Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

+3
petulinka1
Dawe4
Admin
7 posters

Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Admin Sat 26 Sep 2009, 11:12

Vysílání: 22.9.2009

Informace o epizodě

Titulky


Naposledy upravil Admin dne Sat 26 Sep 2009, 18:36, celkově upraveno 1 krát

Admin
Admin

Počet příspěvků : 175
Bodů : 519
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

https://bigbangtheory.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Dawe4 Sat 26 Sep 2009, 17:15

Tak otevírací epizoda třetí série se celkem povedla. Sice jsem očekával epizodu ze severního pólu, protože to mohlo být velmi zajímavé. Ale byla by škoda se k tomu nevrátit třeba pomocí flashbacku. Myslím, že vidět noc kdy, nešlo topení, by nemuselo být marné Very Happy a určitě by se dalo vymyslet plno dalších vtipných momentů.

Abych ale shrnul epizodu

- Zápletka se mi velice líbila a byla i originální. Chválím!

- Co se týče vtipných momentů tak ty se též povedly. Úvodní pohled na zarostlé vědce tomu se prostě nedalo nesmát. Very Happy Sheldnovo vzlykání do polštáře, též perfektní. Scény v Texasu a to především modlitba u stolu anebo Howard jako kovboj Very Happy. A mohl bych pokračovat. Na hlášky a vtipné scény díl velmi bohatý.

- Ze vztahu Leonarda a Penny nemám moc radost. Radši kdyby Penny využily v nějaké vtipné zápletce. V tomto dílu neměla snad jedinou pořádnou hlášku. Ale asi prostě nemůže existovat sitcom bez romantické zápletky. Mad A hlavně je to ještě nereálné a to z jediného důvodu. Když jsme naposledy viděly Penny a Leonarda báli se mluvit o svých citech mezi sebou.

Celkově hodnotím kladně. BBT je zpět v plné síle. Bohužel za romantickou zápletku ubírám bod. 4/5*
Dawe4
Dawe4

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Věk : 32
Místo : Plzeň

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  petulinka1 Mon 28 Sep 2009, 10:42

Dawe4 napsal:
- Ze vztahu Leonarda a Penny nemám moc radost. Radši kdyby Penny využily v nějaké vtipné zápletce. V tomto dílu neměla snad jedinou pořádnou hlášku. Ale asi prostě nemůže existovat sitcom bez romantické zápletky. Mad A hlavně je to ještě nereálné a to z jediného důvodu. Když jsme naposledy viděly Penny a Leonarda báli se mluvit o svých citech mezi sebou.
On ten čas dokáže v tomhle směru hodněSmile Tak dlouho to v sobě prostě dusili, až to nevydrželi, hlavně Penny teda:D
Jinak tenhle díl se mi hodně líbil, ty Shedonovy hlášky na začátku, když dorazili domu, byly úžasnýVery Happy(Dady's home a vůbec to okolo gauče). A rozhodně bych nechtěla bejt v kůži Leonarda, když jim nešlo topení. O co šlo, mi došlo až když jsem ten díl viděla podruhý.
Jediný, co mi vadilo, byly Sheldonovy výlevy. Je mi jasný, že to "má už od přírody", ale někdy to je podle mýho fakt přehnaný. Sheldonova matka, to je síla:D S tou bych vydržela tak pět minut:D
Celkově: díl skvělej, nová série začíná docela slušně, tak se nám to snad nepokazíSmile

petulinka1

Znamení : Vodnář Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Věk : 32
Místo : Čáslav/Havlíčkův Brod

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon-Cooper Mon 28 Sep 2009, 13:52

Já myslím že díl je povedený .. uvidíme jak na tom bude druhá epizoda.. nevím proč se někdo strachuje že to bude blbost a uznal tak jen z asi 10-ti sekundové ukázky kde leonard a penny zvraceji Laughing ... mysím že se máme na co zítra těšit a také doufám že tu budou titulky do zejtřejších 20:00 Smile ..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  jiruz Mon 28 Sep 2009, 15:11

Dawe4 napsal:
- Ze vztahu Leonarda a Penny nemám moc radost. Radši kdyby Penny využily v nějaké vtipné zápletce. V tomto dílu neměla snad jedinou pořádnou hlášku. Ale asi prostě nemůže existovat sitcom bez romantické zápletky. Mad A hlavně je to ještě nereálné a to z jediného důvodu. Když jsme naposledy viděly Penny a Leonarda báli se mluvit o svých citech mezi sebou.

Romantická zápletka v tomhle sitcomu kvasí už od začátku, hned v prvním díle přeskočila jiskra mezi Penny a Leonardem. Bez tohohle jiskření by BBT neměl tu správnou šťávu. Akorát jsem nečekal, že Penny a Leonard skončí hned v posteli. Myslel jsem, že zas kolem sebe budou akorát bruslit. Ale což, stejně se brzo rozejdou, jinak by to byla nuda:-)

jiruz

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 28. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  James999 Thu 10 May 2012, 20:45

Caute!

Chcem sa spytat, nebol nakoniec niekedy flashback k tej noci kdy, nešlo topení? Ja by som prisahal, ze ano, len to neviem najst Sad

James999

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Thu 10 May 2012, 21:42

Flashback téměř určitě nebyl, jenom to zmiňovali slovně...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  James999 Fri 11 May 2012, 12:17

NoMouse napsal:Flashback téměř určitě nebyl, jenom to zmiňovali slovně...
dakujem Smile tak sa mi to asi snivalo Very Happy:D:D

James999

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 10. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA] Empty Re: S03E01 - The Electric Can Opener Fluctuation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru