Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

+4
NoMouse
Domino_666
Pinny
pathy
8 posters

Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  pathy Fri 11 Oct 2013, 22:55

WTF? kde sú všetci?
Podľa mňa dnes relatívne slabá epizóda:
Raj s Stuart- trapošina.
Penny a Leaonard - spočiatku v pohode, ale potom s jeho matkou to bolo tiež trapné.
Howard a Bernadette - výborní... hlavne Bernie, ako vždy.
Sheldon s Amy - extra ma to nebavilo, slabá téma.

ešte jeden detail: nejak nám Penny priberá, pri chôdzi hore schodmi to dosť vidno...
pathy
pathy

Počet příspěvků : 43
Bodů : 61
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 12 Oct 2013, 06:31

pathy napsal:

ešte jeden detail: nejak nám Penny priberá, pri chôdzi hore schodmi to dosť vidno...
První co mě napadlo, ale byl jsem línej zakládat topic, abych to napsal Laughing  Upřímně řečeno, zrovna jí ty kila navíc vůbec nesluší.

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  Domino_666 Sat 12 Oct 2013, 12:54

hej, na Penny to vidno, ale zatiaľ to vôbec nevadí Twisted Evil 

dnešný diel sa mne naopak páčil, tá linka s Indianom Jonesom mi pripomenula prvé diely BBT, resp. opäť takého geekovského humoru - linka Shledon & Amy sa mi ale neskôr nepáčila...
Bernie & Howard výborné
Penny & Leonard sa mi páčila tá idea, dalo sa z toho vyťažiť aj viac, ale celkovo ok

Domino_666

Počet příspěvků : 13
Bodů : 13
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 12 Oct 2013, 12:58

Né, zkazili mi Indiana Jonese! Very Happy 
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  Davidsoft Sat 12 Oct 2013, 13:22

Podle mě naprosto skvělý díl. Very Happy Very Happy Sheldon se držel logiky věci a alespoň částečně překonal ten iracionální dětinský egoismus, který se mi tak nelíbil v 6. sérii. Amy byla ještě lepší a myslím, že i Sheldonovi se ta upřímnost nakonec musela líbit. V poslední době mám Amy občas i raději než Sheldona.

Diskuse o Indiana Jonesovi mě také potěšila. Mohli však dospět k závěru, že příběh nemusí být pro zajímavost či hodnotu díla rozhodující. Lidem se mohou líbit a obohatit je i díla, kde příběh není, je triviální nebo je více či méně nesmyslný. Neexistuje jednotné kritérium pro hodnocení děl - vždyť to dokazuje už skutečnost, že minulá epizoda se ostatním diskutujícím na tomto fóru líbila, zatímco mně ne, a tato epizoda se zase líbí mně, zatímco v předchozích příspěvcích je označená za slabší.

Pýchu a předsudek mohli víc rozvést, především by mě zajímalo, zda se z té knihy Sheldon nějak poučil, případně jak ji pochopil.

Další fantastický moment byl, že Penny šla studovat psychologii. Smile (Předpokládám, že asi vzdala herectví.) Snad se časem stane intelektuálně zajímavější osobou. Mohla by analyzovat Sheldona, Howarda apod. Uvidíme, zda bude mít snahu svoje nové vědomosti uplatnit v praxi.

Raj a Stuart měli také několik zajímavých momentů, především se mi líbila ta scéna s fotografováním.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 12 Oct 2013, 14:20

Mně se epizoda taky docela líbila. A ještě k tomu Indymu - na druhou stranu - no a co, tak se to vyřešilo samo i bez jeho přispění, není to nutně "chyba" v příběhu. Jen to není ve filmu úplně obvyklé. Zato v realitě úplně běžné, že se člověk něco snaží ovlivnit a ono se to nakonec vyřeší bez ohledu na něj.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Tue 15 Oct 2013, 21:34

Davidsoft napsal:Další fantastický moment byl, že Penny šla studovat psychologii. Smile (Předpokládám, že asi vzdala herectví.) Snad se časem stane intelektuálně zajímavější osobou. Mohla by analyzovat Sheldona, Howarda apod. Uvidíme, zda bude mít snahu svoje nové vědomosti uplatnit v praxi.
jen to ne, na penny je krásné a pro seriál zábavné to, že je takový neobroušený diamant.. už tak se od kluků dost naučila, ale typově lennyho matka z ní naštěstí nikdy nebude Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Wed 16 Oct 2013, 16:05

Davidsoft napsal:Další fantastický moment byl, že Penny šla studovat psychologii. Smile (Předpokládám, že asi vzdala herectví.) Snad se časem stane intelektuálně zajímavější osobou. Mohla by analyzovat Sheldona, Howarda apod. Uvidíme, zda bude mít snahu svoje nové vědomosti uplatnit v praxi.
no řekl bych, ze to opravdu nehrozi. Protože jak Sheldon, tak ostatní toho o psychologii vi daleko vic, nez absolvent "Pasadena city college, place for fun and place for knowledge", takze by ji při prvním pokusu zrejme dost utreli.

Penny to studuje dalkove, takze bez sance. Staci si vzpomenout, jak daval Sheldon francouzskou literarni vedkyni jako priklad nekoho, kdo "is not a brainiac". Vzdyt to byla "jen" literatura a navíc ta holka byla Francouzka. Very Happy

Cas 1:20 a dal

trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Indy

Příspěvek  kotja Sun 20 Oct 2013, 12:32

Tady jsou dva důvody proč je Indy v Dobyvatelích ztracené archy k něčemu
1) Poučil káhiřany, že brát si šavli do přestřelky je pitomost

2) Zabil vrtulí toho velkýho nácka

kotja

Počet příspěvků : 4
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA] Empty Re: S07E04 - The Raiders Minimization [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru