Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naše sny a snění

+5
bodomkes
MartyCZ
minnie
NoMouse
Kolikokoli
9 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Naše sny a snění Empty Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Feb 2013, 01:40

Poslední dobou se mi znovu zdají dost živé sny. Snad v tom nejsem sama Smile. Třeba včera se mi zdálo tohle..
Spoiler:
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  bodomkes Tue 26 Feb 2013, 11:34

S těmi živými sny mi ani nemluv!! What a Face Někdy jsem po probuzení tak unavená, jak kdybych v noci žila druhý život Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Feb 2013, 12:54

Very Happy. Mi se ale furt něco zdá (a imho je to dobře Very Happy). Zrovna dneska se mi zase zdál živý sen o tom, jak se chystám na dovolenou sama s kámošem, ale vůbec nestíhám a v 16:09 si všimnu (už jsme na cestě k zastávce, odkud jede náš bus), že mám zabalené různé krámy, ale žádné oblečení. Tak spíchám domů, protože autobus jede "za 60 minut". Je to u nás na vesnici, akorát je ta ves trochu nataženější a z podivných důvodů je kousek za ní obrovské nádraží pro rychlovlaky a autobusy. Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  NoMouse Tue 26 Feb 2013, 13:36

Týjo, takový dlouhý popis. Very Happy Co si já ze snu pamatuju se dá většinou shrnout do tří vět, i když třeba vím, že ten sen byl daleko delší.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  minnie Tue 26 Feb 2013, 13:53

Kolikokoli napsal:Very Happy. Mi se ale furt něco zdá (a imho je to dobře Very Happy). Zrovna dneska se mi zase zdál živý sen o tom, jak se chystám na dovolenou sama s kámošem, ale vůbec nestíhám a v 16:09 si všimnu (už jsme na cestě k zastávce, odkud jede náš bus), že mám zabalené různé krámy, ale žádné oblečení. Tak spíchám domů, protože autobus jede "za 60 minut". Je to u nás na vesnici, akorát je ta ves trochu nataženější a z podivných důvodů je kousek za ní obrovské nádraží pro rychlovlaky a autobusy. Very Happy
takové sny mám obzvláště intenzivně vždycky tak týden předtím, než letím do česka Very Happy pravidelně třeba zjistím že jsem na cestě na letiště, ale nemám kufr nebo tak něco.. evidentně jsem hrozně závislá na svých věcech Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  MartyCZ Tue 26 Feb 2013, 13:56

Jé, ona to není diskuze o Glee. Smile
Koli: To si to někam píšeš, nebo si to takhle dobře pamatuješ? Já nejsem schopný říct, o čem jsem měl sen hodinu po probuzení.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Feb 2013, 15:14

Poslední dobou si sny zapisuju brzo po probuzení (většinou u snídaně). Ale jen když za něco stojí, nějaké "malé sny" si nepíšu. Zrovna tento jsem si zapsala až večer Very Happy. Ale je třeba si je furt v duchu opakovat, večer myslet na to, že chci, aby se mi zdál sen atd. Chci zažít lucidní snění (a tady u toho lágru se mi to skoro povedlo!)
Předtím jsem si sny taky moc nepamatovala, chce to trénovat.

Marty: Glee už má vlastní téma (takže ani nespamujeme do seriálů Wink)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  MartyCZ Tue 26 Feb 2013, 16:46

Já spíš narážel na to, že když v Pokecu ty nebo bodomkes něco napíšete, píšete z 90% o Glee. Wink Právě až když sem napsal NoMouse, tak mi došlo, že se asi něco děje. Smile

Právě že moje sny za opakování, natož zapsání, nestojí. O lucidní snění jsem se přestal pokoušet od chvíle, co jsem se dozvěděl o spánkové paralýze.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Feb 2013, 16:51

Jn, spánkovou paralýzu mám každé ráno Very Happy. Teda, ne úplně tu pravou, ale trvá mi tak 10 minut (minimálně), než vylezu ven Very Happy. Každopádně spánková paralýza není nebezpečná a trvá jen chvilku.
Ke Glee: mimo téma ho neřešíme! Vlastně skoro nikdy Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  bodomkes Tue 26 Feb 2013, 18:57

Ale Ty nechápeš, Koli. Oni už vidí na fóru dole červený pokec, že tam píšu já nebo Ty, tak rovnou myslí, že se bavíme o Glee Very Happy (bez rozkliknutí). Ne že spamujeme vedle. Wink

To je fakt obdivuhodné, že si to takhle zapisuješ! Smile Já si pamatuju spoustu svých snů, ale nejvíc mě rozčilují ty, co si pamatuju minutu po probuzení (každý mrňavý detail!) a než se dostanu mezi lidi, abych to mohla někomu povykládat, tak z toho nevím ani patu ani hlavu Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  MartyCZ Tue 26 Feb 2013, 19:23

Správně. Very Happy

A proto si to musíš psát.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Feb 2013, 19:33

Ale jo, chápu. Ale přece se nerozhodnou, že nepůjdou do Pokecu, protože by to bylo Glee. Je tam příliš mnoho témat Very Happy.
Jinak si taky pamatuju to nejlepší ze snu jen chvíli po probuzení Very Happy. A nejlíp si sen zapamatuješ, když si ho zopakuješ (v hlavě) a klidně jen 1x.
Musím ale zaklepat, že nemám noční můry. Teda... zdají se mi nepříjemné věci (jako tohle s lágrem), ale má to takový "pozitivní" nebo "smířlivý" nádech. Ale jsou tuším 3 výjimky -

1. Šla jsem uprostřed města a slyšela jsem, že se za malou kapličkou na konci náměstí něco děje. Přišla jsem až k ní a byl tam chlap s pistolí, co držel pod krkem ženskou a chtěl ji znásilnit. Namířil na mě zbraň a vystřelil - přesně mezi oči. Potom jsem byla u soudu (měla jsem štěstí a přežila to) a věděla jsem (přišel mi vzkaz), že když ho prásknu (byla jsem jediný svědek), tak mě zabije. Stála jsem na stupínku a viděla pod sebou tu ženskou, co ji chtěl znásilnit a na druhé straně seděl ten násilník (obžalovaný). Soudce se zeptal, jestli obžalovaný je ten, který mě střelil. Otevřela jsem pusu a... probudila se Very Happy. Zpocená a vyděšená a s nepříjemným pocitem na čele (jako by mě fakt někdo střelil).

2. Seděla jsem na lavičce v altánku u hřiště. Bylo tam se mnou ještě několik kámošů. Byli tam i nějací mafiáni. Měli jsme schované zbraně, i když ve smlouvě bylo, že je brát nemáme. Jeden z mafiánů si toho všiml. Vytasili zbraně (též to nedodrželi) a začali po nás střílet. Schovala jsem se pod altánek (byla tam taková malá příkop) a doufala jsem, že si mě nevšimnou. Najednou vidím, jak se ke mě jeden mafián blíží. Vystřelil po mně a trefil mě do prstu (palce). Pak si stoupl přímo nade mnou a střílel a střílel a střílel... Najednou zmizel. Vstala jsem a sotva jsem se držela na nohou - úplně jako bych byla bez krve. Vlezla jsem do altánku, všude byli mrtví. Přežil jen jeden kluk. Došla jsem k němu a spadla mu do náruče a umřela. A to bylo... když jsem se vzbudila, tak to bylo jako vzkříšení. Nechápala jsem, že žiju. Nikomu bych nepřála ten pocit, blížící se smrti. Bylo to strašné.

3. A nejhorší sen, co se mi kdy zdál, byl sen o zvířatech. Je to už asi 8 let. Mamka mi koupila krásného bílého koně, kterému jsem říkala Pegas. Babička ho nesnášela. Chodívala jsem s mamkou na seno atd. pro toho koně a měly jsme ho hrozně rády. Jednou jsem byla s mamkou v hospodě (co je u nás na vesnici - kousek od našeho baráku) a dostala jsem divný pocit. Zeptala jsem se jí, kde je Pegas. Prý doma. Šla jsem tedy domů a na to nezapomenu - branka byla otevřená a stála tam babička a usmívala se. Zeptala jsem se, kde je Pegas. Odpověděla, že už ho nikdy nebudu mít. Vylekala jsem se a vyběhla nahoru do dědiny. Kousek nad barákem je starý domek s velkými garážovými vraty. Půlka vrat byla otevřená a na té druhé stálo černým písmem na žlutém pozadí: "Výkup masa". Podívala jsem se dovnitř a na stole tam ležel rozřezaný Pegas - už bez hlavy a nohou, jen trup s odhalenými žebry, jak z něj seškrabávali maso. Když jsem se vzbudila, tak jsem ještě den brečela. A dodnes se nemůžu na babičku pomalu ani podívat. Nejhorší je, že jsme si asi půl roku nato koupili psa - bílého a asi po týdnu, co jsme ho měli a počůral se na chodbě, tak babička řekla "Stejně ho jednou prodám na maso"... Tohle bylo to nejhorší, co se kdy "stalo"...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Davidsoft Tue 26 Feb 2013, 20:09

Před nějakou dobou jsem měl sen, v němž jsem byl tak napůl Sheldon:
Spoiler:
Také mívám "kreativní sny", po kterých si jasně vzpomínám na nějaké jméno či pojem, ale když ho pak hledám např. na internetu, zjistím, že v realitě neexistuje. Jeden takový:
Spoiler:

EDIT: Lucidní snění jsem už jednou měl, spánkovou paralýzu (po probuzení) zatím ne.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Tue 26 Feb 2013, 22:53

To je na nic, když se po editaci nezobrazí oranžový lístek! :/
Každopádně ten "sheldon sen" super Very Happy. To druhé - to se mi taky často stává. Zrovna minule jsem ve snu koukala na nějaký film, který se jmenoval tuším Mortal Kombat po Galaxii Very Happy.
Jaký byl lucidní sen? Tak cool, jak se říká?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Davidsoft Wed 27 Feb 2013, 09:48

Na ten předchozí si už moc nevzpomínám, ale v noci na dnešek se mi zdály tři sny (všechny jsem si zapsal) a ten prostřední byl ke konci lucidní:
2. SEN:
Nebylo to nic moc. Možná proto, že jsem zvyklý na logicky se chovající svět a ryze verbální komunikaci a moje sny toto nesplňují, tak mi to není příjemné. Když si ve snu uvědomím, že jde o sen, většinou se brzy probudím (z vlastní vůle).

Ale profesor Feynman v jedné knize popisuje svůj lucidní sen, v němž měl dívku a ve vlasech jí uviděl interferenční obrazec (barevný rozklad světla), přesně jak má být, a úžasně ho to potěšilo. Zřejmě záleží na konkrétním člověku - někomu budou lucidní sny připadat úžasné, někomu (jako třeba mě) spíš divné a raději se probudí.
Kolikokoli napsal:To je na nic, když se po editaci nezobrazí oranžový lístek! :/
Souhlasím. Možná by se dalo uvažovat o změně pravidel fóra a za určitých okolností dovolit "tapetování". Na jiných fórech to obvykle povolené je a nezdá se mi, že by to tam způsobovalo velké problémy.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  NoMouse Wed 27 Feb 2013, 10:48

Koli: Teda musím uznat, že ty tvoje sny by byly docela dobré náměty na filmy/knihy. Smile V mých snech je většinou tolik logických nesmyslů, že by to asi uspělo jen u velice úzké skupiny diváků. Very Happy

Kolikokoli napsal:Došla jsem k němu a spadla mu do náruče a umřela. A to bylo... když jsem se vzbudila, tak to bylo jako vzkříšení. Nechápala jsem, že žiju. Nikomu bych nepřála ten pocit, blížící se smrti. Bylo to strašné.
Už jsem ve snu taky dvakrát umřel (jednou samopal, jednou atomová bomba What a Face ). Cítil jsem i bolest, ale než mohla nějak narůst, tak jsem byl mrtvý. Ihned jsem se probudil, ale byl tam ten kratičký okamžik, kdy jsem byl "mrtvý" a měl jsem z toho fakt extrémně nepříjemný pocit... pale Znova bych to zažít nechtěl.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Wed 27 Feb 2013, 12:02

NoMouse: přesně... ty sekundy po probuzení ze snu, ve kterém člověk umře jsou nejhorší. Je to úplně pocit, jako kdyby člověk opravdu umřel (ale potom se dostaví - alespoň u mě - ten pocit vzkříšení, takže dobrý). I když se třesu ještě půl dne Very Happy.
Je pravda, že se mi zdají hodně komplexní a akcí nabité sny, ale nesmysly se tam taky objevují. Jednou se mi zdálo, že na louce za naší vesnicí, se pasou koně - hnědí obyč koně a bílí koně s křídly (ale lítat uměly oba druhy). Skamarádila jsem se s vůdcem bílých koní, který dokázal jako jediný mluvit. Vždycky den trávili na zemi a večer odlítali do nebe (prostě mezi mraky). Po čase jsem si všimla, že jsou pohublí a unavení. Zeptala jsem se toho hlavního, co se děje. Řekl mi, že jsou zvláštní koně a neživí se trávou, jako ostatní, ale živí se láskou mezi lidmi (neberou jim ji, prostě sílu čerpají z lásky). Jenže mezi lidmi lásky ubývá a jsou na sebe oškliví a podezřívaví vůči jeden druhému. A bez lásky nemohou ti koně žít. Bylo mi smutno. Potom jsem se jich zeptala, jestli nemůžou čerpat sílu z mraků (jíst mraky), když v noci mezi nimi prolétávají. Zkusili to a znovu byli silní a plní energie a za odměnu mě ten bílý vůdce s křídly svezl Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  MartyCZ Wed 27 Feb 2013, 13:42

To zní jako něco s čím přišel Bernard a Manny. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Wed 27 Feb 2013, 14:04

MartyCZ napsal:To zní jako něco s čím přišel Bernard a Manny. Very Happy
lol!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  bodomkes Wed 27 Feb 2013, 15:58

jinak pro mě lucidní snění ničím výjimečným Smile povedlo se mi to už někdy ve 14 tuším, kdy mě honil vrah ve snu někde po vesnici a bylo to bezútěšné, a já si uvědomila, že to je nic moc sen a že bych to chtěla převést do parodie, tak jsem ve snu nasedla na kancelářské křeslo (takové to s těmi kolečky) a ujížděla na něm. Hrozně mě to rozesmálo, protože se fakt rychle rozjíždělo dolů po štěrku a já to musela dobržďovat nohou, abych zatočila... a úplně už jsem zapomněla na vraha. Stala se z toho hotová ztřeštěná komedie.
A je to fajn. Já třeba dělám i to, že si sen nechám přetáčet znovu a znovu, dokud nenajdu nějaké řešení, co se mi líbí. Very Happy Když se mi prostě sen nelíbí, tak dám rewind a vylepším si to Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Wed 27 Feb 2013, 16:17

Jj, ten rewind se mi taky párkrát stal. Právě jak jsem psala tu povídku o Klainovi, tak to byl jeden z mých snů a na konci, jak se Blaine vrátí v čase, tak to byl ten rewind Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  NoMouse Wed 27 Feb 2013, 18:17

Koli: náhodou, to s těma koňma je sice jeté, ale smysl to dává, dětem by se to určitě líbilo. Very Happy Úplně už to vidím jako leporelo. Smile Ok, ponaučení teda nic moc (kašlete na lásku, stačí vám mraky), ale jinak super. Laughing
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Wed 27 Feb 2013, 18:51

NoMouse napsal:Koli: náhodou, to s těma koňma je sice jeté, ale smysl to dává, dětem by se to určitě líbilo. Very Happy Úplně už to vidím jako leporelo. Smile Ok, ponaučení teda nic moc (kašlete na lásku, stačí vám mraky), ale jinak super. Laughing
To jsi ještě nečetl mou pohádku/komiks (vytvořeno v roce 2002) o koni jehož jméno si už nepamatuju Very Happy.
Spoiler:
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  MartyCZ Wed 27 Feb 2013, 19:01

Ale ve Švédsku ho očividně četli. Very Happy
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Kolikokoli Wed 27 Feb 2013, 19:18

lol! Po nich budu chtít náhradu za porušení autorských práv Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Naše sny a snění Empty Re: Naše sny a snění

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru