Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kantýna (všeobecný pokec) I

+27
lockka
ondrej263
bodomkes
Irwain Nornossa
Dr.Snak
karlos89
terminal
Zireael
g.hofstadter
tx
KilianD
cubehash
MartyCZ
Shopingjs
R&omize
Geser
Unown
DrNicholasRush
NoMouse
yossarian
baal666
Raistlin
TedTonks
bobosus
minnie
Ďasík
Kolikokoli
31 posters

Strana 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 00:12

Za ty jehovisty dík. Very Happy Ale ten zbytek byl moc pěkný. (skoro) Ono většinou člověku nestačí si říkat "mám se dobře, lidi v africe umírají hlady a já ne". ale ty drobné odměny už fungují. Smile
A btw ani jeden z nás s R&ym neřekl: "řeknu si ,cítím se líp' a začnu se cítit líp". Pochopilas to trošku jinak, ale nemusíš to překrucovat tak do absurdna. Very Happy Ani neprohlašuji "řeknu si létat a budu létat." neboj Wink


Naposledy upravil bodomkes dne Wed 01 Jun 2011, 00:14, celkově upraveno 1 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  minnie Wed 01 Jun 2011, 00:13

vůbec není potřeba dívat se na lidi v africe.. proto jsem dala příklady, které se mě osobně dotkly..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Mluvčí...

Příspěvek  R&omize Wed 01 Jun 2011, 00:15

bodomkes: Vidím, že prkotiny se nám líbí převážně stejné... Hodně zajímavé ale jsou takové věci, za které jsem vděčný z dlouhodobého hlediska... Jako třeba když sleduji seriál a určitá postava v něm se mi líbí natolik, že si říkám, znát tak někoho podobného v reálu a ono (nevím proč, ale u mě do roka a do dne... Laughing ) se někdo podobný zjeví, takhle se mi to povedlo už párkrát... Mimochodem, bodomkes, tu kolegyni, co mi připomínáš jsem neměl moc šancí poznat, protože krátce po tom, co jsem začal pracovat já, odešla... Takže jsi má druhá možnost... Very Happy

Edit: To jsem asi neměl psát, ty chceš být furt ten originál a já ti to zase takhle vmetu do obličeje, ale platí to, co už jsem psal... A zatím to rozhodně vypadá, že budeš mnohem lepší osoba, než ta, kterou "dubluješ"... Wink

Ohledně náboženství: Jeden z objevů, který jsem si sám pro sebe osobně učinil (vždycky jsem chtěl strašně vědět, co na té víře, ať už v Boha, Allaha nebo nevímkoho všichni vidí) je, že páteří víry (přímo víry jako takové, páteří církví nebo sekt je bohužel něco jiného, a to strach, obvykle ze smrti) je právě to poznání, o kterém se tu stále bavíme, že člověk může změnit všechno, co si jen dokáže představit, holt něco stihne za život a nějakou změnu za život stihne jen nastartovat (všechno chce čas)... A on to po něm milerád pak někdo další přebere... Wink

Takové zamyšlení... proč já mám být jehovista a bodomkes, která tvrdí to samé, jen na to vyjádření používá elegantnější a rafinovanější věty, není? To je právě to, že já to píšu na tvrdo a ona to má tak pěkně zaobalené, někdy mezi řádky, ale to už jsem také psal... Very Happy


Naposledy upravil R&omize dne Wed 01 Jun 2011, 00:33, celkově upraveno 1 krát
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty :DD

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 00:31

Hele, tak jednou provždy. To s tím originálem byl vážně vtip. Nedokážu o sobě v tomhle směru pochybovat, leda žertem, takže mě už nemusíte, pánové, ujišťovat. (Chudák koli, co se těšila, že přijdu ve skafandru.. Very Happy)
A pozor na "lepší" a "horší"; na porovnávání a soudy obecně jsem docela háklivá. Wink (když chci Very Happy)
Fajn, dobře pro Tebe. Evidentně sis o to říkal. Very Happy No a nikdy nevíš, třeba se ještě nějak děsivě vybarvím. Laughing
Co se týče náboženství, jediný známý personifikovaný Bůh, kterého uznávám, je Bedřich z Mořičvílu. Tomu je docela jedno, jak ho uznávají a považuje se za "údržbáře". Very Happy
minnie: máš pravdu, není to to samé, jenže pro mě je to obojí věc obecná, víš. Smile tak proto jsem to dala do paralely. ale chápu chápu.
EDIT: a dobrou všichni. jsem ještě zlámaná/ospalá z teď už předvčerejšího maturiťáku, tak se zkusím trošku vyspat. Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 00:57

bodomkes: Některý dny si tohle prostě nejde říct. Maximálně si tak můžu říct to, že se mě všechno snažilo porazit, ale místo toho jsem porazil já to.
Pro druhé? Není pro koho. Wink
Narážka pochopena. Very Happy Jen asi…Ti budu předávat trochu něco jiného.
Jako vnímám jistý věci, třeba jak mi pěkně funguje veškerá elektronika, že s kompem nejsou problémy, kromě neznámé chyby ve zdroji pro ntb, která je vždycky dočasná. Ale…to jsou prostě věci, za co jsem rád. Dřív bych je bral za samozřejmost, teď ani ne.
minnie: A to mi něco připomíná…
Že jo? Taky si říkám, že to takhle nefunguje. Je to jinak, pokud to je.
Jen takový detail: dovča je jedno z nejhorších slov, co kdy spatřily světlo světa, prosím nepoužívat. Dovolená. Smile Ale ne ten patvar. Nic proti Tobě, samozřejmě, ale všechno proti tomu slovu.
R&omize: K těm seriálům, v tom případě chci poznat někoho, kdo by byl jako Rush z SGU. Anebo líp, chci jím být já. Začal jsem si už dělat typicky jeho poznámky, a pomáhaly (jisté vývojové prostředí, poměrně složité, sice to není Destiny, ale i tak).
Když jsme u té víry, věřím ve vědu. narozdíl od náboženství nám poskytuje pravdu a poznání, které nás doopravdy někam posunuly.
bodomkes 2: Soudy, jo. Jak má člověk přestávat srovnávat sebe s ostatníma? Já to dělám, a vím, že to je špatně, vyvolává to špatný pocit, ale nemůžu si pomoct.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  minnie Wed 01 Jun 2011, 07:58

bodomkes: myslím, že takové příklady má každý kolem sebe.. možná ne až takové, ale jsou tam Smile

podle mě je vůbec nejdůležitější mít rád sama sebe.. nebo spíš milovat sama sebe Smile prostě mít sám sebe na prvním místě.. nemyslím to v takovém nějakém narcisistním duchu nebo nějak sobecky - i když každý člověk musí být tak trochu sobec Suspect pokud to tak není, nemůžeš čekat, že tě bude milovat někdo jiný.. sám sebe totiž znáš nejlíp, ty sám musíš umět na sobě najít to co je na tebe nejlepší, v čem vynikáš, kvůli čemu si jedinečný.. a tady to si uvědomit je strašně důležité.. to ostatní už pak může "přijít samo", ale tohle pro sebe musí udělat člověk sám..

dovča je ještě fajn Very Happy já používám i spoustu jiných těch příšerných zdrobnělinek Very Happy ale asi ještě dávno předtím, než to začalo být takhle populární.. dobrá, pokusím se tady na to dát pozor Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 08:25

Jo, mít rád sám sebe, to je důležité. Ale s určitou minulostí to může být problém. No dobře, ta je dávná. Navíc, žil jsem v domnění, že mám rád sám sebe. Aspoň daleko víc, než kdy dřív.
Takové to hledání v čem jsem nejlepší, to je taky velmi složité. Na něco jsem přišel, ale asi bude víc věcí.
Připusťme si to, sobeckost je důležitá. Nemůžeme se rozdat pro ostatní. Sice to zní všelijak, ale nejde to. Pokud my budeme fungovat perfektně a budeme mít přebytky, můžeme je věnovat, aniž bychom cokoliv požadovali na oplátku. Ale pokud je člověk na dně, nemůže pomáhat jiným (vlastní zkušenost).
Ne, to slovo není fajn. Tady se to rozlišuje velmi jednoduše a sice, buďto je to normální slovo, takže to je fajn, a nebo je to nějaký patvar, který by vůbec neměl existovat.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Ten se mi povedl... ;)

Příspěvek  R&omize Wed 01 Jun 2011, 08:52

To je pokaždé, my napíšeme, co máš dělat, a ty napíšeš "ano, ale..." (i proto jsi jenom na půl cesty), s tímhle přístupem se rozluč s tím, že budeš někdy šťastný a úspěšný nebo o co ti v životě prioritně jde... Máš špatné zaměření, místo toho, abys přemýšlel, jak oni to vlastně myslí, co udělat proto, abych to pochopil, jak by to mohlo fungovat i pro mě, co mi uchází, kdo to dokáže vysvětlit tak, abych to pochopil i já, kde si k tomu najít jakou literaturu nebo filmy, místo toho všeho vždycky hned přemýšlíš, proč je to blbě a že ty máš jiné zkušenosti a že tobě to fungovat nebude, ty máš vlastní pravidla... a vůbec, krásně to shrnula bodomkes... Přemýšlíš vždy nad problémem, místo nad řešením. Nehledej na všem ty špatné stránky a výmluvy proč zrovna tobě to nebude fungovat, když jsi to ani nezkusil (a když píšeš, žes to zkusil, tak to si jenom myslíš, žes to zkusil, když dva dělají "totéž", není to totéž). Ty jsi prostě poznamenaný realista... Zkus k tomu přimíchat trochu optimismu... Ty se řídíš heslem "má minulost mi brání vytvořit lepší budoucnost", ale tak to není, minulost je jen z části zaplněné HDD a na tobě je, které data z něj použiješ a které tam budou bez čtení tvrdnout do té doby, než ti "hadr" spadne... Jinak řečeno, minulost je tu jen od toho, aby ti pomáhala... Ještě jinak řečeno... Minulost je dobrý sluha, ale špatný pán... Ať už se dostanu k jádru věci... Budoucnost tvoříš v PŘÍTOMNOSTI, NE V MINULOSTI, proto je čistě na tobě, na kolik necháš svou minulost zasahovat do současnosti a tedy i budoucnosti... Přítomnost je jediny okamžik, který máš pevně pod kontrolou, co se stalo, stalo se (stoj času je jen SCI-FI blbost, i když moc pěkná... Wink ) a budoucnost se ještě nestala a čeká, jak ji skrze PŘÍTOMNOST, ne minulost sám napíšeš. Pokud máš na věci pozitivní náhled, tak i když se ti stejně něco nepovede, tak dřív nebo později zjistíš, že to vlastně byla ještě lepší varianta, než ta, kterou jsi měl původně v záměru. Proč jsem asi už psal, že většina hodně úspěšných lidi má docela poznamenanou minulost? To, co by jiného položilo, je posílilo, aneb co tě nezabije, to tě posílí... Záleži jen na tobě, jestli budeš pooomaaalooouuučkuuu "posilovat" 40 let, nebo to intenzivně zvládněš za pár let nebo i míň.

PS: minnie, to co jsi teď napsala, už jsem mu psal také, jestli sis nevšimla... No, tys to samozřejmě zformulovala mnohem pěkněji... Very Happy A čím vícekrát se to napíše, tím lépe.. bounce
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty :) Pěkné

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 09:14

Až na ten začátek. Nemám ráda takovéto "s tímhle přístupem nebudeš nikdy šťastný" Very Happy ne, že by to nemělo logiku, jenom je to takové... Smile
minnie: ano, milovat sám sebe je klíčové. když neumíš milovat sama sebe se všemi "pozitivy" i "chybami", když se nedokážeš přijmout, jaký jsi, tak jsou vztahy o ničem, protože nedokážeš milovat skutečně (bezpodmínečně) druhé. To tak okrajem. A R&y i minnie to říkali. Very Happy (Proto třeba dělám drobné dobré skutky, jak jsem radila Irwainovi, protože tím zároveň zlepší pohled na sebe. A k tomu "není komu" ...Ti to prostě neberu. Kolem Tebe je 6,8 miliard lidí, tak mi neříkej, že žiješ vážně tak izolovaně....)
Irwain: Je to sakra těžké, nesoudit. Proto říkám, že mě to irituje, když chci, protože to můžu vyžadovat akorát tak od sebe, a jenom někdy. Very Happy A ono totiž mně pomohlo načíst hodně příběhů...dojdeš postupně k tomu, že soudy jsou pitomost. Nikdy nevíš všechno. Většinou o tom nevíš skoro nic, tak je lepší čekat, až jak se to ukáže, než někomu ublížit (třeba sobě) ze špatné varianty. To je prostě tím, že jsme (opět) tak zvyklí, je to tak. Vždycky se porovnáváme, čímž si vytváříme celkem peklo. Very Happy
A co se týče toho dávání. Na jednu stranu, když uvážíš energie, to nejlepší, co můžeš dělat pro ostatní, je být šťastný. Protože všude pak nosíš tu pozitivní energii a tak. Takže stačí, když se budeš věnovat svému osobnostnímu růstu a zlepšuješ tím svět. (Takříkajíc. Very Happy)
Na druhou stranu, právě když "jsem na dně", tak mi pomáhá udělat něco pro druhé, protože Ti už potom to Tvé utrpení nepřijde tak obrovské, změníš trochu perspektivu a nejsi pořád v začarovaném kruhu negativního myšlení. Ono totiž negativní myšlení navazuje na nagetivní myšlení, proto negativní kruh. Myslíš negativně, věci jsou negativní, proto myslíš negativně, proto se věci takové dějí-..... a pořád dokola... Smile
EDIT: ale R&y má pravdu, "energetičtí upíři" v tomhle případě nepomohou. To chce nějakou malou věc, ne se přetrhnout. Smile Je zas blbost, aby se člověk strhal, všechno má být v rovnováze.


Naposledy upravil bodomkes dne Wed 01 Jun 2011, 09:40, celkově upraveno 1 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Dodatek...

Příspěvek  R&omize Wed 01 Jun 2011, 09:20

Irwain Nornossa napsal:... Připusťme si to, sobeckost je důležitá. Nemůžeme se rozdat pro ostatní. Sice to zní všelijak, ale nejde to. Pokud my budeme fungovat perfektně a budeme mít přebytky, můžeme je věnovat, aniž bychom cokoliv požadovali na oplátku. Ale pokud je člověk na dně, nemůže pomáhat jiným (vlastní zkušenost)...
Opět, první část bezchybná, ale jakmile se dostáváš k litování sebe sama, tak katastrofa. Samozřejmě, že se lépe rozdává z plného než z poloprázdného, ale dokud jsi živý, můžeš alespoň trochu rozdávat sám sebe (nemyslím tím žádný dvojsmysl... Very Happy )... A zase, jsme u toho samého, nemáš se dostatečně rád, proto ti nepříjde to, že dáváš ostatním sám sebe, i když zrovna v tu chvíli skoro nic jiného nemáš (stejně máš, jen je potřeba hledat, bezďák snad nejsi... Wink ) dostatečně "kvalitní" dávání, za které můžeš být vděčný a z kterého se můžeš radovat jak ty sám, tak i to okolí... What a Face
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty bodomkes odhalí všechno... ;)

Příspěvek  R&omize Wed 01 Jun 2011, 09:24

bodomkes napsal:Až na ten začátek. Nemám ráda takovéto "s tímhle přístupem nebudeš nikdy šťastný" Very Happy ne, že by to nemělo logiku, jenom je to takové... Smile ...
Ano, omlouvám se, máš pravdu, to už je taková malilinkatá manipulace, abych ho popostrčil k nějakému činu, holt takový zlozvyk... Lidi kolem mě to používají na mě... Twisted Evil
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  minnie Wed 01 Jun 2011, 09:24

nesouhlasím, když jsi sám na dně, potřebuješ, aby ti někdo dobil baterky a ne aby tě stáhnul ještě trochu hlouběji..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty xD

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 09:35

R&y, to není argument ;D ale chápu. Smile
minnie: odkazuji na svůj poslední odstavec posledního příspěvku (před tímhle), který o tom pojednává.
Ale dodám, že tím, co jsem psala, dobiješ baterky jak Ty sám sobě, i když nepřímou formou, tak ostatní, kteří jsou Ti vděční. Pro mě je to daleko větší dobití než to, že Ti druhý pomáhá v Tvé sebelítosti. Wink ("Ano, máš pravdu, je to blb." apod.)
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Á, nesouhlasím... :)

Příspěvek  R&omize Wed 01 Jun 2011, 09:35

minnie napsal:nesouhlasím, když jsi sám na dně, potřebuješ, aby ti někdo dobil baterky a ne aby tě stáhnul ještě trochu hlouběji..
S tím nesouhlasím zase já, on si člověk musí také vybrat KOMU pomoci, když si vybere nějakého _vložte sprosté slovo dle vašeho výběru_, který ho chce jen vysát a zneužít jeho dobroty, tak to má co člověk dělat i když je zrovna "nabitý", když takového člověka hned nepozná...

Napadá mě ještě jedna věc... Každý v sobě máme svoje "I" a "me"... "I" je ego a "me" je ta část, zaměřená na venek... Na první pohled by se mohlo zdát, že ego je špatné, ale správné řešení je mít obě složky vyrovnané... Kolem nás běhá spoustu egomaniaků, které nezajímá nic jiného než oni samotní (takový ti fest drsní podnikatelé), ale také spoustu lidí, co by se nejraději celí rozdali a nic z toho vlastně nemají (takoví ti pracovití zaměstnanci, co makají od nevidím do nevidím pomaličku za deset hrubého)... Idea
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty :D

Příspěvek  R&omize Wed 01 Jun 2011, 09:38

bodomkes napsal:R&y, to není argument ;D ale chápu. Smile ...
Já vím, omluva není nikdy argument... Wink

Edit: Jinak vidím, že mě bodomkes zase předběhla v podstatě se stejnou odpovědí... Razz A sorry za dvojitý příspěvek... pirat
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty :DD

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 10:55

Mimochodem přeji všem, co jsou vnitřně pořád dětmi, všechno nejlepší k svátku! cheers
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 11:54

Jo, já jsem ještě dítě. Vnitřně. Možná takové divné, občas uvnitř nenávistné, ale dítě. Very Happy Děkuji za přání, a myslím, že Tobě přeju taky. Smile
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 11:55

Taky díky a taky všechno nejlepší nám všem. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 11:58

Jo, my jsme tu asi všichni, nebo aspoň většina svým způsobem děti. Což nebrat jako urážku, je to rozhodně lepší, než dospělost.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 01 Jun 2011, 12:08

Jo, abych ještě doodpověděl.
R&omize: K některým věcem se prostě musím dostat. Něco nemůžu z nějakého důvodu udělat nikdy. Něco se mi docela příčí. A s něčím mám třeba špatnou zkušenost. A vůči něčemu mám zase deformaci z minulosti. A jako, jak se pak s ta´takovýmhle handicapem mám měnit? Já si dost často říkám, že je docela zázrak, že vůbec žiju, nebo že jsem se nestal nějakou vražednou bestií. Není to samozřejmost. Ne u mě.
Takže jakkoliv můžu vypadat odmítavě a zakompexovaně, mohlo by to být horší, daleko, daleko horší.
Moje minulost mi nebrání v lepší budoucnosti, spíš mě motivuje, aby byla lepší.
bodomkes: Jo, pozitivní by měli být především politici.
Btw, myslím, že se nelituju. Smile Pouze občas konstatuji, co je děsně na nic, protože to tak prostě je.
Říká se jim psychičtí upíři. Wink Mám jistou, velmi osobní zkušenost. Wink
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 12:41

Jistě, že mi přej. Smile (Děkuju!) Já jsem tady skoro nejvíc dítě! (Aspoň podle kalendáře.)
Říká se jim energetičtí i psychičtí upíři. Ale energetičtí jsem slyšela víc a radši používám. Wink Btw s nimi má, tuším, zkušenosti prakticky každý...


Naposledy upravil bodomkes dne Wed 01 Jun 2011, 17:26, celkově upraveno 1 krát
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  MartyCZ Wed 01 Jun 2011, 13:28

Vy zatracení grafomani. Když už si člověk říká, že se začíná chytat, vy tu napíšete přes noc do deseti topiců nejmíň půl stránky příspěvků, většinou na A5. Evil or Very Mad
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 01 Jun 2011, 13:32

Navíc ta diskuse fakt nejde kvůli své délce a občas neuvěřitelně složitému obsahu ani dočíst. Smile Posledních cca deset (z těch nočních) už jsem jen tak prolítnul očima, protože jsem se na to nějak nemohl soustředit. Příliš filosofie (navíc příliš pozitivní na to, aby mohla být reálná, nic ve zlém, lidi Wink) na příliš malém prostoru. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  MartyCZ Wed 01 Jun 2011, 13:38

No to děkuju. Hned mám chuť se tím alespoň zkusit prokousat. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  bodomkes Wed 01 Jun 2011, 13:41

Very Happy Ďasík ale umí dělat reklamu. Wink
Upřímnou soustrast, Marty. Třeba Tě to i nakonec obohatí. Very Happy Ale bylo mi jasné, že dostaneme ráno vynadáno, aspoň od našeho Ďaspoty aj. xD
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 39 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 39 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru