Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

+37
trinx
aklaman
MartyCZ
Cherryska
Arrowka
al-kesh
Don Arian
Raistlin
Johnyyys
short_richie
Pinny
metztli
yossarian
mike2
Fito77
lemming
DrNicholasRush
kezir
NoMouse
Sheldon 3.0
minnie
Nosiris
janice
Kolikokoli
Grepis
tendor
Ďasík
sanw
cooldak
pierrecz
tx
DreeDex
Georgo
bodomkes
riverko
R&omize
Admin
41 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  janice Fri 21 Jan 2011, 20:47

Kolikokoli napsal:
janice napsal:vyborny, skvele jsem se bavila a krasne tak zavrsenila povedeny tyden zkouskoveho obdobi.

Gratuluju, já mám zkouškový ještě příští týden Neutral

diky:), drzim palce, me to necekane bajecne vyslo.

a koukam, co jsem to pod vlivem napsala za slovo...zavrsenila, to mi ta materstina uz moc nejde,anglictina je snazsi.

janice

Počet příspěvků : 24
Bodů : 26
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 21 Jan 2011, 21:10

Grepis: A kdo má proboha u sitcomu přemýšlet? Smile Sitcom je tu od toho, aby mě pobavil, a posledním třem epizodám se to dost dařilo. I z toho důvodu jsem nepochopil Geserův odchod - proč zrovna v nejlepším? Ale je to jeho věc... Pokud bych měl hledat nějaký nedostatek, přišlo mi to trochu nedokončené, to je fakt, ale předvídatelné ani ne...

Kolikokoli: Jo, téhle tvé vlastnosti jsem si všiml už když jsi psala, že jsi nepřemýšlela nad tím, jak skončí Misfits. Smile Já si naopak všímám každého detailu a snažím se vymyslet, jak to asi skončí. U některých filmů mám v hlavě třeba i třicet scénářů, jak by to mohlo dopadnout. Je to občas i zábavnější než ten film. Very Happy Ale i když vymýšlím ty různé konce, stejně se dál v pohodě soustředím na děj, takže mi nic neunikne.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Jan 2011, 21:35

Ďasík: U takovýchto komediálních seriálů o konci nepřemýšlím (myslím konec dílu, ale o konci celého příběhu ano). U Misfits jsem nepřemýšlela nad tím, jak skončí ten a ten díl nebo sezóna, jen čekala "až se to celé zhroutí". Stejně tak u všech seriálů s podobným tématem - prostě takové věci se nedají tajit dlouho, jednou to praskne a celé to půjde do háje (jak se nakonec ukázalo v tvé nejoblíbenější epizodě). Ale to tom KDO s KÝM a KDY a JAK a příští scénu udělá ten tohle a ten tamto, to je mi docela jedno a moc nad tím nepřemýšlím. U Misfits jsem dopředu tušila akorát tu Nathanovu vlastnost a jen jsem čekala, kdy ji odhalí, ale jinak nic. Teda ještě tu EPIC bitvu v 1x05 Very Happy.
Stejně tak u TBBT - nemyslím na to, jak bude vypadat další scéna, ale jak asi bude ten seriál vypadat v sezóně XY.
No jo, holt mě zajímá víc vzdálená budoucnost než ta blízká Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 21 Jan 2011, 23:05

Kolikokoli: Však jo, já taky nepřemýšlím nad tím, co se stane teď, ale nad tím, jak to dopadne a proč. A stejně jsem to myslel i s těma Misfitama. Řešil jsem, jak dopadne první série. A právě mě překvapilo, že ty ani moc ne, aspoň to tak vypadalo. Wink Ale Misfits jsou drama, no, u sitcomu jako TBBT je situace jiná.

Jo a ten odkaz na cizí titulky už jsem zrušil, takže tu vydržel dvě hodiny, to je solidní výkon... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Jan 2011, 23:12

To byla jen chvilková reakce. Však jsem psala, že jsem viděla myslím 4 díly a nějak jsem neřešila jak to skončí, protože jsem druhý den měla zkoušku. Ale teď už jsem napjatá, jak bude vypadat 3. série. Jak říkám - nezkoumám to, jak bude vypadat následující scéna, ale jak to bude vypadat za x sérií. Jako v reálném životě - je mi jedno jestli bude zítra pršet nebo se pohádám se spolubydlící, ale to, co se stane za 10 let mě sakra zajímá Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Sheldon 3.0 Fri 21 Jan 2011, 23:20

Bezvadná epizoda, pobavila povedená narážka na star wars. Škoda že ta konference byla slabší, ale i tak 9/10.
Sheldon 3.0
Sheldon 3.0

Počet příspěvků : 36
Bodů : 38
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  tx Fri 21 Jan 2011, 23:27

Sheldon 3.0 napsal:Bezvadná epizoda, pobavila povedená narážka na star wars. Škoda že ta konference byla slabší, ale i tak 9/10.
Mně se ta konference naopak hodně líbila, především teda Raj Very Happy
A pak jsem se hodně pobavil u Leonardovy odpovědi na Sheldonovu otázku, jestli mu můžou zaručit, že spolu nebudou souložit. Ten jeho poťouchlej úsměv, mě fakt dostal Very Happy
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Fri 21 Jan 2011, 23:35

Ještě mě napadlo, jak se teď dívám po druhé - Howard je 100x "hotter" než Glenn, nechápu, co na něm Bernardette viděla...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Fri 21 Jan 2011, 23:43

Sheldon 3.0 napsal:Bezvadná epizoda, pobavila povedená narážka na star wars. Škoda že ta konference byla slabší, ale i tak 9/10.
Slabší??? Ta konference byla absolutně to nejlepší. Teď jsem si to pouštěl znovu a totálně jsem z toho nemohl. Zmatený Sheldon a Leonard křičící "Ne!" byli to nejlepší z celého dílu.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Fri 21 Jan 2011, 23:44

Pravda je, že tahle epizoda mi taky úplně nesedla, ale ne že bych se nebavil, jenom byla opravdu na TBBT trochu zvláštní. A Amy mi začíná vadit, a to mi dřív tolik nevadila. No třeba to bude lepší, až se na to podívám s odstupem... Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  kezir Fri 21 Jan 2011, 23:49

Jo jo jo jo......konečně sem se zase bavil, po posledních nic moc dílech přišel díl, kdy jsem musel vypínat přehrávání bo jsem si prskal po monitoru...dlouho sem se tak u TBBT nezasmál!!!! Byli tam všechny postavy a všechny tomu dali to své,nikdo nevyčníval, nikdo neztrácel!!! Snad následující díl bude stejně podařený Smile Za mě 9/10 Smile

kezir

Počet příspěvků : 20
Bodů : 22
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  DrNicholasRush Fri 21 Jan 2011, 23:57

Tak to byl luxusní díl uplně, jeden z nejlepších 4.řady, smál sem se skoro pořád Very Happy
DrNicholasRush
DrNicholasRush

Počet příspěvků : 18
Bodů : 21
Reputace : 3
Datum registrace : 11. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  lemming Sat 22 Jan 2011, 00:14

Asi budu za exota, ale byl jsem (po nadšených komentářích tady) dost zklamaný, díl mi přišel spíš trapný než vtipný. Ale bylo i pár světlých chvilek, nejlepší byl Leonardův telefonát Bernadette Very Happy

lemming

Počet příspěvků : 89
Bodů : 90
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Fito77 Sat 22 Jan 2011, 01:18

tak toto bol dosť luxusný diel, z tej konferencie som nemohol - smial som sa nonstop ... pustím si ho minimálne ešte raz

Fito77

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sat 22 Jan 2011, 01:48

Super díl, pro mne zatím asi nejlepší ze čtvrté série. Jen mi tam trochu nedává smysl, proč Leonard prostě neposlal Raje k Howardovi; holt to asi pro zápletku potřebovali takhle.

"Howard's a complete and total ass" -- "Oh, yeah, that..." :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 50

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Sat 22 Jan 2011, 02:59

na procitani zatim neni cas, jen musim rict ze MASAKR! flower
A Penny porad solidne kulha chudera. Jsi tu nohu rozmasirovala fakt pekne Sad
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  metztli Sat 22 Jan 2011, 03:57

fuu, no pre mna asi naj diel 4.serie-nebola to sice bomba, ale smiala som sa:D
len trochu mi vadilo ako prepierali svoje sukromie na tej konferencii... inak v pohode:D
aj by som prispela citaciou nejakej hlasky, ale nepamatam si z nich asi ani jednu, lebo ich bolo dnes docela dost:) lol!
metztli
metztli

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 68
Bodů : 68
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 11. 09
Místo : BA

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Pinny Sat 22 Jan 2011, 07:56

Pro mě tohle byl zatím nejlepší díl, dávám 11/10, u většiny dílů jsou sice hlášky dobrý, ale netlemím se nahlas, spíš jen tak vnitřně, ale tady jsem se řezal snad deset minut z dvaceti Cool

Pinny

Počet příspěvků : 132
Bodů : 149
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  short_richie Sat 22 Jan 2011, 12:27

co ja viem ... zatial mam pocit, ze celu 4. seriu pozeram HIMYM a nie TBBT ... sice tento diel bol mierny nadpriemer, ale mohol ponuknut ovela viac, napr. scena na konferencii bola uplne nedotiahnuta a zahrata do trapnosti ... tam sa dalo tak vyblaznit s dvojzmyselnostou a zmatenym Sheldonom ...

short_richie

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Johnyyys Sat 22 Jan 2011, 12:55

Naprostá bomba,vážně jsem se pobavil,Rajesh nebyl otravný když se napil,a to přehazování pokojů... Laughing ale naprosotou třešničkou,co třešničkou,geneticky upravenou megatřešní na dortu byla ta konference,takhle jsem se snad vážně ještě nepobavil Laughing

Johnyyys

Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Grepis Sat 22 Jan 2011, 13:25

Minnie mě tentokrát potěšila a vystihla to daleko výstižněji než já, předvídatelnost je to pravé slovo, nemusí u toho člověk přemýšlet, aby zjistil, co nastane v další scéně, prostě to člověku samo vytane na mysli ... s tím snad můžu téžko něco dělat ... a bylo to spíchlé s až moc horkou jehlou ... jako vždy musím dodat, závidím vám, že si těchto věcí nevšimnete, no u mě jsou to věci, které rozhodují o tom, jestli epizoda byla dobrá, či ne.
Grepis
Grepis

Počet příspěvků : 28
Bodů : 27
Reputace : -1
Datum registrace : 17. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Sat 22 Jan 2011, 14:51

Ďasík napsal:Grepis: A kdo má proboha u sitcomu přemýšlet? Smile Sitcom je tu od toho, aby mě pobavil, a posledním třem epizodám se to dost dařilo. I z toho důvodu jsem nepochopil Geserův odchod - proč zrovna v nejlepším? Ale je to jeho věc... Pokud bych měl hledat nějaký nedostatek, přišlo mi to trochu nedokončené, to je fakt, ale předvídatelné ani ne...

Kolikokoli: Jo, téhle tvé vlastnosti jsem si všiml už když jsi psala, že jsi nepřemýšlela nad tím, jak skončí Misfits. Smile Já si naopak všímám každého detailu a snažím se vymyslet, jak to asi skončí. U některých filmů mám v hlavě třeba i třicet scénářů, jak by to mohlo dopadnout. Je to občas i zábavnější než ten film. Very Happy Ale i když vymýšlím ty různé konce, stejně se dál v pohodě soustředím na děj, takže mi nic neunikne.

Tady se trochu zastanu Kolikokoli. U sitcomu nepremyslet. Zasadne. proc taky? chces se smat, ne hledat magneticke monopoly za kazdou scenou study
Ale u filmu/serialu jako Misfits je to vporadku. Tam te to k tomu primo vybizi. Nebo treba u filmu Shutter Island jsem odhadl zapletku uz v pulce. Ale sitcomu? proooc. afro
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Raistlin Sat 22 Jan 2011, 15:22

No já nevím. Začátek a rozjezd poměrně povedený a tentokrát také i docela vtipně vyřešený konec, který na rozdíl od tolika jiných dílů nevyzněl do hlucha. Ale jinak, jak tak čtu ty komentáře, nejspíš se ze mě stává hrozný suchar, protože asi až na dva vtípky mě zbytek epizody tedy kdovíjak nevzal a konference mi pak přišla už i krapet křečovitá, stejně jako Amy celý díl.
6/10, protože budu optimisticky doufat, že Amy cestou zpátky zapomněli někde u benzínky a příště se neukáže. Twisted Evil
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sat 22 Jan 2011, 17:07

Yossarian: No vždyť jo! Přece jsem napsal - "A kdo má proboha u sitcomu přemýšlet?" Smile
Raistlin: Právě, že závěr do hlucha docela vyzněl. To bych bral jako menší chybu na jinak super epizodě.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Don Arian Sat 22 Jan 2011, 19:33

Kvalitní epizoda až na IMHO slabší část s konferencí, která mě něják extra moc nebavila...jinak zábava (Raj s kapesníky Very Happy ), (Sheldonovy prezentace) a škoda že do toho pokoje skočil Raj..být Leonardem, druhý den by Raj musel mít u pusy pytlík s ledem Very Happy pro mě 85%.
P.S. čekal jsem že když pojedou v autech bude Penny řídit svůj červený Volkswagen Golf Cabrio s blikající kontrolkou motoru Very Happy (místo dvou stejných šedých aut)

Don Arian

Počet příspěvků : 10
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 31. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 2 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru