Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kantýna (všeobecný pokec) I

+27
lockka
ondrej263
bodomkes
Irwain Nornossa
Dr.Snak
karlos89
terminal
Zireael
g.hofstadter
tx
KilianD
cubehash
MartyCZ
Shopingjs
R&omize
Geser
Unown
DrNicholasRush
NoMouse
yossarian
baal666
Raistlin
TedTonks
bobosus
minnie
Ďasík
Kolikokoli
31 posters

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  baal666 Mon 10 Jan 2011, 23:28

Raistlin napsal:Víte, jak definitivně poznáte, že jste geek?

Koupíte si (jako já) k šestadvacetinám tohle:
Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Koto_VaderArtFX

Doufám, že neskončím jako Leonard v díle Nerdvana Annihilation. Smile
kolik stojí? hned bych si ho koupil, nejradši teda originál z imeprium vrací úder(z nové naděje ne ten vážil asi 20 kg a nebyl tak hezkej,) ale vystačil bych si s věrohodnou replikou...
baal666
baal666

Znamení : Panna Prase
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 327
Bodů : 397
Reputace : 4
Datum registrace : 01. 10. 09
Věk : 28
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  yossarian Tue 11 Jan 2011, 14:20

Kolikokoli napsal:No, nejnovější moc ne, ale snaží se. Já mám nejraději staré díly =3 (např. když za Raye zaskakovala Meekakitty nebo díl "HOT CHICKS DO STUFF" a "HUNGOVER", kde se taky objevila). A taky se mi líbí jeho Vlog, který bohužel přerušil, ale i těch několik dílů, co tam je, vystačí na zábavu na několik dní. Jsou tam všichni jeho kámoši, spolubydlící atd. A taky tam jde vidět, že Ray je fakt trpaslík Very Happy Very Happy Very Happy.

TWO CAMELS IN A TINY CAR! lol!

ha!
RWJ jsem objevil nahodu diky videacesky, niceho jsem nelenil a rovnou projel veskere jeho =3 videa :-)
na Vlog jeste nebyl cas,ale chystam se.

A naprosto me rozlamuje kdyz se tam hada s trollim alteregem.
A Meekakitty je *hot*

Kolikokoli napsal:Spíš by tam měl být Raj místo Shellyho Very Happy.

Přidala jsem si Wila Wheatona na twitter a je to děs. Pořád tam spamuje Very Happy Very Happy Very Happy

Ja jsem mel u vareni pustenou COOL a ciste nahodou bezel startrek. Micham cinu, koukam na monitor a on tam prtavej Wheaton Smile

Ďasík napsal:Akorát musím upozornit, že se tam mluví opravdu hodně silnou mluvou a je tam opravdu hodně sexu, takže puritáni budiž varováni. Very Happy Wink

Pro nekoho varovani, pro nekoho reklama afro
A Kelly je naprosto nejlepsi, tesne v zavesu Nathan.


Naposledy upravil yossarian dne Tue 11 Jan 2011, 14:25, celkově upraveno 2 krát
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  yossarian Tue 11 Jan 2011, 14:22

Raistlin napsal:Víte, jak definitivně poznáte, že jste geek?

Koupíte si (jako já) k šestadvacetinám tohle:
Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Koto_VaderArtFX

Doufám, že neskončím jako Leonard v díle Nerdvana Annihilation. Smile

Asi se blbe zeptam,ale to je kostym!?
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  NoMouse Tue 11 Jan 2011, 15:49

Taky mě to napadlo, jestli je to miniatura nebo "miniatura" á la Leonard. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Raistlin Tue 11 Jan 2011, 19:45

Ad Lord Darth Vader - nadšence asi trochu zklamu, ale je to sběratelská figurka z Impérium vrací úder. Na výšku měří cca 20 cm a kupodivu vyjde vcelku lacino - stojí devět stovek. Wink

(Kostým bych bral všemi deseti taky, ale přeci jen během roku není moc příležitostí, kde bych ho užil. Sad )
Raistlin
Raistlin

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 63
Bodů : 69
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 09
Místo : Nymburk/Praha

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Kolikokoli Tue 11 Jan 2011, 20:37

yossarian napsal:RWJ jsem objevil nahodu diky videacesky, niceho jsem nelenil a rovnou projel veskere jeho =3 videa :-)
na Vlog jeste nebyl cas,ale chystam se.
Určitě se podívej. Je to HIMYM v reálu Very Happy. Ray je Tedovi dost podobný (chováním, hodnoty atd). Ani bys nevěřil, že Ray v =3 je pravý opak "skutečného" Raye Very Happy Very Happy Very Happy. Ale dobrý je, že hlášky z =3 používá i v běžném životě Very Happy. Dokonce i já jsem přestala používat "moribundus" a začínám všem nemocem říkat "squAIDS" Very Happy.
yossarian napsal:A Meekakitty je *hot*
Je nejlepší a dost to mezi ní a Rayem jiskří. Myslím, že je do něj docela zakoukaná, ale Ray už myslí na rodinu, tak nevím, jak to mezi nimi dopadlo Smile.

A na Mitfist se taky chystám. Už mě začal přemlouvat i BugHer0 na videačesky Very Happy Very Happy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 00:40

yossarian napsal:
Ďasík napsal:Akorát musím upozornit, že se tam mluví opravdu hodně silnou mluvou a je tam opravdu hodně sexu, takže puritáni budiž varováni. Very Happy Wink
Pro nekoho varovani, pro nekoho reklama afro
A Kelly je naprosto nejlepsi, tesne v zavesu Nathan.
Tak to bylo i míněno. Very Happy

Já mám absolutně nejradši Nathana. Bez něj by ten seriál byl prostě poloviční. Možná jsem v menšině, ale já bych ho za kámoše klidně bral. Občas sice leze lidem na nervy, je hrozný rejpal, dělá si z každého srandu a tak, ale je vtipnej, správnej, má dobré srdce a protože mu je jedno, co si o něm lidi myslí, nebojí se říct a udělat cokoli ho napadne. Jsem spíš introvert a něco z Nathana bych chtěl v sobě mít. Na druhém místě je Simon, je ze všech postav nejpropracovanější a po určité době člověku fakt přiroste k srdci, i když ze začátku mi sympatický moc nebyl.

Ostatní postavy jsou až po těchhle dvou, sice důležité a pro děj nepostradatelné, ale u mě na vedlejší koleji...

Nejlepší jsou právě scény, kde jsou Nathan a Simon spolu. Je vidět, že si Robert s Iwanem své role vysloveně užívají. Doporučuju kouknout (ale až kouknete na CELOU! první sérii, kvůli případným spoilerům - u první série je opravdu důležité nevědět, co se stane) na video Misfits one lunchtime, je to rozhovor, kde si ti dva dělají srandu z reportéra, že Iwan umí jen velšsky (pochází z Cardiffu) a každou svou (anglickou) repliku se musí složitě učit. Konec je super. Smile

A můj nejoblíbenější výrok je: Very Happy
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)

Těm, kdo už viděli CELOU! první sérii, doporučuju ještě bonusová videa (klikni na spoiler Wink)
Spoiler:
Kdo už viděl i DRUHOU sérii, tomu doporučuju videa
Spoiler:
Kolikokoli napsal:... Jo o tom jsem už slyšela a chystám se na něj Smile. Drsná mluva mi nevadí...
... A na Mitfist se taky chystám. Už mě začal přemlouvat i BugHer0 na videačesky Very Happy Very Happy Very Happy...
Tak vidíš. Smile Mně zas překecal bakeLit a jsem mu opravdu vděčný. Misfits jsou super a kdo je nezná, přichází o hodně. Dlouho už mě nic nedokázalo takhle dostat...

Kolikokoli napsal:Přidala jsem si Wila Wheatona na twitter a je to děs. Pořád tam spamuje Very Happy Very Happy Very Happy
Spamují všichni, Kaley Cuoco, Simon Helberg i Kunal Nayyar, Kunal je sice v mezích, ale Kaley a Simon to vysloveně přehánějí. Už jsem uvažoval, že zruším jejich sledování.

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  yossarian Wed 12 Jan 2011, 10:47

Ďasík napsal:.... sory vyskubnu to at nenatahuju stranku

Simon je super,akorat v ramci nespoilerovani jsem na nej nechtel moc upozornovat. Vsak vis proc. A nathan je blazen. Z toho co jsi napsal docela chapu proc se ti libi. Zkousel jsis nekdy Myers-Briggsuvtypologicky test ? Az budes mit tak 10-20 minut casu tak ho vyzkousej a pokud budes chtit podel se o vysledek :-) Proc to pisu. Ja jsem vyrazny extrovert, skupina lidi to je moje E(+Cool, N(+4), T(F)(+0), J(+4) rabbit
Na YT i na Misfits jsem uz na nejaka videa koukal. Rozhovor se Simonem v te priserne velštine je docela zajimavy :-) Docela me dostalo, ze je to ve Walesu i uredni jazyk.
Tyhle co jsi posilal jsem nektera videl a nektera ne. napravim :-)

Koupil jsem si novy android telefon a mel jsem zrovna pech a trefil spatny kus, tak je v reklamaci. ale az me miláááška daji, tak chci vyzkouset tu tweetovaci aplikaci. Kaley si tam rozhodne pridam king

Kolikokoli napsal:
yossarian napsal:A Meekakitty je *hot*
Je nejlepší a dost to mezi ní a Rayem jiskří. Myslím, že je do něj docela zakoukaná, ale Ray už myslí na rodinu, tak nevím, jak to mezi nimi dopadlo Smile
Jo v jedne epizode na konci i bylo videt, ze jsou spolu nekde mimo. Tezko rict, kazdopadne je to zrzka, je hot a ma kladny vztah ke kockam. co vic si prat :-)
BTW jak Ray v jednom dilu propagoval tu soutez, tak tech 100k USD vyhrala :-) Koukal jsem na nejake Vlogy ohledne toho a Tessa tam povida co by s tema penezma udelala. Tak krome vzdelani ze by vzala mamku na vylet do Prahy.

EDIT: O boze ten Kelly Cockney akcent me zabiji. Jak ji mam proboha rozumet. IM fakin lavja bounce
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  yossarian Wed 12 Jan 2011, 11:04

Ďasík napsal:
A můj nejoblíbenější výrok je: Very Happy
"Misfits is a heart-warming tale about a single white female teacher, who's got epilepsy... and her name is Miss Fits." - Robert Sheehan (Nathan Young)

Rofl (ted jsem videl to video)
Masakr. Jak to muze rict s vaznou tvari. lol!
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Kolikokoli Wed 12 Jan 2011, 13:45

yossarian napsal:
Zkousel jsis nekdy Myers-Briggsuvtypologicky test ? Az budes mit tak 10-20 minut casu tak ho vyzkousej a pokud budes chtit podel se o vysledek :-) Proc to pisu. Ja jsem vyrazny extrovert, skupina lidi to je moje E(+Cool, N(+4), T(F)(+0), J(+4) rabbit
Tak jsem si ten test dělala a přesně to na mě sedí! Jsem INFP (snílek). A naprosto mne to vystihuje:
Slavné osobnosti: William Shakespeare, Helen Keller, Julia Roberts, James Herriot, Henry Wadsworth Longfellow
Fiktivní postavy: Bastian (Nekonečný příběh), Julian Bashir (Star Trek)
Very Happy Very Happy Very Happy
Mezi jeho zájmy často patří psychologie, náboženství, esoterie, filosofie, umění. Věří v určitou formu nadpřirozena. Nemá však rád organizované náboženství (davové oslavy, striktní příkazy a zákazy…) 100% pravda, líp bych to nedokázala vyjádřit! Shocked
Zaměstnání se k němu hodí takové, kde nevadí jeho časté výpadky v soustředění (to, co může vypadat jako lenost, jsou pouhé úniky do světa fantazie) a naopak bude využito jeho silně vyvinuté estetické cítění. Není proto zvláštní, že největší spokojenosti dosáhne jako umělec. Zejména básník, spisovatel nebo malíř. Tohle je taky pravda! Malování a psaní, to mě baví a to bych chtěla jednou doopravdy dělat!!! Nechápu to... ShockedShocked

"Fakt hustý" Very Happy.

yossarian napsal:
Jo v jedne epizode na konci i bylo videt, ze jsou spolu nekde mimo. Tezko rict, kazdopadne je to zrzka, je hot a ma kladny vztah ke kockam. co vic si prat :-)
BTW jak Ray v jednom dilu propagoval tu soutez, tak tech 100k USD vyhrala :-) Koukal jsem na nejake Vlogy ohledne toho a Tessa tam povida co by s tema penezma udelala. Tak krome vzdelani ze by vzala mamku na vylet do Prahy.

Tessa je totiž sestřenice Rayova homosexuálního spolubydlícího, tak jsou hodně spolu a de facto tam Tessa bydlí s nimi. A ano, chtěla vzít mámu do Prahy, ale nakonec jela do Itálie Sad
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 14:27

Kellyin přízvuk je fakt psycho. A teď jsem se koukal na nový (čtyřdílný) seriál Roberta Sheehana, Love/Hate, kde hraje mladého gangstera. Skoro bys ho nepoznal, od Nathana se úplně liší (koukni na fotku). No, ale problém je, že je Robert Ir, ten seriál je irský a všichni tam mluví s irským přízvukem, takže jsem rozuměl jen menší polovině a musel jsem si vyhledat popis děje jednotlivých epizod na Wikipedii (ještě nejsou ani anglické titulky). Když řekl [luv ja], tak mi ještě došlo, že myslí miluju tě. Ale když řekl [bloud], tak mi trvalo dost dlouho, než mi došlo, že je to krev. Nechápu, jak si Irové můžou rozumět. Very Happy

Test temperamentu jsem si už jednou dělal na Facebooku, vyšlo mi, že jsem flegmatik. Z ostatních mám nejblíž k sangvinikovi, pak k cholerikovi. A nejdál k melancholikovi. Ten tvůj test si udělám taky. Wink

Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  yossarian Wed 12 Jan 2011, 14:29

Kolikokoli napsal:Tak jsem si ten test dělala a přesně to na mě sedí! Jsem INFP (snílek). A naprosto mne to vystihuje:
Tohle je taky pravda! Malování a psaní, to mě baví a to bych chtěla jednou doopravdy dělat!!! Nechápu to... ShockedShocked

"Fakt hustý" Very Happy.

Dalsi introvertni intuitivni idealista rohodujici se na zaklade pocitu. ouje Tech neni vsude dost Twisted Evil

Kolikokoli napsal:Tessa je totiž sestřenice Rayova homosexuálního spolubydlícího, tak jsou hodně spolu a de facto tam Tessa bydlí s nimi. A ano, chtěla vzít mámu do Prahy, ale nakonec jela do Itálie Sad
Teda to jsou veci :-) To mas z toho Vlogu? Urcite se podivam. A teda s tou italii to je velka chyba. Pche!
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  yossarian Wed 12 Jan 2011, 14:34

Ďasík napsal:Kellyin přízvuk je fakt psycho. A teď jsem se koukal na nový (čtyřdílný) seriál Roberta Sheehana, Love/Hate, kde hraje mladého gangstera. Skoro bys ho nepoznal, od Nathana se úplně liší (koukni na fotku). No, ale problém je, že je Robert Ir, ten seriál je irský a všichni tam mluví s irským přízvukem, takže jsem rozuměl jen menší polovině a musel jsem si vyhledat popis děje jednotlivých epizod na Wikipedii (ještě nejsou ani anglické titulky). Když řekl [luv ja], tak mi ještě došlo, že myslí miluju tě. Ale když řekl [bloud], tak mi trvalo dost dlouho, než mi došlo, že je to krev. Nechápu, jak si Irové můžou rozumět. Very Happy

Test temperamentu jsem si už jednou dělal na Facebooku, vyšlo mi, že jsem flegmatik. Z ostatních mám nejblíž k sangvinikovi, pak k cholerikovi. A nejdál k melancholikovi. Ten tvůj test si udělám taky. Wink


Zrovna tedka jsem resil, ze neplnim limit na rapidu a propada me trafic, takze diky za tip co budu stahovat Wink akorat teda ja jsem mekon,ja si to dam aspon s en. titulkama.
BTW Kelly jsem nedriv myslel ze to jen hraje a prehani,ale kdyz ona tak mluvi uplne normalne, koukal jsem na ruzna interviu a vzdycky kdyz daj mic. Kelly, tak to muzu rovnou preskocit. A to poslech je moje nejsilnejsi stranka z EN.
A ten FB test jsem si delal a je takovej dost osekanej. Nehazi uplne spatne vysledky,ale otazky nema nic moc.
U tohohle testu je dobry, ze kdyz se opravdu nemuzes rozhodnout, tak muzes vynechat. i kdyz je dobry udelat vetsinu otazek, nevynechat jichtreba polovinu :-)

EDIT: Trochu jsem cekal, ze budes mit na profilovce tu rybu,ale ona je tam normalni fotka *thumbs up*
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 14:42

S Kelly jsme na tom stejně. Smile No, jenže Robert normálně mluví normálně (sice irský přízvuk nemůže úplně zamaskovat, ale snaží se), ale v Love/Hate mluví všichni podobně jako Kelly. Very Happy Jinak z rapidu to nestahnes, hledal jsem to strašne dlouho a našel jsem to jen online tady. A titulky k tomu zatím nikdo neudělal, dokonce ani dvdrip.

Edit: Takže ty jsi Honza T.?
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Kolikokoli Wed 12 Jan 2011, 15:42

yossarian napsal:Teda to jsou veci :-) To mas z toho Vlogu? Urcite se podivam. A teda s tou italii to je velka chyba. Pche!

Jo jo, to je všechno v tom vlogu. Dokonce tam je i jak slavil "valentýn" a měl nějaké rande. Ray se chystal a ukazoval, že si bere místo obvyklých pohodlných triček se superhrdiny, slušivou světlou košili (aby se líbil). Pak se šel zeptat Wila (to je ten spolubydlící), jestli v tom nevypadá blbě a Wil: "Jo, je to dobrý, ale ty tepláky si k tomu neber." A Ray: "Myslíš, že si je nemám brát?" a úplně vážně Very Happy Very Happy Very Happy. Nebo jednou Wil Raye přemluvil, ať jde s ním do obchodu nakupovat hadry a když se vrátili, tak Ray prý: "Tohle není moc pro mě, strávili jsme tam půl dne a já si koupil jen spoďáry s Hulkem" Very Happy Very Happy Very Happy. Prostě nemá chybu Very Happy.
Jo a Rayovi je 24 let a studuje myslím historii. A Tessa má teprv 19/20 a v nějakém díle =3 říkala, že Ray by s ní nikdy nechodil, protože on hledá vážný vztah a ona by s ním nikdy nechodila, protože je skřítek (Ray má něco málo přes 160 cm a Tessa asi 180 Very Happy)

Ďasík napsal:Kellyin přízvuk je fakt psycho...
Cože? Irský přízvuk? To jste nemohli říct hned? Irský, skotský a cardiffský (nejlepší) přízvuk je pro mě nejlepší reklamou. Jdu stahovat Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  yossarian Wed 12 Jan 2011, 16:24

Kolikokoli napsal:...
To jsou veci. Ze to jsou takova mladata jsem netusil. Teda Tessa jo, kdyz jde teprve na vejsku, ale RWJ jsem odhadoval ze mu tahne na tricitku, 25+ proste :-)
Jo a jeste to ze to je trpaslik- aspon vime proc ma takovy uces. Aby si pridal par centaku
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 16:50

Kolikokoli napsal:
Ďasík napsal:Kellyin přízvuk je fakt psycho...
Cože? Irský přízvuk? To jste nemohli říct hned? Irský, skotský a cardiffský (nejlepší) přízvuk je pro mě nejlepší reklamou. Jdu stahovat Very Happy.
No, v Misfits divně mluví jen Kelly, tzv. East Midlands English. Je to šílené nářečí, tak nesrozumitelné, že i Nathan se jí na začátku prvního dílu přímo zeptá, jak to proboha mluví. Smile A Lauren Socha (hraje Kelly) tak vážně mluví i ve skutečnosti. V titulkách je překládaná slovensky, což se mnohým nelíbí, já to ale považuju za geniální nápad. Ostatní mluví relativně srozumitelně, to, že je Iwan Rheon (Simon) z Walesu a Rob Sheehan (Nathan) z Irska, na nich moc poznat není. Wink Rob si to vynahradil v Love/Hate, tam je ta irština fakt šílená. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Kolikokoli Wed 12 Jan 2011, 17:13

yossarian napsal:...
Jo, on tam jednou byl i s účesem, kdy měl ty vlasy "normálně" Very Happy
Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Beznzvuft
A nejlepší jsou ty videa s jeho kamarády (hlavně když tam je mysteryguitarman) Very Happy

Ďasík napsal:...
Přízvuky jsou nejlepší. Třeba v takovém Torchwoodu všichni mluví krásným cardiffským přízvukem a Doctor Who (David Tennant je ze Skotska) mi zase přiblížil ten skotský. Doporučuji toto video, některé přízvuky jsem fakt poznala Very Happy. https://www.youtube.com/watch?v=dABo_DCIdpM

Jo a zapomněla jsem úplně na ten nejlepší přízvuk - londýnský Very Happy. Ten je tak vtipný. Úplně mi přijde, že londýňani vůbec nepoužívají jazyk a Roseino (z DW) [gii-e] jsem poznala až z titulků ("Give me her.")
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 17:36

Kouknu na to. Smile

Ale teď si stáhni ty Misfits! Wink Má to dvě série, 6 + 6 dílů po cca 50 minutách, s tím, že druhá má navíc ještě vánoční speciál (7. díl). A jak mě Yossarian upozornil, musím ještě napsat, že třetí série začne až 11. 11. 11' (kdy btw. vyjde i pátý díl herní ságy The Elder Scrolls, nástupce Oblivionu, Skyrim), protože to čekání můžou být fakt muka. Jsem šťastný, že jsem nemusel čekat po první sérii, tam by mě to fakt bolelo. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Kolikokoli Wed 12 Jan 2011, 17:37

OK, OK, jdu stahovat Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 18:04

A napiš, až dokoukáš první sérii, o půlnoci bys měla mít hotovo. Very Happy No, sice si dělám srandu, ale ten seriál je opravdu hrozně návykový. Návykovostí bych ho srovnal jen s Prison Break, tam taky nešlo nekouknout na další díl, kámoš si dokonce vzal dva dny volno, aby mohl první sérii PB zkouknout najednou. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Kolikokoli Wed 12 Jan 2011, 18:20

Jo, tak v tom případě to asi odložím. Zítra v osm mám zkoušku z minery a nic neumím Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 18:20

Kašli na zkoušku, to dáš i tak. Very Happy Very Happy Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Kolikokoli Wed 12 Jan 2011, 18:39

Tak to nevím... ze 168 lidí udělalo zápočet asi 50 a zkoušku udělá ani ne polovina. Je to docela drsné toto, ale pořád lepší než paleontologie, která mne čeká a kdy se budu muset naučit celou systematiku botaniky i zoologie (i latinsky) za 14 dní Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Ďasík Wed 12 Jan 2011, 18:52

Paleontologie je fajn, hodně mě zajímá. Ale nezávidím ti to šprtání... Každopádně jako koníček je to super a občas tě ty znalosti úplně hrozně potěší. Třeba v sáze Podzemí Will vylovil z podzemního moře živočicha, stručně ho popsal, pak řekl, že už je dávno vyhynulý, a já uhádl, co to bylo za rod (o pár řádků dál to pak napsal, takže jsem si to potvrdil). A byl to skvělý pocit, takový jakože ta knížka je fakt určená pro mě, že bych mohl být tou postavou. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Kantýna (všeobecný pokec) I - Stránka 2 Empty Re: Kantýna (všeobecný pokec) I

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru