Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

+3
Hellhammer
Kolikokoli
MartyCZ
7 posters

Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 31 Jan 2014, 09:55

Kdyby ty lamy nerefreshovaly touchpadem, tak se na ten con možná i dostanou Very Happy. A má na tabuli Matta <3 Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 31 Jan 2014, 10:27

Přesně to jsem říkal taky. A celkově tam měl moc dobrý výběr, Martin Freeman, Simon Pegg, Ian McKellen. Very Happy
Akorát v té druhé části jsem myslel, že Sheldon omdlel, když měl jít za Jamesem a všechno tohle se mu jen zdálo.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 31 Jan 2014, 10:31

No, hlavně dobrý, že když nezvládl ani Jamese, tak bych ráda viděla, jak se setká s Mishou, protože to by asi moc dlouho nevydržel Very Happy. Ale přišel mi ten díl nějaký neukončený. Hlavně ta linka s klukama. Jsem čekala, že se ukáže, že ty lístky jim prodá někdo známej třeba Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 31 Jan 2014, 11:02

To by bylo první nařízení o zákazu styku, které by podal Sheldon na někoho, ne někdo na Sheldona. Ale správně měl Sheldon jít po Hiddlestonovi, ten by nebyl schopen odmítnout, jinak by ztratil svou pověst nejmilejšího člověka na planetě. Very Happy
Tak linka s lístkama byla vyřešená tím, že půjdou s Vaderem, asi si řekli, že tak to stačí.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 31 Jan 2014, 11:06

By to setkání proběhlo podobně, jako bylo popisované "co by se stalo, kdyby se Cas setkal s Mishou" Very Happy. Chudák Shelly Very Happy.
Jinak pro ty, co se na teprve chystají na vysokou - přihlašování těláku vypadá úplně stejně, jako tady tohle přihlašování na Comic-Con Very Happy.

(u toho sheldonova "založím si vlastní con" mě svrběj prsty, abych tam připsala "with blackjack and hookers" Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  Hellhammer Fri 31 Jan 2014, 12:28

Tenhle díl se mi líbil,byl dobrej,zábavnej,linie s lístkama byla sice neukončená,ale jinak v pohodě.Dokonce i holky byly celkem zábavný(což většinou pohromadě moc nebývají).Za mě 7/10.
Jinak poslední díly 13 a tenhle 14 se mi oba vcelku líbily,snad série dojede alespoň v podobném duchu,když už teda nic neřeší a přináší spíš jen skečovitý díly ,bez posunů děje..
Lepší než slušná série to asi nebude,i kdyby do konce byly jen samé perly(což nebudou),ale hlavně ,ať se neopakují díly jako 5,8,11,12,to bylo fakt špatný..

Hellhammer

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Fri 31 Jan 2014, 12:43

No, když Sheldon není pravý scifista, kdyby měl přehled o filmech, co s žánrem fantastiky aspoň koketují, tak i tam Angie Dickinson hrála a věděl by, kdo to je.
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty s7e14

Příspěvek  Spiderman Sat 01 Feb 2014, 11:05

Za mě zatím jeden z nejlepších dílů vůbec. James Earl Jones byl parádní, takhle už jsem se dlouho nezasmál. To jsem fakt nečekal. Carrie Fisher taky pobavila a nikdy mě nenapadlo broukat si melodii Star wars se slevom "Bam"...

Spiderman

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 02 Feb 2014, 13:15

Čekal jsem, že z toho bude další zákaz přibližování, ale James překvapil. Very Happy 

Kolikokoli napsal:Jinak pro ty, co se na teprve chystají na vysokou - přihlašování těláku vypadá úplně stejně, jako tady tohle přihlašování na Comic-Con Very Happy.
Jj, já jsem se ani po čtyřech letech na tělák ještě nedostal. Smile (často teda proto, že přihlašování probíhalo v době, kdy jsem zrovna nemohl být na netu a s hodinovým zpožděním tam už fakt nemělo smysl něco hledat, kromě nějakých obskurních sportů v nevhodných časech)
Taky jsem si vzpomněl na přihlašování na WhoCon, posledních 100 lístků v doprodeji taky zmizelo během minuty. Smile 
Úplně nejhorší ale bylo přihlašování studijní skupiny v prváku, skupina s nejlepším rozvrhem byla "vyprodaná" během asi 3 sekund, naštěstí jsem to stihl. Razz V čase T minus 0 *F5*, *klik*, *klik*, *nové načtení stránky*, a už bylo plno. Kdo měl větší ping, byl bez šance. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Thu 06 Feb 2014, 18:52

Kolikokoli napsal:Kdyby ty lamy nerefreshovaly touchpadem, tak se na ten con možná i dostanou Very Happy
Leonarad mačkal F5 (1:08) a stejně mu to nepomohlo (i když - byl z nich první, tak asi proto) Wink

NoMouse napsal:
Kolikokoli napsal:Jinak pro ty, co se na teprve chystají na vysokou - přihlašování těláku vypadá úplně stejně, jako tady tohle přihlašování na Comic-Con Very Happy.
Taky jsem si vzpomněl na přihlašování na WhoCon, posledních 100 lístků v doprodeji taky zmizelo během minuty. Smile
Tak s tímhle zkušenosti nemám, ale podobný princip s nákupem věcí na Aukru formou snipingu (nechápu ty blbce, co přihazují dva dny předem a jen zbytečně zvyšují cenu) bez problémů - zatím se mi ještě nestalo, že bych nějakou aukci (pokud se cena nevyšplhala nad hranici, kam jsem byl ochotný jít) nevyhrál  Cool

Jinak za mě vydařený díl, minimálně hlavní linie byla super Smile Holčičí linka slabší, ale neurazila. Celkově tak 7/10.
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA] Empty Re: S07E14 - The Convention Conundrum [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru