Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nechystá se někdo objednat DVD TBBT?

3 posters

Goto down

Nechystá se někdo objednat DVD TBBT? Empty Nechystá se někdo objednat DVD TBBT?

Příspěvek  happy.crazy Sun 26 Sep 2010, 02:59

Nechcete si někdo objednat DVD Big Bang ze zahraničí? V českých internetových shopech je prodávají za směšnou cenu (kolem 800,-) vyplatilo by se, kdyby se pár lidí podělilo o poštovné. Nemám zkušenosti s objednáváním ze zahr a nemám ani Pay Pal, takže by se mi to hodně prodražilo. Jen kdyby někdo uvažoval nad tím, co já, tak napište. Mám 1. sezonu na DVD a vzhledem k mé závislosti bych chtěla mít všechny (aby se mi na ně mohlo prášit).
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

Nechystá se někdo objednat DVD TBBT? Empty 2. sezóna na DVD

Příspěvek  ddt Fri 05 Nov 2010, 21:56

Momentálně, už asi týden, se dá 2. sezóna na DVD (s českými titulky i s českým dabingem!) objednat z Polska. Vyjde to i s poštovným okolo Kč. 800,-. U nás totéž 4DVD vyjde až někdy během příštího roku.

ddt

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 05. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Nechystá se někdo objednat DVD TBBT? Empty Re: Nechystá se někdo objednat DVD TBBT?

Příspěvek  tx Mon 08 Nov 2010, 11:06

happy.crazy napsal:Nechcete si někdo objednat DVD Big Bang ze zahraničí? V českých internetových shopech je prodávají za směšnou cenu (kolem 800,-) vyplatilo by se, kdyby se pár lidí podělilo o poštovné. Nemám zkušenosti s objednáváním ze zahr a nemám ani Pay Pal, takže by se mi to hodně prodražilo. Jen kdyby někdo uvažoval nad tím, co já, tak napište. Mám 1. sezonu na DVD a vzhledem k mé závislosti bych chtěla mít všechny (aby se mi na ně mohlo prášit).
Nevím, jestli je to ještě aktuální, ale asi bych doporučoval anglický amazon.co.uk. Koukal jsem, že tam je 2 serie asi za 12 GBP (http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_c_1_15?url=search-alias%3Ddvd&field-keywords=big+bang+theory&x=0&y=0&sprefix=big+bang+theory) a doprava stojí cca 3,5 GBP (http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=200396150). A na amazonu není potřeba Pay Pal, stačí jen platební karta, na které máš povolené platby na internetu. Nevýhodou může být, že tam pravděpodobně nebudou české titulky.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Nechystá se někdo objednat DVD TBBT? Empty Re: Nechystá se někdo objednat DVD TBBT?

Příspěvek  happy.crazy Mon 08 Nov 2010, 12:00

No to co tady píšete je sice hezké, ale je to přesně to, čemu se chci vyhnout. Z Polska a Slovenska neobjednávám z principu a ten amazon je právě to, co jsem měla na mysli, že se prodraží. 12 liber za DVD, do 4 liber za shipping a 200 korun za platbu do zahraničí a jsme na 7 stovkách, což je pořád lepší než u nás, ale i tak se mi to zdá dost drahé.
Tak kdo si udělá výlet do Londýna a doveze mi 2. a 3. sezónu? ;-) BTW češtinu nepotřebuji (jak dabing tak titulky).
happy.crazy
happy.crazy

Znamení : Lev Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 49
Bodů : 56
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09
Věk : 37
Místo : Location, location, location

Návrat nahoru Goto down

Nechystá se někdo objednat DVD TBBT? Empty Re: Nechystá se někdo objednat DVD TBBT?

Příspěvek  tx Mon 08 Nov 2010, 17:25

happy.crazy napsal:No to co tady píšete je sice hezké, ale je to přesně to, čemu se chci vyhnout. Z Polska a Slovenska neobjednávám z principu a ten amazon je právě to, co jsem měla na mysli, že se prodraží. 12 liber za DVD, do 4 liber za shipping a 200 korun za platbu do zahraničí a jsme na 7 stovkách, což je pořád lepší než u nás, ale i tak se mi to zdá dost drahé.
Tak kdo si udělá výlet do Londýna a doveze mi 2. a 3. sezónu? ;-) BTW češtinu nepotřebuji (jak dabing tak titulky).
Platba kartou na internetu je zdarma.
Predpokladam, ze PK mas. Pak staci ji nechat odblokovat pro internetove platby a muzes vesele nakupovat. Pokud se bojis zneuziti, tak je tady moznost si zdarma zalozit ucet (napr. Axa ci mBank), ke kteremu by sis nechala vydat kartu a tu pouzivala ho pro platby na internetu. Vzdy, kdyz by sis chtela neco koupit, prevedla bys tam predem dostatecny obnos a nakoupila. Axa ma snad podstatne lepsi kurzy nez mBank, takze pro nakupy v zahranici by mohla byt lepsi.
To by bylo systemove reseni. Pak je tady samozrejme jednorazova moznost, ze se domluvis s nejakym kamaradem, ktery ti to koupi.
tx
tx

Počet příspěvků : 316
Bodů : 338
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Nechystá se někdo objednat DVD TBBT? Empty Re: Nechystá se někdo objednat DVD TBBT?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru