 5/10. Průměrnější díl, který se nejspíš dal využít lépe.
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty IE x FF

Příspěvek  smrcek Wed 14 Apr 2010, 23:12

Pinny napsal:Za celej díl jsem se zasmál jen jednou (explorer vs firefox). Pro mě zatím nejhorší díl vůbec a po třech týdnech jsem asi čekal něco víc než dvacet minut nudy. Poprvé půjdu v hodnocení pod 50% a to dokonce na rovných 9,554515648%..

Tušim, že dostanu hroznej klepec, ale fakt musím říct, že u IE x FF jsem nadskočil - ne smíchy, ale zděšením. Přišlo mi to křečovitě naroubované a trapné Shocked .

... a teď do mne pirat

smrcek

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Wed 14 Apr 2010, 23:20

smrcek napsal:
Pinny napsal:Za celej díl jsem se zasmál jen jednou (explorer vs firefox). Pro mě zatím nejhorší díl vůbec a po třech týdnech jsem asi čekal něco víc než dvacet minut nudy. Poprvé půjdu v hodnocení pod 50% a to dokonce na rovných 9,554515648%..

Tušim, že dostanu hroznej klepec, ale fakt musím říct, že u IE x FF jsem nadskočil - ne smíchy, ale zděšením. Přišlo mi to křečovitě naroubované a trapné Shocked .

... a teď do mne pirat
Heh proč bych ti dával klepec .. jsem to možná přehnal tím "zasmál" .. přesněji jsem měl napsat "pousmál".

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Wed 14 Apr 2010, 23:23

Smrček: Nevidím důvod k nějakému kamenování. Narážka IE vs Firefox je už dost otřepaná záležitost a od Sheldona by člověk čekal něco rafinovanějšího (třeba teorie strun vs. smyčková teorie kvantové gravitace, jak se o tom dříve chytli s Leslie).
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Tionois Wed 14 Apr 2010, 23:57

Sheldon to udělal jednoduchý natolik, aby to pochopil i Wheaton Very Happy Mně se líbí ta myšlenka, že se Penny s Leonardem rozešla, jenom aby někdo mohl vyhrát bowling. Důvod k rozchodu jako každý jiný, koneckonců Leslie se s ním rozešla kvůli teorii strun.

Došel mi děsivý fakt: Momentálně je z hlavních hrdinů v milostné sféře jediný úspěšný Haward. Nevadilo by mi, kdyby to tak zůstalo Smile

Tionois

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  mnn Thu 15 Apr 2010, 06:37

„My thoughts are its thoughts. Its holes are my holes.“

Nikomu sa toto nezdá povedomé? No tak, ľudia... Question

mnn

Počet příspěvků : 31
Bodů : 34
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Thu 15 Apr 2010, 09:40

Docela slusnej dil, par usmevnych momentu, hlavne spickovani Shledon vs Wheaton.
Asi tu budu patrit mezi underground vznesenych priznivcu serialu BBT, ale me v podstate staci aby se Penny spravne ksichtila a jsem spokojenej Twisted Evil
O jak ja jsem povrchni. Ja vim. Ale ja se u toho fakt tlemim rabbit

Jinak opet musim dekovat za nezatizenost serialem pratele - diky tomu ILY vs Thank you scena prisla dobra. A vubec. To ze ji rekl ze ji miluje bylo v tu chvili dobre - tezko by nasel lepsi chvili. No reknete- nemilovali by jste zenu ktera kvuli vam prekousne k necemu odpor jen proto aby vas potesila?
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 15 Apr 2010, 12:40

Ona ta nezatizenost Prateli neni zas tak dobra, prichazis od fakt skvely serial... Pro me uz navzdy budou na prvnim miste.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA] Empty Re: S03E19 - The Wheator Recurrence [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru