Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

+41
blaf
etko
skipy
Ufimcef
elendar
bimbo.sourek
milford
happy.crazy
pejorativ22
peto1989
james112
edmund
kadles
crash26
tucnacek
Casper
Cyp
xid00
yossarian
dakkon
hrs
djlmc
dejf
mnn
PeDr
NoMouse
Koothrappali
Sheldon-Cooper
Prcek
Katschaba
Ďasík
Sheldon 3.0
Deckard
IHateTrains
ScorpionSX
Dysharmonya
baal666
Kolikokoli
kilburn
KlepeTo
Admin
45 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  hrs Wed 18 Nov 2009, 00:20

Super, hlavne ten konec Very Happy

hrs

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty dnešní epizoda

Příspěvek  dakkon Wed 18 Nov 2009, 01:16

Teda, občas se tu trochu nesejdu v tom, co je vtipné a co ne (a to ještě naštěstí nevíte co si myslím o himym, kterej jsem někdy v 2. serii smazal komplet z disku), ale ještě nikdy jsem se tu nerozešel s názorem na epizodu s tolika lidma najednou. :-) Není to imho tak tragický jak si myslí mnn, ale rozhodně to nebylo na 10/10. Dal bych tak 5-6/10 a sice kvůli té trapné kempovací linii. Jinak příběh Sheldon-Penny super, ten to silně pozvedá, bejt takovej celej díl, řeknu 8/10. Ale to kempování bylo vážně tragický, tam jsem se nahlas nezasmál snad ani jednou.

Jinak samozřejmě souhlasím, že 3. serie je zatím fajn, na první sice nemá (celkově, takže má šanci to dohnat), ale rozhodně o moc lepší než druhá. Ve třetí byly zatím jen dva slabší díly, šestej a tenhle.

Ofc, ne že by na tom záleželo, jen jsem se konečně chtěl dokopat taky něco napsat. :-)

dakkon

Počet příspěvků : 7
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Wed 18 Nov 2009, 09:16

BOM ...wait for it... BA! dil.

Nemelo to chybu, dostava me Penny, jak uz to ani se sheldnem nedokaze zahrat s vaznou tvari. Is that my arm - bozi :-)
Pribrzdeni zeme me docvaklo az za malou chvilku o to vic jsem se smal Twisted Evil
10/10
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  xid00 Wed 18 Nov 2009, 09:38

S řidičákem je to trošku jinak...

Na základě tech testů se nevydává řidičák... V tom byla právě ta pointa toho vtipu o autoškole že Sheldon tu inspektorku tak vytočil až mu dala rovnou ten řidičák.
Jinak je to tak že rodiče můžou "učit" řídit, ale můsí si zaplatit "hodiny" dělá to hodně lidí protože ten řidičák vyjde ve finále na nejaký 2000 Kč místo techhodin s instruktorem kde to je kolem 10tisíc., ale to není nic nového, takhle to dávno funguje v německu nebo i v rakousku a v německu je to o to horši tam se na dálnici může jezdit neomezeně rychle Very Happy tam bych se teprve bál..
Pak po splnění tech hodin je dočasnej řidičák a po přeskoušení je normální řidičák.

Jinak díl super ale zatím si myslim pořád horši i než ta druhá série, protoze v ní se mi polovina dílů líbila asi stejne jako tady tedka tenhle...
Ale dejová lidie se Sheldonem a Penny byla perfektní.

xid00

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Cyp Wed 18 Nov 2009, 12:14

Teda musim říct, že mě tento díl taky moc nenadchl, kempování bylo opravdu trapné (vtipy s trávou sou prostě už ohraný, snad jen jak jedli na co přišli bylo takový ze života). A zápletka Sheldon - Penny mě přišla průměrná. Osobně to vidím tak maximálně na 5/10. Nezasmál jsem se za celej díl, jenom sem tam pousmál.
Cyp
Cyp

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Casper Wed 18 Nov 2009, 12:32

Výborná epizoda, vážně jedna z těch lepších =) .. Dostalo mě jak se ti tři zhulákaly, to jsem fakt nečekal.. ftip se sestřenicí průměrnej, Pennina 'rádoby' paže skvělá a ke konci jak Penny vlastně vrátila Sheldonovy jeho otravnost, no smál jsem se fakt skoro pořád..

Casper

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty 3x08

Příspěvek  tucnacek Wed 18 Nov 2009, 13:43

Pro mě zatím nej epizoda týhle série, dlouho jsem se u BBT tak nepobavila.. Wink

tucnacek

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  crash26 Wed 18 Nov 2009, 14:31

Cyp napsal:Teda musim říct, že mě tento díl taky moc nenadchl, kempování bylo opravdu trapné (vtipy s trávou sou prostě už ohraný, snad jen jak jedli na co přišli bylo takový ze života). A zápletka Sheldon - Penny mě přišla průměrná. Osobně to vidím tak maximálně na 5/10. Nezasmál jsem se za celej díl, jenom sem tam pousmál.

Heh nikomu neberu jeho nazor, ale nechapu co vic byste chteli aby vas to rozesmalo. Pro me jedna z vydarenych epizod. 9,5/10

crash26

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Wed 18 Nov 2009, 15:37

Tento díl stál za prd. Vtipu málo. Sheldon s Penny slabé, Leonard+Howard+Rajesh ještě slabší. Občas jsem se zasmál a pousmál, ale větší zážitek si odnesu i z reklamy na prací prášek. Nejslabší díl 2/10.

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Tragicky dil

Příspěvek  edmund Wed 18 Nov 2009, 15:41

Tak opravdu nechapu co je vtipnyho na tom, ze se sjedou kolackama a Sheldon saha Penny na prsa? To je trochu pokles urovne vtipu, ktere driv byly o Mandelbrotove mnozine nebo Dopplerove jevu - chtel jsem dat 2/10 ale kdyz vidim vsechny ty 10/10 tak to musis stahnout dolu... 0,5/10


Naposledy upravil edmund dne Wed 18 Nov 2009, 15:47, celkově upraveno 3 krát

edmund

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  james112 Wed 18 Nov 2009, 15:41

Ako si mam ku casti pridat titulky????..............

james112

Počet příspěvků : 1
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 17. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Wed 18 Nov 2009, 15:46

james112 napsal:Ako si mam ku casti pridat titulky????..............

Títulky si můžeš stáhnout z hlavní stránky. Máš tam velkej post.

Nic proti Tobě, ale když jsou tu lidi co si ani neumějí stáhnout titulky, tak se nedivím hodnocení 10/10.

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  edmund Wed 18 Nov 2009, 15:49

kadles napsal:
james112 napsal:Ako si mam ku casti pridat titulky????..............

Títulky si můžeš stáhnout z hlavní stránky. Máš tam velkej post.

Nic proti Tobě, ale když jsou tu lidi co si ani neumějí stáhnout titulky, tak se nedivím hodnocení 10/10.

Souhlasim, kdyz se tady v tom foru zacinaji vyksytovat prispevky typu: "Kde si mam stahnout dil.. titulky" tak je to jasny. No

edmund

Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Dysharmonya Wed 18 Nov 2009, 16:21

edmund napsal:
kadles napsal:
james112 napsal:Ako si mam ku casti pridat titulky????..............

Títulky si můžeš stáhnout z hlavní stránky. Máš tam velkej post.

Nic proti Tobě, ale když jsou tu lidi co si ani neumějí stáhnout titulky, tak se nedivím hodnocení 10/10.

Souhlasim, kdyz se tady v tom foru zacinaji vyksytovat prispevky typu: "Kde si mam stahnout dil.. titulky" tak je to jasny. No


nechapem ako mozete davat tie veci dohromady -.-;;; a tiez nechapem, preco sa musite vrtat v tom ako sa to niekomu mohlo zdat vtipne. kazdy ma iny zmysel pre humor. niekomu nepasuje britsky humor, niekomu sa zda super.

Dysharmonya

Počet příspěvků : 16
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 18 Nov 2009, 16:25

kadles napsal:Nic proti Tobě, ale když jsou tu lidi co si ani neumějí stáhnout titulky, tak se nedivím hodnocení 10/10.
Sice první část není mířená proti mně (navíc ty titulky tvořím, nemusím je stahovat), ale tu druhou si beru osobně (taky jsem dal hodnocení 10/10). To, že se mi líbí něco, co Tobě ne, neznamená, že jsem míň inteligentní, než Ty! Evil or Very Mad Mně prostě zhulení lidi rozesmát dokážou (narozdíl od Tebe) a rozhodně mi to nepřišlo trapné...

No a i když se občas vážně musím pozastavit nad některými zdejšími dotazy, tak přece každý má právo se zeptat, ne?
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  kadles Wed 18 Nov 2009, 16:41

Ďasík napsal:
kadles napsal:Nic proti Tobě, ale když jsou tu lidi co si ani neumějí stáhnout titulky, tak se nedivím hodnocení 10/10.
Sice první část není mířená proti mně (navíc ty titulky tvořím, nemusím je stahovat), ale tu druhou si beru osobně (taky jsem dal hodnocení 10/10). To, že se mi líbí něco, co tobě ne, neznamená, že jsem míň inteligentní, než Ty! Evil or Very Mad Mě prostě zhulení lidi rozesmát dokážou (narozdíl od Tebe) a rozhodně mi to nepřišlo trapné...

No a i když se občas vážně musím pozastavit nad některými zdejšími dotazy, tak přece každý má právo se zeptat, ne?

To víš, rozvášníl jsem se nad hodnocením tohoto dílu. Nevím ale kde bereš, že někomu přisuzuju malou inteligenci? Nemyslím si, že každý kdo zde hodnotí 10/10 je nějaký "idiot". Na starým fóru jsem hlasoval různě i 9/10. Tak bych v tom případě byl taky idiot.
Když se někdo zeptá, měl by dostat odpověď. Tu jsem mu v tomto případě dal.

Čím jsem se provinil, je to, že jsem se neudržel a napsal svůj názor do jednoho příspěvku s radou pro james112.

kadles

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Wed 18 Nov 2009, 16:54

Čekal jsem tuto odpověď, že jsi tu nic o inteligenci nenapsal. Dobrá výmluva, asi bych ji ve Tvém případě napsal taky. Ale nemůžeš popřít, že z té věty, co jsem citoval, to přímo vyzařuje... Takže trvám na svém. No, ale abys v tom nebyl sám, můj předchozí příspěvek patří i edmuntovi...

No a ještě k těm dotazům tady, sám jsem členem několika fór a na většině z nich to vypadá tak, že se někteří (a hlavně moderátoři) hrozně povyšují nad ostatní a místo aby slušně odpověděli na dotaz nějakého nováčka, mu napíšou: To neumíš hledat? nebo ho přímo nějak shodí. Tak jsem se zařekl, že tady to tak nebude, fórum má být od toho, aby lidem pomáhalo a aby si pokecali o stejném zájmu, ne, aby si navzájem nadávali.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  peto1989 Wed 18 Nov 2009, 17:08

Ďasík napsal:Čekal jsem tuto odpověď, že jsi tu nic o inteligenci nenapsal. Dobrá výmluva, asi bych ji ve Tvém případě napsal taky. Ale nemůžeš popřít, že z té věty, co jsem citoval, to přímo vyzařuje... Takže trvám na svém.

No a ještě k těm dotazům tady, sám jsem členem několika fór a na většině z nich to vypadá tak, že se někteří (a hlavně moderátoři) hrozně povyšují nad ostatní a místo aby slušně odpověděli na dotaz nějakého nováčka, mu napíšou: To neumíš hledat? nebo ho přímo nějak shodí. Tak jsem se zařekl, že tady to tak nebude, fórum má být od toho, aby lidem pomáhalo a aby si pokecali o stejném zájmu, ne, aby si navzájem nadávali.

Uplne suhlasim, presne takto som dopadol s HIMYM, ked som sa opytal nieco ohladom stahovania, odpisali mi ako poslednemu debilovi... ked niekto nie je registrovany a prvykrat pride na forum, nezobrazuje sa mu tam kopa veci... odkial to ma vediet... ak by nebolo kamaratky, ktora mi to vysvetlila, asi by som to ani nezacal pozerat... podobne s TBBT, pytal som sa este vlani na nejake dobru stranku... odpoved : to si nevies vygooglit, ako keby google hodnotil kvalitu stranok...

peto1989

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  pejorativ22 Wed 18 Nov 2009, 19:12

kks jaka cast...este stale sa smejem Very Happy
wuej, len tak dalej..

pejorativ22

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  happy.crazy Wed 18 Nov 2009, 19:25

Epizoda úžasná, v každé sérii je takových jen málo. Do teď to vypadalo, že tvůrcům došel dech, ale touto epizodou to opravdu napravili. Když přemýšlím nad nejlepší hláškou, napadá mě jich hned několik, ale asi nejvíc jsem se pobavila u "dotazníku" Very Happy
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  crash26 Wed 18 Nov 2009, 20:39

edmund napsal:Tak opravdu nechapu co je vtipnyho na tom, ze se sjedou kolackama a Sheldon saha Penny na prsa? To je trochu pokles urovne vtipu, ktere driv byly o Mandelbrotove mnozine nebo Dopplerove jevu - chtel jsem dat 2/10 ale kdyz vidim vsechny ty 10/10 tak to musis stahnout dolu... 0,5/10

Tak tohle je presno ono Very Happy ne aby clovek hodnotil podle sebe...vidi nejdriv jak hodnoti ostatni a pak aby se odlisil tak da opacne. Hodnotis epizodu ne prispevky lidi tady.

A ano Shledonova jizda autem, a jeho vyplnovani dotazniku a jeho snaha byt comforting. Tak to me opravdu hlasite rozesmalo. A pokud taky nekdo napise ze se ani jednou nezasmal, tak me to prijde trochu prehnane.

crash26

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  milford Wed 18 Nov 2009, 21:16

Na reakce ohledně epizody většinou nereaguju, ale mám jednu myšlenku na srdci, tak se chci podělit Smile

Jak to shrnul Ďasík a Sheldonova máma, každej máme svůj názor Very Happy Ale chci reagovat na trojici jak byli zhulení. Pro někoho to může být zábavné, pro někoho trapné. Pro mě osobně to bylo vtipné, protože zhulené teoretické fyziky (i? jak to sklonit scratch ) jen tak neuvidíte Very Happy Navíc šlo vidět o čem přemýšlí, pokud zrovna nejsou zahlceni "přemýšlením o věcech" Wink
milford
milford

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 47
Bodů : 49
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Moravský Krumlov

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  bimbo.sourek Wed 18 Nov 2009, 22:31

jednoznacne nejlepsi dil cele treti serie Very Happy

bimbo.sourek

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  elendar Wed 18 Nov 2009, 22:38

Dneska opravdu trapné... půlka třetí série a dobré v ní byly max. tak 3 díly.... Jediný díl, který měl šanci srovnávat se s předchozími řadami byl ten předchozí.... příběhy tohohle dílu zcela okopčené a i tak nudné.... už to holt není to co dřív....

elendar

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty 8/10

Příspěvek  Ufimcef Wed 18 Nov 2009, 22:52

Tak ja taky neco napisi. Dejovou linku Sheldon - Penny radsi vynecham, tam se recyklovaly stary vtipy o 107 a vtip "sahas mi na prso", no, necham to bejt. Druha linka zajimavejsi, snad taky proto, ze tam neni Sheldon. Vtipy o huleni nemusim, ale tady byly podany skvele, musim se priznat - smal jsem se. Takze nakonec jsem dal 8/10, ale s tim, ze to nebyl Big Bang, ale Prcicky namixovany s Kdo hulit ten umi. Smal jsem se, ale nelibi se mi, kam tenhle ten serial smeruje.
Ufimcef
Ufimcef

Znamení : Beran Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 41
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Věk : 35
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S30E08 - The Adhesive Duck Deficiency [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru