Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

+37
trinx
aklaman
MartyCZ
Cherryska
Arrowka
al-kesh
Don Arian
Raistlin
Johnyyys
short_richie
Pinny
metztli
yossarian
mike2
Fito77
lemming
DrNicholasRush
kezir
NoMouse
Sheldon 3.0
minnie
Nosiris
janice
Kolikokoli
Grepis
tendor
Ďasík
sanw
cooldak
pierrecz
tx
DreeDex
Georgo
bodomkes
riverko
R&omize
Admin
41 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  MartyCZ Sun 23 Jan 2011, 20:10

Tady stojím za minnie, takhle všechno to je až moc, Very Happy i když některý zmíněný prvky, včetně What if... epizody, by taky rád viděl.
A když už jste nakousli BSG, tak sem by se na konec narážka na tenhle seriál výborně hodila. Kdyby došlo na definitivní konec party a vystěhování, tak bych prosil po zatmívačce nápis "All this has happened before and it will happen again." a záběr na dvojku dvacetiletých týpků s tričkama s logy superhrdinů přes mikiny, kteří se do toho bytu nově stěhují a přibližně stejně starou pohlednou dívku, která se stěhuje do bytu naproti. Wink
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 20:29

Tak to by byl DOKONALÝ KONEC! Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 20:44

Jo, tenhle konec bych bral. Smile Ten od Kolikokoli byl až moc přátelácký, což byl ostatně hádám i záměr. Smile Jinak v Přátelích se mi právě ty díly "Jak to mohlo být" moc nelíbily. Z jejich zvláštních dílů mám rád třeba Nejhorší Díkůvzdání, kde třeba Phoebe popisuje své minulé životy.

A Misfits by mohli skončit tak, že si jedna důležitá postava vezme jednu zvláštní pilulku a...


Naposledy upravil Ďasík dne Sun 23 Jan 2011, 20:47, celkově upraveno 1 krát
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 20:46

Kolikokoli napsal:Osobně bych ráda viděla hypotetický díl "jak by to vypadalo, kdyby Leonard nepozdravil Penny"
To už víme, nepřišli by v 3x07 pozdě do kina. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 20:47

MartyCZ napsal:Kdyby došlo na definitivní konec party a vystěhování, tak bych prosil po zatmívačce nápis "All this has happened before and it will happen again." a záběr na dvojku dvacetiletých týpků s tričkama s logy superhrdinů přes mikiny, kteří se do toho bytu nově stěhují a přibližně stejně starou pohlednou dívku, která se stěhuje do bytu naproti. ;)
Tak tenhle beru. :-)
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 20:49

Ďasík: Ten byl taky skvělý Smile. Ale absolutně nejlepší jsou díly, kdy se Monika a Chandler pokouší utajit svůj vztah - a to hlavně scény s Rossem. Toho prostě zbožňuju. A nejvíc nejlepší scéna - https://www.youtube.com/watch?v=26_6ZuorZeM

A na pokračování Misfits jsem hodně zvědavá.. Ten konec je jasný, teda alespoň víme, která postava 100% odejde na onen svět dřív, než by se čekalo..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 23 Jan 2011, 20:58

Jo, tak ten MartyCZho konec je fakt perfektní a ten Kolikokoliin je přesně to, co bych nechtěl. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 21:01

Hej, nechte mě, to byl konec, jaký je v každém druhém seriálu - konkrétně kombinace Přátel a Chůvy k pohledání Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  mike2 Sun 23 Jan 2011, 21:07

I když, asi by to bylo lepší bez toho citátu. Ať si to každý domyslí sám, takhle už by to bylo trochu moc po lopatě.
mike2
mike2

Znamení : Býk Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 243
Bodů : 246
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 49

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 21:08

"Co to... co to s ní dělááááááááááááš???? To je přece moje sestráááááááááááááááá!!!!" Very Happy Very Happy Very Happy A máš pravdu, Chůva a Přátelé měli ÚŽASNÝ konec. Ale k TBBT by se asi nehodil.

Jinak já mám Rosse taky nejradši, zvlášť (sice totální OT, ale co už Smile):

Ross: "Ahoj, co vy na to?"
Chandler: "Co máš se zubama?"
Ross: "Bělil jsem je."
Monica: "Vážně?"
Ross: "Jo. Co vy na to?"
Monica: "Jsou vážně, vážně, važně bílý."
Chandler: "Jo, kam jsi dal své staré, lidské zuby?"

Ross: "Když tedy dóstal vzórky z laboratóře, předstávte si, jak užásl..." - (vejde naštvaná Rachel) - Ross: "Á, proklátě!"

Ross: "Já že spím s dinosaurkou?!"
Chandler: "Mám dojem, že jsem to někde četl... Smile"

Ross: "Já UMŘEL???"
Chandler: "A tak mladej..."
Ross: "To není žádná legrace!"
Chandler: "Ale to, jak jsi umřel, byla."
Ross: "Ale jdi, že mě srazil balón?"
Chandler: "Každoročně usmrtí více než jednoho Američana!"

Recepční: "Lituji, vaše rezervace tu není."
Chandler: "To není možné, ještě to ověřte."
Hyperaktivní Ross: "Ještě to ověřte!"
Recepční: "Není to tu."
Ross: "Není to tam."
Chandler: "Omluvte ho, cestou nakoupil jako dárky javorové bonbóny..."
Ross: "A všechny jsem je splivnul!"
Chandler: "Abyste rozuměla, volal jsem, abych zrušil rezervaci, ale prý nevracíte zálohu. Tak sem jedem šest hodin a vy mi tvrdíte, že nemáme rezervaci?!"
Recepční: "Nevím, co říct."
Ross: "Neví, co říct."
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 23 Jan 2011, 21:11

Kolikokoli: Tak na Přátele jsem se nikdy nedíval a vůbec tyhle "obyčejné" americké sitcomy zabývající se prakticky jenom vztahy a "normálními" lidmi mě nikdy nebraly, proto se mi tak zalíbilo TBBT, protože interakce geeků s normálním světem byla něco úžasného, a v některých postavách jsem se i trošku viděl. A proto bych nerad, kdyby se to zvrtlo k tomu, že se už budou řešit jenom normální vztahy téměř normálních lidí jako v každém jiném sitcomu. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 21:13

Ďasík: Úplně brečím smíchy Very Happy. Ross je možná ta nejlepší postava ze všech sitcomů, co jsem kdy viděla. To jak šel na "opálení" - Monika: "Říkala jsem, že máš počítat do pěti!" Ross: "Však jo - jednadvacet, jednadvacet..." Monika: "Ale tak ne!" Ross: "A jak jinak?" Monika: "Jedna, dva, tři, čtyři, pět." Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy.
Nebo ty jeho kožený kalhoty. A ten přízvuk ve škole Very Happy. Nebo když dojížděl na bruslích Very Happy Very Happy Very Happy. A samozřejmě: "Vy jste snědl MŮJ SENDVIČ?!" *odlet holubů* Very Happy Very Happy Very Happy

NoMouse: Ale, to vůbec neříkej. Vždyť Přátelé jsou ikona! Vyrůstala jsem na nich a viděla jsem každé opakování a rozhodně toho nelituji. Přátelé byli první a nejlepší.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 21:18

Ross: "Na stránce 45 vidíte... skupinu rudých skvrn."

Ross: "Já jsem ten dopis nedočetl! Usnul jsem nad ním!!!"
Rachel: "TYS USNUL???"
Ross: "Bylo půl šesté ráno a ty ses vykecávala na dlouhých osmnácti stránkách! POPSANÝCH Z OBOU STRAN!!!"

Kolikokoli: Pravda, Přátelé jsou ten nejlepší sitcom, co kdy byl, sitcom "mého mládí"... Chůva, TBBT, Krok za krokem, MASH, Na zdraví! atd. atd. jsou všechny taky super, ale Přátele nic nikdy neporazí.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  trinx Sun 23 Jan 2011, 21:29

tak od Rosse je nejlepsi ten vtip, kdyz Chandler prijde zdrcenej, ze Kathy mu zahybala a vsichni ho utesujou a Ross jen rekne "maybe she thought you were on a break" Very Happy (treba si myslela, ze mate pauzu)

jinak samozrejme pratele = kral vsech sitcomu jen tak neco to neprekona.
trinx
trinx

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 90
Bodů : 92
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Místo : jižní čechy olééé

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 21:33

Krok za krokem mě moc nebral. Já místo toho koukala na Roseanne (proto mi připadala Leslie tak trochu povědomá - ale Leonarda jsem nepoznala Very Happy). Taky jsem koukala na Alfa, i když jen občas. MASH, to je jasnačka. Ten je dobrý v tom, že ve skutečnosti je hrozně smutný, ale je to "převedeno do komediální roviny". Chůvu k pohledání jsem viděla až když ji asi před dvěma lety opakovali na primě (ale líbila se mi). Víc než na sitcomy jsem koukala na Herkulesa, Xenu, Andromedu a další Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 21:36

trinx: Jo, tak tahle Rossova narážka fakt stála za to. Very Happy
Kolikokoli: Na Herkula a Xenu jsem koukal taky. Smile Pak na Novou generaci, Hluboký vesmír devět, MacGyvera, Kačeří příběhy, Chipa a Dala, Gumídky, Alfa... Alfa jsem si teď stáhnul, všech 99 dílů. Je to sice v hrozné VHS-rip kvalitě, ale je to super... A je sranda sledovat, jak se lidé v osmdesátých letech oblíkali a jak třeba telefon byl vrcholem komunikační techniky. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 21:39

Na ST jsem úplně zapomněla Very Happy. Sledovala jsem OS (ale ten si moc nepamatuji), pak Novou generaci (která byla suprová), ale pak začali dávat Voyger a to mě nebavilo. MaGyvera si nepamatuji, ale byla jsem úplně zažraná do Odpadlíka Very Happy. A Kačeří příběhy, Rychlá rota atd. to už jsem ani nepíšu, na to se kouknu občas ještě teď Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Sun 23 Jan 2011, 21:43

Jo, já taky... Smile Walt Disney byl skutečně Pan malíř, ty postavičky jsou nádherné. A ty příběhy jsou taky fajn.
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Sun 23 Jan 2011, 21:48

To jo. Mnohem lepší, než na co se ta děcka koukají teď. Ještě jsem měla ráda Malé létající medvídky (hlavní hrdinové se jmenovali stejně jako já s bráchem Very Happy).
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  NoMouse Sun 23 Jan 2011, 22:01

Tak když už jsme u kreslených seriálů, tak kromě Disneyovek jsem úplně zbožňoval Toma a Jerryho. A pak taky našeho Krtečka. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  yossarian Mon 24 Jan 2011, 15:08

Kolikokoli napsal:
A na pokračování Misfits jsem hodně zvědavá.. Ten konec je jasný, teda alespoň víme, která postava 100% odejde na onen svět dřív, než by se čekalo..

Tady me neco zasadniho asi nedotejka Embarassed

A misfits ma vyvrcholit 3 serkou?

P.S. - to je snad nejvic OT tema v jednom dilu k BBT Very Happy
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 24 Jan 2011, 17:38

Yossarian: Jestli Misfiti skončí po třetí sérii, se samozřejmě neví, zatím byla ohlášena jen tahle. Ale myslím, že budou i další, Misfits vyhráli cenu BAFTA za nejlepší seriál - drama, tak je nemůžou jen tak zrušit. Smile Jenom jsme se tu bavili o tom, že narozdíl od konce TBBT je konec Misfitů zcela jasný, bude stačit jedna pilulka...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 24 Jan 2011, 19:02

Ďasíku, ale to nějak teďkom nepobírám - vždyť zrovna teď by jim ta pilula už byla celkem na nic (resp. už by neměla STEJNÉ následky, pro jistou osobu, jako onehdy). Takže teď jsou všichni docela v klidu, ne? Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Ďasík Mon 24 Jan 2011, 19:07

Psal jsem, že tento konec bude platit jen tehdy, pokud Howard Overman neudělá na začátku třetí série nějakou blbost. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Kolikokoli Mon 24 Jan 2011, 22:23

Ok, ok Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA] - Stránka 4 Empty Re: S04E13 - The Love Car Displacement [EPIZODA]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru