Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S08E04 - The Hook-up Reverberation

4 posters

Goto down

S08E04 - The Hook-up Reverberation Empty S08E04 - The Hook-up Reverberation

Příspěvek  Standaa Wed 08 Oct 2014, 18:06

Koukám že to fórum tu umírá... poprvý co musím zakládat topic. Každopádně čekal bych pravej opak, v souvislosti s tim co se doposud děje tuhle sérii... asi už se všichni přestali koukat. V minulý sezóně tu byla dost ostrá kritika a já se přitom pořád dost bavil a líbilo se mi to. Ale tohle je hnus. Kam se poděla ta nerdovost? Koukám na přátele, a původní koncept jakoby se vytratil... A navíc to není vůbec vtipný... Herci taky nehrajou jak by za milion za epizodu hrát měli... Asi měli ty prachy investovat do screen-writerů... A na vlasy Penny se prostě nedá koukat...

Standaa

Počet příspěvků : 3
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 15. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

S08E04 - The Hook-up Reverberation Empty Re: S08E04 - The Hook-up Reverberation

Příspěvek  luciakanky Wed 08 Oct 2014, 18:26

úprimne zatial, má táto séria najslabší rozbeh zo všetkých, aj keď posledné dve epizódy sa celkom vydarili, ale že by sa v nich objavil moment, ktorý by ma dostal do kolien to nie. ani sheldon to tentokrát nezachraňuje Sad
luciakanky
luciakanky

Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 8
Bodů : 8
Reputace : 0
Datum registrace : 23. 09. 10
Místo : Banská Bystrica

http://www.hudbovica.blog.sk/

Návrat nahoru Goto down

S08E04 - The Hook-up Reverberation Empty Re: S08E04 - The Hook-up Reverberation

Příspěvek  Miro Fri 10 Oct 2014, 10:37

Celá séria je zatiaľ úplne skapatá, štyri diely po sebe a žiaden z nich by nepreliezol 6/10, no to tu už dávno nebolo, hádam ani v 5. sérii ktorú všeobecne považujem za slabú to také nebolo. A mŕtvy web je len klinec do rakvy Neutral

Miro

Počet příspěvků : 147
Bodů : 163
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

S08E04 - The Hook-up Reverberation Empty Lepší než S7

Příspěvek  prototyp401 Fri 17 Oct 2014, 23:16

To mě zase tato serie prijde lepsi nez sedma. Tam jsem se v nekterych dilech za postavy dokonce snad aj styděl. Ale to se mi tady zatím nestalo Smile takže za mě zatím osmá serie docela prumerne 7/10 a jsem rad, ze zase trochu pribylo takovych ruznych "vedeckych" poznamek. I kdyz jich neni tolik jako ze zacatku, jednu dobu se uplne vytratily.

prototyp401

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 7
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 02. 05. 13
Místo : CZ Zlin/Brno

Návrat nahoru Goto down

S08E04 - The Hook-up Reverberation Empty Re: S08E04 - The Hook-up Reverberation

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru