Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  BillieJean Tue 26 Apr 2011, 13:49

V sobotu 30.4. začne Prima Love vysílat 8. řadu seriálu Charmed, kde hraje i Kaley. Ovšem upozorňuji, pouze na vlastní nebezpečí! affraid (7. a 8. řada je podle mě nejslabší... Sad ) Ale na Penny se těším! Cool I love you

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed 69815_59_ws

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed 69815_68

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed 69815_70

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed 69815_72

BillieJean
BillieJean

Znamení : Rak Prase
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 02. 11
Věk : 40
Místo : Frýdlant nad Ostravicí

http://www.nikita.web-zdarma.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Apr 2011, 13:58

Když umřel Chris, moje nejoblíbenější postava, a já slyšela, že ho má nahradit jakási postava Billie, tak jsem byla hrozně naštvaná, ale jakmile se tam objevila, tak si mě získala Very Happy. Ale stejně, Chrise nic nenahradí Sad. Navíc už tam není ani moc Lea a to je na prd.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  BillieJean Tue 26 Apr 2011, 14:07

Kolikokoli napsal:Když umřel Chris, moje nejoblíbenější postava, a já slyšela, že ho má nahradit jakási postava Billie, tak jsem byla hrozně naštvaná, ale jakmile se tam objevila, tak si mě získala Very Happy. Ale stejně, Chrise nic nenahradí Sad. Navíc už tam není ani moc Lea a to je na prd.

Přesně tak. Chrise mi bylo také hodně líto... ale moje nejoblíbenější postava je Phoebe. Smile Jsem ráda, že to tady někdo sleduje, bála jsem se, že budu jediná... Very Happy
BillieJean
BillieJean

Znamení : Rak Prase
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 02. 11
Věk : 40
Místo : Frýdlant nad Ostravicí

http://www.nikita.web-zdarma.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Apr 2011, 15:02

Z čarodějek jsem měla nejdříve nejraději Piper, ale postupně se mojí největší oblíbenkyní stala Paige. Má nejlepší schopnosti a i povahově mi nejvíc sedí. Pheobe mě naštvala, když nechtěla Cola, i když už byl hodný. A Cole byl prostě moje láska Very Happy. Ještěže tam pak daly Chrise. Sice jsem ho prokoukla hned druhý díl, co tam byl (i když z počátku jsem si myslela, že je to Wyatt sám), ale i tak to byla nej vedlejší postava.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  bodomkes Fri 06 May 2011, 16:03

BillieJean napsal:Chrise mi bylo také hodně líto... ale moje nejoblíbenější postava je Phoebe. Smile Jsem ráda, že to tady někdo sleduje, bála jsem se, že budu jediná... Very Happy
Haha, neboj! Určitě nejsi jediná Very Happy Já na Čarodějky nadám dopustit. Very Happy Ale jak už jste tady psaly, poslední dvě série jsou vážně slabší. Billie mě prvně trochu štvala, ale pak přišla její sestra a já si uvědomila, že proti Christie je Billie uplný anděl XD
Aaah, Chris je samozřejmě uplně nejlepší postava! I love you Ale on vlastně nezemřel, ne? Jenom zemřel ten Chris, který znal změněného Wyatta...Protože se narodil do jiné reality, kdy nemusí do budoucnosti zachránit Wyatta a tak dál...
Co se týče sester, úplně nejdřív jsem fandila Prue, pak Piper, ale poté, co zmizel definitivně Cole, tak začala být Piper taková divná...přišla mi děsně nevděčná, furt si stěžovala na Lea, který i na anděla je čirý anděl XDD (víte, co tím myslím), takže u mě nakonec vyhrála taky Phoebe. A když jsem se na to dívala dřív, tak jsem nesnášela Paige. Přišla mi děsně umělá, rozmazlená a egocentrická. Ale teď se na to dívám s odstupem znovu celé (haha, od čeho jiného je svaťák? Very Happy) a už ji víc chápu a mám ji docela ráda Smile
A právě jsem z toho měla velký šok, když jsem viděla v prvním dílu Big Bangu Penny: "To je Billie!" Laughing ale teď už je pro mě asi víc Penny, než Billie Very Happy


Naposledy upravil bodomkes dne Sun 08 May 2011, 14:33, celkově upraveno 1 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Chris

Příspěvek  bodomkes Fri 06 May 2011, 16:07

Kolikokoli napsal:Z čarodějek jsem měla nejdříve nejraději Piper, ale postupně se mojí největší oblíbenkyní stala Paige. Má nejlepší schopnosti a i povahově mi nejvíc sedí. Pheobe mě naštvala, když nechtěla Cola, i když už byl hodný. A Cole byl prostě moje láska Very Happy. Ještěže tam pak daly Chrise. Sice jsem ho prokoukla hned druhý díl, co tam byl (i když z počátku jsem si myslela, že je to Wyatt sám), ale i tak to byla nej vedlejší postava.

Vidíš, to já byla bohužel rovnou zastíněná předsudky, protože mi kamarádka naspoilovala, že přijde z budoucnosti Pipeřin syn. Smile Takže jsem o to víc z něj byla odvařená XD
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty "Charmed pokec" continues

Příspěvek  bodomkes Wed 11 May 2011, 20:21

Koli: No jasně, to byl Coop. A já si to musela teď hledat na netum, pač jsem netušila, že se takhle píše. Ale prvně jsem tež vybouchla smíchy... taky mě napadl hned ten supermarket XD
Jojo, toho Robina Hooda si taky pamatuju, ale toho stejnak poslal Cole, pokud vím, ne? A já byla ráda, že skončila s Coopem - sladký pan Kupid Very Happy
No ale Paige skončila se strašným otravou - takovým policajtem jedním.. byl hrozně nevychovaný Sad nevím, proč zrovna s ním... i když, ona neměla snad nikdy vkus na vztahy XD
Jediný ucházející byl ten její kamarád z dětství, co si nakonec vzal nějakou tu blondýnu a Paige jim málem zničila svatbu.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Wed 11 May 2011, 20:37

Já nevím, Paige si vážně vybírala hrozné chlapy. Ale samotnou Paige jsem měla ráda, měla totiž ty nejlepší schopnosti. Piper taky neměla špatné schopnosti, jen Pheobe měla takovou schopnost na dvě věci... Very Happy
A Billy Zane byl skvělý, ta postava se mi tam hodně líbila. Ale ne tolik jako Chris a Cole, ty už nikdo nepřekonal Very Happy. Ani Leo, kterého jsem měla ráda jen proto, že hrál v Návratu do modré laguny s Milou Jovovich (což je jeden z mých nejoblíbenějších filmů). Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Charmed

Příspěvek  bodomkes Wed 11 May 2011, 20:59

Jj, ale byly limitované schopností mluvit, to bylo celkem na obtíž... Stejně jako když Piper svázali ruce, tak nemohla nic dělat. No jako sice Phoebe moc empatie nepomohla do boje, ale zato to byla fakt super schopnost. Very Happy aspoň mně to přišlo. Hlavně taky poznala mnohokrát, kdo lže a tak. A navíc měla přece levitaci, zapomnělas? To se hodilo celkem dost, ale četla jsem někde, že to bylo moc drahé při natáčení, tak jí potom tuhle dovednost sebrali. Laughing
Jono, pro mě Chrise nikdo nepřekonal. Pro mě to bude vždycky highest level, víš co. Very Happy A Leo...Brian to hrál tak, že i když neměl ty Elderské ohávy, tak jsi poznala, že je prostě anděl. Hlavně teď jak na to koukám starší, tak žeru tu jeho chápavost a trpělivost. I love you Vidíš, to já viděla Návrat do modré laguny až po Čarodějkách a moc se mi to líbilo, ale prostě pro mě bude Brian navždycky Leo. Surprised
Jo pamatuješ na ten díl, jak se dostala Paige a potom za ní i sestry do doby Hippies? Leo tam měl strašně slušivé vlasy. Hodně mu to přidalo na sex appealu, co myslíš? Twisted Evil
Jo ale Prue měla dobré chlapy dost často...většinou jeden hezčí než druhý. A i Pipeřin Dan - jestli si vzpomínáš - (jak soupeřil s Leem o Piper) byl příjemná postava, dokud se teda nezačal navážet do Lea, samozřejmě. ^^
Ale že ano? Paige na chlapy měla docela pech...buď ženatí, nebo zmagořili (jak Richard), nebo umřeli, nebo nesnesli její magické schopnosti...
Jo a jak se Ti líbil Phoebin Jason?
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Wed 11 May 2011, 21:07

No, já jsem vlastně s Prue viděla jen jeden díl. První díl Čarodějek, který jsem viděla, byl ten když Prue umřela, takže mi moc k srdci nepřirostla. Proto je pro mě Paige nejlepší (teda Piper jsem měla nejraději, ale jen do té doby, než se rozešla s Leem, když se stal starším). Pheobe byla na mě prostě moc normální, to mi vadilo. A trochu mi to vadilo i na Paige, ale u Pheobe to bylo horší - furt se chtěla trhat a žít "normální život". To mě štvalo. Nemám ráda, když má někdo takové dary a takový potenciál a chce to všecko zahodit kvůli prkotinám.

A Jasona jsem moc nemusela, jak říkám - Pheobe jedině s Colem (popř. tedy s Coopem Very Happy).

A na tu episodu s hippies si nevzpomínám...
Ale líbily se mi díly s valkýrami, když byla Pheobe mořská panna, když Paige byla v minulosti a zjistila, proč přežila tu autonehodu při níž zemřeli její rodiče a pak díly s Chrisem (zvlášť ty, které se Chrisovi speciálně věnovaly - hlavně ty poslední).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Charmed

Příspěvek  bodomkes Wed 11 May 2011, 21:24

No hlavně se mi líbil Chris-Crossed, protože poprvé pořádně ukázal víc z Chrisova života, jak tu tak v budoucnosti. Ale Bianca mi moc nevoněla teda.. Laughing
No já právě viděla prvně Prue a ta se mi hrozně líbila. Proto mi dost vadilo, když přišla Paige... Ale jak říkám, teď už ji mám ráda. A máš pravdu, v takových dílech mi taky strašně vadilo, jak se pořád potřebovaly strašně trhat a žít "normální život".. ale na to byla teda odbornice Piper. ;D A taky když Phoebe zjistila, že bude mít dítě v budoucnosti, tak začala šílet a shánět chlapy a kašlat na své dary - to bylo fakt škoda.
Ale nejvíc mě štvala Paige, jak pořád musela všechno dělat na vlastní pěst, protože jí zřejmě vadilo, že by se musela dělit o slávu, a taky jak byla často děsně sobecká vůči sestrám. A ze všeho nejvíc mi vadilo, jak pořád prohlašovala, že jí magie něco dluží a že má právo používat proto magii ve svůj prospěch. To tam bylo fakt několikrát. Tím se mi fakt znelíbila. Ale teďka už to beru jinak, tak fandím i jí. sunny

Jojo, mořská panna, to je klasika Very Happy a toho Lea Ti poslat musím : Kaley Cuoco (Penny) v Charmed 150974
A u těch Valkýr jsem teda fakt zírala, jaký je Leo schopný bojovník. Na siláka mi nikdy předtím nepřišel.. Very Happy
Mně se líbilo, jak se dali dohromady s Jasonem, ale ke konci to bylo divné a i konec s ním byl takový fakt nucený ... Ale Coleovi ani Co-o-povi Laughing nesahá ani po kolena.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Wed 11 May 2011, 21:49

Mě celkově vadilo, když se dávali dohromady s někým "normálním" (což myslím Jason byl, pokud si ho teď s někým nepletu). Mě se líbila ta magie a vůbec mi nevadilo, že Paige používala ty schopnosti tak často - měla totiž děsně praktické a super schopnosti. Ale nechápu, proč nebyla tak supersilná jako Wyatt nebo jak se ten parchant jmenuje, když její rodiče taky byli čarodějka + anděl. A Wyatta ráda vůbec nemám. A neměla jsem ho ráda ještě v době, kdy byl jen děcko (před díly s Chrisem). Když Chris přišel, tak jsem si myslela, že je to Wyatt z budoucnosti a hodně jsem si oblíbila i to děcko, ale pak se ukázalo, že je to brácha a to děcko jsem zase nesnesla Very Happy. Tolik problémů kvůli němu! Brr... Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Charmed

Příspěvek  bodomkes Wed 11 May 2011, 22:07

Ale Wyatt byl "the chosen one", víš? a nový Artuš a já-nevím-co-všechno. Proto taky Chris není tak supersilný. Chudák měl z toho mindráky.. Wyatta taky nemám moc ráda. Furt se Piper oháněla morálkou, ale Wyatt si celkem vždycky dělal, co chtěl...
A když ani není Chris tak silný, jsa od stejných rodičů, tak se nedivím, že ani Paige ne. Jo hlavně kdykoliv ukazují Wyatta z budoucnosti, tak ho hraje jinej herec. Very Happy Jediné, co zůstává, jsou světlé vlasy.
A viděla jsi ten díl, jak se tam později znovu objevil Chris? Dokonce víckrát a bylo to kolem Avatarů, tuším. On tam měl aspoň v jednom tom dílu vlasy úplně na ježka - to už mu tolik neslušelo, jak ten jeho roztomilej skoro hrnec.. Very Happy
Máš pravdu, že když tam byl někdo "normální", tak to bylo na nic, protože se kolem něj furt chodilo v rukavičkách..to byla fakt otrava.. Jason byl Phoebiin šéf, myslím, že si to nepleteš Smile
Jo a Phoebe mě štvala ke konci, jak byla a priori hrozně zlá na Colea... teda myslím to období, jak se zachránil naposledy od smrti a pak ji furt volal přes obrazovku. On byl fakt skvělý, jak se hrozitánsky furt snažil, ale Phoebe na něj neustále útočila...to mi bylo fakt líto. Ale pak se z něj stal homeless a bylo to v čudu Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Wed 11 May 2011, 22:12

Jo, tak to myslím správného Jasona. No, tak toho jsem teda moc nemusela. A Wyatta jsem prostě nesnesla. Rozmazlený fakan a ještě kvůli němu umře nejlepší postava. Chris měl být chosen-one. Tak hodný, milý, obětavý... mnohem lepší než ten psychopat. A na Chrisův návrat si matně vzpomínám, ale prostě ty vlasy... ty dělaly Chrise Chrisem Very Happy.
A přesně jak říkáš - když už byl Cole hodný a snažil se o Pheobe a ona ho tak hnusně odkopla. Líbila se mi ta epizoda s mořskou pannou, protože tam přiznala, že ho ještě pořád miluje. Ale nakonec myslím Cole skončil dobře Smile.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Charmed

Příspěvek  bodomkes Thu 12 May 2011, 12:30

Very Happy Jak říkám, přišlo mi fakt pěkné, jak se o ni Jason snažil přes tu seznamku. Ale pak na ni furt nějak tlačil, tak to nebylo moc ono... A zvlášť teda jak se zachoval, když odhalil Phoebinu totožnost... Shocked Tím se u mě totálně vyškrtl. Very Happy
No ale kdyby nebylo Wyattových problémů, tak bychom Chrise ani nepoznaly.. XDD (na druhou stranu), ale jako Wyatt ho teda neměl nechat umřít, když je tak zatraceně všemocnej... Mad
S těmi vlasy jsi to vystihla přesně Laughing
Jono, to byl jeden zářný okamžik, ten díl s morškou pannou... ale zas chápu Phoebe, že byla odtažitá po tom incidentu se succubem, nebo co to bylo. Taková tá ženská démonka, co sváděla ženaté chlapy a pak je zabila před očima jejich manželky.. Totiž tam ji Cole málem uškrtil, to u mě získal velké mínus.... Evil or Very Mad Ale zůstalo jí moc dlouho a byla fakt hooodně zlá na Cola.. Kdyby byla jenom odtažitá, ale mně přišlo, že jen ho viděla, tak prohlásila něco, čím by mu mohla ublížit... :/
Jej, a jakže nakonec Cole skončil? Já si pamatuju, že ho zničily díky Paige, protože byli v realitě, kde nebyl nezničitelný...ale jak dopadl? Vím, že tam byl jenom tak náhodně ukázaný, když posílal Zana, nebo jak se jmenoval ten herec, co ho máš ráda, za Phoebe, aby v ní opět probudil lásku.. Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Thu 12 May 2011, 12:44

No, on se přece stal nějak "duchem". Tj. mohl Pheobe pozorovat a občas nějak nenápadně pomoci, ale ona ani nikdo jiný jej nemohl vidět...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Cole

Příspěvek  bodomkes Thu 12 May 2011, 13:51

Fakt? O tom vůbec nevím.... kdy tam takhle byl? Já se teďka na Charmed dívám postupně díl po dílu, celé znovu po letech. Smile A už jsem ke konci šesté řady a pořád jsem tam žádný takový Coleovský projev neviděla..nebo si to přinejmenším nepamatuju..... Question
EDIT: Btw teď jsem se dostala k tomu dílu, kde jsou the Charmed ones postaveny před soud..dobra i zla. Málem u toho zemře Derille a je to vůbec strašně nepříjemný díl. Nemůžu se nějak donutit se na něj znovu kouknout...pamatuju si ho až moc dobře z dřívějška....víš, který myslím?
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Thu 12 May 2011, 13:58

Jo, ten si tak nějak matně pamatuji. To je ten, kde byly Pheobe odňaty schopnost?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Charmed

Příspěvek  bodomkes Thu 12 May 2011, 14:24

Ano, to je přesně ten díl. V roli žalobce e Barbass (myslím, že se tak teda jmenuje) - démon strachu - a je to samozřejmě celé podplacené a podvrhnuté. Ale tady jsem byla ráda, že Phoebe vzali schopnosti, protože byla předtím fakt divná, jak si jich vůbec nevážila... Ale prostě, bylo to celé takové dost úzkostné - tak si to aspoň pamatuju...tak se mi do toho vůbec nechce, brrr..
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Thu 12 May 2011, 14:28

nevím, mě tady ty díly, kde se řešila Pheobe moc nebraly. Já chtěla vždy jen vidět Cola, Chrise, Lea a Piper, scény z Podsvětí a taky Paige když musela dělat něco "náročného" (hlídání dětí atd.)
Jo, ale nejvíc mě štvaly ty scény z toho jejich klubu, když tam někdo zpíval. To mě nebavilo Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Charmed

Příspěvek  bodomkes Thu 12 May 2011, 14:33

Jojo, souhlas! Very Happy vždycky tam při těch scénách z baru všechny postavy jen tak trapně postávaly a snažily se tvářit, že se děsně baví... to bylo fakt takovéé.... umělé XD
No mně se líbily i díly z Magické školy, dokud nezačal Gideon magořit.. Hlavně když tam Paige učila, to byla fakt sranda. Very Happy Jojo, nejvtipnější bylo vždycky, když Phoebe volala i v podsvětí XDD Vždycky "překvapuje mě, že mám signál i tady" a už kecala Very Happy často kvůli práci, workoholička jedna Very Happy
A scény s Chrisem jsou prostě "aww" Smile Sranda, jak jednou strašně mlátil Lea...musel ho fakt v pubertě zřejmě rozčilovat, že mu to tak nadšeně vrátil Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Thu 12 May 2011, 14:43

Jo přesně! Proto jsem Paige měla nejraději, byla taková nejvíc trhlá a nejvíc si vážila svých schopností. Ostatní to brali spíš jako prokletí. A jak Paige učila na té škole bylo super Very Happy Very Happy Very Happy.
A moje nejoblíbenější scény s Chrisem byly ty, kdy se ocitl v nějaké "trapné situaci". Jak se tak roztomile tvářil, projel si rukou vlasy, a pak zahlásil něco, jako že to není teď důležité a bla bla.. aby odvedl řeč na něco jiného Very Happy.
A taky mám ráda tu scénu, hned myslím z druhého dílu, co tam Chris je, když se před barákem loučí s Leem a Leo se začne přemísťovat ke starším a Chris za ním vyšle ten "paprsek" nebo co to bylo (stejný efekt, jako když Paige něco přenáší). To byl okamžik, kdy jsem si řekla - to je syn Piper a Lea (i když jsem teda myslela, že je to ten blondýn Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Chris

Příspěvek  bodomkes Thu 12 May 2011, 15:19

Tak teď nevím, co myslíš s tím paprskem... Já si jenom pamatuju, že za sebou zavře kouzlem dveře, aby všechny diváky zmátlo, že není jenom světlonoš. A když byl rozpačitý, tak to bylo hrozně roztomilé Very Happy souhlas. Vždycky si dal ruce do zadních kapes džín, nebo si prohrabával vlasy. A taky obecně strašně často Chris krčil rameny. Jeho univerzální odpověď. Smile Ale jeden z mých nejoblíbenějších dílů s Chrisem je "Tři blondýnky", nebo jak se to jmenovalo. Jak sebraly tři blonďaté démonky sestrám identitu.. Very Happy Chris se tam ukázal fakt zkušeně, když je okamžitě odhalil a přechytračil. Very Happy

No mně to nejvíc vadilo na Piper, že chtěla v podstatě za každou cenu normální život. A pořád s tím všechny otravovala... Ale zas třeba Pipeřina věčná uklízecí mánie mi přijde vtipná... hlavně mi tím hrozně připomíná moji mámu Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Kolikokoli Thu 12 May 2011, 16:47

Jo, ten díl s blondýnama byl výborný Very Happy. A tu scénu s Chrisem - on seděl venku před barákem na schodech a povídal si s Leem. Leo se pak přemísťoval ke starším a Chris na něj "hodil" nějakou kouli z toho modrého světla. Tak končil ten díl, myslím...

Ale stejně nejlepší bylo když Paige zjistila, že Chris je syn Lea a Piper a potom se mi taky líbil vztah Lea a Chrise poté, co už Leo věděl, že je to jeho syn Smile.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Charmed

Příspěvek  bodomkes Thu 12 May 2011, 17:43

Není to zrovna to, že ho poslal k Valkýrám?? Protože nějak nebylo vysvětleno, jak se tam dostal a dávalo by to rozhodně smysl... Smile - byl to konec dvojdílu Oh My Goddess, ne? Very Happy

Proč Paige? Very Happy Mně se líbily spíš reakce Lea a Piper, když to postupně zjistili. Very Happy Piper "No, it's not possible. It's - oh my god." Very Happy To bylo vtipné. Shocked Ale i Phoebe byla vtipná. První otázka, když to zjistila, byla: "nebalila jsem Tě, že ne?" Very Happy A on tak zděšěně "Co? Ne!" Laughing Ale mně se líbilo hlavně, jak to bylo udělané v té vizi Phoebe, když na to přišla...protože na ni mluvil Wyattův bratr a najednou byla v realitě a to samé říkal Chris. To bylo hrozně roztomilé, protože se tvářil úplně jako to děcko. Very Happy
A máš pravdu, že poté, co už o Chrisovi věděli všichni, tak to byla fakt sranda. Vždycky když o něm mluvili jako o miminu - třeba ukazovali fotky z ultrazvuku XDD - tak se vždycky Chris tvářil jak typický znechucený teenager. Laughing
EDIT: Btw! Už mám přes sto příspěvků, jéé!! Jsem si toho teď všimla a vyděsila se XDD Už jsem předehnala kupu lidí, třeba Irwaina, ahahhaha Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kaley Cuoco (Penny) v Charmed Empty Re: Kaley Cuoco (Penny) v Charmed

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru