Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rajesh vyléčen ?

+2
Totka
jstadler
6 posters

Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  jstadler Sat 15 Dec 2012, 17:41

Já nevím, uteklo mi něco ? Odkdy Rajesh mluví se ženami i za střízliva ? Už jsem si toho, myslím, všiml v E06-10, ale tehdy jsem si říkal,že asi něco vypil...

JS
jstadler
jstadler

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 5
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  Totka Sat 15 Dec 2012, 18:30

Spíš už to tvůrci seriálu neberou tak vážně. Prostě když potřebují aby mluvil postaví někde poblíž něj lahev piva a tím je to pro ně vyřešený.

Totka

Počet příspěvků : 15
Bodů : 15
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  xegiie Sun 06 Jan 2013, 12:11

ne, opravdu se stále musí napít, aby mohl se ženami mluvit:)
xegiie
xegiie

Znamení : Štír Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 291
Bodů : 293
Reputace : 0
Datum registrace : 19. 12. 11
Věk : 37
Místo : Sebranice

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Chybí vám?

Příspěvek  rraol Tue 13 May 2014, 14:11

Je tu někdo, kdo ho měl radši se selektivní němotou? Já jsem za to vyléčení rád, je úžasnej a jeho komentáře jsou fakt prima. V době kdy musel všechno jen špitat Howardovi se nemoh ukázat. Tuhle změnu jsem tehdy rád uvítal.

rraol

Znamení : Váhy Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 11. 12
Věk : 44
Místo : Praha 9

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  NoMouse Tue 13 May 2014, 14:38

Ono bylo jasné víceméně od začátku, že takový nemůže být celou dobu. To se dá použít jako komický prvek tak v prvních dvou sériích, ale pak to začne být ohrané. Pak aspoň přidali, že může mluvit pod vlivem, ale i to se samozřejmě ohrálo. Obzvlášť když si ostatní chlapi našli stálé partnerky, tak už by nemohl mluvit skoro nikdy nebo být permanentně nalitý (a tudíž trapný a protivný). Takže jo, rozhodně jsem rád, že se vyléčil.
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty ?

Příspěvek  rraol Tue 13 May 2014, 15:55

A existuje vůbec taková porucha?  Question Very Happy

Wikipedie je ohledně němoty docela skoupá na slovo....
http://cs.wikipedia.org/wiki/N%C4%9Bmota

No co by se taky dalo čekat na téma NĚMOTA, žejo.


Naposledy upravil rraol dne Tue 13 May 2014, 15:58, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : žejo.)

rraol

Znamení : Váhy Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 11. 12
Věk : 44
Místo : Praha 9

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  NoMouse Tue 13 May 2014, 16:30

Tak přes anglickou wiki jsem se nakonec proklikal i na tento český článek: Selektivní mutismus
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  Davidsoft Tue 13 May 2014, 16:46

Mně se Rajesh nikdy nějak zvlášť nelíbil, ale se selektivní němotou se mi líbil přece jen víc. Je škoda, že ho tak "vyléčili". Mohl se raději naučit znakovou řeč a zopakovat řešení z epizody S05E04 "Relativita triviálních rozhodnutí", kde se seznamoval s jinou Emily. Třeba by si časem našel nějakou, které by vyhovoval, a domlouvání znakovou řečí v různých (podivných) situacích by mohlo působit komicky alespoň další 1,5 série. (Nemluvě o tom, že by ta žena mohla jeho znakové proslovy tlumočit, z čehož by se také dal vytěžit další komický potenciál.)
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  rraol Tue 13 May 2014, 21:57

NoMouse napsal:Tak přes anglickou wiki jsem se nakonec proklikal i na tento český článek: Selektivní mutismus


Děkuju. No takhle je to vlastně velice smutné čtení. Holt v sitcomu je to prdel, ale ve skutečnosti jsem za Raje moc rád že se toho zbavil Very Happy

rraol

Znamení : Váhy Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 11. 12
Věk : 44
Místo : Praha 9

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  rraol Tue 13 May 2014, 22:08

NoMouse napsal:...Obzvlášť když si ostatní chlapi našli stálé partnerky, tak už by nemohl mluvit skoro nikdy nebo být permanentně nalitý (a tudíž trapný a protivný)...


Trapný a protivný Very Happy Tyjo sundat si uprostřed hospody kalhoty a zařvat na odcházející holku "Počkej, ještě jsi neviděla můj penis!" je docela hustý Very Happy

rraol

Znamení : Váhy Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 11. 12
Věk : 44
Místo : Praha 9

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re:

Příspěvek  rraol Tue 13 May 2014, 22:15

to Davidsoft: No máš pravdu.... S tou poruchou se ještě jednu serii dalo pracovat. Teď když se ke konci sedmičky zasnoubili L&P bych si uměl představit scénář osmé serie, že se nakonec ožení i Rajesh a se selektivní němotou prožívá i svatbu a svatební cestu a vůbec úvod do manželství a početí potomka. Obzvláště postelové scény v novomanželské posteli, porod v přítomnosti otce a dohadování o to kdo bude doma koupat a přebalovat by mohly nabízet spoustu zajímavých situací Very Happy

rraol

Znamení : Váhy Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 11. 12
Věk : 44
Místo : Praha 9

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re:

Příspěvek  rraol Tue 13 May 2014, 22:20

Ale stejně se to nějak moc zvrtlo... Postavy se volně přesunuly do řešení nám známých mezilidských a partnerských dilemat. Jojo kde jsou tyx časy kdy si kluci chtěli ušetřit práci tím, že psali aplikaci pro smartfony aby snáze po vyfocení psaných znaků rozpoznali typ diferenciální rovnice....  Rolling Eyes 

rraol

Znamení : Váhy Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 12
Bodů : 14
Reputace : 0
Datum registrace : 30. 11. 12
Věk : 44
Místo : Praha 9

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  NoMouse Tue 13 May 2014, 22:37

rraol napsal:to Davidsoft: No máš pravdu.... S tou poruchou se ještě jednu serii dalo pracovat. Teď když se ke konci sedmičky zasnoubili L&P bych si uměl představit scénář osmé serie, že se nakonec ožení i Rajesh a se selektivní němotou prožívá i svatbu a svatební cestu a vůbec úvod do manželství a početí potomka. Obzvláště postelové scény v novomanželské posteli, porod v přítomnosti otce a dohadování o to kdo bude doma koupat a přebalovat by mohly nabízet spoustu zajímavých situací Very Happy
Tak přemýšlím, pokud se Rajova němota nevztahuje na ženy, se kterými je v příbuzenském vztahu (nebo nevím teď, jak přesně to definoval), tak třeba by v momentě uzavření manželství najednou začal s nevěstou mluvit. Very Happy To by taky byla celkem vtipná scéna. Smile 
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  Davidsoft Wed 14 May 2014, 05:39

NoMouse napsal:Tak přemýšlím, pokud se Rajova němota nevztahuje na ženy, se kterými je v příbuzenském vztahu (nebo nevím teď, jak přesně to definoval), tak třeba by v momentě uzavření manželství najednou začal s nevěstou mluvit. :DTo by taky byla celkem vtipná scéna. Smile 
Mám dojem, že to definoval sexuální atraktivitou, což znamená, že z toho vypadávají ženy, se kterými strávil delší dobu v dětství (typicky sestry, matka, babička apod.) a vyloženě neatraktivní (příliš mladé, příliš staré). Manželství na to nebude mít vliv.
Davidsoft
Davidsoft

Počet příspěvků : 174
Bodů : 185
Reputace : 1
Datum registrace : 15. 07. 12
Místo : okolí Brna

http://www.psanci.cz/autor.php?trideni=1&id=1638

Návrat nahoru Goto down

Rajesh vyléčen ? Empty Re: Rajesh vyléčen ?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru