Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

+6
Kitelon
NoMouse
Shelly-Nelly
Irwain Nornossa
Ďasík
yossarian
10 posters

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Shelly-Nelly Thu 05 Apr 2012, 21:05

yossarian napsal: s tim ti odpovedet a neprudit te jak jsi to mela udelat Twisted Evil

Já jen, ráno jsem měla tak dvě minuty (spěchala jsem "do práce") a večer bych si už na to nevzpomněla... Já když něco neudělám hned, tak snad nikdy Very Happy
Takže děkuji za odpověď Smile

Kolikokoli napsal:No, Robba nemám ráda, protože je mi prostě nesympatický.
Stejně jako tobě Rob, mě je nesympatický Jaime... Typicky ulízaný chlap provozující incest a nadnášející se nad zbytek. Samozřejmě, že se jeho ego vyžívá v tom všem plus jeho umění bojovat, ale prostě...
Jsem jen zvědavá, pokud bude tak "skvělý" v budoucím čase a odkryje to co má pod zmíněnými prvními dvěmi slupkami, jak na něj budu reagovat dále. Jediné co udělal dobře, prozatím, je dle mého to, proč se mu říká "Králokat".
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Thu 05 Apr 2012, 21:25

Shelly-Nelly napsal:Stejně jako tobě Rob, mě je nesympatický Jaime... Typicky ulízaný chlap provozující incest a nadnášející se nad zbytek. Samozřejmě, že se jeho ego vyžívá v tom všem plus jeho umění bojovat, ale prostě...
Jsem jen zvědavá, pokud bude tak "skvělý" v budoucím čase a odkryje to co má pod zmíněnými prvními dvěmi slupkami, jak na něj budu reagovat dále. Jediné co udělal dobře, prozatím, je dle mého to, proč se mu říká "Králokat".
Neboj, Jaime se vyšvihne Wink. Neříkám to jako spoiler, ale jen malé upozornění. V jeho scénách měj oči na šťopkách Smile.

Jaime je jako cibule. Má vrstvy Very Happy.

A 2x02 - WTF? Very Happy Very Happy Very Happy. Tolik změn oproti knize Very Happy. Ale na druhou stranu je to možná dobře, že tam dělají takové změny. člověka to udržuje ve střehu, protože neví, co se může stát a to i když četl knížky Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Thu 05 Apr 2012, 23:44

Kolikokoli napsal:
Jaime je jako cibule. Má vrstvy Very Happy.

A 2x02 - WTF? Very Happy Very Happy Very Happy.

Heeej ty jsi byla na maratonu vid? Ze jsi videla prvni 2 dily. To je vosklivoucky :d
A ta cibule

Shrek: Zlobři jsou, jsou.... Jako cibule...
Oslík: Smrdí?

Very Happy Very Happy Very Happy
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 00:15

Koli nebyla na maratonu, Koli umí hledat Very Happy.

No a nesedí ta cibule? Very Happy. I ten smrad i ty vrsvy. A když se krájí, tak tečou slzy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 06 Apr 2012, 00:30

Vy jste mi teda Oslíci a Zlobři... !
Hele Koli, a komu si fandila v SW? Respektive oblíbená postava, já jen pro porovnání, protože SW jsem alespoň viděla celé, tak by mě zajímalo, zda máme alespoň stejný "názor" a mám se na Jaimeho těšit, nebo ho mám poslat ... (tam kde slunce nesvítí) už teď? Very Happy
Jinak pro Koli: Konečně jsem pochopila včera ten tvůj vtip, "Sokol tisíciletí, koráb Indyho" a jen kvůli tomu, že mi tři dny vrtalo hlavou, kdo je Harrison Ford a jak vlastně vypadá, aneb "I love google" Very Happy
(Nemám moc paměť na jména nooo Sad )
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 00:38

Shelly-Nelly: Ze SW mám ráda Hana a Luka. Darth Vader je zajímavá postava, ale Han a Luke vedou Very Happy. Pokud bych do hodnocení zahrnout i novou trilogii, tak asi Obi I love you . A samozřejmě Mace Vindu, Yoda atd. Lepší otázka by byla: "Koho ze SW nesneseš." Odpověď by byla jasná: C3PO Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 06 Apr 2012, 01:00

Ty nesneseš C3PO?!? Very Happy Vždyť je to takový robotický Sheldon Very Happy
Edit: Kdo by mohl nesnášet C3PO když "Umí 6 000 000 na komunikativní úrovni"?! Very Happy
Tak jsme každá jiné krve, já jsem chladný Stark (ale v těle mi koluje dračí krev Very Happy ) libující si v C3PO a Darth Vaderovi (Anakin je Anakin) zatímco ty jsi horkokrevná Lannisterka ze "Sokola" Very Happy
Jsem ráda, že snad poprvé (ač ne úplně poprvé) potkávám někoho jako ty s téměř odlišnými názory Very Happy Ještě geolog... Já snad uvěřím tomu, že sny se mohou plnit! Very Happy

Ale zpátky ke knihám, slyšela jsem že to Martin dost tak jako rozpitvává všude možně, hlavně ty vedlejší postavy, tak se docela bojím porozumění tak obsáhlého textu v AJ, ale přijde mi jako oblbost objednat v ČR knihy a nechat si je poslat do Anglie... tam asi překlad do cz nenajdu, tak vážně nevím co mám dělat. Stačilo mi číst S. Kinga a měla jsem na mále (a ještě stále čtu, jen nevím kde je ta kniha, ani nevím, kde jsem skončila Very Happy ).
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 01:08

Very Happy Very Happy Very Happy. Oheň je prostě nádherný (ale uhořet bych teda fakt nechtěla... Suspect ).
A jo, Martin hodně pitvá. Ani tak nehraje na "kvalitu" (jako Tolkien, který na x stranách popisoval jeden kopec nebo vymýšlel tisíc jazyků), jako spíš na "kvantitu". Je tam prostě strašně moc postav, které ale jsou dobře rozpracované.
A čtu v AJ a dá se to. Není to zas tak nezvládnutelné Wink

C3PO je osina v zadku. Má furt blbé kecy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Shelly-Nelly Fri 06 Apr 2012, 01:14

Kolikokoli napsal:
A čtu v AJ a dá se to. Není to zas tak nezvládnutelné Wink

C3PO je osina v zadku. Má furt blbé kecy Very Happy.
Jo, ale rozdíl v nás dvou je ten, že moje jméno není na konci TBBT epizody jako "pomoc/práce na překladu" Very Happy

C3PO - vždyť to říkám, celý Sheldon Very Happy
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 01:19

Já anglicky neumím, k překladu jsem se dostala jako slepej k houslím. No.. uvidíme, jak dopadne čtvrteční zkouška z odborné (geologické) angličtiny Very Happy.

Jo, to s Sheldonem asi sedí, protože ani Shellyho moc nemusím. Teda... mám ho ráda, ale nejlepší je Howard. Jinak vždycky vyhrávají ohnivé postavy nad ledovými. To platí už od doby, kdy jsem zbožňovala Lotranda a Zubejdu a nesnášela Mrazíka Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Fri 06 Apr 2012, 09:47

Kolikokoli kolik mas vlastne nacteno z Martina. Teda z Písně LaO. Uz mas precteny Tanec s Draky?
Jinak asi az vyjde opravena Hostina pro vrany, tak si ji asi koupim znovu. Pani prekladatelku bych za ty jmena skrtil Very Happy
Shelly- Nelly- Martinovi anglictiny se neboj. Pise hezky, srozumitelne. Neni to uplne snadna anglina jako treba Rowlingova, ale rozhodne je porad dost snadna. Osobne u nej nejvetsi problem mam, kdyz zacne popisovat ruzne oslavy a jidlo :-)
Jsou autori, kteri jsou v AJ skoro necitelni. (Patrick O'Brian)

Jinak velka vyhoda cteni v AJ na Kindle je anglicky vykladovy slovnik. Kdyz nevis slovicko, jen si tuknes, vyjede ti vyznam a z toho to das.

Kolikokoli: Praci na prekladu ti zavidim. Ja bych i sam prekladal, ale musel bych udelat tandem s pritelkyni. Ja totiz neumim cesky Embarassed

EDIT: Takova perlicka. Tanec s draky jsem mel z amazonu preorder za 12 dolaru (jeste v dobe kdy byl dolac za 17.2). V ten stejny den kdy byla spustena elektronicka distribuce amazonu byl na forek ke stazeni neoficialni nicmene znacne profesionalni (a to jako spickova kvalita) ebook. Masakr.
Perlicka cislo 2- Na americkem amazonu byl Tanec s draky za 12 dolaru. Na nemeckem za 12 euro, na anglickem za 12 liber. WTF!
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 10:02

Tanec s draky čtu teď. Jsem teprve na začátku (Jon právě poslal Sama a Fialku dopryč). Ona mě totiž ke knížkám dokopala kámoška, která ale skončila ještě před Hostinou, protože čeká na nové vydání. Mně se ale nakonec čekat nechtělo, tak jsem si přečetla i Hostinu a teď jsem se odhodlala i k Tanci. Zatím nejlepší pro mě byl rozhodně Střet. Hlavně druhá půlka, protože jsou tam vlastně 3 hodně významné události.
Hostina na mě byla moc "klidná", ale s těmi jmény máš pravdu. Už ve Střetu mě rozčiloval ten Dobropotocký atd. A ještě víc všechna ta jména "Vodský" atd. Proč ne "Voda"? Hrozný. Prostě jde vidět, že není se jmény tak zdatná, jako Kantůrek nebo Medek. Co se dá dělat.
Hodně mě překvapilo, že se Tanec vlastně vrací na začátek Hostiny a jde tak de facto o jednu knížku, ale každá popisuje události na jiném kontinentu (jasný, ne úplně doslova, ale ty víš, jak to myslím).
Ty ceny nechápu Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Fri 06 Apr 2012, 10:22

Jo. Souhlas se vsim. Mia Kámen. Jasny jak facka, zni to dobre a spravne. A pak tam mas takove ruzne zparchanteliny. Jako neco se ji povedlo. Bratri Černokotlí jsou fajn, ale uprostred serie predelavat Hightowera na Vyskověžského (zvracejici smajlik) :-)

Jinak Martinovi trosku ujela ruka. Puvodne mela byt TRILOGIE, spojovaci knizka (coz je tedka Hostina + Tanec) a pak mela nasledovat dalsi trilogie casove cca 20 let po spojovaci. (Pravdepodobne dospela Danny, velci draci, invaze do zapadozemi)

Kurnik. Uz ted mam chut si to znovu precist. Ani nevim pokolikate. Pravda. Hostinu jsem cetl jen asi 2x. A pokazdy me to desne rozcilovalo. Tanec mam zatim jen lousknuty v AJ. Vidim to asi tak, ze az vyjde Hostina, tak si ji dam a navazu to tancem (ten taky vyjde tak nejak) :-)

Jinak kdyz uz jsem tak uspesne zaseknul drapek s Martinem, tak Vam hodim dalsi udicku :-)

David Weber a Honor Harringtonová
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 10:36

No, četla jsem, že chtěl pokračovat "za 20 let", ale prý by tam muselo být hrozně moc flashbacků a vysvětlovaček, co se za těch 20 let stalo. Takhle je to lepší, chci mladou Dany Very Happy.

Vysokověžný je nádherné jméno oproti některým hrůzám, které se tam vyskytují. Strašnobrloh, Dubosrdcský, Rudotvrzský, Planodřevský, Zhoubotvrzský, Kosatkdřevský (Very Happy), Pískovcopolský, Kamenostromský a další. Někdy si říkám, co překladatelka hulila Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Fri 06 Apr 2012, 10:42

BRRRRR. Ja je vytesnuju z pameti a ty je tu takhle vypises. ble ble ble Very Happy
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  MartyCZ Fri 06 Apr 2012, 11:14

A na udičku z Honor Harringtonové se chytil Marty. Very Happy Celá hlavní linie, první knížky z obou odnoží a pár povídek. Ale jenom v češtině, když jsem to četl, moje angličtina stála za prd (tedy oproti tomu, jak si stojím teď).
Takže yossarian pojede na FFko za Davidem?
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Fri 06 Apr 2012, 12:12

MartyCZ napsal:Takže yossarian pojede na FFko za Davidem?
FFko? Nejak se nechytam. To je co?

Ja nemam prectenou tu posledni knizku (Mission of Honor 12 dil). Ta je v anglictine, v podstate bych nemel problem ji v AJ precist, ale moc se me libi ten cesky preklad. Takze si asi pockam. Zatim jsem mel co cist. :-)
Jinak To uz asi patri do jineho tematu, ale tedka nedavno jsem lousknul Milenium trilogii a lepsi detektivky jsem dlouho necetl. BTW zas tak velkej detektivkar nejsem. Uchyl na Francise (vsechny knizky minimalne 3x, ty oblibene i 6x). Ale D.Francis je dlouholeta vasen. Zacal jsem ho cist asi ve 12 letech :-)
EDIT: Nahazuju udicku na Patricka O'Briana serie Aubrey-Maturin. Jestli jste videli film Master and Commander tak to je podle knizek.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Fri 06 Apr 2012, 12:18

FESTIVAL FANTAZIE Wink Nejlepší akce celého roku (odkaz).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Sun 08 Apr 2012, 17:48

yossarian: Koukám, že Honor Harringtonovou napsal David Weber. Já ho (ani ty povídky) neznám, ale jelikož bude letos na Festivalu Fantazie jako host, tak tě na to raději upozorním Very Happy.

Důkaz místo slibů: http://festivalfantazie.cz/hoste/
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  MartyCZ Mon 16 Apr 2012, 14:06

Kolikokoli napsal:Ty nevíš nic, MartyCZ... vůbec nic... Very Happy
To srovnání s Jonem se mi docela líbí. Very Happy
yossarian napsal:Oh MartyCZ, ubohé dítě léta. Ty nevíš nic. A v tomhle světě, pouze zima je jistá Twisted Evil
To srovnání s Branem už tolik ne.

Dneska mě ale hodně pobavili, přejmenovat Ashu aby se nepletla s Oshou. I když furt lepší než kompletně přejmenovat Jiné aby se to nepletlo se Ztracenými. Very Happy Aryino uvěznění vzali taky docela šusem. Ale Šae vyřešili moc pěkně s tím jejich komorním obsazením. Kolem a kolem ale pořád dobrý.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Tue 17 Apr 2012, 18:46

3. díl byl dokonalý. Margaery je perfektní, Theon... Arya... Tyrion atd. všichni paráda. Ale nejlepší byla Brienne. Ta herečka byla dokonale vybraná. Dokonale.

A jak píšou na wiki:
In July 2011, Christie was cast as the warrior Brienne of Tarth in the second season of HBO's fantasy TV series Game of Thrones, Her character, an unusually tall, muscular and plain-looking woman, is a favorite among many readers of the novel, and Christie had been proposed for the role on fan websites long before auditions took place.
Christie said that she could draw on her own experiences of having been bullied for her height and androgynous looks to play the part of Brienne, a role that she was passionate to obtain after reading the A Song of Ice and Fire novels which the show adapts. To prepare even for the auditions, she started wearing unisex clothing to help her get into her character's more masculine mindset, and took up an intensive training regime, gaining over a stone (6.4 kg) of muscle mass. According to series co-writer and -producer George R.R. Martin, she obtained the role practically without debate after an arresting audition to which she appeared already made up and costumed as Brienne. After being cast in the role, she prepared for it by taking horsemanship, swordfighting and stagefighting lessons.
Her debut in the second season's third episode on 15 April 2012 was well received by critics. Nina Shen Rastogi praised her "eloquent and economical physical performance", noting that her walk, stance and mien effectively conveyed Brienne's single-minded devotion to her self-given quest to become a knight and to her king Renly.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  clif Sun 22 Apr 2012, 22:22

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 53liska_snow

http://t.co/Sc9qYlQc


Naposledy upravil clif dne Sun 22 Apr 2012, 22:58, celkově upraveno 1 krát
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Sun 22 Apr 2012, 22:29

Liška je super, proč ho montují na toho blbečka? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  clif Sun 22 Apr 2012, 22:57

Říkal jsem vám už tu úžasnou historku jak ožralej Pavel Liška spal v mé posteli Smile
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Mon 23 Apr 2012, 12:09

OMG! 4. díl byl epický! Qarth jsem si přesně takto představovala a Harrenov... nemám slov. Nejlepší scény: Tyrion & Sansa, mučení v Harrenově (na Lechtače, Pollivera a další jsem se hodně těšila), Mellisandra & stín (epičtější než jsem si dokázala představit). Celkové hodnocení epizody: 5 a půl pračky Whirpool - značka vítězů!
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 4 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru