Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S08E11 - The Clean Room Infiltration

2 posters

Goto down

S08E11 - The Clean Room Infiltration Empty S08E11 - The Clean Room Infiltration

Příspěvek  bodomkes Sat 13 Dec 2014, 10:54

No... nebyl to nejhorší díl, ale za ty tři týdny nestál, co? What a Face Podle mě jako vánoční speciál rozhodně slabší než kdy jindy. Byla jsem zklamaná i z kostýmů themed party, ačkoliv Tom Hanks giving byl dobrý vtip Very Happy Aspoň zajímavý nápad přivést Rajova tatíka, aby se trošku oživila společnost.
bodomkes
bodomkes

Znamení : Beran Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1109
Bodů : 1131
Reputace : 6
Datum registrace : 06. 11. 10
Věk : 32
Místo : Brno-venkov

http://www.formspring.me/bodomkes

Návrat nahoru Goto down

S08E11 - The Clean Room Infiltration Empty Re: S08E11 - The Clean Room Infiltration

Příspěvek  Ai'leen Sun 14 Dec 2014, 02:11

U mňa spokojnosť Smile neočarilo, ale ani nenahnevalo... ale mala som také malé Vianoce, lebo mi tvorcovia splnili prianie, aby sa tam objavili Koothrappaliovci inak, ako cez Skype  cheers  (hoci radšej by som videla matku a mohli to spraviť aj lepšie ale nevadí )  

pri tejto epizódke som sa tak nejak zmierila s tým, že už to nebude "stará dobrá TBBT" No , nuž naši nerdi sa posunuli ďalej- proste taký prirodzený vývoj udalostí-takže aj keď to už nikdy nebude, čo to bývalo, ďalej to ostáva príjemný, hoci už takmer priemerný seriál Wink
Ai'leen
Ai'leen

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 11
Bodů : 19
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 05. 14
Místo : Martin

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru