Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

+27
Dominik Matus
Mysh
bodomkes
tx
janice
filda44
afrikab
Irwain Nornossa
Ďasík
dakkon
Strix
NoMouse
clif
hesher
mike2
Pinny
rampage
MartyCZ
Kolikokoli
yossarian
trinx
minnie
Triton
Wenous
bakeLit
Gabrielle
peepay
31 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 21 Oct 2011, 09:12

No, ked dnesnu epizodu porovnam s minulou, tak je jasne ze ta minula bola lepsia, ale dnesna bola samozrejme tiez dobra, ako vzdy, taky standard.
Pacilo sa mi ked Sheldonova mama utesovala Raja a tiez ako Sheldon priebezne pripominal a vyhadzoval na oci neuskutocnene kura, ktore mu mala spravit mama Smile
Urcite si spomeniem este na viac vtipnych okamihov ked si to pozriem druhy krat, lebo zvycajne vacsinu zabudnem, nakolko to pozeram este v noci - ale o to viac srandy si uzijem ked to pozeram druhy krat, v podstate sa na tom zabavam ako keby som to videl prvy krat Very Happy
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 21 Oct 2011, 09:28

Mně se nejvíc líbila rubikova kostka na kapesníčky. Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  bakeLit Fri 21 Oct 2011, 09:37

Jak se může Raj ožrat ze tří piv, která navíc mají určitě nižší obsah alkoholu než ta naše a ještě jsou to třetinky? Very Happy
bakeLit
bakeLit

Znamení : Ryby Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 136
Bodů : 139
Reputace : 3
Datum registrace : 01. 10. 10
Věk : 30
Místo : Havlíčkův Brod

http://www.vitjakes.cz

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Asiati moc nevydrzi

Příspěvek  Wenous Fri 21 Oct 2011, 10:17

To Bakelit: Asiati jsou neskutecny co se tice alkoholu. Pamatuju si inda a Malajce, ktery uz kdyz jsem si otevrel Coronu na mol. Nevidel jsem jeste asiata co by si dal vic jak 2 pivka. Pamatuju si jak jsme se sefem slavili ukonceni faze projektu a kazdej dostal sklenicku sampusu. uz to stacilo.
Pamatuju se taky jak jsem jednou zapil vydatnej obed plznickou a je to silene prekvapilo, ze jsem ji vypil k obedu celou. Teda zirali protoze jaxi ja zapomel, ze po obede je vezu zpatky do office. Pak je ale prekvapilo i ze jsem ridil normalne jako by se nic nestalo. zadnej pokus o napodobeni Alberta Tomby.
Jinak epizodu radim mezi ty slabsi. Posledni dobou je Penny nejak nevyrazna a Amy divnejsi nez Sheldon.
Wenous
Wenous

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 11
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 03. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 21 Oct 2011, 11:07

bakeLit napsal:Jak se může Raj ožrat ze tří piv, která navíc mají určitě nižší obsah alkoholu než ta naše a ještě jsou to třetinky? Very Happy

Když se může ožrat z rumové bábovky... Very Happy
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Triton Fri 21 Oct 2011, 11:17

Hey, God. What's up? Very Happy Pro mě příjemná oddychová epizoda. A Sheldonův "pozdrav" na zastávce mě rozsekal. Laughing
Triton
Triton

Znamení : Beran Buvol
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 70
Bodů : 70
Reputace : 0
Datum registrace : 08. 10. 11
Věk : 39
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Gabrielle Fri 21 Oct 2011, 11:42

Triton napsal:Hey, God. What's up? Very Happy Pro mě příjemná oddychová epizoda. A Sheldonův "pozdrav" na zastávce mě rozsekal. Laughing
Připomnělo mi to tohle: https://www.youtube.com/watch?v=u1eWn7bXbRY&feature=results_video&playnext=1&list=PL6F0B779EC3F0568B
Gabrielle
Gabrielle

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 65
Bodů : 66
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 21 Oct 2011, 12:15

ok, budu klasicky divná Very Happy mě to přišlo jako skvělý díl..
obecně mám ráda díly s sheldon's mother a dnešní byl obzvláště povedený.. nabitý, ani chvilku se člověk nestihl nudit..
já jsem prostě spokojená Smile a to jsem na něj koukala v 7 ráno Very Happy brr Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Fri 21 Oct 2011, 12:20

mne se to moc libilo. Spousta peknych hlasek, Howardovo "prani" v kostele proste nemelo chybu a hlaska u Jezise "prvni Zid, kterej delal sklapovacky a podivej, jak dopadl", byla taky naprosto dokonala. K tomu Sheldnova "bitchingness"... Proste super. Very Happy
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Fri 21 Oct 2011, 12:43

bakeLit napsal:Jak se může Raj ožrat ze tří piv, která navíc mají určitě nižší obsah alkoholu než ta naše a ještě jsou to třetinky? Very Happy

Nizsi obsah alkoholu maji jen "Light". Normalni pivo co tam maji v tech trojkach je cca jako bile vino.
Ale jinak souhlas, hovno vydrzi na to ze musi bejt porad v hladince kdyz chce mluvit.

A rubikovky na kapesnicky jsem si taky vsimnul a bylo me jasny, ze to bude mit uspech Very Happy
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 21 Oct 2011, 12:46

minnie napsal:...a to jsem na něj koukala v 7 ráno Very Happy brr Very Happy
A co mam hovorit ja, ked som to pozeral o stvrtej? Very Happy Ale mna hrial ten pocit, ze si mozem potom este dalej pospat Wink
Na priamy prenos sa mi nechcelo vstavat - pozeral som tak len prve dve epizody a tie reklamy velmi rusia.
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Oct 2011, 12:57

Dyť tu rubikovu kostku na kapesníky, tam mají pomalu celý seriál. To jste si toho všimli až teď? Very Happy

Jinak skvělý díl. Pokec Penny s Mary v prádelně, scéna v kostele, na lavičce Very Happy Very Happy Very Happy (a ten chlap vypadal úplně jako Oswald Danes Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 21 Oct 2011, 13:08

Kolikokoli napsal:Dyť tu rubikovu kostku na kapesníky, tam mají pomalu celý seriál. To jste si toho všimli až teď? Very Happy
Tak tak, neviem preco sa vsetci nad tym pozastavuju Smile
Ale som rad, ze nie som sam co toto tvrdi, uz som si zacal mysliet, ze sa mylim Very Happy
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  minnie Fri 21 Oct 2011, 13:54

peepay napsal:A co mam hovorit ja, ked som to pozeral o stvrtej? Very Happy Ale mna hrial ten pocit, ze si mozem potom este dalej pospat Wink
no, takový luxus já nemám Very Happy je to buď a nebo.. buď si ráno přivstanu a kouknu, nebo se k tomu dostanu až večer když přijdu z práce..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  peepay Fri 21 Oct 2011, 14:17

minnie napsal:
peepay napsal:A co mam hovorit ja, ked som to pozeral o stvrtej? Very Happy Ale mna hrial ten pocit, ze si mozem potom este dalej pospat Wink
no, takový luxus já nemám Very Happy je to buď a nebo.. buď si ráno přivstanu a kouknu, nebo se k tomu dostanu až večer když přijdu z práce..
Tak ja si tiez privstanem - dam si budik na nejaku hodinu, kedy si to chcem pozriet a potom idem zase spat, vstavam normalne az pred siedmou.
peepay
peepay

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 48
Bodů : 58
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 09. 11
Místo : Bratislava, Slovakia

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 21 Oct 2011, 17:45

Super díl, paní Cooperová dneska válela (i když byla trošku agresivnější než při předchozích návštěvách) a Sheldonova interakce s ní byla naprosto perfektní, hlavně ten výraz, kdy říkala Penny, že byla v jejím věku svolná za projížďku autem a flašku jahodového vína. Smile
Kolikokoli napsal:a ten chlap vypadal úplně jako Oswald Danes Very Happy
O to vtipnější bylo, když si odsedl. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Oct 2011, 19:35

Marty: To tedy ano Very Happy.
A komu ještě zaplesalo srdce u "It always comes back to monkeys with you. Just monkeys, monkeys, monkeys" v asociaci na "And now Sophie's all "Oh! Monkeys! Monkeys!"? Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Fri 21 Oct 2011, 19:43

Na to jsem si taky vzpomněl, už jsem se bál, že opravdu vidím Doktora úplně všude. Aspoň nejsem sám. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 21 Oct 2011, 19:49

Povedená epizoda, paní Cooperová ji sice celou ovládla, ale úchvatně. Zase jednou díl, který šlapal od začátku až do konce. Už se těším na titulky, abych konečně pořádně věděl o čem to bylo bez zastavování a vracení se. Very Happy
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Fri 21 Oct 2011, 20:12

Gabrielle napsal:
Triton napsal:Hey, God. What's up? Very Happy Pro mě příjemná oddychová epizoda. A Sheldonův "pozdrav" na zastávce mě rozsekal. Laughing
Připomnělo mi to tohle: https://www.youtube.com/watch?v=u1eWn7bXbRY&feature=results_video&playnext=1&list=PL6F0B779EC3F0568B
Nejen tobě, bylo to podle mě cílené a vědomé od tvůrců Smile

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Fri 21 Oct 2011, 21:22

Skvělý díl, pro mne se vyrovná těm nejlepším z dosavadního průběhu páté série. Sheldonova matka zatím moc vidět nebyla, ale je vidět, že se dokáže přinejmenším vyrovnat Leonardově a navíc je při tom natolik sympatická, že jí dokážu odpustit i to neustálé vnucování křesťanství. Hlášky jako "Actually, I had him tested as a child." (Sheldon si nevymýšlel :-) ), "Could probably use that chat you had with Mary Magdalene." nebo "This is what I'm talking about." (s vyčítavým pohledem vzhůru) byly super. A taky ten hřejivý pocit, že konečně někdo Sheldona aspoň trochu odkázal do patřičných mezí.

Neseděla mi jen překvapivě klidná reakce Sheldona na začínající rýmu (v porovnání s 1x11, 3x15 nebo 4x23), ale to bylo asi depresí ze zjištění, kolik toho má společného s obyčejnými lidmi.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  rampage Fri 21 Oct 2011, 21:27

Přišlo mi v závěru, jako kdyby tam Sheldon seděl v děšti schválně, protože věděl, že se konečně dostane u maminky řada i na něj. Very Happy Jindy by skoro šílel jak je na sebe opatrný.
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  hesher Fri 21 Oct 2011, 22:41

Nebyla tam Bernie, no po tom co provedla minule, si od ní asi potřebujeme odpočinout..
Jinak moje oblíbená postava Cool
73 a jeho reakce na mámu bezva Smile
Ovšem ta část na lavečce v dešti, to bylo NEJ, už ten pozdrav Laughing
Díl dobrej, ač ten předchozí byl přece jenom víc podle mého gusta
hesher
hesher

Počet příspěvků : 53
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  clif Fri 21 Oct 2011, 23:52

Dobrej díl.
Tak jsem si koupil 6 nových kamarádů, ale 3 už jsou mrtví
Very Happy
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sat 22 Oct 2011, 00:32

rampage napsal:Přišlo mi v závěru, jako kdyby tam Sheldon seděl v děšti schválně, protože věděl, že se konečně dostane u maminky řada i na něj. Very Happy
Taky mám ten dojem, proč by tam jinak vůbec seděl?

Jinak epizoda dobrá, ale ta minulá byla lepší. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA] Empty Re: S05E06 - The Rhinitis Revelation [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru