Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kantýna (všeobecný pokec)

+17
Mysh
Zikato
rampage
Dejv92
g.hofstadter
clif
Isabel
tx
vetka.M
minnie
Ďasík
R&omize
Irwain Nornossa
NoMouse
bodomkes
MartyCZ
Kolikokoli
21 posters

Strana 10 z 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  bodomkes Tue 14 Jun 2011, 19:09

Irwain: Ty možná nejsi omniprezentní, ale Tvé příspěvky už se tomu začínají blížit.. Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Nanana
S tou studenou vodou souhlasím, taky bych ji uvítala a je fakt, že sluchátka jsou docela šunty, ale přece jen, mně to ani trochu nevadí. Malé drobnůstky, proč být nespokojený, se hledají snadno. Wink
Snažím se hledat to dobré, ale to jsem zase já se svým přístupem.. Laughing
BTW, co se týče rychlosti, s tím, jak Češi po dálnicích řídí, dám přednost jízdě busem 70kou před trvalými následky. Ale je to prima představa, že jsi za hodinu v Praze, uznávám. drunken
K tomu dohánění civilizace, počkej ještě tak sto let, nám v Česku to vždycky trvá.. ;D
Koli: lol!
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 14 Jun 2011, 19:18

Kolikokoli: Pokud by se s ním dalo mluvit, tak jo. Ale já prostě nemám rád neznámé lidi. Jet třeba s někým tady z fóra, s kým se nějak už bavím, tak jo, to je v pohodě. Třeba s Dejvem bychom dali partičku ve 4D, a bylo by o zábavu postaráno. Smile Ale upřímně: jaký neznámý člověk, i kdyby to byla slečna, kterou bych třeba zaujal (sebedůvěra, to jste mě tu naučili Wink ), by mě oslovil? Tohle se prostě děje jen ve filmech.
bodomkes: A víš, co je paradoxní? Lidi si toho začali všímat, až když začínám přicházet o svou dominanci vlivem učení a témat, ke kterým nějak nemám, co říct. Třeba všechny ty muzikály. Nikdy se mi žádný nelíbil, a nejspíš ani líbit nebude, ale nikomu nechci kazit…diskuzi, že jo… Smile
Smile Studená voda je nejlepší pití. Smile Sluchátka si beru svoje. Nízký odpor, kvalita se pohybuje poměrně vysoko…
A divíš se jim? Divíš se? Upřímně. Já teda ne. Kdo má nervy na to, aby tam tvrdnul hodiny? Proč jako? Není k tomu žádný důvod. A vůbec se ani nedivím, když na I/6, což je prachobyčejná silnice do Varů, lidi občas jezdí jako magoři, předjíždějí šíleným způsobem, a ve všech těch vesničkách, kudy je ta silnice naprosto nesmyslně protažená, nezpomalují. Fakt se není čemu divit… Nikdo nechce zbytečně čekat, jet pomalu za nějakým idiotem, co nezná význam slova rychlost (SA teda neriskuje, to je pravda. Jenže díky tomu svého času nabírali půl hodiny zpoždění, pokaždé). Za sebe říkám, že bych po tý dálnici taky jel 200. A je mi to jedno, nechci tam tvrdnout ještě zítra. Ale auto nechci…i kvůli ostatním.
Njn, u nás.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Kolikokoli Tue 14 Jun 2011, 19:27

Nene, já mluvím o ukecaném člověku - o mladém klukovi, který ti bude vyprávět, jak byl na na fesťáku, o holce, která se právě rozešla se svým přítelem a půlku cesty protelefonuje s "nej kámoškou" a druhou půlku ti bude vyprávět o tom, co dělali a proč se rozešli a jaká je ta jeho spolužačka blbá, že spolu určitě něco měli. Nebo o staré babičce, která ti bude vyprávět o svých skvělých vnoučatech, které jede navštívit. Prostě někdo, kdo do tebe celou cestu bude něco hustit Very Happy. V nejlepším případě by to mohl být nějaký opravdu velký optimista, který ti každých 5 minut řekne: "hele, srneček!" "podívej, koníčci" "koukni na ty krásné květiny" atd. Very Happy Very Happy Very Happy
A nerada jezdím rychlo. Když někdo jede "jen" 90 tak je to pro mě moc.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 14 Jun 2011, 19:34

Very Happy A proč by to proboha někdo dělal? Jako jestli myslíš, že by mi to nějak psychicky ublížilo, nebo že by mi to vadilo, tak ne, jednoduše bych toho člověka odmítl, pokud bych s ním nechtěl mluvit. Ale zrovna to, co dělali, proč se rozešli, a tak, to zní docela zajímavě. Very Happy A osobně, takže pochybuju, že by to někdo říkal. Ale OK, kdyby jo, tak by to asi bylo zajímavé.
Jinak, okolo dálnice asi nebudou sledovat koně a kytky. Very Happy Možná tak „jé, ten náklaďák předjíždí jiný náklaďák“.
90 a moc? Very Happy To je ještě pomalu. Co takhle 400? Smile A co kdybys byla v uzavřeném prostoru, že bys o tom nevěděla? Btw, mám pro Tebe špatnou zprávu, naše soustava se okolo jádra galaxie pohybuje rychlostí asi 240 km/s, nevím přesně. Země se pohybuje okolo Slunce daleko rychleji, než 90, Leonard to říkal v 1. řadě TBBT, když udělal pokus s Leslie, s tím polibkem. A to ani nevíme, jakou rychlostí se pohybuje celá naše galaxie, jako že se pohybuje, a hodně rychle.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  MartyCZ Tue 14 Jun 2011, 19:40

Irwain: Myslím, že R&y by s tebou určitě jel rád. Twisted Evil Ne každý je introvert jako na tomhle fóru a podobné situace se opravdu nestávají výlučně ve filmech. I když zrovna američani mají k takové mentalitě blíž.
Co by nemohl koukat na kytky a koně. Dálnice z Brna, pravý pruh, pravá ulička a jak je hezky na co koukat.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Kolikokoli Tue 14 Jun 2011, 19:51

Právě, že by ti to neublížilo, naopak Very Happy.
A mně rychlost nevadí, mě vadí to, že mi budou seškrabávat kousky mozku ze sedadla, až to někam v takové rychlosti napálíme. Nechápu, proč do toho taháš planetu. Země asi těžko narazí do sloupu poté, co se bude snažit vyhnout divokému praseti na orbitě Rolling Eyes .
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 14 Jun 2011, 19:53

MartyCZ: Jo? Do Varů? Na konec světa? Daleko předaleko? Tak daleko, že balík vám dojde dřív z Číny, než odtam? Opravdu by tam někdo se mnou chtěl jet? Karlovarskýmu kraji je lepší se vyhnout… I dkyž to není zase takový problém. Very Happy
Jo, právě. U nás se to neděje. Žádné osudové setkání, že „Ku*va, ujel mi bus! Musim jet dalším, to je na ho*no“ a v tom dalším buse se NÁÁÁÁHODOU seznámim s mou budoucí ženou…jako že fakt ženou. Very Happy Nestane se.
Jezdím tam opravdu hodně často, a s klidem Ti mohu říct, že pokud tam zrovna není nějaký exit, tak tam jsou pole a lesy.
Kolikokoli: Ne, obávám se, že by to se mnou neudělalo nic.
Ale proč by? Proč bys to měla někam napáli? Nebo řidič? Šmarja, kde je to pověstný pozitivní myšlení? Řekni si „Joooo, pojedu 200 za hodinu, nic se mi nestane a v cíli budu rychle.“ Fakt nechápu, proč hned to nejhorší.
Proč to do toho tahám? No…asi proto že jsem prostě Irwain. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Kolikokoli Tue 14 Jun 2011, 19:58

Irwain Nornossa napsal:Řekni si „Joooo, pojedu 200 za hodinu, nic se mi nestane a v cíli budu rychle.“
Tohle si říkali i moji čtyři skorospolužáci. Občas jezdíváme kolem jejich pomníčku u silnice...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  bodomkes Tue 14 Jun 2011, 20:01

Koli: lol! s tím prasetem a Zemí..
Marty: To by mohlo být pěkně vyčerpávající; ta představa, jak R&y hustí do Irwaina pozitivní náhled na život naživo... Smile I like it! cherry
Irwain: To je ale výmluva, že u nás se to nestane, protože jsme v Česku. Pravděpodobnost je berlička, o kterou se sice opírat můžeš, ale pořád je to iluze. Razz I když logicky oargumentovaná. Prostě se tomu bráníš, tak to mít nebudeš, Tvoje smůla. Very Happy
A co mezi Brnem a Prahou? Tam je lánů a luk a lesů. Very Happy Tam ty srnky i nějaké najdeš, já tam viděla i krávy. A s Koli souhlasím s tím rychlým ježděním...
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 14 Jun 2011, 20:13

Kolikokoli: Něco takového jsem čekal. Ne, empatická reakce se nekoná. Promiň, ale je jasný, že se to občas nepovede, a že to někoho zabije. Ale neděje se to vždycky, spíš naprosto minimálně.
bodomkes: Klidně i Ty do mě můžeš zkusit hustit pozitivní přístup. Smile Nebo rovnou všichni. Smile Uvidíme, jaké budou následky.
Btw ne, já se náhodnýmu seznámení nebránim, ale asi bych byl raději, kdyby to byl někdo rovnou z Brna. V buse SA to může být de facto odkudkoliv, ale když to bude v Brně, je větší šance, že to bude někdo odsud.
No vidíš, a na 88 km je rozvodna. Na 170 km, nebo tak nějak, dálnici zase přechází 400kV vedení… Člověk díky němu bezpečně pozná, že je u Brna.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  MartyCZ Tue 14 Jun 2011, 20:20

Irwain: Náhoda umí být mrcha. Jaká je šance, že mě při zkoušení vytasí učitel? 1:30. Jaká je šance, že mě vytasí zrovna když jsem dutější než bambus? Prakticky 1:1. Tak proč by se nemohlo stát, že pravděpodobnost podobně poskočí ve tvůj prospěch? Shit Coincidence happens. Wink
bodomkes: Asi jsme našli Irwainův kryptonit, Sheldonovu matku, chcete-li. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 14 Jun 2011, 20:35

MartyCZ: Však jasně. Pokud se dějí špatné náhody, musí se dít i ty dobré. A nikdy to není vyvážené, takže proč by se mi nemohlo dít víc dobrých náhod? Ale víš co, já nechci jít do busu s očekáváním, že si ke mě přisedne nějaká slečna, se kterou se dáme do hovoru. Jako jasně, nevylučuju to, jen konstatuju, že pravděpodobnost je nízká, což je prostě fakt, ať už je člověk pesimista, nebo přehnaný optimista, nebo prostě realista. Čísla jsou stejný pro všechny pohledy.
Co–cože jste našli? Já nemám kryptonit, žádný, o jakém bych věděl, navíc, kdyby byl, nejsem takový hlupák, abych ho prozrazoval. Nicméně, teď jen nechápu, co ho za něj považujete. Very Happy
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  NoMouse Wed 15 Jun 2011, 14:01

Irwain Nornossa napsal:Ale proč by? Proč bys to měla někam napáli? Nebo řidič? Šmarja, kde je to pověstný pozitivní myšlení? Řekni si „Joooo, pojedu 200 za hodinu, nic se mi nestane a v cíli budu rychle.“ Fakt nechápu, proč hned to nejhorší.
Je fakt zvláštní, jak už tu někdo říkal, že jinak negativně smýšlející Irwain vytáhne pozitivní myšlení na těch naprosto nejméně vhodných místech. Jet 200 km/h a říkat si tohle může s prominutím jenom naprostý ko*ot...
Proč to nejhorší? Třeba proto, že při téhle rychlosti je brzdná dráha oproti 100 km/h ne dvakrát, ale minimálně čtyřikrát delší, to stejné platí pro deformační účinky, nebo proto, že při téhle rychlosti, než člověk zareaguje, tak už je dávno pozdě, že naše silnice nejsou na takovou rychlost vůbec stavěné (hrboly, poloměry zatáček...), že ta rychlost není ve z větší dálky vidět, takže ti někdo vjede do cesty, protože si myslí, že jedeš normální rychlostí a on to stihne a mezitím tě má v lepším případě v kufru... A mohl bych pokračovat.
A nevím, jestli mluvíš o dálnici, nebo o okresce (na rovném přehledném úseku dálnice bez provozu a ideálně v Německu bych to ještě zkousnul), ale na okresce je to úplná pi*vina, někde půjde chodec/cyklista, kterého si všimneš na poslední chvíli, srthneš to do protisměru kde se čelně srazíš s jiným autem a zabiješ nejenom sebe ale i ty lidi v tom autě a pravděpodobně i toho chodce/cyklistu.
No a pokud 200 km/h ve městě, tak tam už se není o čem bavit. Za to bych zavíral na doživotí, i kdyby měl z p*dele kliku a zrovna se nic nestalo. To stejné za alkohol a jiné drogy za volantem.
Omlouvám se za to výrazivo, ale bezohlednost na silnicích mě dokáže maximálně nas*at.

Jo, pokud nám tu bude jezdit Maglev, tak nebudu mít s rychlostí 500 km/h žádný problém, ale na naše silnice taková rychlost nepatří, kolikrát ani ta maximální povolená není vhodná...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Kolikokoli Wed 15 Jun 2011, 14:12

NoMouse: díky, přesně jsi vystihl moje myšlenky. Dvakrát jsem jela s lidmi, se kterými bych už do auta nevlezla - moje teta, která si z auta vystříhala pásy, protože přece "jsou naprosto zbytečné" (naštěstí nechala jeden pás vzadu, ale upozornila mě na něj až poté, co jsem udělala scénu s tím, že do auta bez pásů nevlezu - celá její strana rodiny ze mě měla děsnou srandu) a se strýcem, který mě vezl do Brna a jel permanentně rychlostí daleko převažující 100 km/h se slovy "co se asi tak může stát, vždyť jsem dobrý řidič".
Stejně tak mě neskutečně štve mamka, která sice nejezdí rychle, ale na křižovatkách se nerozhlíží ("prostě svítí zelená, tak jedu") a stejně tak to dělá se vším ("proč bych měla zpomalovat, když jsem na hlavní, přece když bude chtít někdo jet z vedlejší, tak si počká") - prostě očekává, že taky jedou všichni podle předpisů a to mě docela vytáčí.
Na silnici se má každý chovat tak, jako by zacházel s odjištěnou pistolí. A je jedno, že zrovna já tu odjištěnou pistoli nedržím, klidně ji může držet ten, kdo stojí vedle mě...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  NoMouse Wed 15 Jun 2011, 14:29

Mimochodem zrovna na Konečňáku přesně na tom ostrůvku, na kterém jsme čekali na RT6 srazil nedávno (edit: sakra, to už bude rok?) jeden kripl v rychlosti asi 150 km/h, bez řidičáku a ještě úplně na šrot za bílého dne (večer, ale bylo léto, takže světlo) matku s dcerou, matka na místě mrtvá, dcera trvalé následky, její otec byl u toho na protějším chodníku...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  minnie Wed 15 Jun 2011, 14:34

no, taky ve většině civilizovaných zemí se odehrává ta rychlodoprava na železnici.. kam jen tak nějakého joudu řídit nepustí..
ale to bysme tu nesměli mít kostnatné české dráhy s managerem žaludou ve vedení, s trafikou pro mr. fake s homofobem duškem v odborech.. ale to už bysme pak asi žili v jiné zemi..
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Ďasík Wed 15 Jun 2011, 17:46

Ohledně ježdění po silnicích naprostý souhlas s NoMousem a Koli... Sem pozitivní myšlení ani trochu nepatří a je třeba jet podle předpisů, opatrně a rozhlížet se i na té hlavní, při zelené atd. Úplně mi je líto Koli, že tohle musí od své mamky snášet.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Kolikokoli Wed 15 Jun 2011, 17:50

Mně to vadí hlavně když jede sama. Když jsem s ní, tak se dívám já a snažím se ji usměrňovat, ale když jede sama, tak vím, že se na té křižovatce prostě nerozhlídne. Fakt mám vždycky nervy, když někam jede. Zvlášť když jede někam dál.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 15 Jun 2011, 23:22

Dálnice. Jasně, že jsem myslel dálnici. Na nějaký zas*aný silnici 200 ani omylem.
A jinak naprosto souhlasím s minnie.
Rychlodoprava na silnicích a dálnicích asi není úplně ideální, ale na železnicích, jo, to je jiná. Kdyby náš stát byl co k čemu, tak se tohle začne stavě. Rychlodráhy, a i do těch zku*vených Varů, aby se tam taky dalo dostat. A hlavně!!!! Netáhnout to všechno přes Prahu. Ale udělat spoj (např.) Vary – Brno BEZ zastávky v Praze, ve skutečnosti by se to Praze vyhlo. A proč by ne? Proč by jako ne?
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  NoMouse Wed 15 Jun 2011, 23:33

Jo, ale kde (a kdy) se u nás po dálnici dá jet 200, aby to bylo v rámci možností bezpečné??? (to že je to závažné porušení předpisů tak jako tak snad netřeba připomínat) Po D1 asi těžko. A ani ty nové úseky dálnic kolikrát kvalitou zrovna neoplývají (viz aféra se svodidly, vlny na dálnici...).

edit:
Irwain: Proč přes Prahu? Protože Praha je přece "uprostřed" a všechno okolo jsou jenom vesnice... What a Face
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Wed 15 Jun 2011, 23:56

Tak na našich dálnicích se tak rychle jezdit nedá. Jako mám v hlavě koncepci automatických dálnic, ale to je zase technologie, takže to tu nebudu rozvádět. Pak by ale bylo možné jezdit 200, klidně 250. A místo řízení číst knížku.
Vlny byly na R6…nebo spíš boule. Divné. Ale no prostě ČR.
Aha. Hm, tak tohle je fakt parádní přístup. A když někam někdo chce jet, tak ať si zbytečně v Praze čeká, že? Přece jen ti, co to zařizují, tím nejezdí.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Kolikokoli Thu 16 Jun 2011, 00:01

To je super, že to máš v hlavě. Lepší než kdybys měl v hlavě krumpáč, ale občas je třeba přemýšlet realisticky (ne co by kdyby). Já jsem považována za největšího snílka v okolí, ale vedle tebe jsem obyčejný cynik realista...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Ďasík Thu 16 Jun 2011, 00:05

Irwain: Budeš se muset smířit s tím, že Praha je nejdůležitějším dopravním (železničním) uzlem v ČR, navíc s Novým spojením, kdy z jedné koleje s max. 50 km/h udělali čtyři se 110, to je teď relativně dost v pohodě... A stejně - i když to je jen odhad, mám dojem, že Praha leží přímo na spojnici Varů a Brna, takže není důvod se jí vyhýbat. (A jen pro ujasnění - jsem "Ostravak", takže se Prahy nezastávám z nějakého subjektivního důvodu. Prostě ji beru tak, jak je...)
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Irwain Nornossa Thu 16 Jun 2011, 00:29

Kolikokoli: OK, teď Tě trochu nechápu, takže nevím, jestli se mám cítit uražen, nebo polichocen.
Ďasík: OK, to je fajn. Moje pointa je ale trochu jinde. Máme rychlovkay, v ČR smyslu, takže 200 za hodinu, možná 250. Ve Varech by to nabralo lidi, rozjelo by se to, a jelo. Tečka. Jelo by to do Brna, zastavilo, konec. Jednoduché. Praha je trochu severněji, ale je to jen detail, to je fakt, Problém mám s tím zastavováním tam. Někdy je to prostě zbytečné. Člověk tam zabije v tomhle případě tak půl hodiny, což…prostě může vadit. V případě SA i hodinu a půl, což už zabolí, ale to je jiná. A i kdyby takovýhle spoje jezdily 2 denně, tak sakra! Já bych nejel ničím jiným.
No vidíš a Ostrava by taky šla hezky takhle napojit. A rovnou z Chebu! Dáme si 500 km dlouhou trať, za 2 hodiny v cíli. Proč ne? Jasně, tohle jsou asi blbý příklady, západ je ubohej, nemá co nabídnout, nejsou tam města, jen vesničky, celý je to malý, já to chápu.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Kolikokoli Thu 16 Jun 2011, 00:32

Jasný, protože každej den by byl v Chebu narvanej bus lidma, kteří chtějí jet bez zastávky do Ostravy. Stejně tak Brno-KV. Ve většině případech lidi tu zastávku v Práglu uvítají. A nechápu, co jsi na mém předchozím příspěvku nepochopil.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) - Stránka 10 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 40 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru