Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

+6
damian
KilianD
R&omize
Ďasík
Commander238
baal666
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  yossarian Wed 26 Jan 2011, 15:01

Ďasík napsal:Yossarian tě pochopil moc dobře, to jen ty potřebuješ lepší postřeh. Very Happy A divím se, že ti dal nápovědu, já bych ti po tom tvém dvoubodovém výstřelku nedal žádnou. Wink

Jsem se dobre najedl, tak jsem v dobrem rozpolozeni. A cestou domu seberu na olšanskych hrbitovech nejakou SQUAIDS veverku a poslu ji Hanzikovi postou Cool

Hanziku tobe to asi nedotejka, ale je me to burt.

Zakerne...cyclops
tluste napasno "Titulky S01E00 - HDTV - korektury" a je to zakerne. lol!


Edit: Dasik ukoncil debatu a ja to respektuji, ale chci se k tomu jeste vyjadrit. Dneska nebyl obed tak dobry, takze budu zly Twisted Evil

Hanzik napsal:Ja to neberu jako ponizovani, jestli to tak ovsem dotycny bral, tak se mu velice omlouvam. Wink

A k cemu jinemu tam byla ta poznamka o 2 bodech?
Clovek se ti snazi pomoct kdyz jsi slepy jako patrona a jeste je za to popichovan?
"U babicki jsem nebil na faktycki..."
s/z jo vsimnul jsem si toho preklepu, ale editovat to zpetne me prislo zbytecne. Imho hlavni byla ta odpoved, ze jsou titulky v prvnim postu tak jako u vsech titulku na tomto foru. Kdybys nebIl takovy debYl (pardon, rymovalo se to) tak si prectes znova poradne prvni prispevek, chytnes se za nos zes to prehledl a nepridat sem 2 strany zbytecneho textu.


Naposledy upravil yossarian dne Fri 28 Jan 2011, 14:39, celkově upraveno 1 krát
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  Hanzik Wed 26 Jan 2011, 15:36

No jo. Tluste napsano - stejnou barvou jako predmet, jako skoro vsechen text - pod predmetem tematu - nemam rad, navic v tomhle skinu nejsou oddeleny nicim informace o postu, ale jsou v jedny "bubline" vcetne textu zprávy. Pro me to je tudiz neprehledne. Zlate phpbb2, resp. template pro nej. cheers

Jsem asi nejspíš zhýčkaný, ale jsem zvyklej, že vždycky všichni píšou text a až nakonci hoděj odkaz, takhle to vidím poprvé.
Automaticky jsem tedy ocima skocil na text a odkaz hledal nekde pod nim/v nem.Smile

A ten dil uz mam za sebou, diky bohu, ze to nakonec udelali jinak, protoze jsem se za cely dil zasmal az nakonci, kdy zacli tancit. Rolling Eyes

A já se taky dobře najedl. Ale těším se, až dorazí veverka, už se totiž pomalu blíží čas k večeři.

Hanzik

Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  minnie Wed 26 Jan 2011, 15:42

teda, číst tady ty vaše lichotky, to jeden riskuje udušení čajem Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Wed 26 Jan 2011, 21:57

Pravda je, že by možná neuškodilo ty odkazy podtrhnout, aspoň třeba tečkovaně, občas někdo hodí do nějakého příspěvku bez upozornění odkaz a když není v http-tvaru, tak si člověk může myslet, že je to jenom tučně. Idea
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty OMG

Příspěvek  R&omize Thu 27 Jan 2011, 22:31

Hanzik napsal:Precteno jiz podruhe.
Vidim tam pouze odkaz na anglicke titulky.

Pokud mas na mysli tu cast, ze to bude na webu, tak promin, ale na webu zadne tlacitko "hledat" nevidim a projizdet vsechny clanky rucne trictvrte roku zpatky...

A pokud jsi nepochopil, ze zadam o ceske titulky, tak doufam, ze ted uz to chapes, tak mi prosimte porad znova.. Wink

Btw. dostane 2 body, pokud dokazes najit vsechny gramaticke chyby v tvem postu. Smile
Sranda je, jak na gramatiku upozorňují lidé, kteří tam sami mají chyby. Já kdybych na to chtěl někoho upozorňovat, tak si to po sobě aspoň budu sakra kontrolovat i několik minut, než to vypustím do eteru! Jinak řečeno, máš tam chyby taky... Razz
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  Hanzik Thu 27 Jan 2011, 23:14

R&omize napsal:
Hanzik napsal:Precteno jiz podruhe.
Vidim tam pouze odkaz na anglicke titulky.

Pokud mas na mysli tu cast, ze to bude na webu, tak promin, ale na webu zadne tlacitko "hledat" nevidim a projizdet vsechny clanky rucne trictvrte roku zpatky...

A pokud jsi nepochopil, ze zadam o ceske titulky, tak doufam, ze ted uz to chapes, tak mi prosimte porad znova.. Wink

Btw. dostane 2 body, pokud dokazes najit vsechny gramaticke chyby v tvem postu. Smile
Sranda je, jak na gramatiku upozorňují lidé, kteří tam sami mají chyby. Já kdybych na to chtěl někoho upozorňovat, tak si to po sobě aspoň budu sakra kontrolovat i několik minut, než to vypustím do eteru! Jinak řečeno, máš tam chyby taky... Razz

Ukaz prosim, rad bych, abych ji priste uz neudelal. Smile
P.S.: Doufam, ze odpovis jak ocekavam, protoze jestli ano, tak jsi peknej hnidopich. Sleep
Abych byl spravne pochopen - nepoukazuju na chyby typu chybejici pismenko, ale kdyz nekdo napise "bil jsem u babicki", nebo "ten obed byl faktycki moc dobry", tak me to proste bouchne pres oci a musim na to dotycneho upozornit. Nejhorsi je, ze ted zas budes oponovat, ze tam zadnou takovouhle chybu on nemel a pojede to do nekonecna... king

Hanzik

Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  NoMouse Fri 28 Jan 2011, 01:03

Hanzik: Takys zapomněl napsat, že chybějící diakritika se taky nepočítá, protože potom by tam bylo víc chyb než slov... Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Chtěls to, máš to mít... :)))

Příspěvek  R&omize Fri 28 Jan 2011, 02:34

tři čtvrtě (nepíše se dohromady)
ve svém postu (při přivlastňování k podmětu se používá svůj - já tvůj, ty svůj)
dostaneš (předpokládám, že tohle je jediná chyba, o které víš... pirat )

že odpovíš, jak očekávám (chybí čárka)
rád bych, abych (kuriózní... What a Face - tady tě podezírám, žes to tak napsal schválně a čekáš, jestli se ozvu... Wink )

A k drobnému písmu, ano, všiml jsem si a taky mě to praštilo do očí, příspěvek se píše se s, ale to není důvod použít to k, jak se ukázalo, zbytečnému ponižování.

Ano, jsem tak trošku hnidopich, proto se většinou nepouštím do kritiky, nevím pak, kdy přestat... Twisted Evil Další věcí je, že jsem v jednom příspěvku tady na fóru byl v pozici baala, když jsem tu brzo ráno dal odkaz na anglické titulky do textu, a stejně se pod mým příspěvkem objevil další s tím samým odkazem... alien Vím, že na internetu je všechno, ale při jeho pročítání je občas potřeba i myslet, k čemuž patří i objevování dosud nepoznaného... Sleep

PS: Už to začíná být docela dost OT... Embarassed
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  Hanzik Fri 28 Jan 2011, 11:41

R&omize napsal:tři čtvrtě (nepíše se dohromady) - Toho jsem si nevsiml, diky, budu si pamatovat. Wink
ve svém postu (při přivlastňování k podmětu se používá svůj - já tvůj, ty svůj) - Toho jsem si byl vedom.
dostaneš (předpokládám, že tohle je jediná chyba, o které víš... pirat ) - Jeste aby tohohle ne

že odpovíš, jak očekávám (chybí čárka) - Nad timhle jsem chvili premyslel, ale po tak vycerpavajicim dnu a doufajic, ze nejsi takovej hnidopich jsem ji tam nenapsal - Ale jsou tam dva podmety, takze by tam carka mela byt..
rád bych, abych (kuriózní... What a Face - tady tě podezírám, žes to tak napsal schválně a čekáš, jestli se ozvu... Wink ) - Bazinga ! Jsem rad, ze jsi odhalil jeden z mych nejapnych vtipku:D

A k drobnému písmu, ano, všiml jsem si a taky mě to praštilo do očí, příspěvek se píše se s, ale to není důvod použít to k, jak se ukázalo, zbytečnému ponižování.

Ano, jsem tak trošku hnidopich, proto se většinou nepouštím do kritiky, nevím pak, kdy přestat... Twisted Evil Další věcí je, že jsem v jednom příspěvku tady na fóru byl v pozici baala, když jsem tu brzo ráno dal odkaz na anglické titulky do textu, a stejně se pod mým příspěvkem objevil další s tím samým odkazem... alien Vím, že na internetu je všechno, ale při jeho pročítání je občas potřeba i myslet, k čemuž patří i objevování dosud nepoznaného... Sleep

PS: Už to začíná být docela dost OT... Embarassed

Ja to neberu jako ponizovani, jestli to tak ovsem dotycny bral, tak se mu velice omlouvam. Wink
Ja mel taky na zakladni skole 4 z cestiny, na stredni vlastne taky, ale to preci neni duvod k tomu, psat jako negramot... silent
I kdyz, kazdej na to ma asi jinej nazor a ne kazdej to takhle resi a premejsli nad tim..

A ja uz se tu par let, skoro ted uz deset let, na internetu pohybuji, takze s objevovanim mam docela zkusenost. Smile
Ovsem nebylo by na skodu, jak zminil NoMouse odkazy podteckovat, nebo podtrhnout, nejlip je dat ale jinou barvou, aby byly opravdu vyrazne Smile

Hanzik

Počet příspěvků : 17
Bodů : 17
Reputace : 0
Datum registrace : 24. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  Ďasík Fri 28 Jan 2011, 12:15

No, jsem rád, že jste si to tu vyříkali. Každopádně řešit číkoli pravopis příspěvků na fóru mi přijde docela ubohé, takže tuhle debatu končím a doufejme, že se v brzké době něco podobného nebude opakovat. Až budu mít více času, přesunu to do Pokecu, ať to v tomhle tématu nestraší... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY] - Stránka 2 Empty Re: S01E00 - The Unaired Pilot [TITULKY]

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru