Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock - seriál i další detektivky

+6
Irwain Nornossa
minnie
Zikato
tx
NoMouse
Kolikokoli
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Sun 05 Feb 2012, 14:18

Tak jsem se včera koukala na dva Sherlocky (teda spíš 1 a půl jsem zatím stihla Very Happy) a je to fakt bomba. Hned mě to neuvěřitelně chytlo/vtáhlo. Prvně jsem se toho dost děsila, že je to přesunuté do moderní doby, asi jako každý Laughing, ale sedí to perfektně. Hlavně obdivuju Sherlocka, ten herec je na to naprosto bezvadný. On má takový naléhavý výraz ve tváři celou dobu. Kdykoliv někam jde, tak mi připadá jak ztělesnění osudu. To jeho charisma je vážně síla. Stokrát lepší než nudný hezoun s obyčejným obličejem.
No ale už vás uplně chápu, je to geniální. cherry
EDIT: A asi si změním ikonku zpátky, nemůžu si na novou vůbec zvyknout Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  minnie Sun 05 Feb 2012, 14:21

wow, co ta změna? Smile
pravda, je to celkem nezvyk Smile
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Sun 05 Feb 2012, 14:26

změna je život Very Happy hledala jsem jinou opici a tahle mi přišla vtipná....ale nemá tu sílu jako má předešlá ikonka se mi zdá Very Happy
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  Kolikokoli Sun 05 Feb 2012, 14:29

Tj, ta původní byla hezčí Smile.

K Sherlockovi: Počkej si na Moriartyho v 2. sérii. Kam se na něj Sherlock hrabe s charismatem Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Sun 05 Feb 2012, 14:45

A co tahle? Smile
Ad Moriarti: Tyjo, to si ani nemůžu představit! Very Happy To se teda těším. =) Ale to převedení je tak vtipné Very Happy Třeba jak Sherlock furt smskuje jak žárlivá přítelkyně Laughing
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  minnie Sun 05 Feb 2012, 16:54

bodomkes: mnohem lepší Wink ale není to kluk? Laughing
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  rampage Sun 05 Feb 2012, 20:28

bodomkes napsal:změna je život Very Happy hledala jsem jinou opici a tahle mi přišla vtipná....ale nemá tu sílu jako má předešlá ikonka se mi zdá Very Happy
a co třeba tahle? Very Happy
Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Monkey-tribal-funny-monkey-pictures-05
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Mon 06 Feb 2012, 10:24

minnie: co já vím Very Happy opice jako opice...nejspíš
rampage: jo, na tu jsem se taky dívala Laughing ale ta mi moc podobná není ^^
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  minnie Mon 06 Feb 2012, 10:56

no, možná kdyby ses chvilku nečesala.. Very Happy
ale jo, ta co máš teď je celá ty.. až na to že je to podle mě vážně kluk Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Mon 06 Feb 2012, 19:00

lepší? Very Happy
Ad Sherlock: k tomu čtu Sherlocka Holmese, tak je zvláštní to dávat do souvislostí...kde co upravili... jako třeba bratrovy hodinky vs. sestřin mobil Very Happy fakt bezva nápady. BBC má vkus Twisted Evil
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Sun 12 Feb 2012, 00:11

Už jsem viděla první díl druhé série Smile wow, tenhle byl faakt něco! Teda to každý díl, ale Sherlocked mě vážně dostal! Jo ale pro mě pořád vede Sherlock, stokrát víc než Moriarti Smile Nevím, beru, že nějaké charisma má, ale pro mě nudný...
A i ten poslední díl první série byl faaakt napínavý. Bezva nápad s pěti pípnutími a na konci u bazénu jsem byla neuvěřitelně napjatá, i když jsem věděla, že je druhá série Sherlocka, tak jsem si nemohla pomoct...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  Kolikokoli Sun 12 Feb 2012, 01:13

No, uvidíš, po 3. díle budeš mluvit možná jinak Very Happy. Jinak jsme všechny úplně Sherlocked I love you
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  NoMouse Sun 12 Feb 2012, 02:50

Kolikokoli napsal:No, uvidíš, po 3. díle budeš mluvit možná jinak Very Happy.
Taky myslím. Smile V posledním díle první série mi taky přišel ještě nevýrazný.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Sun 12 Feb 2012, 19:34

Koli: Jj, tos trefila přesně. Very Happy Úplně Sherlocked. Smile On je fakt skvělej =)
NoMouse: No ale já už viděla i první díl druhé série...a pořád "jiskra" žádná Very Happy A bojím se pokračovat dál v dílech.. líbí se mi to až moc a nevím, kdy vyjdou další díly... jestli vyjdou? A co když se Sherlockovi něco stane?? No
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  Kolikokoli Sun 12 Feb 2012, 19:51

bodomkes napsal:Koli: Jj, tos trefila přesně. Very Happy Úplně Sherlocked. Smile On je fakt skvělej =)
NoMouse: No ale já už viděla i první díl druhé série...a pořád "jiskra" žádná Very Happy A bojím se pokračovat dál v dílech.. líbí se mi to až moc a nevím, kdy vyjdou další díly... jestli vyjdou? A co když se Sherlockovi něco stane?? No
Moriarty právě získá tvé srdce až ve 3. díle. Do té doby je prostě... obyč. Nic zvláštního. Ale v tom 3. díle... wow Very Happy. A nové díly budou asi příští rok na jaře nebo v létě, podle toho, jak budou stíhat Wink
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  bodomkes Fri 24 Feb 2012, 16:18

Hello. Tak už jsem dokoukala druhou sérii, chtě nechtě. Very Happy Nebylo zbytí, byla jsem moc napnutá Very Happy Very Happy
Moriarty prostě nebude můj šálek čaje, moje srdce nezískal ani na setinu sekundy Laughing... že bych byla takový tvrďák? Wink
Jinak už jsem na to přišla...Donnovan je pro mě obdoba Amy v BBC Sherlockovi. Very Happy Otravná, zbytečná, vyškrtnout ji a je opět ráj na zemi. Je tak protivná, nikdy ničím pozitivním/ praktickým nepřispěla, štve mě od prvního dílu. To i Amy mi začala vadit daleko později Very Happy
Ale Moriarty má skutečně za ušima! Laughing Ten nápad s Richardem Brookem je fakt hodně vykoumaný. =) K tomu konci - ani na jedinou sekundu jsem nedokázala připustit, že by mohl Sherlock vážně umřít. To by mi vybuchl vesmír.. No uf, beztak má ve všem prsty Molly, že tak věrohodně Cher Sherlock zfingoval smrt. ^^
Achjo, nemůžu se dočkat (!!!!!) dalších dílů Razz ale to bude za dlouhoo Crying or Very sad
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  MartyCZ Wed 07 Nov 2012, 19:10

Castle (Fillion) zase válel. Very Happy

Kdo viděl?
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Sherlock - seriál i další detektivky - Stránka 2 Empty Re: Sherlock - seriál i další detektivky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru