Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

+2
MartyCZ
Ďasík
6 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Wed 15 Jun 2011, 19:57

Taky si to v tom příspěvku nějak poznačím Very Happy.

A ano, Darren je romantičtější, což je super, romantické songy jsou nejlepší. Jsem romantik, jako hrom Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  bodomkes Wed 15 Jun 2011, 20:09

Ďasík: Zatím z těch, co jsem potkala, jsi vyjmenoval mé oblíbené. Smile Not Alone, To Have a Home, Those Voices, Goin' Back to Hogwarts od Darrena u mě vedou, ostatní mám také ráda, ale ne tolik.
Jj, Darren zodpovídá za ty nejhezčí romanťárny. Momentálně mě úplně nejvíc chytá Those Voices, ale vidím, že mě toho čeká ještě mnoho pěkného. Smile No mně přijde dokonce, že mají i podobně odlišně, jak skládají, postavený hlas; Darrenovi jdou ty vysoké romantické kličky, kterými obkrouží melodii. (nevím, jak to jinak popsat.. Very Happy) AJ má takový hřímavější hlas, co se hodí na akční songy.. Very Happy Ale třeba to tam už chci slyšet.. Smile Jistěže oba umí zazpívat všechno.
Od AJ mám ZATÍM nejradši Voldemort is Goin' Down
Koli: To nejsi sama. Wink Bez romantiky by život nebyl to, co je. Very Happy (lehce nic neříkající věta Laughing)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Wed 15 Jun 2011, 22:57

Bodomkes: Myslím, že AJ tě ještě pořádně překvapí. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  bodomkes Fri 01 Jul 2011, 17:01

Však se těším! Very Happy
A už jsem zhlédla AVPS! To cestování v čase tam bylo moc hezky zapletené. Hlavně ti herci, co alternovali hlavní čtyřlístek, mě fakt rozesmáli. (Ta Hermiona jako chlap, haha..)Very Happy A jsem fakt ráda, že oproti Musicalu dali v Sequelu prostor Snapeovi. S každým dílem měla Snapea radši. Very Happy Dobrý vtip byl v posledním díle, jak Snape "dával" fotku Lily Harrymu.
A z MAMD jsem si nastahovala na cestu JEN 5 dílů! Jak já pak proklínala, že jsem si jich nevzala víc.. Musím říct, že z prvního dílu jsem měla trochu smíšené pocity, tak asi proto jsem si dílů vzala jen pár, ale ten druhý díl mě už rozsekal a já jen chtěla další a DALŠÍ. Smile A byla tam jedna moc pěkná písnička... jo, vidím, že jste ji tu taky psali; Ready to go. Tak a jdu koukat dál. Budu pravidelně podávat hlášení. Wink
EDIT: Very Happy Už jsem potkala AJe!! Laughing Fakt je dobrý tanečník. A už chápu ten vtip, když jsem popřela jeho romantičnost.. Very Happy On je přece vtělená romantika!! Twisted Evil
EDIT2: Tak už jsem zkoukla do konce i MAMD. Very Happy Nejvtipnější a zároveň nejabsurdnější bylo, jak napnutá jsem byla, jestli se Dicka podaří Joeymu najít, Very Happy Very Happy i když bylo úplně jasné, jak to dopadne..
A ty lístky do Benátek byly fakt dobrý joke. No každopádně to bylo celé strhující. Vážně na co StarKids sáhnou, je velký WIN. A přišla jsem na to, že ty písničky, které naprosto zbožňuji, psal všechny Darren. Z MAMD to jsou Even though a Ready to go. Jako AJovy písničky se mi taky líbí, tak, že si je ráda pobrukuju i pouštím, ale nezasáhnou mě prostě tolik jako Darrenovy.
Teď jsem si ještě vzpomněla na dobrou hlášku:
"Sometimes, your one true love turns out to be the person you initially (to slovo říká úžasně Very Happy) disliked!"
"Jane Austen said that?"
"Yes. It's in one of her sonnet's I'm sure." StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Giggle
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Jul 2011, 20:52

bodomkes napsal:Už jsem potkala AJe!! Laughing Fakt je dobrý tanečník.
To ještě nevíš, že AJ dal zkoušku z tance až napotřetí. Very Happy Very Happy Very Happy
bodomkes napsal:A už chápu ten vtip, když jsem popřela jeho romantičnost.. Very Happy On je přece vtělená romantika!! Twisted Evil
lol!

Ta hláška, cos psala, je super. Very Happy Ale absolutně nejlepší je
Joey: What?!...
AJ: ...THE FUCK!!!


A každopádně Ready to Go je nejlepší... Krásně se v ní představí skoro všechny hlavní postavy a má to prostě něco, čím tě to dostane.

ad AVPS - Nejlepší je začátek (to platí pro AVPM, AVPS i MAMD), až do konce Home se na to vždycky dívám v kuse, protože tam prostě není co překlikat - samé super písničky a vtipy... A pak konec. Very Happy A nejlepší jsou Snape a Lucius, třeba v Guys like Potter. A hlášky typu "Šach mat..." nebo "Lupine, pojď se se mnou kouknout na úplněk! Haha, zombie!" jsou prostě geniální. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Fri 01 Jul 2011, 20:56

ALOHOMORA! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Jul 2011, 21:08

Ještě jsem zapomněl napsat, že nejúžasnější je AJ před infarktem... Sice mu to trošku kazí (podle mě špatný) překlad - nemá zmáčknout krkavici, ale věnčitou tepnu Smile - ale hraje to skvěle.

Z toho dílu je nejlepší hláška "Joey, může sem už přijít sbor?". Miluju, když si postavy uvědomují, že jsou jen postavy.

A pak se mi hrozně líbilo, jak do děje napasovali i tu divnou Joeyho čelist. "Je to fakt hnus, Joey..." Very Happy

A čím dál tím víc se mi líbí Gotta Find His Dick. Mám rád písničky, které jsou mnohohlasné a v nichž každý hlas zpívá něco úplně jiného, v jiném rytmu, s jiným textem (ne jen to samé o tercii/kvintu níž/výš), a přesto to sedí a vytváří naprostou harmonii...

To s prolomením čtvrté stěny (= postavy si uvědomují, že jsou postavy a že mají publikum) mi ještě připomnělo skvělé Snapeovy a Hermioniny hlášky:

Snape ke studentům: "Toto bylo vysvětlení pojmů, které by každý z vás měl znát..." A k publiku: "Obzvláště vy!" Very Happy Very Happy Very Happy

Hermiona k publiku: "Jsem chytřejší, než vy všichni." Very Happy Very Happy

S tím prvním pak souvisí i rozmluva:
- Harry: "A pane profesore, co je to viteál?"
- Snape: "To už brzy zjistíš, Harry..." Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  bodomkes Fri 01 Jul 2011, 21:40

To máš pravdu, Ďasíku, ta písnička Guys like Potter byla fakt supr. Hlavně jak to bylo promyšlené s těmi flashbacky. Smile Pravda, Luciovy vystřelující nožky byly taktéž k popukání. Very Happy Jo a teď jsem se dočetla, že náš milovaný Lupin je taky co-writerem AVPS. Smile A vůbec, celá ta banda obsahuje všestranně nadané lidi, proto jsou podle mě tak úspěšní. Že se nezaměřují jenom na tanec/zpěv/dialogy/kulisy, ale všechno mají dotažené, all the art unites. Wink
Jinak toho failu z krkavicí jsem si samozřejmě taky všimla, ale byla to roztomile dramatická scéna; člověk nevěděl na koho koukat dřív - na Joeyho, jak si rozepnul košili a vypjal hrudník před skonem, nebo na AJe, jak se chystá hrdě zemřít. Very Happy
Jo ta hláška s čelistí mě taky pobavila. Fakt má takový divný tvar... Very Happy Ale Joey má obrovské charisma a obrovské psí oči, tak ho čelist jistě "netíží".
Gotta Find His Dick patří mezi mé top 4 od AJe, záskala si mě hned napoprvé. Taky se mi tam právě líbilo, jak se různě hlasy napojovaly, každý s jiným textem, rytmem a intervalem, a dohromady to vytvářelo vážně hezkou harmonii.
O tom prolomení čtvrté stěny už jsme se tady bavili, pořád s tím souhlasím. Jo, dobře, že jsi to připomněl s tím sborem, to mě taky rozesmálo. Very Happy A Joey strašně roztomile plakal; neuvěřitelně vtipně u toho kroutil pusu. Smile
Mimochodem ta herečka Ginny/Sally je vždycky ta, která vychytá všechny líbačky, jak tak koukám... Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Fri 01 Jul 2011, 22:19

No, k té čelisti kolují dvě teorie - buď to má Joey od narození, nebo se mu někdy něco stalo, třeba si ji zlomil a blbě mu srostla... Každopádně Joey sám o ní mlčí a nechává fandy hádat. Smile

A co se týče psaní těch muzikálů, tak příběh jako takový píšou bratři(?) Langové (jeden z nich hraje Arthura Weasleyho) spolu s Brianem Holdenem (Lupin, Flopsy). Hudbu a texty písniček píšou Darren, AJ a Carlos Valdez (ten hraje ve většině muzikálů na baskytaru). Takže to mají celkem rozdělené. Smile Ale jsou fakt dobří, to se musí nechat... Jo a AJ, Carlos a Ali Gordon (Vanessa) spolu ještě napsali jeden non-StarKid muzikál, ten ale není zveřejněný.

Každý z těch lidiček tě dostane: Joe Walker tím, že pořád mění hlas (pět postav ve čtyřech muzikálech a každá mluví jinak), to samé i Brian Holden (jako Flopsy jsem ho nepoznal Smile) a třeba i AJ (v MAMD má psycho hlas). Brian Rosenthal (Quirrell, nádražák, James, Seamus) zase úžasně napodobuje londýnský přízvuk. I Snape (v MAMD hraje Rickova Dicka) má super hlas. A co se zpěvu týče, tak pro mě je z nich nejlepší ten, co hraje Cedrica/Popletala/Luciuse, akorát si nevzpomenu na jméno... No a hrát hrajou všichni skvěle, i když za absolutně nejlepší postavu beru tu AJovu. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Fri 01 Jul 2011, 22:59

S tou čelistí jsem myslela, že se tak prostě narodil, moc jsem o tom nepřemýšlela. Bývalá spolužačka měla taky "hubu křivo", protože měla nějaké špatné (uvolněné) vazy a občas se stalo, že jí "vyletěla huba z pantů". Bylo docela drsné sledovat, jak se to vrací zpátky (co jsem tak odkoukala, tak se musí chytnout jakoby za bradu, táhnout dolů a pustit).
K informacím ohledně muzikálů StarKids doporučuji TENTO rozhovor. Je to sranda Very Happy. A taky šok slyšet skutečný hlas Wizard Goda Very Happy
Z postav v AVPM mám jednoznačně nejraději Quirrel+Voldy, z AVPS Luciuse, z MAMD Wizard God a ze Starship zatím Buga, ale to se může brzy změnit Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Wed 06 Jul 2011, 19:37

Tak teď jsem si připomněl hlášku, kterou tu prostě musím napsat... Very Happy

Future Malfoy: Harry Potter, kterého znám, by se tak snadno nevzdal!
Harry: To proto, že ten Harry, kterého znáš, je dvanáctiletej superhrdina! Já jsem jen jedenáctileté děcko!

lol!

Nebo opilý Snape: Děkuji ti, Harry Pottere, výplode mého pocitu viny... Very Happy Very Happy Very Happy

A zrovna, když jsem chtěl napsat, jak moc mi sedmý díl HP (jak se Harry s Hermionou a Ronem střídají při nošení medailónu) připomíná Pána prstenů, tak Lucius řekne: "To by byl skandál... Manželka Luciuse Malfoye spí se Smeágolem!" Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  MartyCZ Wed 06 Jul 2011, 20:07

Tak jsem na FF měl možnost se na oboje kouknout jako celé vystoupení a jsem živým důkazem, že na AVPM/S nepotřebuje člověk skoro žádné znalosti z HP univerza. U Sequelu mi ty moje byly i trochu na škodu, protože jsem v tom měl bordel. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Wed 06 Jul 2011, 20:24

No, já si dovolím nesouhlasit. Smile Asi takhle - když to neznáš, i přesto se chytneš a bude se ti to líbit... Ale třeba nepochopíš, proč všichni tleskají, když na začátku Sequelu Lucius vytáhne z váčku "ten amulet", zatímco ti, co ví, co to je zač, zažijou jeden z nejlepších okamžiků toho dílu. A to se týká i jiných věcí a předmětů. Nebo nepochopíš narážky na některé profesory (třeba McGonagillsovou), Olivera Wooda, Dobbyho (nejlepší okamžik Sequelu vůbec) ad.

A netýká se to jen Harryho Pottera - třeba já tam našel odkazy na Kingovo To (Seamusova strašidelná historka o Kratiknotovu bratrovi), Pána prstenů (Dobby-Smeágol) a Letopisy Narnie (ředitel Prdkovic je mluvící lev = Aslan)... A ještě jsem zapomněl na High School Musical (Zefron) a Twilight Ságu (Team Edward, Team Jacob).


Edit: Tak teď mě úplně maximálně dostal Big T z MAMD... Prý:
- Big T: Co ty na to, Joey? Ty a já. Popřemýšlej o tom...
- Joey: A je to vůbec možný?
- Big T: Joey, stojí tu před tebou velký zpívající a tančící pták... Já bych řek, že všechno je možný...

lol!
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  MartyCZ Thu 07 Jul 2011, 12:21

No, přiznám, že ani na jednom jsem nebyl úplně od začátku, takže tu scénu s amuletem jsem prošvihnul, na tu se budu muset ještě podívat. Ale zrovna ty věci, co jsi tu jmenoval znám, aspoň většinu, nebo si to alespoň myslím. Ponožkáře taky znám, takže u té scény jsem byl právoplatně affraid . Největší problém jsem asi měl s kouzly, kde někdy nestačili moje latinské schopnosti a nebyl jsem si úplně jistý, co se to vlastně stalo.
Ale zase, moje znalosti nejsou úplně nulové a u většiny věcí, kde se smáli okolo, jsem se smál taky a ne proto, abych nevypadal jako trouba.
Ďasík napsal:Asi takhle - když to neznáš, i přesto se chytneš a bude se ti to líbit...
Zhruba tak nějak
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Jul 2011, 12:41

Alohomora - otevře zámek (je sranda, když to použije v Chroptící chýši Ron na Siriuse a otevřou se za ním dveře Very Happy)
Lumos - světlo
Expelliarmus - odzbrojení
Expecto patronum - vyčaruje patrona (ochránce)
Crucio - mučení, Imperio - ovládnutí, Avada kedavra - zabití... Kletby, které se nepromíjejí
Petrificus totalus - znehybnění

Pak tam byla ještě nějaká sulcová zaklínadla apod., nic významného...

A Joey (Ron) ještě v MAMD použije jedno nové - Žer čokoládu! Very Happy To je parodie na Ronovu kletbu Žer slimáky, to je z druhého filmu...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Thu 07 Jul 2011, 16:43

To mi připomnělo Marthu Jones z Doctora Who Very Happy (ale v testu DW jsem si na to, já blbka, nevzpomněla)
(Doctor a Martha se dostali do minulosti, kde potkali Shakespeara. Byla tam jedna potvora (Carrionit), kterou se snažili v divadle přemoci. Doctor řekne Shakespearovi, že ji může přemoci pouze slovy a Shakespeare tedy začal "čarovat"):

Shakespeare (směrem ke Carrionitovi - to je ta příšerka): Close up this den of hateful, dire decay! Decomposition of your witchs' plot! You thieve my brains, consider me your toy! My doting doctor tells me I am not!
Lilith: No! Words of power!
Shakespeare: Foul Carrionite spectres, cease your show! Between the points...
The Doctor: 7-6-1-3-9-0!
Shakespeare: 7-6-1-3-9-0! Banished like a tinker's cuss, I say to thee... (looks to The Doctor)
The Doctor: Uhh... (looks to Martha)
Martha: Expelliarmus!
The Doctor: Expelliarmus!
Shakespeare: Expelliarmus!
The Doctor: Good old J.K

a v jiné scéně:
Martha: So magic and stuff. That's a little bit Harry Potter.
The Doctor: Wait 'till you read Book 7. Oh, I cried.
Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Thu 07 Jul 2011, 16:48

lol! Fakt dobrý! Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Zikato Thu 11 Aug 2011, 01:14

Ďasík napsal:Ještě jsem zapomněl napsat, že nejúžasnější je AJ před infarktem... Sice mu to trošku kazí (podle mě špatný) překlad - nemá zmáčknout krkavici, ale věnčitou tepnu Smile - ale hraje to skvěle.

Z toho dílu je nejlepší hláška "Joey, může sem už přijít sbor?". Miluju, když si postavy uvědomují, že jsou jen postavy.


Vážně je to krkavice - left carotid artery.
A k tomu sboru, to není narážka na pravý sbor. Na začátku tam Neville / Rick říkal drby o Joeym a říkali, že brečí v hudební místnosti (choir room). Když tam pak Joey vážně brečí, tak se ho Sally ptá, jestli tam ten sbor už může. Možná jsem to překladem špatně vystihnul, za to se omlouvám.
Zikato
Zikato

Znamení : Lev Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 121
Bodů : 123
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 08. 11
Věk : 33
Místo : Stoke-on-Trent

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Ďasík Wed 24 Aug 2011, 20:44

Zikato, vítej na našem fóru! Wink

A díky za překlady na VČ - a hlavně teda za Me and My Dick a Starship...

Edit: S tím sborem jsem to pochopil, ale myslím, že to je skutečně tak napůl. Protože pak u Gotta Find His Dick AJ říká: "Kde je sakra ten sbor?!" a tam se hodí spíš to moje "vysvětlení". Jinak ta krkavice se mi pořád nelíbí, ale podle všeho to tam fakt říká (zkoumal jsem teď, jestli říká carodit nebo coronary, a vychází fakt to první)... Takže to je AJova chyba. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Zikato Sun 15 Apr 2012, 19:16

Tak kdopak už videl Holy Musical B@tman? Smile
Zikato
Zikato

Znamení : Lev Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 121
Bodů : 123
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 08. 11
Věk : 33
Místo : Stoke-on-Trent

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  MartyCZ Sun 22 Apr 2012, 18:14

Já a je to parádní. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Zikato Sun 22 Apr 2012, 18:45

Vážně? Mně se to právě tolik nelíbilo jako jejich ostatní muzikály a to jsem velký fanda.

- Písničky bez Darrena dost slabé. Byl jsem rád, že Dylan tam hondě zpíval, ale v celém muzikálu jsou pro mě 2 písničky a nejsou zas tak extra, nemám nutkání si je pobrukovat jako u předchozích.

- Příliš málo StarKid vtipů, čekal jsem jich teda víc.

- Příliš moc zbytečných postav a potažmo i hodně nových tváří. Candyman se mi líbil, ale třeba Two-face (poznal jsi Dudera? Celkem přibral) byl zbytečný, Green Lantern, poison Ivy, tučňák, catwoman, měli tam jen štěk a šlo o to, aby se tam objevili.

- Jako herecké výkony a samozřejmě Brian... to bylo super, ale asi jsem měl příliš velká očekávání. Sad
Zikato
Zikato

Znamení : Lev Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 121
Bodů : 123
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 08. 11
Věk : 33
Místo : Stoke-on-Trent

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Sun 22 Apr 2012, 19:53

Cože? Duder už není ten sexy chlapík? Tak to se raději ani dívat nebudu Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  MartyCZ Sun 22 Apr 2012, 20:33

No, pořád se mi nejvíc líbil Starship, ale jinak se mi to líbilo.
- Písníčky se mi tam líbily hlavně "Dark, Sad, Lonely, Knight" a "To Be a Man" (tenhle název bych ale nikdy netipnul). Very Happy
- Je fakt, že jsem se divil, že Sweet Tooth nevytáhnul aspoň Red Vine, ale jinak mi to moc nevadilo.
- To uznávám, hlavně to s Two-Facem, i když cameo ještě nikomu neublížilo. Ale hlavní postavy jsou perfektní, Batmana a Robina jako by vystřihli z toho, jak říkají v Simpsonových, přitepleného seriálu z 60. let, Alfred by mohl z fleku nahradit Michaela Canea, Sweet Tooth je jasný Joker Cesara Romera.
- Tady taky souhlasím
- Hodně se mi líbil nápad zkřížit televizního rodině přívětivého Batmana s komiksovým světem, kde jsou i s ostatní superhrdinové. Hlavně je tam spousta narážek, ve kterých já se přímo vyžívám, takže to budou asi ty body k dobru.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Kolikokoli Sat 23 Mar 2013, 02:51

Tak A Very Potter Senior Year je za mnou... nedokázala jsem vydržet na VČ Very Happy. První akt nic moc, ale ten druhý byl perfektní. Hlavně ten konec, loučení atd... krásná tečka za AVP muzikály... Sad Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd. - Stránka 3 Empty Re: StarKids - The Very Potter Musical/Sequel, Me & My Dick atd.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru