Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hořící keř

+3
NoMouse
Kyong
Kolikokoli
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 18:21

Kolikokoli napsal:A co mě štvalo na Roryiným poprvé nejvíc bylo, že na konci, když ji Lorelai sprdla, tak Rory řekla, že měli ochranu a na začátku dalšího dílu, jak je ta samá scéna z pohledu Deana, co slyší, jak se hádají, tak Rory řekla, že měli kondom. To mi tam strašně vadí .
takových lapsů bylo u českého dabingu víc, že na konci jednoho dílu řekli něco a na začátku dalšího to řekli trochu jinak.. ale překvapuje mě že si to nepohlídali Smile
jinak jste tady toho napsamovaly tolik (hlavně bodomkes), že nevím na co odpovídat Smile
chris byl úžasný v tom jak byl "bad boy", ta první scéna s ním.. kterou ženskou by to nedostalo? Very Happy jess byl podobný týpek, asi proto jsem ho měla ráda taky, i když se choval dost nemožně.. ale když potom trochu dospěl.. (když byla rory na tom večírku v nakladatelství, měl to sáčko a vypadal úplně k sežrání, to se fakt divím že rory radši běžela za loganem Very Happy).
max se mi nelíbil, zato jasona jsem měla moc ráda, tam bylo úžasné jiskření.. ale pak si to teda neskutečně posral.. taky jsem měla ráda toho co si chtěl otvírat kafárnu a vzal ji na ryby, tam bylo dost škoda jak to s ním divně vyšumělo..
marty mi byl nesympatický a jak se potom zachoval k rory když chodil s tou její kamarádkou a zapřel ji, to se taky zachoval jak trotl.. oba teda Smile
logan se mi k ní líbil, protože oba pocházeli z podobného prostředí, tím pádem věděl co a jak, mohlo to fungovat.. podle mě je to důležité.. no, ale to už teď nemá smysl řešit Very Happy
mimochodem, hezky jsme utekli od tématu, chlapci budou koukat až se tu tím budou snažit prokousat Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 18:29

jojo chlapci a gilmorky... ne, to nefunguje. co koukat, natož si o tom číst dlouhé spamové příspěvky. Very Happy
jo, souhlasím, minnie, jak dospěl, tak byl neodolatelný. tehdy na koleji byl trochu šílenec, ale pak po vydání první knihy konečně znormálněl rory. měla se tehdá vykašlat na logana. pak by k sobě pasovali, na tom večírku byl opravdu k sežrání, radši nevzpomínat... What a Face
ten s rybama byl na nic, lor se kvůli němu začala měnit, no, ale spíš asi špatné načasování.
nechápu, proč všichni viní rory kvůli martyho přetvářce. já bych taky nevěděla, jak se zachovat teda Very Happy ne, že bych to takhle nechala dojít, ale stejně, blbá situace. blbej marty. Very Happy
jo s tím dabingem to bylo furt. zvlášť výrazné to bylo, když jsem sjížděla díl po dílu na netu, tak tam to bylo do očí. člověk si pamatoval tu větu a udělali z ní něco jiného Very Happy to si fakt mohli pohlídat, tojo. Very Happy
PS: pardon za ten spam. Very Happy nějak jsem měla toho tolik na srdci k prodrbání king
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 18:39

Milo je prostě k sežrání. Dovedete si představit tu slast, když je v Heroes pohromadě se Zacharym Quintem... To se slintá jedna báseň Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 19:14

bodomkes napsal:k prodrbání king
lol! geniální výraz
no počkej, a chceš říct že kvůli lukovi se nezměnila? Very Happy dyk kvůli němu se měnila celých 8 sezon.. Smile
jo, taky jsem říkala že je blbec marty, že se takhle choval, ale ona snad taky mohla něco říct.. dyk to byla úplná blbost, no a co, tak se znají..
jinak co mi na gilmorkách vždycky vadilo byly ty americké přepjaté emoce, jak kvůli každé krávovině málem běželi na terapii, všechno se strašně řešilo.. obzvlášť lor a rory, to jsem kolikrát měla chuť proplesknout obě aby se vzpamatovaly.. no jo, ale tak to asi mělo být..
jinak jsem vždycky v době dospívání chtěla mít s mámou takový vztah, jako mají oni dvě.. ale dneska s odstupem jsem asi docela ráda za to jak to je Smile asi i proto mě tak vytáčely ty závěrečné díly, protože jsem moc nechápala co je na tom tak strašného že se rory konečně trochu osamostatní Very Happy a že se neuvidí každý týden, nebo že dokonce nevědí kdy se uvidí.. no tragédie Very Happy Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 20:06

nevím, změnila se kvůli němu? s ním byla akorát trpělivější než s ostatními muži, ale jinak kafe pila stále dál... Very Happy a nezdravé jídlo atd... to rory začala díky/kvůli loganovi vařit a tak Wink
já na gilmorky koukala hlavně kvůli tomu super vztahu mamky a dceři teda. a sama mám ne tak americky ulítlý ale přece jen podobně blízký vztah s vlastní mámou. Smile takže já spíš moc dobře nechápu, jak to někdo může nechápat.. teda vidět se každý den, to už je i na mě moc americky přehnané Very Happy ale jinak jo, prostě, není to nereálné.
jojo, měly smysl pro dramatičnost. a nejvtipnější postavou je prostě rory, která ve snaze být nejdokonalejší holčičkou koní jednu věc za druhou. Very Happy především s těmi kluky to teda byla smršť. Very Happy a nakonec ani nejde na svůj vysněný harward, jen aby ji měli rádi. nojono.
a taky strašně rychle mluvily vždycky. a to říkám já, které vyčítají rychlou mluvu. tohle je i na mě moc. kdy se stíhají nadechovat?
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  MartyCZ Wed 06 Feb 2013, 20:12

minnie napsal:...o, taky jsem říkala že je blbec marty, že se takhle choval,...
Jsem byl na malou chvíli naprosto zmaten. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 20:24

MartyCZ napsal:
minnie napsal:...o, taky jsem říkala že je blbec marty, že se takhle choval,...
Jsem byl na malou chvíli naprosto zmaten. Very Happy
lol! tak já myslím že průměrný chlap musí být na předchozí stránce úplně ztracený celkově Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  MartyCZ Wed 06 Feb 2013, 20:45

Průměrný chlap ví, že nemá cenu se snažit tam něco najít. Smile

edit: btw naprostý offtopic během 14 příspěvků, to musí být tutově rekord. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  NoMouse Wed 06 Feb 2013, 20:54

Nene, já myslím, že v tomhle jasně vede tento topic Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 21:05

NoMouse napsal:Nene, já myslím, že v tomhle jasně vede tento topic Laughing
díky za připomenutí, ten topic jde do záložek jako zaručený zlepšovač nálady Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 21:14

Haha, zlatý obrázkový topic Very Happy.
Jinak na Gilmorkách mě štvalo (bavilo), jak jsou všichni sečtělí ve známých osobnostech - jak všechny znají, jak vypadají, komu se podobají atd. To já su ráda, když si vzpomenu aspoň na pár jmen spolužáků ze střední Very Happy.
Taky mě trochu mrzelo, že Lane měla děti tak brzo... ani si nic pořádně neužila, což je škoda. Ale Zack je skvělý. A o přehnaných reakcích mi ani nemluvte. Hlavně Lorelai a její vztahy... to byla hrůza. Rory a vtahy... na první pohled taková slušňačka a přitom těch známostí měla pomalu víc než Lorelai Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kyong Wed 06 Feb 2013, 23:00

Tak to jsem taky mimo dění nějaké asi, twitter třeba sleduji pořád, ale naprosto žádná zmínka o něm, jinde jsem na to taky nenarazil, a moje sledování dění se poslední dny děje kolem robotiky, protože teď řeším hlavně stavbu robota. :-D
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř - Stránka 2 Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru