Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

+10
filda44
Miro
Ďasík
moss
Kitelon
Kolikokoli
MartyCZ
minnie
yossarian
Pinny
14 posters

Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 09 Nov 2012, 07:57

"Feel free to play with yourself" Laughing A Amy mi začíná pomalu vadit bounce

Hodnocení epizody bych nechal někde na 6/10, byl to prostě takovej filling díl, kterej ani extra nepotěšil, ale ani neurazil. Na páteční ráno v pohodě. Smile

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 09 Nov 2012, 10:22

Cece Pinny ja bych teda pritlacil na pilu.
Me se to libilo, Penny i Will hrali dobre a na WW bylo videt, ze si to uziva. A tricko "The Guild" dost dobry.
A Amy hrala tu protivku dobre. Rozhodne dneska pro me byla uveritelnejsi nez kdyz jazykem znackovala sesivacku.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 09 Nov 2012, 10:45

to já to teda řeknu klidně narovinu a bez vytáček, ne jako chlapi Very Happy líbilo Smile
určitě tam nebylo nic, co by mi vyloženě vadilo, všechno to tak nějak hezky fungovalo, všechny linky.. howie i bernie byli samozřejmě výborní, hlavně to závěrečné vyústění situace, bernie je prostě boží..
no a amy jako zhrzená přítelkyně a shelly jako zorro mstitel.. opilý zorro mstitel Very Happy co na to říct I love you navíc amy to dokonale zabila poslední hláškou, takže já bych to brala jako podařený díl Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 09 Nov 2012, 13:18

Jak může někdo, kdo očividně kouká na Simpsonovi nevědět, co je Long Island Iced Tea? Very Happy
Souhlasím, že to opravdu byl povedený díl, většina už tady byla řečena, ale mě osobně nejvíc pobavilo číslo Wilova domu (1701). Smile
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 09 Nov 2012, 13:48

Jak povedený díl? Nejlepší díl této série! Ten začátek... skoro jsem brečela smíchy Very Happy Very Happy Very Happy

The Gulid tričko!!! Very Happy

edit: a ještě doplním, že tentokrát jsem byla plně na Shellyho straně, co se řešení vztahů týče Very Happy. Ona si začala, její mínus. Taky bych zůstala s Wilem než s naštvanou holkou...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Kitelon Fri 09 Nov 2012, 14:56

Koli to řekla přesně:
1) toto byl daleko víc než jen "povedený díl", pro mě zatím špička šesté série. cheers
2) úvodní scéna perfektní: Wil Wheaton sympaťák (bomba tričko!), Amy prostě pain in the A-S-S a má co chtěla

A konec nabídnul krásné překvapení. O objevení WW jsem věděl předem, o LeVar Burtonovi ne. Čekal jsem, že proběhne druhý pokus s WW a že to dopadne podobně, jen ještě vyhroceněji.

"As a matter if idle curiosity, which of your shrubberies do you feel would benefit from a thorough vomiting?" Laughing

"Yikes, this guys is worse than Wil Weaton."
I dont know what she´s talking about, but I´m obligated to agree with her. She´s my GF.
I hear you, brother. ... I still get lunch, right?"
Kitelon
Kitelon

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 79
Bodů : 81
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11
Místo : skoroBrno

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 09 Nov 2012, 14:59

Mě vždycky potěší, když řeknou shrubbery místo bush, protože si vždycky vzpomenu na Monty Pythony Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 09 Nov 2012, 15:09

yossarian napsal:Cece Pinny ja bych teda pritlacil na pilu.
Me se to libilo, Penny i Will hrali dobre a na WW bylo videt, ze si to uziva. A tricko "The Guild" dost dobry.
A Amy hrala tu protivku dobre. Rozhodne dneska pro me byla uveritelnejsi nez kdyz jazykem znackovala sesivacku.
No možná jsem to podhodnotil maličko, ale pro mě zatím nejslabší díl téhle série, nemůžu si pomoct. Špatnej určitě nebyl, ale oproti těm minulým mi přišel slabší sunny

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 09 Nov 2012, 16:42

MartyCZ napsal:....ale mě osobně nejvíc pobavilo číslo Wilova domu (1701). Smile

Oblaž nás nevědoucí...
geek
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 09 Nov 2012, 16:45

NCC-1701 - Kód Enterprise ve federačním registru.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  moss Fri 09 Nov 2012, 19:47

Pro mě spíše vycpávkový díl, s několika světlými momenty. Amy teda otravná jako nikdy, ale Sheldonův cit pro sarkasmus nezklamal. Je divné, že pak nepoznal alkohol, ale sranda musela být, že. Scéna u Wheatona doma byla asi dnes nejlepší. 1701 a how many was that? Very Happy Howardova linka mě zrovna nebavila a stejně se zase nic nevyřešilo.
moss
moss

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 78
Bodů : 82
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 11. 11
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 09 Nov 2012, 20:05

MartyCZ napsal:Jak může někdo, kdo očividně kouká na Simpsonovi nevědět, co je Long Island Iced Tea?
Že jo! To je nejlepší díl Simpsonů a nejlepší hláška Marge ever! ("To není žádný gentleman, to je můj manžel..."). Very Happy Very Happy Very Happy

"Feel free to play with yourself", "Kolikrát jsem to vlastně zaklepal?" a "Nechápu, o čem mluví, ale musím s ní souhlasit, je to moje holka" byly Sheldonovy hlášky dne, Penny mě dostala svým "Welcome to Long Island, Tex!" Very Happy Very Happy Very Happy

Sheldon dneska skvělý, Amy neskutečně otravná, Penny fajn, Bernadette ze začátku pochopitelná, na konci příšerná, Howard normální, ostatní tam v podstatě nebyli. Sheldonova linie se mi líbila, linie se stěhováním skoro vůbec, až na pár světlých momentů...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Miro Sat 10 Nov 2012, 00:53

Celkom sa dalo, o niečo lepší diel ako minule. Amy bola fakt otravná s buzerovaním Wheatona.

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  filda44 Sat 10 Nov 2012, 11:32

5x14 je na mém osobním žebříčku stále na prvním místě - samozřejmě díky Sheldon Cooper presents: Fun with flags; protože já zbožňuji vlajky a způsobem, jakým to bylo celé podáno, byl prostě úžasný.
Ani ve snu by mě nenapadlo, že by mohli tenhle skvělý Sheldonův projekt ještě vrátit (v 5x14 říká, že následujících 52 týdnů bude pořad natáčet (pravděpodobně tedy do 6x14), ale víme, jak to chodívá v takových seriálech -viz asistentka nebo jiné pouze jednodílné akce - ne že by mi to nějak vadilo, ale u Fun with flags jsem byl přímo nadšen).
A když jsem viděl promo, nemohl jsem uvěřit svým očím - Fun with flags return!!! Takže můžu říct, že tohle byla epizoda BBT, na kterou jsem se nejvíce těšil od mé historie sledování celého seriálu.
Jistěže FwF nebylo nějaké hlavní téma (s tím jsem ani nepočítal), ale i tak jsem velice spokojen.

Jinak to byl opět díl na velice vysoké úrovni (myslím, že kvalita BBT stále stoupá, a to hodně rychle - jeden díl lepší než druhý. Kdyby se to tak mohlo říct i u HIMYM Crying or Very sad ); Wil Wheaton super, Howie a Bernie ještě lepší.
Tomuhle dílu nemám, co vytknout.
Řadím jej na druhé místo a
10/10
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  problemchild Sat 10 Nov 2012, 18:18

Myslím že asi nejpovedenější díl této serie, říká to "má přítelkyně, musím s ní souhlasit" Very Happy


Naposledy upravil problemchild dne Sat 10 Nov 2012, 19:23, celkově upraveno 1 krát

problemchild

Počet příspěvků : 11
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 10 Nov 2012, 18:36

U mne slabší než poslední dvě epizody, ale byly tam povedené části, hlavně ta u Wilova domu. S Amy většinou nemám problém, ale dneska byla neskutečně protivná.

P.S.: Právě jsem objevil na blogu Wila Wheatona odpověď na otázku, proč poslední dobou hraje tak často hajzlíky.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Překlad

Příspěvek  noha7 Tue 13 Nov 2012, 19:19

Super překlad i epizoda se mi líbila, ale přeložit Ben&Jerry's jako Eskymo??? Very Happy No ták... Vždyť B&J se už prodává i u nás...

noha7

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 13. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  xegiie Wed 14 Nov 2012, 01:02

pro mě nejlepší díl téhle řady a jeden z nejlepších vůbec... myslím hlavně Sheldnovu linii, ta neměla chybu !Smile
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA] Empty Re: S06E07 - The Habitation Configuration [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru