Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S08E07 - The Misinterpretation Agitation

3 posters

Goto down

S08E07 - The Misinterpretation Agitation Empty S08E07 - The Misinterpretation Agitation

Příspěvek  hanric Fri 31 Oct 2014, 13:40

Tak a je to tady. Jelikož nám naši staří přátelé poněkud znormálněli a už se nebylo moc čemu smát, bylo třeba najít nového nerda, který neprošel vývojem předchozích sedmi sérií. A povedlo se!!! U mně zatím nejlepší díl osmé série. Very Happy

hanric

Počet příspěvků : 1
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 17. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

S08E07 - The Misinterpretation Agitation Empty Re: S08E07 - The Misinterpretation Agitation

Příspěvek  Hellhammer Fri 31 Oct 2014, 17:35

Ty jo člověk, doktor, cca 45-50 a sbírá takovéhle věci jako v epizodě a je takhle naivní ve vztahu k ženám..To už mi přijde jako extrémní fabulace přitažená těžce za vlasy, jen aby se mermo mocí dělo něco "nerdskýho". Tomuhle mám problém i z 1% uvěřit, natož se tomu pak smát. Za mě jeden z nejhorších dílů TBBT vůbec, ne-li ten nejhorší. Naprosto stejně blbý jako ten díl 7-čky, kdy je Sheldon doma u porodu..to byl taky total výmaz beze smyslu

Čekal jsem nějaký Halloweenský díl a vylezlo z toho tohle..Když už teda ty postavy natlačili tvůrci do "normální" roviny, tak ať tam s nimi pracují a ne takovéhle šoky. Linka Amy-Bernadette amatérsky neukončená, nová postava WTF, pobavil snad jen Sheldon a jeho jídlo..

Jak jsem 8- čku chválil za prvních pár "civilních" dílů, tak to už tradičně začíná klesat do srágor jako sedma. Nic se neřeší, nikdo se nikam neposouvá, Raj-Emily nic, Amy-Shledon vůbec nic(!), postavy se motají dokola a chovají se jak podle jednoho vzorce. A to je vtipné maximálně od Sheldona..Tahle epizoda je tak za 2/10

PS: dejte na mě, že se ke konci série dočkáme toho, že se Penny vykroutí ze svatby. A námluvy začnou v 9 tce nanovo.
Pak se možná znova dají do kupy ( ajk originální) a vezmou se na konci 10tky, což by mohl být konec seriálu (ale nebude)..Nechci být špatný prorok, ale bojim se bojim confused

Hellhammer

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S08E07 - The Misinterpretation Agitation Empty Re: S08E07 - The Misinterpretation Agitation

Příspěvek  Miro Sat 01 Nov 2014, 17:03

Hahaha, S07E11 s pôrodom bol lepší ako ako všetky z ôsmej série dokopy. Toto bola ďalšia slabá epizóda zo zatiaľ najhoršej série TBBT Sad

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S08E07 - The Misinterpretation Agitation Empty Re: S08E07 - The Misinterpretation Agitation

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru