Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

+7
Spiderman
Davidsoft
trinx
MartyCZ
Kolikokoli
Kyong
Maddo
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Maddo Fri 13 Dec 2013, 14:18

Podle mě nejhorší epizoda z posledních dvou serií....možná i nejhorší epizoda vůbec. To vracení v čase, nebo co by mohlo být kdyby se todle nestalo mě strašně sere v himym... a oni to narvou sem. V epizodě se vlastně nic nestalo, pokud se nepletu, tak nepadl jediný fyzický termín a jediná dějová linka "kde bychom byli bez Sheldona", byla velmi nudná.

2/10.

2 bod za PENNY, která je boží!

Maddo

Počet příspěvků : 1
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kyong Fri 13 Dec 2013, 14:59

Za mě taky nic moc teda. Taky nemám rád tyhle back in (custom) time things.
Kyong
Kyong

Znamení : Blíženci Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 80
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 05. 11
Věk : 39
Místo : Bohumín

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 13 Dec 2013, 15:10

Páni, top mě překvapuje. U Přátel byla "co by kdyby" dvojepizoda to nejlepší, co se tam kdy stalo a tady se mi to taky dost líbilo. Spíš mě mrzelo, že to celé nebyl jeden velký příběh "co by kdyby", ale to už by bylo fakt kopírování Přátel od začátku do konce (ne, že by mi to v tomto případě vadilo Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 13 Dec 2013, 15:14

Já mám z téhle epizody smíšené pocity. Jestli teď HIMYM dělá flashbacky a "coby kdyby..." epizody je mi absolutně fuk, protože se na to už nekoukám a navíc mám většinou takové věci rád. Třeba Howardovo Psycho nebo i Stuartova představy se mi líbili, ale Zackovo" načural jsem si do kalhot" bylo jako kdyby Leonard chodil do mateřské školky. Jiné byly zase docela uvěřitelné i když trochu drsné, jako Amy slavící narozeniny o samotě. Dokonce i Stuartovy zásahy do příběhů mě pobavily. Penny vyjíždějící po Sheldonovi mi přišla jako trochu fanservis a nemluvím jen o tom, že tam byla v podprdě. Na Howarda a Rajeshe coby gay pár jsem si už tak nějak zvyknul, takže to už mi je fuk.
Druhá linka se Sheldonem v Texasu u porodu se mi líbila, už jen protože takhle bych se skoro určitě taky dopadnul. Možná až na ten email a samozřejmou povýšenost. Very Happy
Co mě ale zarazilo byl ten konec. Jakoby nestačilo, že málem končili záběrem na Stuarta, jak sám v skoro prázdné Cheescake Factory jí dortík s velkým nápisem "Štastné svátky přeje TBBT" přes obrazovku. Ne, oni musí skončit Stuartem, který si smutně povzdechne a publikum se mu za to ještě vysměje. Co to mělo být?
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 13 Dec 2013, 15:52

To je SPN a DW syndrom - zabijeme hlavní postavu, všichni ostatní mají depku, ale... VESELÉ VÁNOCE Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 13 Dec 2013, 16:04

Vidíš, to mě nenapadlo Very Happy

Ale ne, vážně, Stuart si povzdechne a publikum propadne záchvatu smíchu. To je to vážně tak vtipný?
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 13 Dec 2013, 16:09

Jak Hawkeye z MASHe - musí se zasmát, protože ví, že až odejdou ze studia, tak půjdou sami domů a prožijou Stuartovy osamělé Vánoce. Zasmějou se, protože jinak by brečeli Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 13 Dec 2013, 19:31

Na tobě se ten Supernatural pěkně podepsal. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 13 Dec 2013, 20:16

Nemáš páru jak Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sat 14 Dec 2013, 08:47

slabota...

nejvic me asi zarazilo,ze scenaristi udelali z Leonarda naprostyho zoufalce, pritom - s Rajem se znal bez Sheldonova prispeni (staircase implementation) a s Priyou zacal spat driv nez poznal Penny opet nezavisle na nikom jinym (Irish pub formulation). Cili - byl by s Priyou, protože by se neznal s Penny a tak by jim nic nebranilo.

Ale kolem a kolem  - nelibi se mi, kam tenhle serial v posledních dilech smeruje. Prestalo to byt o vedcich, co se snazi zapadnout mezi normalni lidi a pochopit zaklady normálního chovani a uz je to jen  o tom, jak 7 lidi, z nichz nekteri jsou hodne ujeti, resi svoje vztahy. Skoda.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 14 Dec 2013, 10:31

Souhlasím s trinxem. TBBT směřuje někam, kde se mi už vůbec nelíbí.

U této epizody jsem skoro usnul. Sleep Jediné, co mě potěšilo, bylo Amyino "Happy Birthday to Me". (Ne že bych si to nemohl zazpívat sám.) Sheldon měl zpočátku celkem pěkné poznámky, ale brzy začaly působit moc nepřirozeně a protivně. Chová se, jako by vůbec neměl jasno, co vlastně chce.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Vánoční díl

Příspěvek  Spiderman Sat 14 Dec 2013, 11:04

Já teda nevím, co proti tomu máte. mě se hodně líbilo, je pravda, že vyprávění typu "Co by bylo kdyby.." mám hodně rád, neb tak taky někdy rekapituluju život a mohlo to být příběhově dotaženější...i tak, ale ty vymyšlenky byly zábavný. Nejvíc mě potěšilo, že se objevil Stuart, fakt jsem byl rád, že ho nechali přijít na Vánoční večírek, páč je to prostě sympaťák. A jeho závěr byl i správně depresivní, páč spousta lidí končívá takhle...to nemělo být k smíchu ale k zamyšlení. Škoda, že Sheldonovi vstupy neměli gradaci...chvíli to vypadlo, že by z toho mohly být horrorové zápletky..každý vstup temnější, míň světla v pokoji, Sheldon vyděšenější a nervoznější apod. Po minulé dokonalé epizodě zase jedna nadprůměrná 9/10.

Spiderman

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 Dec 2013, 13:55

Nevím, ale jestli někoho z pozitivního Vánočního dílu potěší jen depresivní osamělá oslava narozenin jedné smutné dívky, která nemá kamarády ani nikoho jiného, tak bych řekla, že je tu něco špatně a díl to nebude Very Happy. Mě potěšilo, že to byl takový ten díl "jsme tak moc odlišní, ale přesto se doplňujeme a ovlivňujeme se navzájem". Nepřímo ukázali, že nejen Penny je ovlivněná "geekama od vedle" - v tom jak se chová, výběr partnerů, je trochu "geekovitější", ale ukázali, že i ti geekové jsou ovlivnění "holkou od vedle". Raj nějakých třicet let nedokázal mluvit s holkama, trávil čas u svých kamarádů, kteří taky s holkama neměli moc zkušeností - nejspíš by se nikdy takhle neotevřel a nezačal by s nimi mluvit, kdyby nebylo Penny. Sheldon byl "robot", co se týče vztahů a teď už má dokonce +-10 kamarádů, což je skvělé (vzpomeňte si na vzkaz v pokoji, který tam napsal jeho bývalý spolubydlící). Ať se vám to líbí nebo ne, kluci se začleňují do společnosti a otevírají se světu. Nevidím na tom nic špatného. Dřív se bavili jen o vědě, protože nic jiného vlastně neznali. Pochybuju, že by Leonard s Pryiou začal chodit (resp., že by s ní zůstal) nebo se dali dohromady časem znovu (protože díky Penny se Leonard "oťukal", co se vztahů týče). Já nevím, nejsem sadista a nesměji se a netěší mě scény, kde někdo o narozeninách brečí, protože je úplně sám. To není vtipné, ale smutné. Jasně, někomu narozeniny o samotě nevadí nebo ani narozeniny neřeší, ale ne Amy. Amy chtěla být členem nějaké party, slavit pořádné narozky a bavit se. Jediný Sheldon byl vždycky uzavřený před těmito věcmi a moc ho nezajímaly, ale vidíme, že Amy se mu postupně dostává pod šlupku a ukazuje se, že i on si možná přál být "normální" (ve smyslu "proč nemůžu být jako jiné děti"). Jasně, neříkám, že je to nějaká vada - ze začátku Sheldon vypadal jako "asexuální asociál", což je v pohodě a někdy to tak bývá. Jenže v poslední době nám ukazují, že Shelly není ten "asexuální asociál", ale že se jen před světem uzavírá. Je to taky jedna z možností, ale pokud by byl skutečným asexuálem, co prostě nemá rád lidi, tak by zde nebylo nic, co by se mělo "opravovat" nebo postupně odhalovat - stejně jako s flegmatika neuděláte melancholika. Ale pokud je tohle jen maska, pokud někde tam uvnitř po těchto "obyčejných věcech" touží (vztah, přátelství, kontakt s lidmi), tak to není moc veselé a je dobře, že tu má Amy a ostatní, aby mu pomohli tu masku "robota" aspoň pomaličku odložit.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Naprostý souhlas...

Příspěvek  Spiderman Sat 14 Dec 2013, 17:35

Kolikokoli napsal:Nevím, ale jestli někoho z pozitivního Vánočního dílu potěší jen depresivní osamělá oslava narozenin jedné smutné dívky, která nemá kamarády ani nikoho jiného, tak bych řekla, že je tu něco špatně a díl to nebude Very Happy. Mě potěšilo, že to byl takový ten díl "jsme tak moc odlišní, ale přesto se doplňujeme a ovlivňujeme se navzájem". Nepřímo ukázali, že nejen Penny je ovlivněná "geekama od vedle" - v tom jak se chová, výběr partnerů, je trochu "geekovitější", ale ukázali, že i ti geekové jsou ovlivnění "holkou od vedle". Raj nějakých třicet let nedokázal mluvit s holkama, trávil čas u svých kamarádů, kteří taky s holkama neměli moc zkušeností - nejspíš by se nikdy takhle neotevřel a nezačal by s nimi mluvit, kdyby nebylo Penny. Sheldon byl "robot", co se týče vztahů a teď už má dokonce +-10 kamarádů, což je skvělé (vzpomeňte si na vzkaz v pokoji, který tam napsal jeho bývalý spolubydlící). Ať se vám to líbí nebo ne, kluci se začleňují do společnosti a otevírají se světu. Nevidím na tom nic špatného. Dřív se bavili jen o vědě, protože nic jiného vlastně neznali. Pochybuju, že by Leonard s Pryiou začal chodit (resp., že by s ní zůstal) nebo se dali dohromady časem znovu (protože díky Penny se Leonard "oťukal", co se vztahů týče). Já nevím, nejsem sadista a nesměji se a netěší mě scény, kde někdo o narozeninách brečí, protože je úplně sám. To není vtipné, ale smutné. Jasně, někomu narozeniny o samotě nevadí nebo ani narozeniny neřeší, ale ne Amy. Amy chtěla být členem nějaké party, slavit pořádné narozky a bavit se. Jediný Sheldon byl vždycky uzavřený před těmito věcmi a moc ho nezajímaly, ale vidíme, že Amy se mu postupně dostává pod šlupku a ukazuje se, že i on si možná přál být "normální" (ve smyslu "proč nemůžu být jako jiné děti"). Jasně, neříkám, že je to nějaká vada - ze začátku Sheldon vypadal jako "asexuální asociál", což je v pohodě a někdy to tak bývá. Jenže v poslední době nám ukazují, že Shelly není ten "asexuální asociál", ale že se jen před světem uzavírá. Je to taky jedna z možností, ale pokud by byl skutečným asexuálem, co prostě nemá rád lidi, tak by zde nebylo nic, co by se mělo "opravovat" nebo postupně odhalovat - stejně jako s flegmatika neuděláte melancholika. Ale pokud je tohle jen maska, pokud někde tam uvnitř po těchto "obyčejných věcech" touží (vztah, přátelství, kontakt s lidmi), tak to není moc veselé a je dobře, že tu má Amy a ostatní, aby mu pomohli tu masku "robota" aspoň pomaličku odložit.

Spiderman

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 14 Dec 2013, 18:08

Kolikokoli: Možná mě ta oslava narozenin potěšila právě proto, že byla smutná. Díl určitě nebyl špatný, ale kdysi jsem měl dojem, že některé z těch postav chápu (hlavně Sheldona, dnes spíš Amy). Já jsem se změnil, oni se změnili a nyní už ten pocit nemám, odcizili se mi. Třeba když se kdysi bavili o vědě, myslel jsem si, že to dělají proto, že je věda zajímá, ne proto, že nemají o čem jiném mluvit.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sat 14 Dec 2013, 18:14

Jasně, že je to zajímá, ale ono je vlastně nic jiného nespojovalo. Možná Leonarda, Raje a Howarda, ale ne ostatní. S tou vědou jsem myslela teda i ty geekovské věci jako komiksy a tak. Ale teď se dokážou bavit i s lidma, kterým jsou tyto věci ukradené a zajímá je něco jiného. A to je na tom to skvělé, že už nejsou "ti co se znají a baví se spolu jen kvůli jednomu tématu", ale že "ti co se znají a můžou se bavit o čemkoli".
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 14 Dec 2013, 22:15

Tak Přátelé bylo samozřejmě to první, co mě napadlo, když jsem četl Ďasíkův článek k titulkům. A jak u Přátel, tak i tady, jsem na těch vymyšlených představách neshledal nic tuze zábavného (Nutno ale podotknout, že u Přátel to měli propracovanější a hlavně mnohem lépe "vytvořili" tlustou Monicu (dodnes nechápu, jak to udělali  Question  Very Happy ).

Jinak ta scéna s Howardovou matkou - to už docela přepískli, to bylo ohavné mluvit o své matce takhle, a ukončit to: hlavně, že je mrtvá. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle fakt přehnali.

Ale pokud pomineme scény "coby kdyby" (kterých tu zas tolik nebylo), tak to byl celkem fajn díl, takový poetický, hodný k zamyšlení. Bohužel si musíme zvyknout na to, že TBBT už nikdy nebude jako dřív. Ale mě baví pořád  Smile A to je hlavní.

Ovšem co mi nejvíc vadí, je Stuart. Dělají z něj fakt úplně strašnýho chudáka, až je mi z toho smutno  Sad A vtipný to není vůbec! Ten samotný konec mě taky zarazil. Kdyby to aspoň tím nápisem ukončili, ten poslední povzdech tu fakt nemusel být... a ten smích do toho...

Linka se Sheldonem se mi líbila.

Dnes jen 6/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sat 14 Dec 2013, 22:51

Howardova matka byla jasná narážka na Psycho, kde hlavní postava zavraždí svou matku, na které byl absolutně závislý, ale stále předstírá, že žije, dokonce si vyvine rozdvojenou osobnost, kdy se vydává za svou matku. Narážka byla kompletní včetně hudby z Hitchkockovy verze.
Jinými slovy, Howard si jenom dělá legraci. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sun 15 Dec 2013, 13:13

MartyCZ napsal:Howardova matka byla jasná narážka na Psycho, kde hlavní postava zavraždí svou matku...

No dobře, ale na nezasvěcené to nemusí zapůsobit zrovna dobře. Proto si myslím, že si tuto narážku mohlu odpustit.
Jinak ale díky za osvětlení Wink
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 15 Dec 2013, 16:27

"Psycho" narážka byla nejlepší! Myslím, že nečekali, že to někdo nebude znát. Jsou totiž jen dvě skupiny lidí - ti, co Psycho viděli a ti, co ho neviděli, ale znají prakticky všechny slavné scény z něj Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Sun 15 Dec 2013, 22:23

Mě se teda dnešní díl líbil hodně. "Flashbacky" byly vtipné. A linka se Sheldonem ještě vtipnější, divím se, že ji lidi v tomhle vláknu vůbec nezmiňují, jako by tam nebyla. Možná, že pro její plné vychutnání to chce mít nějaký ten porod za sebou...

A co se týče závěru se Stuartem, tak jak tam procházela vzadu ta servírka tak jsem čekal, že ji pozve na rande a ona přijme. To by byl pěkný optimistický vánoční závěr Smile

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Serie v půlce a zatím nic moc

Příspěvek  Hellhammer Mon 23 Dec 2013, 21:07

Nemůžu si pomoct,ale tenhle díl je prostě strašně typický,pro poslední dvě série pořadu.Jen destiluje už známé,všechno je takové "uhlazené",všichni jsou takoví "normálnější",všechno je happy, všichni jsou skvěle "američtí",prostě to začíná Přátelovatět...a to jsem fakt od TBBT nečekal..

Nakonec i i tenhle sitkom potkala typická gradace dobrých serií a většinou kolem 4-5 serie každého seriálu nastává úpadek..

První dvě série byly skvělé,bylo to něco nového,překvapivého,seriál vrcholil 3. a 4.tou sérií,a od té doby jde pomalu dolů.Už pátá série naznačila trochu šablonovitost,šestá byla zdaleka nejslabší, a teď sedmá dělá vše pro to,aby jí ještě "překonala"..

Tam kde se člověk u serie 3 a 4 řezal smíchy,tak tady se jen pousmívá,a většinou se jenom tak koukám...

Leonard stále stejný,Sheldon se začíná opakovat,Bernadette je hodně postava navíc,už od začátku,jak byl slibný začátek Amy,tak teď hodně zevšedněla,a nakonec jediný vtipný zůstavá Howard.Raj se změnil z tichého a velmi vtipného glosátora(stačily jeho dvě hlášky Howardovi do ucha,aby si pro sebe Raj "ukradl" celý díl..),na otravného latetního homosexuála,neskutečně přehrává a jeho postava začíná pomalu,ale jistě otravovat a být hodně navíc..

Stéle čekám,že se TBBT zvedne,dávám jí stále další šance,ale teď jsme v půlce sedmé série a DVĚ opravdu dobré epizody(první a třetí),většina průměru, a dokonce i pár hrozných(8,9,11),je teda hodně nelichotivé.No nic počítám,že tahle série bude nejhorší,a v další se definitivně rozhodne,jestli seriál zamíří do těžkého průměru,nebo jestli se zvedne...

Osobně doporučuju,o něco méně Leonarda,více tématických vtipů a situací Sheldonovi,méně "happy" situací,výrazně méně Bernadette(rozvod třeba..) a pokud bude dál mít roli přitepleného blbečka ,tak rozhodně konec Raje(odjezd domů..).

Pokud se to nestane,je z TBBT další limonáda..

Hellhammer

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Wed 25 Dec 2013, 13:44

No osobne si myslím že siedma séria TBBT je zatiaľ o obrovský "fous" lepšia ako bola taká siedma séria HIMYM.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 25 Dec 2013, 15:49

Cože???? HIMYM je sračka někdy už od 3. série! TBBT je oproti tomu pořád perfektní seriál Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Wed 25 Dec 2013, 16:27

V tretej je ešte pecka, vyslovene sračka až od siedmej.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S07E11 -  The Cooper Extraction [EPIZODA] Empty Re: S07E11 - The Cooper Extraction [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru