Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S08E15 - The Comic Book Store Regeneration

4 posters

Goto down

S08E15 - The Comic Book Store Regeneration Empty S08E15 - The Comic Book Store Regeneration

Příspěvek  dakkon Sun 22 Feb 2015, 16:55

Za mě jeden z nejlepších dílů, co do humoru, ever. :-) I bez toho camea a dojáku. :-)

btw - všimněte si scény, kdy Amy posouvá Penny drobné. Nedivím se, že jí padlo něco do oka, když v brejlích nemá skla a při tom pohybu rukou má prst skrz obroučku. Very Happy

dakkon

Počet příspěvků : 7
Bodů : 16
Reputace : 0
Datum registrace : 18. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

S08E15 - The Comic Book Store Regeneration Empty Re: S08E15 - The Comic Book Store Regeneration

Příspěvek  Sopko Sun 22 Feb 2015, 19:44

Velmi povedený díl, přišlo mě to jak za starých časů, docela jsem se bavil.

Samozřejmě smutný konec, tvůrci se museli vypořádat s umrtím Carol Ann Susiové, která namluvila paní Wolowitzovou a myslím, že se to povedlo důstojně.

Sopko

Počet příspěvků : 2
Bodů : 4
Reputace : 0
Datum registrace : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

S08E15 - The Comic Book Store Regeneration Empty Re: S08E15 - The Comic Book Store Regeneration

Příspěvek  bodomkes Tue 24 Feb 2015, 00:00

Podle mě dost dobré, díl se líbil. Děkuji dakkonovi, že nás upozornil na takový zřejmý bug Very Happy Teď podruhé se na to soustředím a je to legrační. Jenom se obávám, že už vždycky uvidím brýle bez obrouček, ale to je věc druhá.
Pro mě jediná věc, co tam být fakt nemusela, je ta linka s focením. Přijde mi to jako vrcholně ohraný vtípek omílaný donekončna v průběhu seriálu, tentokrát dost neoriginální. Hned bylo evidentní, jak to dopadne...
Seriálové rozloučení bylo asi logické vyústění, všichni fanoušci věděli, o co jde a tvůrci to, řekla bych, zvládli s bravurou. Mimochodem ocenila jsem oprýskané sedačky, mají šikovné kulisáky, co hrajou na detaily. What a Face
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S08E15 - The Comic Book Store Regeneration Empty Re: S08E15 - The Comic Book Store Regeneration

Příspěvek  tulenik Sat 28 Feb 2015, 06:46

Som zvedavý, ako ďalej spracujú "okamih Howardovho vyslobodenia".

tulenik

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 07. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

S08E15 - The Comic Book Store Regeneration Empty Re: S08E15 - The Comic Book Store Regeneration

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru