Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

+8
depressya
tx
minnie
trinx
filda44
cooldak
Pinny
smrk15
12 posters

Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  smrk15 Fri 22 Nov 2013, 14:08

Dnes prostě paráda!! Otec Bernadett je úžasnej.

smrk15

Znamení : Ryby Prase
Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 02. 11
Věk : 41

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 22 Nov 2013, 16:21

Nejlepší byla Amy. Laughing  Ten pohled když šla dobrovolně pro pivo. Twisted Evil 

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  cooldak Fri 22 Nov 2013, 18:22

Pinny napsal:Nejlepší byla Amy. Laughing  Ten pohled když šla dobrovolně pro pivo. Twisted Evil 
Ne, nejlepší byl Raj, když řikal. Co by to bylo za díkůvzdání kdyby vás nenakrmil indián :-D

cooldak

Počet příspěvků : 6
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Fri 22 Nov 2013, 18:26

No já nevím... Kvality prvních sedmi dílů to nedosahovalo, ale zas tak špatné to taky nebylo.

Celý ten problém s uzavřením manželství v Las Vegas je strašně omílané téma v amerických filmech a seriálech - já jsem si celou dobu vybavoval Přátelé. Je samozřejmě pravda, že nemůžeme říct, že by TBBT něco kopírovala, ale ty svatby v opilosti už jsou takové klišé a navíc to zde nepodali ani nijak extra originálně, takže si myslím, že tu tato zápletka ani být nemusela.

Oceňuji zapojení vedlejších postav (Zack, otec Bernadette), protože to je vždy příjemné zpestření. Spíš bych ale uvítal Alex a také dávno zapomenutou Leslie Winkle.

Linka Bernadettin otec/Howard byla dobrá (dostalo mě, jak všichni sborově křikli "Zack's here" a chudák Howie tam zůstal Crying or Very sad Very Happy ), ale z chování Sheldona jsme měl rozpačitý pocit - já měl za to, že se alkoholu štítí a vezme si ho jen z vážnějších důvodů (3x18 The Pants Alternative) a ne jen tak přijmout pivo, které mu někdo nabídne.

Závěr - díl jako celek působil docela dobře, ale zmíněné dějové linky mi nesedly. Jinak jsem se ale bavil, nejvíc mě vždy dostane Howard řvoucí na mámu - první slova té věty vždy úplně normálně a na konci křičí přes celý dům - a tady to snad bylo ještě výraznější než dřív (stopáž 4:35 Very Happy)

7/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 22 Nov 2013, 19:46

no po ty minuly hruze to byl prijemnej dil, ale ze by to byl nejakej slagr, to zas ne... doufam, ze se kvalita sedmy serie v nasledujicich dilech vrati ke kvalite prvních dilu serie.

(navrat ke kvalite1.2.3. serie uz není mozny, seriál se proste promenil v typickej prateloidni serial)

Mimochodem vykradani Pratel prestava bejt vtipny...
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 22 Nov 2013, 23:05

z celého dílu se mi nejvíc líbily pennyiny šaty Smile
a zackovy hlášky, jinak bída
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  tx Sat 23 Nov 2013, 00:05

Dnes byl nejlepší Zack - neřekl toho moc, ale když promluvil, tak to stálo za to:)
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 23 Nov 2013, 02:36

Ono je dost těžký nevykrádat přátele, když tam za těch trilion sezón vystřídaly všechny možné i nemožné zápletky života. Se pak těžko vymýšlí něco nového a jistá podobnost tam prostě bude.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  depressya Sat 23 Nov 2013, 02:38

ja len jenu vec...
"Nebyli jste schopni konzumovat manželství." - nema byt naplnit, zavrsit?

depressya

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 23 Nov 2013, 09:59

Dnes se mi líbilo jen to, jak Bernadette jedla marshmallow, a vanity card. Z vanity card se mi nejvíc líbil ten odstaveček o arogantním listu.

Souhlasím s tím, že TBBT se stala "přáteloidním" seriálem a kvalit svých prvních sérií už nedosahuje.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  ententeak Sat 23 Nov 2013, 13:29

Takže jestli to chápu, tak se Penny jmenuje příjmením Johnsonová? Smile

ententeak

Znamení : Vodnář Kočka
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 16. 10. 09
Věk : 37

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  Juri1990 Sat 23 Nov 2013, 13:56

Mne sa tento diel veľmi páčil, som sa vcelku nasmial Very Happy

Juri1990

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sat 23 Nov 2013, 23:30

Pinny napsal:Ono je dost těžký nevykrádat přátele, když tam za těch trilion sezón vystřídaly všechny možné i nemožné zápletky života. Se pak těžko vymýšlí něco nového a jistá podobnost tam prostě bude.
tak s timhle teda zasadne nesouhlasim. Nehlede na to, ze se tvurcum darilo nevykradat nejaky 3-4 serie. Prvni vykradeni (a to obrovsky), ktery jsem pozoroval, byla odpoved "thank you" na Leonardovo "I love you". Mozna me nekdo opravi, ze tam bylo neco i driv, ale vybavuju si i dalsi pozdejsi vykradacku - Leonard a Penny v dilu, kde meli "not a date" (s05e09) na sebe hazi spinu pred tou holkou. To uz jsem videl a vtipneji v pratelich v dilu, kdy Ross a Joey bojujou o stejnou holku (genialni dil).

Tuhle jsem si poustel par dilu z prvnich tri serii a ten humor se strasne zmenil. Kolik hlasek z fyziky, sci-fi, PC her, matematiky atd. zaznelo v poslednich 15 dilech? Rekl bych, ze dohromady asi stejne, jako v nekterym z dilu prvni serie. Je to skoda, tim byl big bang opravdu vyjimecnej.

Nejhorsi ze vseho v poslednich seriich je Rajesh stale hledajici svoji pohlavni identitu (ackoliv v prvnich seriich mel naprosto jasno a takhle zzenstilej nebyl ani nahodou). Mozna budu s timhle nazorem sam, ale misto toho, aby novy postavy (Amy + Bernie) prinesly do serialu vetsi variabilitu, prinesly paradoxne spis vic stereotypu. IMHO je to tim, ze najednou je min casu na zapletku, protoze pribyly linky. Takze pointy museji byt rychlejsi, ale bohuzel taky casto povrchnejsi.

Takze z Raje udelali zoufalce, kterej umi tak akorat rikat homosexualni dvojsmysly a chovat se jako zenska. Porovnejte s Rajem z dilu jako byly "3x9-vengeance formulation" ale treba i "4x23-engagement reaction". Ta promena je otazka poslednich serii a nechapu, co k ni scenaristy vedlo. Stejne tak Penny - driv vznikala spousta dobrych vtipu z interakce mezi ni a Sheldonem a vubec tim, ze ona jako normalni clovek je najednou v takovy socialni skupine, ze se zakonite musi citit jako exot. A ejhle v poslednich seriich z ni udelali holku, co bez chlastu neda ani ranu, ale to je bohuzel asi tak vsechno. Proc? Protoze potrebujou zkratku, na komplexnejsi charakter neni cas. Jedinej, kdo v mejch ocich neztraci nic na vtipnosti z prvnich serii, ba dokonce je jeste vtipnejsi je Howard. Ten momentalne opravdu zachranuje vetsinu dilu.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  Substance242 Mon 25 Nov 2013, 20:50

V poslednej dobe, keď v piatok stiahnem nové Anger Management, Two and a Half Men, The Big Bang Theory, tak mám chuť si ich pozrieť práve v tomto poradí.

Najlepšia na TBBT je Kaley keď sa podľa mňa v niektorých záberoch usmieva úprimne a nie v rámci roly, ale dúfam, že nás čakajú dve posledné časti a koniec.

Substance242

Počet příspěvků : 12
Bodů : 12
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

 S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA] Empty Re: S07E09 - The Thanksgiving Decoupling [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru