Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

+18
Francis
piol
Substance242
Davidsoft
Majsner
Miro
xegiie
Domino_666
filda44
slackblack
jjj.javor
mike2
moss
trinx
Kolikokoli
MartyCZ
minnie
Pinny
22 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Jak hodnotíte epizodu?

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_lcap0%S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_lcap6%S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_rcap 6% 
[ 5 ]
S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_lcap10%S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_rcap 10% 
[ 9 ]
S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_lcap34%S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_rcap 34% 
[ 30 ]
S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_lcap50%S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Vote_rcap 50% 
[ 44 ]
 
Celkem hlasů : 88
 
 

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 09 Feb 2013, 13:29

Kolikokoli napsal:Jááááj! Tak teď se musíš uraženě odstěhovat na jiné fórum, aby se k nám mohl vetřít někdo, koho tu nechceme Very Happy
Smile)) já si říkal nekouknu .. nekouknu... pak sem si říkal, že třeba jen blafuješVery Happy
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 09 Feb 2013, 13:31

Spoilery jsou vážná záležitost, o nich se nevtipkuje a rozhodně ani neblafuje. Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 09 Feb 2013, 13:33

Crying or Very sad
a stejně jak to může být nejlepší čast, chudáci trpaslíci..
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 09 Feb 2013, 14:03

Někteří lidé jsou prostě ujetý.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Majsner Sat 09 Feb 2013, 14:15

Tento díl byl fakt úžasný. Důležité bylo, že jsme už tak trochu viděli MRs. Wolowitz. Very Happy A chudáka Rajeshe, který je tak ochotný, že se jde podívat na Howardovu matku, aby se necítila sama. Very Happy No a nakonec ta situace o spolubydlení. lol! No prostě paráda.

Majsner

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sat 09 Feb 2013, 15:15

mě to zas tak úžasný nepřišlo... popravdě, vím, že všechny postavy v big bangu jsou více či méně "ujeté" ale Leonard s Penny se znají léta, Penny už dokonce řekla miluju tě... přesto nesnese představu, že by s ní Leonard bydlel??? trošku mimo podlě mě, ale pak by ten seriál o ničem asi nebyl:) Za to reakce Sheldona na Amy mi tam seděla.. ale udrželi kvalitu 6. té serie tak jsem spokojenej
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Hodnocení epizody

Příspěvek  Davidsoft Sat 09 Feb 2013, 19:38

Tato epizoda se mi celkem líbila.

Docela jsem s Sheldonem soucítil, dokonce mu odpustím i to pohlazení Leonarda po vlasech. Nechtěl bych se utírat ručníkem s přivlastňovacím zájmenem. Spíš nechápu, proč by si měl nechat od Amy vybírat ručník - pochybuji, že by to měli v Dohodě spoluchodících (či Dohodě spolubydlících), a překvapuje mě, že Sheldon nic takového nezačal projednávat. Kromě toho bylo také zajímavé zahlédnout paní Wolowitzovou.

Co se týče spoilerů, mě nevadí. Sám jsem raději, když vím, co se stane. Díky tomu je pak pro mě snažší přeskočit nudné scény nebo si vybrat zajímavější pořad/knihu.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 09 Feb 2013, 20:07

Spoilery jak kdy - věděla jsem, že umře Brumby v HP i to, že umře tůdlenůdle v Písni ledu a ohně (a letošní sérii Hry o trůny). Moc jsem to neřešila. Ovšem o Siriusově smrti jsem neměla tucha, stejně jako o smrti tovítežejo v Písni. A ořvala jsem to jako nikdy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Sat 09 Feb 2013, 21:52

xegiie napsal:mě to zas tak úžasný nepřišlo... popravdě, vím, že všechny postavy v big bangu jsou více či méně "ujeté" ale Leonard s Penny se znají léta, Penny už dokonce řekla miluju tě... přesto nesnese představu, že by s ní Leonard bydlel???
tak to já zase naprosto chápu, bydlení spolu je něco úplně jiného než říct "miluju tě". obzvlášť v jednopokojovém bytě a navíc když je člověk zvyklý bydlet sám.. pak to není jen tak, někoho pustit k sobě..
(a nee, vůbec to není z vlastní zkušenosti Very Happy)
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Sun 10 Feb 2013, 02:59

minnie napsal:
xegiie napsal:mě to zas tak úžasný nepřišlo... popravdě, vím, že všechny postavy v big bangu jsou více či méně "ujeté" ale Leonard s Penny se znají léta, Penny už dokonce řekla miluju tě... přesto nesnese představu, že by s ní Leonard bydlel???
tak to já zase naprosto chápu, bydlení spolu je něco úplně jiného než říct "miluju tě". obzvlášť v jednopokojovém bytě a navíc když je člověk zvyklý bydlet sám.. pak to není jen tak, někoho pustit k sobě..
(a nee, vůbec to není z vlastní zkušenosti Very Happy)
proč ti tu poslední větu nevěřím?Very Happy
ale asi na tom něco bude, každopádně něco mi říká, že Penny není zrovna zvyklá bydlet sama:D, aji jednou myslím říkala ,že rok byla s jedním týpkem a ani nevěděla jak se vlastně menuje:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 10 Feb 2013, 12:28

Penny už by taky neměla tak vyšilovat z každého posunu vztahu na novou úroveň (i když se to lepší, tentokrát se s ním aspoň hned nerozešla), na druhou stranu by i Leonard měl cítit, že tohle nebyl zrovna standardní způsob, jak se "domluvit" na společném bydlení. A taky už by ji měl znát dost dobře na to, aby z jejích reakcí poznal, že něco není v pořádku, a nemusel čekat, až mu to práskne Amy.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 10 Feb 2013, 14:33

Tak nemůžeme čekat, že to bydlení domluví stejně geniálně jako Monča s Chandlerem Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Substance242 Sun 10 Feb 2013, 21:48

Presne som dnes rozmýšľal, ako vlastne tento seriál celkovo skončí, a nemohol som nemyslieť na (skvelých) Friends...

Btw, koľko asi tak ľudí krokovalo video kvôli Howardovej matke? :-)

Substance242

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  piol Sun 10 Feb 2013, 21:54

kažodopádne, z Howardovej matky sme videli viac ako z HIMYM matky :-)

piol

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Francis Sun 10 Feb 2013, 23:39

Za mě je toto jeden z nejlepších dílů, dlouho jsem nenasmál tolik jako dnes.

Francis

Znamení : Střelec Had
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 01. 11
Věk : 58

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Mon 11 Feb 2013, 01:12

piol napsal:kažodopádne, z Howardovej matky sme videli viac ako z HIMYM matky :-)

Ani nee, viděli jsme její kotník, viděli jsme ju zezadu, viděli jsme celou její postavu v dešti v nějaké té Hampton stanici. Twisted Evil

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Mon 11 Feb 2013, 03:23

Tak za mě tentokrát spokojenost Smile Nevím, jestli mi to jen sedlo do nálady, ale dost možná bych i řekl, že zatím nejlepší díl šesté série - opravdu jsem se hodněkrát zasmál i nahlas Smile Byť u mě pořád jednoznačně vede první a druhá série - a nemyslím si, že by na tom ještě další díly mohly něco změnit - tenhle seriál už je pro mě zkrátka nenávratně jinde než ve svých počátcích - ano, pořád mě baví - občas i hodně, ale ty první díly jsem naprosto žral a hltal (a některé jsem si byl schopný pustit i dvakrát po sobě), což už se mi právě asi od třetí série nestává...

trinx napsal:No tak ja mel spoluzaka, kterej kamaradce, pro kterou jsem donesl do skoly Spolecenstvo prstenu, rekl "teprve az umre Gandalf to zance bejt zajimavy"
Spoilery taky nesnáším, ale zrovna z tohohle bych nedělal až takovou vědu, vzhledem k tomu, že jí neřekl to nejdůležitější, a to, že vlastně Gandalf ve skutečnosti neumře Wink
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  bodomkes Mon 11 Feb 2013, 11:50

No tenhle díl byl celý předvídatelný. Stačilo říct na začátku, že Raj má jít za Mrs. Wolowitz a Leonard se naštve na Shellyho až tak, že chce odejít, a zbytek děje se odehrával nejvíc očekávatelným způsobem. Takže celý zbytek dílu byl v prvních větách included. Asi jsem nějaká kritická, ale skoro bych řekla ztráta času. A ten spoiler s Dobbym byl teda vážně hnusnej. Evil or Very Mad Very Happy Brumby to je v poho, ale Dobby...
Jo od úplně nejnižšího hodnocení díl zachránil Howie s Bernie, ty hlášky byly super. Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  piol Tue 12 Feb 2013, 16:49

Pinny napsal:
piol napsal:kažodopádne, z Howardovej matky sme videli viac ako z HIMYM matky :-)

Ani nee, viděli jsme její kotník, viděli jsme ju zezadu, viděli jsme celou její postavu v dešti v nějaké té Hampton stanici. Twisted Evil

No dobre ale objemovo sme videli viac tu Very Happy

piol

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  hanik Sat 23 Feb 2013, 22:48

Nikdo nesledujete TWD? Ještě že jsem ten díl už viděla, pro mě by to byl spoiler jako hrom Very Happy

hanik

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 23 Feb 2013, 22:50

Co je TWD a proč to není v diskuzi o seriálech tady nebo jinde? Very Happy

edit: aha, už vím Very Happy. Ne, nesleduju.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Rohlik Wed 20 Mar 2013, 20:58

Tento dil byl pocitove uplne jiny, jakoby to natacel jiny reziser ci scenar psal nekdo jiny nez je bezne. To ze jsme mohli zahlednout matku od Howarda bylo dost necekane a prekvapujici. I ten jeji normalni hlas kterym mluvila behem navstevy Rajeshe se vymykal standartum.
Rohlik
Rohlik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 18
Bodů : 20
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : CZ

Návrat nahoru Goto down

S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S06E15 - The Spoiler Alert Segmentation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru