Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

+17
Ufimcef
Kuromaru
Matthew
acervena
cromaq
Kolikokoli
Vojcek_p
mroz
Sheldon 3.0
baal666
Geser
dutohlavrimmer
Aerrie
Ďasík
Deckard
pka
Admin
21 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Ufimcef Wed 10 Mar 2010, 22:18

Kdyz se podivate na facebook, tak tam je nejakych 500 komentu o tom, jak byla tato epizoda super a ze nejlepsi dil ever, takze masam se to zrejme libi.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  glassmoon Wed 10 Mar 2010, 22:53

Ufimcef napsal:..., takze masam se to zrejme libi.
a to je imho pre tento serial cesta do pekel

glassmoon

Počet příspěvků : 21
Bodů : 21
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  terminal Thu 11 Mar 2010, 10:50

Ufimcef napsal:Kdyz se podivate na facebook, ...........
Na FB mi připadá, že tam se kliká na kdeco a kdeco je momentálně supr, ááách, in boží. FB bych asi nebral jako relevatní názor ani mas.

terminal

Počet příspěvků : 18
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  acervena Thu 11 Mar 2010, 12:05

glassmoon napsal:
Ufimcef napsal:..., takze masam se to zrejme libi.
a to je imho pre tento serial cesta do pekel



nerozumím, od první série mi přijdou všechny díly poměrně vyrovnané, u některých se zasměju víc u některých skoro vůbec, ale střídá se to dost pravidelně, spíš mi přijde, že po čase se všechny postavy ze všech seriálů okoukaj a už to není kam hnát, ve třetí sérii jen vyprchalo to napětí mezi L. a P., S. je stále úchyl, jenomže už jsme si na zpočátku hodně vtipný gesta a podivnosti všech postav prostě zvykli a už nám zkrátka tak vtipný nepřijdou ( Leonardova vystčená brada, Sheldonův nevěřící pohled zpod obočí, Penny kukuč, ap..)

acervena

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Thu 11 Mar 2010, 12:44

Lidi pridam se k Dasikove mensinem, ale me se tenhle dil libil. Fakt jsem se smal nahlas pri nekterych scenkach a celkove me epizoda moc bavila. Rozhodne vic nez minule pravnicke oblbovaky.
Palec na horu pro Penny a Leonarda tenhle dil rabbit
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  acervena Thu 11 Mar 2010, 12:50

yossarian napsal:Lidi pridam se k Dasikove mensinem, ale me se tenhle dil libil. Fakt jsem se smal nahlas pri nekterych scenkach a celkove me epizoda moc bavila. Rozhodne vic nez minule pravnicke oblbovaky.
Palec na horu pro Penny a Leonarda tenhle dil rabbit


JO, SOUHLAS bounce

acervena

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Thu 11 Mar 2010, 20:45

vtipy-nic moc
rana sheldonovi medzi oci-az mi keksik zabehol:D

co sa wc vtipov tyka, boli na mieste podla mna.. ved vyprazdnit sa predsa treba... ale nie pri tom pustit Milasska!! Wink
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E17 - The Precious Fragmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru