Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hořící keř

+3
NoMouse
Kyong
Kolikokoli
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Hořící keř Empty Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Tue 05 Feb 2013, 00:43

(zatím samostatné téma, časem asi přejmenuju nebo spojím s něčím jiným - podle toho, jakým směrem se vydá diskuze Very Happy).

Viděli jste? Co na něj říkáte?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kyong Tue 05 Feb 2013, 22:36

Hořící keře jsem viděl ve hrách a filmech, takže aspoň tam se mi líbily. :-D Doufám, že to není otázka na nějaký film nebo něco takového, protože kromě hořícího keře někde venku nebo pomocí pixelů zobrazený v monitoru, nic jiného neznám, tak snad nepíšu naprostou blbost. :-D Jinak mě hned napadl hořící keř na poušti. :-D
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  NoMouse Tue 05 Feb 2013, 22:47

Odkaz.
Ale Koli má asi na mysli ten film (slyším o něm poprvé, takže na něj nic neříkám Smile ).
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Tue 05 Feb 2013, 23:03

Kyong napsal:Hořící keře jsem viděl ve hrách a filmech, takže aspoň tam se mi líbily. :-D Doufám, že to není otázka na nějaký film nebo něco takového, protože kromě hořícího keře někde venku nebo pomocí pixelů zobrazený v monitoru, nic jiného neznám, tak snad nepíšu naprostou blbost. :-D Jinak mě hned napadl hořící keř na poušti. :-D
no, takže jsi napsal blbost Very Happy
jinak mě teda upřímně překvapuje, že když už jste ho nikdo neviděli, jak jste o něm mohli neslyšet? Smile přijde mi, že mimo prezidentské volby je to největší téma posledních dní..
já to teda neviděla, tak jsem zvědavá na reakce.. ale paní holland je frajerka, takže zklamání snad ani nečekám Smile spíš asi spoustu lidí zarazí ten námět.. ale k tomu bych tady flame nezačínala Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  NoMouse Tue 05 Feb 2013, 23:17

minnie napsal:jinak mě teda upřímně překvapuje, že když už jste ho nikdo neviděli, jak jste o něm mohli neslyšet? Smile přijde mi, že mimo prezidentské volby je to největší téma posledních dní..
Tak to teda nevím kde. Zprávy moc nesleduju, ale nějaký přehled aktuálního dění si udržuju a na tohle jsem prostě nenarazil.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Tue 05 Feb 2013, 23:42

Oj... tak to by mne nenapadlo, že o Hořícím keři nikdo neví Very Happy. Mluví/píše se o něm všade Very Happy. čsfd. Jinak IMHO velmi (ale opravdu velmi) povedený seriál!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 00:08

NoMouse napsal:
minnie napsal:jinak mě teda upřímně překvapuje, že když už jste ho nikdo neviděli, jak jste o něm mohli neslyšet? Smile přijde mi, že mimo prezidentské volby je to největší téma posledních dní..
Tak to teda nevím kde. Zprávy moc nesleduju, ale nějaký přehled aktuálního dění si udržuju a na tohle jsem prostě nenarazil.
no tak vzhledem k tomu, že bylo výročí upálení jana palacha i palachova týdne, tak se o tom mluvilo docela dost..
a i z toho kulturního hlediska to byla celkem událost, jak říkám, agniezska holland je obrovská hvězda, navíc se řešilo že ten námět odmítla ČT a nakonec to udělala HBO a opravdu ve velkém stylu..
možná to bylo aktuální téma hlavně v rámci takové té "pražské kavárny" (to je teď taky děsně populární výraz Very Happy), ale koli taky tvrdí že to je všude Very Happy tak dobrý, už jsem zase málem byla za exota Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  MartyCZ Wed 06 Feb 2013, 10:36

Já jsem taky jenom viděl jméno na seriálzone a vzhledem k datu jsem si tak nějak domyslel, že jde o Palacha, ale jinak taky ani ťuk.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Davidsoft Wed 06 Feb 2013, 10:58

Já jsem se o něm také doslechl poprvé zde na fóru. Soudě podle Wikipedie, na mě je to moc konfliktní.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 11:02

Já jsem si ho vygooglila poté, co Koli položila otázku. Ačkoliv patřím k csfd i serialzone, tohle mi teda fakt uniklo. Very Happy Ale jinak hořící keře jsou fajn, jenom v simácích kvůli tomu furt všichni panikaří.. Laughing Tak nás tak nemusíš mrskat, minnie. What a Face Keř jako keř. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 12:05

Nebojte! Hodně lidí si myslí, že tam řeší Palacha, jakej byl hrdina atd., ale tohle tam vůbec není! Jsou to všecko fakta a je to o tom, co se odehrávalo poté, co to udělal - někdo ho odsuzuje, jiný už tolik ne, dalšímu je to fuk atd. Vůbec tam neřeší, jestli to je hrdina nebo slaboch.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 12:16

přesně, a navíc scénář psali studentíci, takže je to pohled naší generace, žádné moralizující kecy - aspoň z toho co jsem o tom četla..
bodomkes: nikoho nemrskám, jen jsem překvapená Smile hlavně z toho, že si někdo opravdu myslel že koli založila samostatné téma kvůli nějakému hořícímu křoví Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 13:50

tojono, to jsem právě hned logicky vyloučila, je to docela srandovní Very Happy
ale pořád to musí být dost pochmurný snímek... takže mě to moc neláká...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 13:53

To teda... ten druhý díl jsem řádně prořvala. (ale i to bylo nic s tím, co se se mnou dělo, když jsem si včera v noci pustila poslední 3 díly Gilmorek Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 13:59

ten poslední díl gg je hrozná citová vydíračka Laughing nedá se u toho nebulet jak malá Very Happy zkoušela jsem to, myslela jsem na jiné věci a stejně tam pak přišel kirk se šerpou a podobné blbosti a už mi tekly slzy o závod. mrchy ví, co na člověka zafunguje. už ani nevím kolikrát jsem za ten díl stihla brečet Very Happy Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 14:04

Jsem ráda, že nejsem sama Very Happy. Bylo to fakt... prostě nechápu... tolik jsem už dlouho neřvala (naposledy asi když regeneroval 10. Doktor Very Happy). Bylo to fakt dost drsné... hlavně na tom konci, který je vlastně skoro stejný, jako úplně první scéna Gilmorek... to je hrůza Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 15:04

jéje, tak to se přidávám do klubu, poslední díly gilmorek, a obzvláště ten úplně poslední.. no, kdo nebrečí, musí být z kamene Very Happy a to teda i přesto, že hlavně rory je celých těch posledních několik dílů na pěst a nehorázně mě rozčiluje.. (odmítnout logana? je blbá?? Very Happy)
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 16:44

minnie: ohoo, takže se přikláníš k Emily? Very Happy "odmítnout huntzbergera?" teda, jo, souhlasím, ke konci byla občas divná rory, ale podle mě zrovna takovou věc buď cítíš nebo necítíš. a ona to necítila. chtěla mít otevřené možnosti, trochu zjistit, jak ten svět vlastně vypadá a ne se starat o svého muže. (protože logan potřebuje opatrovatelku) Nebyl ten pravý Wink
holky nebojte, fakt v tom samy nejste. je to tak natočené, abychom si u toho hezky poplakaly. Very Happy jojo, dojemné zakončení u luka je jenom třešnička. a souhlasím, nepláče u toho jenom skála. je to vydíračka na entou. Very Happy
edit: nejhorší, že naposled, když jsem se dívala na konec gilmorek, tak mi furt lezl někdo do pokoje Very Happy což fakt nesnáším, když se se mnou někdo chce bavit, když si tu tak hezky pláču Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 17:13

Holky, tohle je tak dobré slyšet (číst) Very Happy. Ten poslední díl... Luke se fakt vytáhl. Myslím, že na tohle čekali všichni (proto mě tak štvalo, že se na začátku sezóny rozešli) už od 1. dílu Very Happy. Taky se mi líbilo, že to nechali na naší představivosti - prostě si jen dali pusu a druhý den má na sobě Lorelai ten řetízek.. to bylo hezké.
Rory byla trochu na pěst tak sérii zpátky. Neskutečně mě štvalo, že odmítla Jesse, kterého jsem jí strašně přála. Teda... když chodila s Deanem, tak mě Jess štval, ale Dean se oženil a udělali z něj strašného blbce. Naopak Jess byl skvělý - sice občas na pěst, ale skvělý. No, když si pak vybrala Logana, to jsem fakt nepochopila (teda... jo, je sladký a chytrý a galantní a taky docela fešák, ale i tak...). Pak jsem jí hrozně přála Martyho, páč ten byl fakt super. A toho taky odmítla... Aspoň, že můj druhý vysněný pár (Lane a Zack) dopadl dobře Very Happy. A taky chápu, proč Rory Logana odmítla. Chtěla mít konečně "volno" - dělat si co chce - a on jí takto naplánuje budoucnost.
Hodně se mi taky líbilo, že Lorelai dál slíbila páteční večeře Smile.
A nevím čím to je, ale žeru Christophera Very Happy. Je prostě skvělej (i když samozřejmě Lorelai přeju Luka). Jedinej "jinej chlap", kterýho jsem Lorelai tolerovala, byl Max (poněvadž je to Vlk z Desátého království - nejlepší postava Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  minnie Wed 06 Feb 2013, 17:21

bodomkes napsal:minnie: ohoo, takže se přikláníš k Emily? Very Happy "odmítnout huntzbergera?"
ale houby, vůbec nejde o to, že by byl huntzberger.. ale je prostě sladkýýýý, já bych si ho vzala hned Very Happy
je fakt že vdávat se hned po škole by se mi taky nechtělo.. na druhou stranu - proč ne, rozvést se dá vždycky a taky po ní hned nechtěl děti.. Very Happy jako byla jsem naštvaná i na něj že s tím přišel, ale ta její reakce byla debilní..
a proč by s ním nemohla jet do SF, stejně nevěděla co chce, tak by aspoň měla nějaký začátek.. tím, jak nevěděla co chce a tvářila se u toho jakože konec světa, tím mě teda upřímně rozčilovala nejvíc Very Happy no ale budiž Smile nakonec to bylo hezoučké Smile

edit @koli: nojooo, kdo by nemiloval chrise Very Happy aaaaah, miláček.. Smile a jinak určitě taky jess.. ale logan víc Smile
a rory se na pěst chovala furt, ale na tom konci úplně maximálně Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 17:32

Rory se na pěst chovala od té doby, co ji dostihla puberta (což vlastně bylo chvíli poté, co se dostala na vysokou).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 17:44

EDIT: Ach bože, stvořila jsem nekonečnou slohovku!!! Very Happy Very Happy Very Happy

KOLI: HaháVery Happy Tak název topicu už přestává sedět:D Very Happy Teď je to spíš Gilmore drbárna Laughing
Jojo, najednou tam vecpali neodvolatelný konec vztahu s Chrisem, tak si všichni řekli, haha, tak se vrátí k Lukovi. A samozřejmě si to nechali až na předposlední díl. Laughing
Já měla Luka nejradši... až do doby, kdy úplně pokazil vztah s Lorelai - 1)žárlením na Chrise na obnovení svazku Richarda a Emily.. to už byl začátek konce..copak nemá žádné sebevědomí? a 2)a to už byl úplný konec, jak izoloval Lorelai od April a odsunoval svatbu do neurčita - to byl jasný signál, že jejich vztah naprosto do mrtě zabil. Idiot. Jak mohl vynit Lorelai, že se vyspala s Chrisem po jejich rozchodu - Luke se na jejich vztah vykašlal už dávno předtím... Evil or Very Mad A od té doby se až do konce seriálu choval jako idiot. Jen trochu světlejší stránka bylo kmotrování dětem od Lane a Zacka, ale to jen jejich přičiněním ne jeho.
S tou Lane já byla zklamaná, že se tak vykašlali na Dava. Měla jsem ho asi o něco radši než Zacka, ale pak jsem si na Zacka zvykla a byla ráda, protože se k sobě hezky hodí. Smile Akorát je škoda, že dřív měla děti Lane než stačila zjistit, o čem je sex What a Face Chudák Zack. A chudák Lane.
Ve výsledku jsem měla nejradši Chris&Lor, protože on to s ní nejlíp uměl, znal ji odjakživa a nejnom díky Rory je k sobě poutalo něco, co nešlo nikdy překonat (proto tak Luke žárlil, protože to cítil). A s Lukem měla společné přátele a kafe, ale s Chrisem úplně všechno. Rozuměli si ve všem, mohli být rovní ve všem. Milovala jsem díly v Paříži a nemám ráda scénáristy za to, že tam najednou tak uměle vymysleli naprosto nekonzistentní kecy s "byla jsi se mnou, ale myslela jsi na něj" wth? Chris tu byl daleko dřív, než věděla, že nějaký Luke existuje. Měli nekonečné vzpomínky, byli si milenci, osudovými partnery a nejlepšími přáteli v jednom. Patří podle mě k sobě. A pak teda kecy, že ho vždycky brala jenom jako alternativu...no, to je úplná blbost...co Sukiina svatba? A celých několik sérií, kdy přiznávala, že je vždycky viděla nakonec spolu, a proto podvědomě sabotovala všechny vztahy....
Maxe moc nemusím takhle zpětně. Tehdá mi přišel fajn a naštvala mě Lor, že tak utekla. Ale pak to vysvětlila, že i když chtěla moc, tak ho doopravdy nemilovala. No fajn, sice to tak nevypadalo, ale budiž. Smile Ale hlavně mi vadí Max v jednom...vždycky z něj vyzařovalo, že je hezkej a charismatickej a moc dobře o tom ví. Takový metrouš trošku...to mi vážně vadilo. Moc se k sobě navíc nehodii. A měla jsem ráda i Jasona kupodivu. Byl roztomilý, jak s ní nechtěl spát v jedné posteli, ale bylo jasné, že to jednou krachne. Vztahy z rebelství neprospívají..

minnie: jo, logana jsem zbožnovala jako puberťačka, teď mi přijde jako rozlítané nevycválané ucho. Jako copak je Ross že se hned po pseudo rozchodu musí vyspat s první (nebo on dokonce více) ženskou/ými, které najde?? Very Happy No původně chápu, že ji lákal jakožto posedlou hormony, ale pak si ho nechávat dál a dál... Very Happy NEvím no, asi se jí zalíbil luxus. A je fakt, že se potom Logan docela snažil. Jéé, jako malá jsem toužila po klukovi, co mi bude říkat hvězda haha Very Happy Very Happy Skoro jsem na to zapomněla. A Rory chtěla mít život zasë podle sebe. Už opadly hormony a chtěla si to nalinkovat jako v dětství, řekla bych. Podřizovat se takhle brzo jemu.....nevím nevím. A Rory není rozvodový typ. Smile
Jo Jesse jsem dlouho neměla ráda, ale pak mi přišla ta pusa na Sukiině svatbě tak napěchovaná emocemi, tak konečně "vyřčená", že mě to uplně obměkčilo. A pak jsem mu docela fandila. Rory to pokazila fakt ve velkém stylu, když se s Deanem nerozešla včas.... Jo Dean po rozchodu vypadal chvilku fajně, fandila jsem mu, že získá Rory zpět jako Jess získal ji původně, ale pak randil s tou druhou, oženil se a všechno bylo v háji. A Lor byla na Rory moc přísná hned po jejím poprvé, i když si to teda zasloužila. DEan byl takový malý Luke, nesebevědomý a žárlící. Nemohlo to klapnout. JEss ji naopak skvěle "nakopával", třeba tehdá s tím Loganem.
Koli2: Jo, na vysoké byla Rory skoro pořád na pěst. Very Happy Nejhorší bylo její rebelství s nechozením na vysokou, ukradením jachty a rozhádáním s Lor. To byla fakt nesnesitelná
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 18:06

Dave byl super, Zacka jsem nesnášela, ale tak nějak... prostě taková ta "jiskra" tam byla Very Happy. Když pak byl s Davem konec, tak jsem Zackovi strašně fandila Very Happy.
S Chrisem souhlasím se vším, ale stejně jsem ráda, že si vybrala Luka. Je to jako když Ross chodil s tou holkou, kvůli které si psal "pro a proti" a u Rachel měl spoustu proti atd. a u té holky samé pro a jediné proti bylo "není to Rachel". Přesně tak to je s Lukem a Chrisem - Chris je skvělej, chytrej, má prachy, její rodiče ho mají rádi, je to otec její dcery... ale není to Luke...
A co mě štvalo na Roryiným poprvé nejvíc bylo, že na konci, když ji Lorelai sprdla, tak Rory řekla, že měli ochranu a na začátku dalšího dílu, jak je ta samá scéna z pohledu Deana, co slyší, jak se hádají, tak Rory řekla, že měli kondom. To mi tam strašně vadí Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  bodomkes Wed 06 Feb 2013, 18:13

Aha, takže chyba dabingu Ti zkazila Roryino poprvé?Very Happy no blbé bylo, jak volala uplakaná deanovi a vzala to ženuška Very Happy pak byl na ni Dean hnusný. No nic moc.
Jojo, s tím Davem tam nějak ani nebyl přechod od "posílám zásnubní mísu" k nemám kluka. Very Happy Ale Zack byl jasný pravý pro Lane potom. Very Happy Roztomilé byly jeho postřehy vždycky. Very Happy Mu trvalo zpracovat každou informaci hrozně dlouho.
S tím Chrisem nesouhlasím...přišel mi pro ni ten pravý. I když vím, Luke je taky ten pravý. Very Happy Scénáristi prostě museli udělat ententiky a bylo. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Kolikokoli Wed 06 Feb 2013, 18:20

Já Chrise beru jako Richarda pro Moniku - mám ho ráda, hodí se k sobě, ale Luke/Chandler jsou na úplně jiném levelu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Hořící keř Empty Re: Hořící keř

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru