Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA]

+14
xegiie
yossarian
sofis
Pinny
minnie
Kolikokoli
trinx
moss
Miro
enemy of god
mike2
Ďasík
Kitelon
Strix
18 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  petear Wed 23 Jan 2013, 02:03

Každý mluvíme o něčem jiném, takže sorry:D Zase se zbytečně zavzdušňuju - zlozvyk.

Strix napsal:
petear napsal:Teprve po zběžném přečtení vlákna k tomuto dílu (a opravdu jen zběžném)...
Ano, že jsi to tady četl jen velmi zběžně, je vidět z toho, jaké plácáš nesmysly lol! Očividně jsi nepochopil nic z toho, co jsem tady například já psal. I když to bych vycházel z mylného předpokladu, že jsi sem přišel s úmyslem a snahou něco pochopit... Víc ti nemám co říct - lidi, kteří začínají "debatu" podobnými prázdnými výkřiky nemám čas, chuť ani důvod o čemkoli přesvědčovat. Razz
Není potřeba číst podrobně: blablablaněcoblablablastrixlol(pročlol?ahapotrefenáhusa)blablablaatd:D

Jinak, strix, to, že vyjádřím svůj názor, neznamená mou nadřazenost - říká se tomu diskuse. Ale máš pravdu, hádat se s mlátičema prázdný slámy mě docela ba:D Nicméně, už posledně jsem se přesvědčil, že fórum tady neznamená prostor pro diskusi, ale místo pro nekritický obdiv, takže sorry, že jsem Tě urazil;) Snaha o dialog v Tvé verzi znamená nejspíš "pantej si co chceš, ale běda, když to není to, co běžně pantám já"Very Happy Přesvědč mě nějakým rozumným argumentem, a můžeme pokecat. Nebo víš co, radši ne. Jako většina z Vás jsem tu jen vyblil svůj názor, tak to zkus přežít;)

Spojeno do jednoho příspěvku, prosím používat tlačítko edit Wink. Kolikokoli

petear

Počet příspěvků : 6
Bodů : 3
Reputace : -3
Datum registrace : 24. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Wed 23 Jan 2013, 02:20

Já nevím, ale nepřijde mi, že by se tu někdo hádal. Prostě normální diskuse a najednou píšeš, že se nebudeš s námi hádat. Co je zvláštní - nechápu z tvých příspěvků, jestli ti vegetariáni/ství vadí nebo ne a jestli nás obviňuješ z toho, že jíme málo nebo moc masa Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Strix Wed 23 Jan 2013, 02:26

petear napsal:Přesvědč mě nějakým rozumným argumentem, a můžeme pokecat.
Podívej - prakticky ke všemu, co tady píšeš ve svém prvním příspěvku, už jsem se v tomto tématu vyjádřil. Nemůžu za to, že se ti to nechce číst nebo to pro tebe nejsou "rozumné argumenty". A nemám potřebu se opakovat. Takže ano - "pantej si, co chceš", protože je mi upřímně naprosto jedno, jestli se mnou souhlasíš nebo co si o mně myslíš. Přesvědčovat tě opravdu o ničem nepotřebuju Smile
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Wed 23 Jan 2013, 12:24

petear, trošku přeháníš ne? cyclops
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Wed 23 Jan 2013, 15:24

A já už jsem si říkal, jak jsme tu diskuzi pěkně civilizovaně zakončili a pak sem vletí takové individuum...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S06E10 - The Fish Guts Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru