Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S09E02 - The Separation Oscillation

5 posters

Goto down

S09E02 - The Separation Oscillation Empty S09E02 - The Separation Oscillation

Příspěvek  Strix Wed 30 Sep 2015, 21:56

Jsem moc rád, že se moje obavy z naprostého úpadku seriálu (po předchozí opravdu nepovedené epizodě) nepotvrdily a tentokrát musím říct, že jsem se opět bavil! Smile

Fun with Flags lol!

(Znovu prosím adminy o vytvoření sekce "Sezóna 9" a přesun diskuze k této a předchozí epizodě Wink )
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S09E02 - The Separation Oscillation Empty Re: S09E02 - The Separation Oscillation

Příspěvek  NoMouse Wed 30 Sep 2015, 23:13

No, tak bylo to rozhodně lepší, několikrát jsem se na rozdíl od minulé epizody i zasmál, na druhou stranu to taky nebylo nic světoborného.
Nejvíc mě asi pobavilo, jak se bavili o zjištění, že k pláči není potřeba oční bulva. lol! (a scénu s rozdělením Československa už mi vyspoilerovalo iDnes Very Happy )
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S09E02 - The Separation Oscillation Empty Re: S09E02 - The Separation Oscillation

Příspěvek  esanti Thu 01 Oct 2015, 08:56

Tak možná jsem divnej, ale přijde mi, že celá ta bublina s Mandy a její rolí ve vztahu Leonarda s Penny byla ještě větší než ta celosvětová s realitním trhem. Jakože o tu ženskou by si Leonard neopřel ani kolo, kdyby byl střízlivý, ona sama na mě působila dutě jak vykotlaný dub a ROZHODNĚ se neukázalo, že je Mandy pro Leonarda něco víc než nic.:
Jinak byl díl fakt super

esanti

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S09E02 - The Separation Oscillation Empty Re: S09E02 - The Separation Oscillation

Příspěvek  NoMouse Thu 01 Oct 2015, 10:03

Mimochodem, vyřešil se nám problém Pennyina příjmení. Penny Hofstadter(ová). Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S09E02 - The Separation Oscillation Empty Re: S09E02 - The Separation Oscillation

Příspěvek  jancham Thu 01 Oct 2015, 22:54

Pro mě super!! Shaldíček nezklamal!

jancham

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

S09E02 - The Separation Oscillation Empty Re: S09E02 - The Separation Oscillation

Příspěvek  luciakanky Sat 03 Oct 2015, 16:57

NoMouse napsal:Mimochodem, vyřešil se nám problém Pennyina příjmení. Penny Hofstadter(ová). Smile

Very Happy mna toto napadlo, už v prvej epizóde a už oms len čakala na to kto penny osloví celým jej menom Very Happy tvorcovia s nami dobre vybabarali Very Happy
luciakanky
luciakanky

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 10
Místo : Banská Bystrica

http://www.hudbovica.blog.sk/

Návrat nahoru Goto down

S09E02 - The Separation Oscillation Empty Re: S09E02 - The Separation Oscillation

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru