Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

+3
Sheldon-Cooper
Kolikokoli
manik
7 posters

Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  manik Tue 01 Feb 2011, 23:37

to je tak wsecko Razz

manik

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  Kolikokoli Wed 02 Feb 2011, 11:57

Promiň, ale do polštiny tu nikdo nepřekládá. Když hezky (a česky) poprosíš, tak se do toho možná někdo časem pustí. Už je tady pár konců přeložených. Wink

Jinak já bych se chtěla osobně setkat s Hawkingem... Dííík
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  manik Thu 03 Feb 2011, 04:37

stacii mi to do cestiny,jaa si to pak do tyy polstiny prelozim..a btw ,w diilu SO1E06,co maa penny s kozama kdyz otewre dwere w 6tyy minute?diikys a please Very Happy

manik

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  Sheldon-Cooper Fri 04 Feb 2011, 09:42

Ty sem raději už ani nepiš....
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  NoMouse Fri 04 Feb 2011, 20:28

Panebože, za tento styl psaní bych VRAŽDIL!!! Twisted Evil
Moje oči...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  baal666 Fri 04 Feb 2011, 21:09

Pro manik:Ve jménu všech normálně uvažujících lidí na tomto fóru tě žádám, piš česky nebo vůbec.

ve TVÉM jazyce:
We yMeEeNu wShEcH NoRmAaAlNe uWaZhUyIiIcIiIcH LiDiIi nA ToMtO FoOoRu tE ZhAaAdAaAm wOe, PiSh cZeSkY NeBo wUuUbEc. ;-** YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
made by vypatlator.cz
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  tx Fri 04 Feb 2011, 21:37

baal666 napsal:Pro manik:Ve jménu všech normálně uvažujících lidí na tomto fóru tě žádám, piš česky nebo vůbec.

ve TVÉM jazyce:
We yMeEeNu wShEcH NoRmAaAlNe uWaZhUyIiIcIiIcH LiDiIi nA ToMtO FoOoRu tE ZhAaAdAaAm wOe, PiSh cZeSkY NeBo wUuUbEc. ;-** YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
made by vypatlator.cz

Chybí mi tu palec nahoru. Jinými slovy s tebou naprosto souhlasím.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  manik Sat 05 Feb 2011, 00:28

koukam samej desnej chytraak tady Smile) ..

manik

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  Kolikokoli Sat 05 Feb 2011, 00:56

Já bych tu něco napsala, maniku, ale Ďasík mi už jednou říkal, že mám tu být milá, i když se někdo chová, jako naprostý idiot. Takže, prosím, nikdo nikoho neurážejte a ty, maniku, běž na chvíli na vzduch. Pomůže to.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  Ďasík Sat 05 Feb 2011, 01:50

Kolikokoli: Teď jsi na to kápla. Skutečně mě zarazilo, co všechno jste tu byli schopni napsat kvůli několika dvojitým w. I když se mi to taky moc nelíbilo (a upřímně, ani jsem si toho skoro nevšiml, dokud jste to tu nenapsali) nemyslím, že je to zase taková katastrofa. Mnohem horší bylo, že ta zpráva byla celá v titulku, místo ve zprávě, ale i to se dá změnit. Každopádně tenhle topic zamykám, ať už je konečně konec tohohle flamu.

Manik: Víceméně máš s těmi překlady pravdu, když se ti bude chtít přeložit ty, co nejsou, a přeložíš to hezky česky, klidně můžeš. Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane Empty Re: chtelo by to prelozit wsechny dopisy z konce wsech diiluu..to by byla pecka pane

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru