Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chyby v seriálu

+32
Dejv92
Irwain Nornossa
Anofeles
KRtek™
r0xycek
Borboletka
Hrošík97
xxkubik
janulka
Kuromaru
minnie
JirkaKolář
lemming
Arrowka
DSemik
Zireael
irma02
happy.crazy
daliborh
kamtar
R&omize
Editprofile
janice
chief
Ufimcef
whampingwillow
yossarian
Ďasík
baal666
Geser
Kolikokoli
Sady1993
36 posters

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Wed 19 Jan 2011, 01:41

DSemik napsal:
janulka napsal:V jednom díle Penny spí u Leonarda a Sheldona na gauči (01x07) a Sheldon poučuje o tom, že by měla spát s hlavou směrem ke dveřím, ale v díle 01x05 Sheldon spí na gauči a hlavu má ode dveří..neodporuje si trochu?

Myslím, že je to přesně opačně - říká Penny aby spala s hlavou ode dveří, ale spí s hlavou u dveří, ale je to pravda.

Pro to mám jednoduchou teorii - Sheldon nevěděl, kam má jít a co má dělat, tak jen seděl a seděl a seděl, byla mu zima, tak se zachumlal do deky. Pak usnul. A jelikož seděl na svém místě, tak jednoduše "přepadnul" na tu stranu, kde bylo místo k ležení - směrem ke dveřím (taky když se probudí, tak se prvně podívá na dveře, třeba si řekl něco jako "sakra, spal jsem s hlavou u dveří... ale do háje, Lesliiny housle, to znamená, že ta mrcha je pořád zde.") Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  DSemik Wed 19 Jan 2011, 07:57

Kolikokoli napsal:
DSemik napsal:
janulka napsal:V jednom díle Penny spí u Leonarda a Sheldona na gauči (01x07) a Sheldon poučuje o tom, že by měla spát s hlavou směrem ke dveřím, ale v díle 01x05 Sheldon spí na gauči a hlavu má ode dveří..neodporuje si trochu?

Myslím, že je to přesně opačně - říká Penny aby spala s hlavou ode dveří, ale spí s hlavou u dveří, ale je to pravda.

Pro to mám jednoduchou teorii - Sheldon nevěděl, kam má jít a co má dělat, tak jen seděl a seděl a seděl, byla mu zima, tak se zachumlal do deky. Pak usnul. A jelikož seděl na svém místě, tak jednoduše "přepadnul" na tu stranu, kde bylo místo k ležení - směrem ke dveřím (taky když se probudí, tak se prvně podívá na dveře, třeba si řekl něco jako "sakra, spal jsem s hlavou u dveří... ale do háje, Lesliiny housle, to znamená, že ta mrcha je pořád zde.") Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

No, jde o Sheldona a dává to smysl. =)

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  janulka Wed 19 Jan 2011, 17:23

DSemik napsal:
janulka napsal:V jednom díle Penny spí u Leonarda a Sheldona na gauči (01x07) a Sheldon poučuje o tom, že by měla spát s hlavou směrem ke dveřím, ale v díle 01x05 Sheldon spí na gauči a hlavu má ode dveří..neodporuje si trochu?

Myslím, že je to přesně opačně - říká Penny aby spala s hlavou ode dveří, ale spí s hlavou u dveří, ale je to pravda.
Já to myslela ve smyslu, kterým směrem kouká, když otevře oči Very Happy

janulka

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  janulka Wed 19 Jan 2011, 17:24

Kolikokoli napsal:
DSemik napsal:
janulka napsal:V jednom díle Penny spí u Leonarda a Sheldona na gauči (01x07) a Sheldon poučuje o tom, že by měla spát s hlavou směrem ke dveřím, ale v díle 01x05 Sheldon spí na gauči a hlavu má ode dveří..neodporuje si trochu?

Myslím, že je to přesně opačně - říká Penny aby spala s hlavou ode dveří, ale spí s hlavou u dveří, ale je to pravda.

Pro to mám jednoduchou teorii - Sheldon nevěděl, kam má jít a co má dělat, tak jen seděl a seděl a seděl, byla mu zima, tak se zachumlal do deky. Pak usnul. A jelikož seděl na svém místě, tak jednoduše "přepadnul" na tu stranu, kde bylo místo k ležení - směrem ke dveřím (taky když se probudí, tak se prvně podívá na dveře, třeba si řekl něco jako "sakra, spal jsem s hlavou u dveří... ale do háje, Lesliiny housle, to znamená, že ta mrcha je pořád zde.") Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Dobrá teorie! Je to možné Very Happy

janulka

Počet příspěvků : 6
Bodů : 6
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  xxkubik Thu 27 Jan 2011, 20:42

mě se nejvíc vryla do paměti chyba v 1.díle 2.serie jak je Sheldon s Penny v prádelně je to hned na začátku jak rozebíraj jestli se Leonard začne s Penny nudit páč neni nerd Very Happy ... v jednom okamžiku si na ten svůj skládač narovná modrý triko a hoplá najednou složí ponožky a to modrý triko veme pak znova docela mě to zarazilo

xxkubik

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Thu 27 Jan 2011, 20:47

xxkubik napsal:mě se nejvíc vryla do paměti chyba v 1.díle 2.serie jak je Sheldon s Penny v prádelně je to hned na začátku jak rozebíraj jestli se Leonard začne s Penny nudit páč neni nerd Very Happy ... v jednom okamžiku si na ten svůj skládač narovná modrý triko a hoplá najednou složí ponožky a to modrý triko veme pak znova docela mě to zarazilo

To není chyba. Vždyť Sheldon má vlastnosti Flashe. Ten si stihl i vyprat další várku během té jediné scény Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  DSemik Thu 27 Jan 2011, 21:10

Kolikokoli napsal:
xxkubik napsal:mě se nejvíc vryla do paměti chyba v 1.díle 2.serie jak je Sheldon s Penny v prádelně je to hned na začátku jak rozebíraj jestli se Leonard začne s Penny nudit páč neni nerd Very Happy ... v jednom okamžiku si na ten svůj skládač narovná modrý triko a hoplá najednou složí ponožky a to modrý triko veme pak znova docela mě to zarazilo

To není chyba. Vždyť Sheldon má vlastnosti Flashe. Ten si stihl i vyprat další várku během té jediné scény Very Happy.

Nebo nebyl spokojen s tím, jak složil ono triko na první pokus, např. kvůli nesostředění se kvůli dialogu s Penny.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Hrošík97 Tue 01 Mar 2011, 22:03

Mě napadá, že v jednom díle, hráli Halo a den potom byla sobota, ale v jiných dílech (+ i v tom o kterém mluvím) bylo řečeno že Halo night je ve středu. Jo ten díl byl 7. v 1. sérii a na důkaz i 6. v 2. sérii.

Hrošík97

Počet příspěvků : 10
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Borboletka Sat 14 May 2011, 23:05

Kolikokoli napsal:Já nechápu, co řešíte. Je to úplně normální. Neplatí to vždycky. Já mám například hrůzu z výšek. Nemůžu ani stoupnout na židli, aby mi nebylo blbě. Ale na Eiffelovku jsem vlezla. Prostě záleží na situaci. Když Raj zrovna nemyslí na š*kání, tak mu baby kolem nevadí.
lol! lol!
chyba, které jsem si všimla - v prvním díle Penny říká, že s tím týpkem žila 4 roky, ale v díle, kdy propadne pc hrám řekne, že už tu (v L.A.) je 2 roky a ještě nic nedokázala.
Borboletka
Borboletka

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 11
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 02. 11
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Sheldon netančí a pak zase tančí..

Příspěvek  r0xycek Tue 17 May 2011, 00:17

Ve 3. sérii když Penny spala s Leonardem a ráno brzo vstala a dělal francouzské toasty tak poslouchala hudbu a tančila u toho a přišel Sheldon a Penny mu řekla at si sní de trsnout.. Sheldon řekl, že v jiném vesmíru je sice klaun, ale že v žádnem vesmíru netančí.. a pak ve 4. serii Sheldon tančí s Amy Farrah Flowerovou, Penny a Bernadetou.. Sad Wink

r0xycek

Počet příspěvků : 1
Bodů : 1
Reputace : 0
Datum registrace : 14. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Tue 17 May 2011, 00:53

Ďasík ti to pěkně vysvětlí... už se to tu řešilo mockrát Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Ďasík Tue 17 May 2011, 01:21

Dobře, ale už fakt naposledy. Very Happy

Když Penny dělá toasty, říká Sheldonovi, ať si s ním zatancuje, a on zcela svobodně odmítne. JENŽE - když mu teď Bernadette, Penny a Amy řeknou, že se půjde tančit, tak ho k tomu donutí! Použijou nátlak, že jako gentleman řídící se tím, co ho v Texasu učili, nemůže odmítnout přání dívek. Smile A Sheldon to dokonce komentuje slovy: "Zachránil jsem život jeptišce, tak proč jsem trestán?!"
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  KRtek™ Tue 17 May 2011, 13:28

V S01E07 - Knedlíčkový paradox těsně po znělce Raj normálně mluví s Leonardem, i když je v místnosti i Penny, o které moc dobře ví. A to v sobě nemá ani kapku alkoholu (je to díl před tím, než zjistí, že může mluvit když se napije). Je to sice jedna věta a pak zase mlčí ale je to v podstatě nelogické.
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Problem solved

Příspěvek  R&omize Tue 17 May 2011, 13:32

KRtek™️ napsal:V S01E07 - Knedlíčkový paradox těsně po znělce Raj normálně mluví s Leonardem, i když je v místnosti i Penny, o které moc dobře ví. A to v sobě nemá ani kapku alkoholu (je to díl před tím, než zjistí, že může mluvit když se napije). Je to sice jedna věta a pak zase mlčí ale je to v podstatě nelogické.
Ale prdlajs... Wink Je vidět, že mluví přímo k Leonardovi tak, aby to nikdo jiný neslyšel, tedy ani Penny... Idea
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  KRtek™ Tue 17 May 2011, 14:24

mluví nahlas, nemluví jen k leonardovi ale i k sheldonovi. hlavně vždycky jindy šeptá tomu dotyčnému do ucha, nikdy nic nepronesl takhle nahlas.
KRtek™
KRtek™

Znamení : Kozoroh Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 38
Bodů : 48
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 04. 11
Věk : 32

http://krtkovo.eu/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Tue 17 May 2011, 14:29

Krtek má pravdu Very Happy. Raj říká to "rozpulme cizince..." normálně před Penny Very Happy. Ani není otočený zády nebo tak, prostě se jen dívá na Leonarda Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  DSemik Tue 17 May 2011, 14:57

Kolikokoli napsal:Krtek má pravdu Very Happy. Raj říká to "rozpulme cizince..." normálně před Penny Very Happy. Ani není otočený zády nebo tak, prostě se jen dívá na Leonarda Very Happy.

Jasně se otočil zády ke dveřím a může tam hrát roli i to, že se mohl cítit rozrušeně po Leonardově poznámce.

DSemik

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 31
Bodů : 31
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Anofeles Tue 31 May 2011, 21:10

S Rajem je nejvíc problémů, jak tak koukám.. mě teď praštilo do očí tohle:

7. díl 4. série- agentka FBI přijde za Rajem domů, Raj potřebuje alkohol, aby mohl mluvit, a tak si vezme rumovou bábovku. Jenže ethanol se vypařuje při cca 78°C a během pečení se kompletně vypaří, takže v žádném rumovém pečivu vlastně žádný alkohol není, tudíž nemůže mít ani žádné účinky. Jediná možnost co mě napadá je zase ten placebo efekt, ale zase.. že by Raj nevěděl něco takovýho? Neutral

Anofeles

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10
Místo : Ústí nad Labem

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Ďasík Tue 31 May 2011, 21:30

Proč by to musel vědět? Very Happy Very Happy Very Happy Já to dokonce vím, ale vůbec mě to nenapadlo. A navíc si myslím, že už několikrát (nejmíň jednou - ve vlaku s terminátorem) bylo ukázáno, že se skutečně o placebo efekt jedná...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Irwain Nornossa Tue 31 May 2011, 21:33

Tenhle efekt by mohli využívat častěji. Dát mu něco nealkoholickýho a strašně tvrdit, jak tam je plno alkoholu. Aspoň by se pak nechoval jako hovado a byl by schopen s nějakou i mluvit.
A vlastně, bylo by vůbec fajn, kdyby to překonal. Možná by to pak nebyl Raj, jak ho známe, ale na chvíli, pár dílů, by ta změna neuškodila.
Irwain Nornossa
Irwain Nornossa

Znamení : Střelec Drak
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1795
Bodů : 1823
Reputace : 6
Datum registrace : 23. 04. 11
Věk : 35
Místo : Brno

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Dejv92 Tue 31 May 2011, 21:39

Anofeles napsal:S Rajem je nejvíc problémů, jak tak koukám.. mě teď praštilo do očí tohle:

7. díl 4. série- agentka FBI přijde za Rajem domů, Raj potřebuje alkohol, aby mohl mluvit, a tak si vezme rumovou bábovku. Jenže ethanol se vypařuje při cca 78°C a během pečení se kompletně vypaří, takže v žádném rumovém pečivu vlastně žádný alkohol není, tudíž nemůže mít ani žádné účinky. Jediná možnost co mě napadá je zase ten placebo efekt, ale zase.. že by Raj nevěděl něco takovýho? Neutral
heh zrovna 2 dny zpátky mě to napadlo (zakopli sme o to ve škole)
placebo efekt je dobré vysvětlení jen by se z toho pak asi nepoblil takže leda by to bylo nějak naplněno nějakým alkoholickým krémem (za studena připravovaným) až po upečení
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Kolikokoli Tue 31 May 2011, 22:04

Recept na Rajovu rumovou bábovku: rum:mouka 1:1, na vteřinku do trouby, aby to drželo tvar a je to Very Happy Very Happy
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  bodomkes Tue 31 May 2011, 22:08

Very Happy To je vražedný recpet.. teď se bojím od Tebe příště něco, Koli, jíst! Smile
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Dejv92 Tue 31 May 2011, 22:14

hmm od kolikokoli dávka alkoholu odemě dávka chili (ty 2 věci navzájem zesilují účinky) kdo další se přidá? Very Happy
Dejv92
Dejv92

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 235
Bodů : 242
Reputace : 3
Datum registrace : 19. 01. 10
Věk : 32
Místo : Sobotovice

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty :D

Příspěvek  R&omize Tue 31 May 2011, 22:17

bodomkes napsal:Very Happy To je vražedný recpet.. teď se bojím od Tebe příště něco, Koli, jíst! Smile
lol!
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Chyby v seriálu - Stránka 3 Empty Re: Chyby v seriálu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru