Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

+6
Kitelon
NoMouse
Shelly-Nelly
Irwain Nornossa
Ďasík
yossarian
10 posters

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Sun 01 Apr 2012, 23:02

Konečně dočteno! Very Happy

Jo a víte, že Theona hraje brácha Lily Allen? Very Happy
G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Tumblr_lt8ko3H1Bm1qah7rs
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Mon 02 Apr 2012, 07:42

DAMY A PANOVE!!!
JE TO TADY
UIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII


http://www.imdb.com/title/tt1971833/


yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  clif Mon 02 Apr 2012, 08:37

Už to stahuju, strášlivě se těšim.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Mon 02 Apr 2012, 10:16

Dodíván 1. díl... jsem z toho celá na větvi Very Happy bounce cheers . Ale čekala jsem víc Gendryho a aspoň trochu Jaqena I love you

Edit:
Tak 2x01 velmi potěšil. I když jsem doufala, že Gendryho bude víc. No, nevadí. Robb už není chlapec a stejně tak jeho zlovlk. Musím přiznat, že jsem měla fakt namále, když ho přivedl do Jaimeho cely (i když jsem knížku četla Very Happy). Joff... ještě větší hajzl než v knížce a to vše jen díky Jacku Gleesonovi, je to fakt dobrej herec, když dokáže zahrát takovou svini pouhým pohledem. Melisandra se též vyvedla, opravdu mám velikou radost, že není umělá a přemalovaná, ale stačí rudé vlasy a šaty a ten oheň je z ní cítit. Janos... je to chuj, možná ale trošku menší sviňák, než v knížce. Hodně potěšila Dany a její loučení s Rakharrem (a mám pocit, že v seriálu je Rakharro místo Jhoga). A taky potěšilo zlato Cassie, myslím Hannah Murray, myslím Fialka Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Mon 02 Apr 2012, 10:43

Kolikokoli napsal:Dodíván 1. díl... jsem z toho celá na větvi Very Happy bounce cheers . Ale čekala jsem víc Gendryho a aspoň trochu Jaqena I love you

Jeste jsem nevidel, jsem v praci. A zrovna dneska toho mam moc, vubec nevim kdy se ke koukani dostanu. Vidim to tak na 11 hod. vecerni Very Happy
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  MartyCZ Mon 02 Apr 2012, 16:45

Doufal jsem v trochu víc času pro dráčky, ale jinak dobrý, dobrý. Very Happy Nebudou nakonec říkat i Joffreymu šílený král?
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Mon 02 Apr 2012, 16:51

No, mě nejvíc dostalo to, že polovička těch věcí se stala až někdy v půlce 2. knihy a tady je prdli hned na začátek. Myslím, že se Jaimeho zranění dočkáme ještě tuto řadu...

MartyCZ: četls knížky?
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  MartyCZ Mon 02 Apr 2012, 16:59

Ještě ne, ale chystám se na ně.
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Mon 02 Apr 2012, 17:02

Ty nevíš nic, MartyCZ... vůbec nic... Very Happy (pochopí jen ti, co to četli Very Happy)
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  MartyCZ Mon 02 Apr 2012, 17:06

Právě že nevím, proto jsem se ptal. Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  clif Tue 03 Apr 2012, 00:20

Úžasnej díl
Spoiler:
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Tue 03 Apr 2012, 00:33

Měl štěstí, že si s ním nepovídal Hora...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Tue 03 Apr 2012, 15:12

Kolikokoli napsal:Ty nevíš nic, MartyCZ... vůbec nic... Very Happy

Oh MartyCZ, ubohé dítě léta. Ty nevíš nic. A v tomhle světě, pouze zima je jistá Twisted Evil

KOLI: Co rikas na Davose a Stanise? Uzasny. S Davosem jak je clovek hnedka na jedne vlne. A scena se stanisem v sini malovaneho stolu je taky uzasna.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  MartyCZ Tue 03 Apr 2012, 22:07

Jenom jsem se ptal, jestli nebudou Joffreymu taky říkat Šílený král. Děláte jako bych chtěl narukovat do Noční hlídky. Laughing
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Wed 04 Apr 2012, 12:31

yossarian: rači zabluruju to, co bylo v knihách a ještě ne v seriálu (po Hostinu - včetně).
První díl 2. série se mi docela zamlouval. Překvapilo mě, že tam daly hodně věcí až někdy ze třetiny knihy a někde jsem četla, že se ještě v této sérii dočkáme některých scén ze Střetu. Prý hlavně u Jaimeho, takže předpokládám, že zeSkywalkerovatí ještě v této sérii Very Happy (to znamená hodně Brienne - woohoo Very Happy).
Začátek... ta oslava Joffových narozenin byla... nechutně zkrácená, ale stejně dobrá. Výběr Dontose je skvělý, opravdu vybrali hodně dobře. A ta holčička, která tam šla umývat tu krev... tak to bude asi naše "falešná Arya", podle toho, jak se na ni Malíček díval Very Happy.
Sansa je chudák. V první sérii jsem ji nesnesla, ale když jsem četla knížky, tak jsem si tu postavu zamilovala. Je hrozně smutná a připomíná mi Daenerys, když ještě byla ovládaná Viserysem. Ale vidíme, jak se Dany vyšvihla, takže doufám, že se podobně vyšvihne i Sansa (a má zatím - teda v Hostině - našlápnuto správným směrem).
Tyrion je dokonalý. Peter si svou cenu naprosto zaslouží a to jeho "Of course you are"... taková "obyčejná" věta a přesto podle mě jedna z nejlepších v tomto díle.
Nejlepší scéna byla s Cersei a Tyrionem - když Cersei zařvala, ať jdou všichni ven, tak jsem se fakt lekla a pochopila jsem, proč vzbuzuje tolik respektu, ta naše hloupoučká Cersei Very Happy.
Branova scéna byla stejná nuda, jako v knize. Brana opravdu nemusím a už vůbec ne jeho kapitoly s vlkem. Scénu zachránil jen Luwin se svým "vtípkem". Jinak opravdu nuda. Nechápu, co všichni na těch Starcích vidí. Jediní Starkové, kteří nejsou otravní jsou Starkovic děvčata (hlavně Sansa, Arya mě sice občas štve, ale taky ji mám ráda).
Nechápu taky, proč všichni nemají rádi Dany. Podle mě nejlepší postava hned po Tyrionovi. A taky jí nejvíc fandím, pokud má někdo nárok na trůn, tak jen moje milovaná Dany. A opravdu děkuju tvůrcům za scénu s loučení s Rakharrem, protože už se asi nevrátí (ten herec odchází kvůli nějakému filmu) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Jonova scéna byla taky vcelku nuda (jako v knížce) a potěšila akorát Cassie, chci říct Fialka Very Happy. Ale mohlo být víc Sama a to, jak Fialce slíbí, že se pro ni vrátí. Jinak nic moc. Jediná dobrá věc na Jonovi je jeho přízvuk. V knížce je téměř nesnesitelný...
Stannis, Mellisandra i Davos potěšili. Davos nejvíc, vybrali fakt dobře. Připomíná mi trochu Jeana Rena Very Happy. Mell je taky skvěle vybraná, jsem ráda, že to není nějaká přemalovaná nanynka, ale zralá žena s ohnivými vlasy a téměř bez make-upu, který opravdu nepotřebuje. A možná ji mám teď trošku raději, protože v knížce fakt ne-e Very Happy. Stannis je super a ta scéna, kde píše dopis je skvělá jak v knize, tak v seriálu. I když je mi líto Jaimeho, když ho někdo uráží a zve ho "Králokatem" Very Happy.
Robbova scéna byla famózní, ale jen kvůli Jaimemu a vlkovi. Robba mám ze všech Starků ráda nejméně a seriál na tom nic nezměnil. Možná proto jsem ani tolik neřešila jistou kapitolu ve Střetu. Blbec Robb Very Happy. Cat je o něco lepší, teď s knihou ji mám hodně ráda, resp. chápu ji a je mi jí docela líto.
Scéna Malíček/Cersei, která v knize nebyla, se mi líbila. I když myslím, že by si Petyr dával trošku větší pozor na jazyk, ale to je detail.
Samozřejmě nejvíc potěšilo Joffovo fackování. Zaslouží si to, parchant jeden. Joffův představitel je opravdu génius, protože normálně je docela sympaťák, nechápu, jak může hrát takovou svini, tak dobře Very Happy. Hajzlík jeden malej, už aby se oženil Very Happy.
A to vraždění - v knize zabili jen Baaru, ale tady to vypadalo na půlku Králova přístaviště. No, nevím, když podle Maggy měl mít Robert bastardů 16...

Jinak se nejvíc těším na Gendryho (Joe Dempsie!!! Very Happy) a HLAVNĚ na Jaqena!!! I love you Very Happy

MartyCZ: uvidíš Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Wed 04 Apr 2012, 13:09

Hehe. Dobre Koli. Pekne jses do toho zazrala. Schvalne jsem se podival na prvni stranku tematu, jestli jsi znala GoT uz predtim nebo az teprve po serialu atd.
Starkove obecne nemaji moc co hrat, ceka se co Bran. Arya/Sansa - na prvni cteni knizek jsem mel hodne podobnej nahled na tyhle dve jako ty,ale kdyz to ctes vickrat, tak si uvedomis, ze Arya je nevdecny spratek, ktery se umi jen vztekat a nikdy nikomu za nic nepodekuje. Jeste kopne do mrtvoly. A to se zmeni az v tanci s draky. Tam zacne jeji prevychova v neco pouzitelneho
Dany je super. Ale taky to nema snadne.
Obecne nejzajimavejsi rod jsou Lannisterove. Probiha u nich nejvic zvratu. Vypadaji proste na ciste zlo, spatnak kam se podivas. Ale ono se to meni. V Jaimem by kazdej kdo necetl knizku nehadal vic jak jednu vrstvu. Mozna dve. 1.- jsem borec slyste me rva a vrazdit, 2.- sukam svoji sestru. A pritom v te posteve toho je daleko vic.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Wed 04 Apr 2012, 13:26

Starkové jsou celkově hrozní. Možná je to tím, že jsou ze severu. Jsou chladní a hrozně vážní. To, že Arya je spratek, si myslím taky, ale stejně je mi sympatická. Nebo lépe řečeno - její kapitoly mi přijdou hodně zajímavé. Ale Robb... tvrdohlavej rozmazlenej harant, který svou umanutostí způsobil jednu dosti nepříjemnou věc. Musím se přiznat, že mi po svatbě bylo líto víc Cat než Robba.
Lannisterové jsou naopak skvělí! Ano, jsou to tak trochu svině, ale ty postavy jsou neskutečně propracované. Od Střetu mám vlastně Jaimeho ráda stejně jako Tyriona. Cersei je mrcha, ale chápu ji. Na jejím místě bych možná jednala stejně (vzhledem k tomu, co si vyslechla, jako dítě).
A i Jaime v seriálu je podle mě propracovaný. Už když jsem viděla nějaké první tři díly první série, tak jsem si myslela, že není takový, jakým se dělá.

Spoiler:
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  clif Wed 04 Apr 2012, 21:11

úžasný
http://www.collegehumor.com/video/6579356/game-of-thrones-rpg
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Shelly-Nelly Thu 05 Apr 2012, 00:44

Řekla bych, že je to celé jeden velký....
Spoiler:
Beztak sem to nedopsala všechno, takže sem možná ještě přihodím, až to zkouknu podruhé a nechám to uležet... Smile
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Shelly-Nelly Thu 05 Apr 2012, 00:51

clif napsal:úžasný
http://www.collegehumor.com/video/6579356/game-of-thrones-rpg
Tak hned ten začátek s Ces a jaimem a "khal Drogo's puppy game" mě dostalo úplně nejvíc... A zase se Sněhovi křivdí! Very Happy
Ale jinak bomba teda, co lidi nevymyslí Smile
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Thu 05 Apr 2012, 01:34

Netřeba tyhle věci dávat do spoileru Wink. Jen to, co je v knížkách.
Shelly-Nelly napsal:Musím nesouhlasit s Koli a to rázně... Ač zatím koukám jen seriál (přijde mi obtížné se literárně připravovat na maturitu z výběru plus do toho Píseň ledu a ohně, takže si počkám až do anglie Very Happy ) tak mám nějaké výhrady. Starkové jsou možná chladní ale jsou cílevědomí, jsou ráznější a hlavně pořádně nasraní. Jediné co prozatím trápi Ces, Joffreye a ostatní Lannistery je to, že jich je moc z jedné "linie" ... Lannisterové, jsou (až na Impa, ten to u mě vyhrává na plné čáře) horkokrevní, hlavně Joffrey smýšlí povrchně a Ces taky, pokud ho pustila na trůn... Je jak nezkrocený býček, protože ho bolí pata kope všude kolem sebe. Já být Ohařem (Psem) tak mu dám jednu na dobrou noc - věčnou. Jinak Tyrion, pokud mám správné informace, tak tím hodně zatočí, ostatně on tím točí furt, ale je to nejúpřímnější Lannister jakého "znám", dej mu Sedm Bohů věčné zdraví...
To je asi tím, že mám raději oheň než led. Proto snáze překousnu horkokrevné Lannistery než ledově chladné Starky.
Shelly-Nelly napsal:A co se týče náboženství a Baratheona a jeho nové "postavy" tajemné ženy v červeném, nemůžu moc soudit, ale z počátku mi to přišlo nesrozumitelné, až po chvíli, kdy vyslovila jméno Stannis mi došlo kdo to je a posléze i oč jde.
Mellisandra je hodně zajímavá postava... Very Happy.
Shelly-Nelly napsal:Co se týče Sansy, bože, už to jednou někdo říkal "Jed je zbraní žen a slabochů"... Já nevím, já být v její situaci tak spáchám asi dvojitou (sebe)vraždu, protože by nic nemohlo potěšit více, než že se shledám s milovaným otcem a toho parchanta vemu s sebou do hrobu. Trůn by pak musel náležet Stannisovi, ač je již ale zřejmě pozdě pro Starky (vzhledem ke Stannisovu výroku ohledně Roba).
Sansa má u mě metál. Je skvělá. Ale to poznáš až později Wink.
Shelly-Nelly napsal:Jo co se týče Robba, Koli koho radši: Mladého, blonďatého, stupidně naivního arogantního Joffreye nebo chladného, rozhodného Roba? Pro mě je výběr jednoduchý, já mám už od dob Neda Starka o oblíbených postavách jasno (a co se týče Brana, tu scénu jsem brala oddychově, koho by bavilo stále poslouchat Lannistery? Very Happy )
Nesnáším Joffa a nemám ráda Robba. Mužské postavy, které opravdu můžu jsou: Jaime (uvidíš Wink ), Samwell, Jaqen I love you , Gendry I love you , Tyrion, Ohař, Podrick, Bronn, Varys, Rakharro (v knize Jhago), Davos,
Ženské postavy, které opravdu můžu: Brienne, Cersei, Sansa, Daenerys a asi i Arya.
Shelly-Nelly napsal:Co se týče naší dračice, tak samozřejmě vede stále první linii v TOPce, docela jí nemůžu nic vytknout, kromě toho že jsem nepochopila to loučení. No a samozřejmě, když už nebyl v záběru Hora, tak ale stejně tam nějaký kůň lehnout musel a ještě dáreček po Drogovi, jaká škoda...
V knížce neumřel kůň, ale jedna z Danyiných otrokyň (tuším Jhiqui).
Shelly-Nelly napsal:Co se týče "vedlejších" postav, jako je lord Baeliš... Nevím proč mi tady vyhrožujou že mi ho podříznou, měla jít za eunuchem a jeho "ptáčkama zpěváčkama" a ho chtít podřezat, ale já být Ces tak nepověřím hledáním Aryi někoho, kdo je zamilovaný do Cat... Nebo byl, to je šumák. Leda, že by ho nechala hlídat třeba eunuchem Very Happy Ale to on by se asi nenechal, to není ten typ, co by slepě koukal jen před sebe... Ale jinak za cvičení s vojáčkama a objasnění Baelišovi že "Knowledge isn't Power", ale "Power is Power" má u mě Ces 100 bodov! bounce cheers
Tahle scéna v knížce nebyla. Příkaz k zavraždění bastarda (jen toho mimina) a hledání Aryi vydala Cersei. Joff v tom neměl ruce a ani Malíček se do toho nemotal. Ale chápu, proč tu scénu udělali tak, jak udělali. Líp to bude vysvětlovat to, co se stane později Wink.

A herci jsou to skvělí, to je pravda Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Shelly-Nelly Thu 05 Apr 2012, 09:18

Jasně, takže mě teď necháš lačnit po dalších dílech, po pokračování, protože ty si četla tak víš co máš čekat ale já se tady klidně můžu vydusit co ? Very Happy
Kdy je naplánován s2e2 ? Ví někdo? Protože já ne ... Very Happy

Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Thu 05 Apr 2012, 09:45

Hehe. Vubec se nebudu plest do Kolikokoli a Shelly-Nelly. Hezky si to holky vyrikejte.
Ja jsem rad, ze jsem Vas pritahnul ke knizkam, ktere zboznuji.
Jinak obecne mam radsi starky nez Lannistery, s vyjimkou Jaimeho a Tyriona. Kevan je taky dobrej.
Nezapominej Koli, ze Rob je hrozne mlady. 16 let nebo tak. Chapu, ze musel dospet driv, ale na nektere veci (ty vis jake) proste nemel dost zkusenosti a zaludek. To nebyla jeho chyba, jako charakteru. Naopak by bylo divne, kdyby se zachoval jinak. Tak jak si v duchu myslela Cat. A v tom je Martin dokonaly. Postavy nejsou hrdinove z baji. Jsou to lidi, delaji blosti a chybuji. Jak lidske. Nam jako ctenarum z venci je prece jasny, ze
Spoiler:

EDIT: RPG GoT jsem uz kdysi videl,ale tedka jsem si to dal znova. Je to proste uzasny :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  yossarian Thu 05 Apr 2012, 09:59

Shelly-Nelly napsal:Kdy je naplánován s2e2 ? Ví někdo? Protože já ne ... Very Happy
Chjo. Ted se ve me bouri "muzska touha" nabizet reseni kdyz neni pozadovano,
[Takove to "Ale prece to si muzes snadno zjistit treba na IMDB"] s tim ti odpovedet a neprudit te jak jsi to mela udelat Twisted Evil
Takze to vyresim salamounsky a udelam oboji. CHA!


Jizdni rad 2. sezony
Je to proste tak jako prvni sezona. Vzdycky v nedeli v primetime to vysilaji v USA, tzn v pondeli rano na serverech k stazeni.
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Kolikokoli Thu 05 Apr 2012, 15:46

No, Robba nemám ráda, protože je mi prostě nesympatický. Však Arye je teprve něco přes 10 a mám ji raději. A i Jona moc nemusím. Starkové jsou prostě moc chladní. Ale jak říkám - jsem fanda Targaryenů, Lannisterové a Starkové, ať se klidně pobijí mezi sebou Very Happy.

A na druhý díl jsem neskutečně natěšená! Jaqen a Gendry hned ze začátku! Juchů! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně - Stránka 3 Empty Re: G. R. R. Martin - Píseň ledu a ohně

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru