Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S09E01 - The Matrimonial Momentum

5 posters

Goto down

S09E01 - The Matrimonial Momentum Empty S09E01 - The Matrimonial Momentum

Příspěvek  Strix Mon 28 Sep 2015, 02:22

Ahoj všichni, kdo sem ještě chodíte. Tak co říkáte na rozjezd nové série?

Na můj vkus to byl teda takhle na začátek hodně vážný díl - humor prakticky nepřítomen, jen jsou všichni rozhádaní - no paráda Rolling Eyes Po té odmlce je to jako setkání se starým známým, na kterého se těšíte, než zjistíte, že si celou dobu jen stěžuje. Svatba ve Vegas pak vyložené zklamání - fakt nechápu, že do toho po takové době opravdu šli takhle laciným způsobem, ještě k tomu v takové náladě... Za mě bohužel zatím jeden z nejhorších dílů, ne-li vůbec nejhorší. Pokud si potrpíte na body, dal bych tak 3/10.

Doufám, že další epizoda na tom bude lépe, jinak s tímhle seriálem asi už nadobro končím.

(Prosím moderátory o přesun do příslušné sekce, jakmile ji vytvoříte - a samozřejmě vymazání tohoto řádku Wink )


Naposledy upravil Strix dne Mon 28 Sep 2015, 15:59, celkově upraveno 1 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S09E01 - The Matrimonial Momentum Empty Překvapení :/

Příspěvek  prototyp401 Mon 28 Sep 2015, 13:52

Ty jo, taky jsem byl tímto dílem překvapen. Ale ne příjemně...
Už ta osmička nic moc, ale v létě jsem ji zkoukl celou podruhé znovu, abych byl v obraze. Ale teda na tento díl bych se aj styděl se dívat podruhé.
Třeba svadba Howarda - fakt pecka, bylo to super po všech stránkách, ale tady toto - to bylo moc trapné...
Ono už to není ani "geek", ani příjemný oddychový seriál... dívat se na to, jak se někdo 20 minut hádá... jsem z toho docela zklamaný.
Jsem příliš velký fanoušek TBBT, takže se budu dívat i na další díly, ale jen proto, že doufám, že aspoň pár slušných jich v sérii bude..

prototyp401

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 05. 13
Místo : CZ Zlin/Brno

Návrat nahoru Goto down

S09E01 - The Matrimonial Momentum Empty Re: S09E01 - The Matrimonial Momentum

Příspěvek  NoMouse Mon 28 Sep 2015, 15:39

Strix: Chystal jsem se napsat něco velmi podobného, v podstatě jsi dokonale vystihl mé pocity z té epizody. Na rozjezd série bych fakt čekal něco jiného. Jestli to má takhle pokračovat dál, tak s TBBT taky končím, ono už to stejně mělo skončit nejpozději v minulé sérii. Tak nějak tajně doufám, že tomu výrazně klesne sledovanost, jinak se to budou snažit natahovat donekonečna.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S09E01 - The Matrimonial Momentum Empty Re: S09E01 - The Matrimonial Momentum

Příspěvek  esanti Tue 29 Sep 2015, 19:10

tak za mě tak trošku očekávaný vývoj, já si totiž myslím, že dojde k anulaci/rozvodu aby bylo co k ústřední dvojici dál psát, nakonec této nebo poslední řady pak k "opravdovému" sňatku za přítomnosti všech. Penny byla na přesdržku - už jen ten "slib" stál za to. Takže mě to vyhovuje a navíc hned v dalším díle bude ona brilantní a krásná záletnice, takže se těším :-)

esanti

Počet příspěvků : 3
Bodů : 3
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

S09E01 - The Matrimonial Momentum Empty Re: S09E01 - The Matrimonial Momentum

Příspěvek  luciakanky Tue 29 Sep 2015, 19:16

cez leto som začala pozerať TBBT pekne od ôsmej sériu po prvú, momentálne som sa zasekla na druhej sérií a občas som sa pristihla pri tom ako si vravím, že sa mi viac páči terajší TBBT, všetci sú dospelejší, múdrejší, skúsenejší, rozumnejší. ale zase ten humor, komické situácie mi chýbajú, rovnako ako scény kde sú všetci spolu, sa mi zdá, že v deviatej sérií sme sa toho ešte nedožili.
mne sa prvá časť páčila. sheldon ma bavil, človek by nepovedal ,že dokáže svoje klopkanie na dvere spraviť ešte zábavnejším Very Happy howard sa mi neskutočne páči, tka ako mi v prvých epizódach prekážal teraz sa teším na scenky s ním. Raj mi prišiel absolútne zbytočný v tejto epizóde, v kľude mohla byť aj bez neho, navyše čo sa stalo s Emily? Rovnako zbytočný mi prišiel aj Stuart, miestami bol aj trápny...Leoanrd a PEnny boli takí obyčajní, nudní. Ja viem oni sú hlavný pár seriálu, ale pre mňa sú nudným párom, omnoho viac sa mi páči Howard a Bernie, či Shamy ( česť ich pamiatke Very Happy ).Ale páči sa mi akú mali svadbu, však to bolo nečakané, všetci od prvého stretnutia Leonarda a Penny vedeli ,že budä spolu a čakali veľkolepú romantickú svdbu pretože tak to býva a toto bolo úplne super riešenie, plus tie sľuby, lhavne Penny Very Happy No a ešte niečo s S09E02, už počas svadby mi bolo jasné, že sa dozvieme čoskoro aké má Penny priezvisko a čo sa v dnešnej časti stalo?Very Happy predpokladám, že nikdy nebudeme vedieť ako sa Penny volala za slobodna
luciakanky
luciakanky

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 10
Místo : Banská Bystrica

http://www.hudbovica.blog.sk/

Návrat nahoru Goto down

S09E01 - The Matrimonial Momentum Empty Re: S09E01 - The Matrimonial Momentum

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru