Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

+18
Ďasík
metztli
Raistlin
MaVys
Dysharmonya
Strix
kerwin
acervena
kadles
allyska
manajelimana
Matthew
baal666
Kolikokoli
Tionois
pka
ogedeikhan
Admin
22 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Raj a Howard

Příspěvek  Ráďa Tue 15 Dec 2009, 23:05

Jen tak pro zajímavost všimli jste si toho, že Raj se umí očividně zabavit i bez Howarda, ale když náhodou Howard (když ještě neměl Bernadette) neměl Raje k ruce, začal všude opruzovat? Very Happy

Ráďa

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Bazinga!

Příspěvek  whampingwillow Thu 14 Jan 2010, 12:17

Jeden z nejpelších dílů, připadá mi, že Shenny scény jsou nejnabitější ze všech. Tady bylo hodně poznat, jak se Penny změnila od prvních dílů. Lámala jsem se celou dobu, připadalo mi, že tam nebyla snad žádná nudná scéna. Mám pocit, že Howardovu matku hraje sám Simon, nezdá se vám? Teda když se kouknete na první sérii, díl ve kterém je Sheldon nemocný, Howard tam mluví za ni a zní to úplně stejně. Samozřejmě, Simon dokáže napodobovat hlasy skvěle (viz Raj a tak) ale připadalo by mi to jako celkem logický tah (o člověka na výplatní listině míň).
Jinak je mi celkem líto, že je v seriálu čím dál méně mé oblíbené Leslie Winkle. Mohla by si něco začít z Rajem, ten jí mezi zářezy ještě chybí (předpokládám že se Sheldonem by jí asi přátelství s výhodami nefungovalo:-D).
Taky moc nechápu, jak může mít někdo pocit, že je Sheldon nudný nebo otravný. Podle mě je tahounem celého seriálu, bez něj yb byla zábava poloviční a byl by z toho průměrný sitcom. Ano, Raj, Howard a Leonard jsou skvělí, každý jinak, ale bez Sheldona by byli poměrně normální. Skvělá je Penny, líbí se mi, jak je zároveň hrozně miloučká a normální a zároveň cynik a největší geek z nich všech.
Tleskám Jimovi za jeho skvělý výkon (byť je na něm poznat, že je divadelní herec), bohužel mi připadá, že Kunar nehraje Rajeshe, ale sám sebe. Simon a Kaley jsou také skvělí a Johnny hraje charakter tak odlišný od jeho samého, až to ani pravda není. O to lepší herec nejspíš musí být.
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Thu 14 Jan 2010, 13:22

whampingwillow:
S tou Howardovou matkou už jsme to tu jednou řešili, taky jsem si myslel, že ji mluví sám Simon, a byl jsem zklamaný, že ne. Mluví ji Carol Ann Susi.
A ano, myslím si, že Sheldon je otravný, dokonce bych řekl, že je ztělesněním otravnosti (je to prostě polorobot, kterého vůbec nezajímají city druhých). Na druhou stranu rozhodně není nudný a uznávám, že je hlavním tahounem seriálu. Navíc v posledních dílech s tou otravností lehce polevil, tak budu rád, když v tom trendu bude pokračovat...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Thu 14 Jan 2010, 15:01

Tyjo Raj a Leslie... to si nedokážu představit Laughing Laughing Laughing
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Otravnost

Příspěvek  whampingwillow Fri 15 Jan 2010, 14:35

Ďasík:
Uznávám že to někomu může připadat otravné, ale mě je Sheldon sympatický právě tím, že si na nic nehraje, že se vždycky chová tak, jak mu to velí rozum (o srdci se asi mluvit nedá). Když ho srovnám s ostatními členy party, jeví se mi jako ten nejupřímější z nich. Howard pořád něco hraje na své okolí, především na holky, Raj ze sebe občas dělá chudáčka a je skoro stejně urážlivý jako Sheldon (v jeho případě je to o to horší, že si to uvědomuje) a Leonard je prostě pokrytec, který před Penny nebo jinou holkou říká něco, a ve skutečnosti myslí na něco úplně jiného (viz. díl se Sheldonovou sestrou.)
Ale o to víc se mi líbí směr, kterým se vydává Sheldon v posledních několiak díle. Myslím, že můžeme čekat, že postupem sérií se jeho charakter bude čím dál víc měnit (alespoň o tom v jednom interview mluvil Jim). Tak snad to dopadne:-D
whampingwillow
whampingwillow

Znamení : Panna Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 32
Bodů : 32
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 01. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S03E10 - The Gorilla Experiment [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru