Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S08E05 - The Focus Attenuation

4 posters

Goto down

S08E05 - The Focus Attenuation Empty S08E05 - The Focus Attenuation

Příspěvek  NoMouse Sun 19 Oct 2014, 15:09

Týjo, tady už je fakt mrtvo. What a Face

Že by se na to už nikdo nedíval? Já jsem si popravdě před touto epizodou říkal, že jestli bude stát zase za houby, tak budu uvažovat, že s TBBT taky skončím. Protože tím, že smlouva je až do 10. série, tak autoři imho přišli o možnost důstojně to zakončit. Kdyby měla být 8. série poslední a už to směřovalo k nějakému konci, tak by to třeba bylo povedenější a nemuselo by nevyhnutelně dojít ke ždímání posledních zbytků vtipu.

No ale teď k epizodě - byl jsem celkem příjemně překvapen, protože se podle mě celkem povedla. Minimálně teda ta mužská prokrastinační část, ženské v Las Vegas nic moc. To s tím starým Biffem v BTTF 2 mi taky vždycky vrtalo hlavou. Ale to jejich vysvětlení jsem teda nepobral. Very Happy (A smekám překladatelům za přeložení anglických wibbl-wobbly timey-wimey časů. Laughing ) A hledání každé kraviny na netu, ke které zrovna diskuze dospěje, taky znám až moc dobře. Smile

No takže tomu ještě dávám šanci, i když se bojím, že jedna povedená epizoda bude vykoupena čtyřmi méně povedenými, ale tak je to jen 20 minut týdně, to ještě taková ztráta času není. Cool


P.S. A hoverboard už tady přece je: Laughing



Kéž by...
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S08E05 - The Focus Attenuation Empty Re: S08E05 - The Focus Attenuation

Příspěvek  Hellhammer Sun 19 Oct 2014, 20:19

Tak první cca pětina 8 řady za námi a dovolím si menší shrnutí (ke každému dílu vypisovat nebudu).
Z mého pohledu o chlup lepší než start 7 čky. Pilotní díl byl teda hodně divný a o dost předvídatelný, ale už dvojka mě pobavila. Druhou výtku bych směřoval na nepříliš rozvinutý nápad s prvním nadhozem Howarda, ale jinak musím říct, že mě nic až tak scénaristicky nezlobí. Zápletky fajn, konečně se do party dere někdo, kdo není úplně sluníčkový. Velice dobře zahraná Emily(neuvěřitelně nesympatická, emancipovaná, afektovaná-fakt hezky podáno). Doufám že vydrží a trochu naruší rodinnou pohodu party.

Raj je i o mnoho méně uknučený, Amy přijemně zábavná (i bez sex. narážek) a Howard mi stále prokazuje že jeho hraní je čím dál lepší a začíná mít štávu i jako rádoby uťáplý manžílek. Stuart jako parazit u Howardovy mámy je výborný. Baví mě i dosti civilně působící Sheldon- Parsons ho podává tentokrát celkem intimně, citlivě, neláme přes koleno nějaké extrémní výstřelky a přesto je to pořád Sheldon. Asi už stárnu ale vývoj a začlenění Sheldona mezi "normální" lidi mě fakt začíná bavit.

Leonard je samozřejmě pořád trochu afektovaný (pořád to říkám, Galecki je rozhodně nejhorší herec z kluků v seriálu), ale OK. Co ovšem předvádí Penny je hodně divné. Jako by z vlas odešly i poslední zbytky komiky a její postava je už fakt jen neschopná krasule do počtu. která místy začíná být i otravná. Fakt mě nenapadá jak její postavu oživit.

Summa sumarům doufám že 8 řadě vydrží jakás takás úroveň. Shledon at je dál civilní a at se kurňa někam posune postava Penny. Stále u mě hlodá červ, co tam proboha budou ještě minimálně 2 a tři čtvrtě řady dělat, ale což. Čekal jsem to po sedmičce mnohem horší.
A jak to vidíte vy?

Hellhammer

Počet příspěvků : 10
Bodů : 10
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 12. 13

Návrat nahoru Goto down

S08E05 - The Focus Attenuation Empty Re: S08E05 - The Focus Attenuation

Příspěvek  Miro Tue 21 Oct 2014, 13:46

Zatiaľ je to úplne nemastné a neslané. Päť epizód za sebou a žiadna vyslovene vynikajúca (ako bolo hľadanie mince v sedmičke). A k tomu úplne mŕtve fórum. Dosť smutný vývoj udalostí Sad

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S08E05 - The Focus Attenuation Empty Re: S08E05 - The Focus Attenuation

Příspěvek  NoMouse Tue 21 Oct 2014, 23:09

Tak dneska je to přesně rok do událostí v Návratu do budoucnosti II - Marty McFly s dr. Brownem totiž cestují do 21. října 2015. Škoda, že se ten minulý díl TBBT nevysílal dnes. Smile

A asi není náhoda, že zrovna teď firma Arx Pax představila prototyp hoverboardu. A vypadá to, že tentokrát to asi ani není fake. Pravda, funguje pouze nad kovovou podlahou, ale podle diskuze pod tím článkem na Technetu to i tak vypadá, že stejně nikdo nechápe, jak to může fungovat. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

S08E05 - The Focus Attenuation Empty Re: S08E05 - The Focus Attenuation

Příspěvek  Strix Sat 25 Oct 2014, 17:05

Ahoj vespolek Smile Tak já taky přidám svou trošku do mlýna. Za mě je start osmé série zatím kvalitativně velmi blízký sérii sedmé, ale jak už jsem tady psal vícekrát - Big Bang byl pro mě naprosto skvělý a vyjímečný seriál jen v prvních dvou sériích - takže na něj v podstatě už od třetí série koukám částečně ze setrvačnosti, částečně proto, že naprostá většina dílů mi stále ještě na jedno shlédnutí nepřijde jako ztráta času Laughing Nicméně celý seriál mi už dlouho přijde "jen" lehce nadprůměrný a nic zásadního od něj nečekám - což podle mě (s občasnými výkyvy nahoru i dolů) platí právě od již zmíněné třetí série až po nejnovější díly.

Hellhammer napsal:Co ovšem předvádí Penny je hodně divné...
S tímhle ale bohužel musím souhlasit. Penny mi začíná být opravdu nesympatická a scény s ní mě baví čím dál méně - a délkou vlasů to opravdu není...

Celkově při současné úrovni seriálu opravdu nechápu, za co berou hlavní přestavitelé milión dolarů za každou epizodu (i když uznávám, že pokud si tento seriál stále reklamou vydělá dost na to, aby si takové honoráře pro herce mohl dovolit, pak je nejspíš v pořádku, že vše neshrábne jen producent a realizační tým). To by bylo spíše na filozofickou debatu na téma rozdělování majetku a oceňování hodnot v dnešním světě - ale do toho se tady raději nebudu pouštět Wink
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

S08E05 - The Focus Attenuation Empty Re: S08E05 - The Focus Attenuation

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru