Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seriály našeho dětství a mládí

+10
Shelly-Nelly
Ďasík
vetka.M
tx
NoMouse
Kolikokoli
minnie
Zikato
clif
Boy6
14 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  clif Thu 12 Jan 2012, 11:56

Aha, tak Dinka taky znam, ale viděl jsem jen pár dílů.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Zikato Thu 12 Jan 2012, 20:08

Tím myslím: "Nejsi máma!"
Zikato
Zikato

Znamení : Lev Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 121
Bodů : 123
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 08. 11
Věk : 33
Místo : Stoke-on-Trent

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Ďasík Thu 12 Jan 2012, 22:01

jj, Nejsi máma! byl geniální... Některé díly znám doteď nazpaměť...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Kolikokoli Thu 12 Jan 2012, 22:22

Jó, to jsem taky sledovala! Seriály s dinosaury byly všeobecně skvělé. Hodně se mi líbil i ten jeden hraný o nějakých klucích, kteří se dostali do země dinosaurů.... jmenovalo se to nějak jako Dinosauria nebo Dinoland nebo tak něco.

Ok, tak mi bylo sděleno, že je to třídílný film Dinotopie Very Happy. Každopádně to bylo výborné.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  NoMouse Fri 13 Jan 2012, 00:36

A co Putování s dinosaury? Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Kolikokoli Fri 13 Jan 2012, 00:38

Tak to je samozřejmost! Wink Smile
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Kolikokoli Fri 20 Jan 2012, 13:31

Místo toho, abych se učila, tak koukám na Desáté království Very Happy. Pamatujete ten pohádkový seriál? Very Happy

Veronika: "Co to je?"
Vlk(odlak): "Můj ocas."
Veronika: "Tvůj ocas?"
Vlk: "V téhle fázi Měsíce ještě není tak velký, taková malá oháňka."
Veronika: "Ty máš ocas?"
Vlk: "No a co, ty máš šťavnatá ňadra a taky se nad tím nepozastavuju. Chceš si na něj šáhnout?"
Veronika: "Ne, ne.."
Vlk: "Proč, je to úplně obyčejný ocas."
Aneb podobné narážky člověk pochopí, až vyroste Very Happy Very Happy Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty VšeDino schvaluju

Příspěvek  Shelly-Nelly Tue 14 Feb 2012, 00:02

Teda koukám, že až si příště nebudu moct vzpomenout na svůj oblíbený seriál, musím zajít sem... Smile Jinak já jako malá sledovala třeba i 3krát denně na kazetě film: Země dinosaurů (Malý "Pítý", Nožička, Ostrozub) originál myslím The land before time a kromě toho taky všechno tady zmíněné týkající se dinosaurů. Z Putování s dinosaury znám nazpaměť příběh "Big Al" -a (jsem schopná odvyprávět i o půlnoci, jak si zlomil prst na noze Very Happy). Když si ostatní holky hrály s Barbienkama tak já jsem byla obklopená skupinkou býložravých dinů a útočila na ně s T-Rexem Very Happy Nicméně, na dráhu paleontologie jsme se nevydala, protože bych chtěla dělat spíš v terénu než někde v českém muzeu (a jak s oblibou říkám, než to dostuduju, tak budou všechny kosti vykopané) Sad
PS: Jo a taky si pamatuju, jak jsem žrala Mario Bros (zfilmováno - dva instalatéři někde v kanalizaci, už ani nevím pro co tam lezli Very Happy ) jen kvůli tomu, že tam byli taky přerostlí ještěráci.
Shelly-Nelly
Shelly-Nelly

Znamení : Blíženci Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 341
Bodů : 341
Reputace : 0
Datum registrace : 20. 07. 11
Věk : 31

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Ad Nu pagadi

Příspěvek  jstadler Fri 24 Feb 2012, 19:21

Pokud jde o Nu pagadi, nechci ten seriál tak hanit, tehdy se na něj taky docela dalo dívat (i když samozřejmě Smolíkovi byli lepší, o Tom a Jerry na německý televizi nemluvě (jsem silnej ročník 70 Very Happy )) ale je zajímavý, jak se do něj vplížila propaganda. Pominu-li všechny negativní vlastnosti Vlka reakcionáře, pobavilo mě, jak v prvním díle, když Vlk šplhá po laně za Zajícem, zalévajícím kytky na balkpně, si píská písničku od Vysockého - velkého to "oblíbence" soudruhů. Jinak nebyly ani některé hrané seriály úplně nanic. Odhlédnuto od klasiky, vzpomínáte na Spadla z oblakov ? Majka z Gurunu...
jstadler
jstadler

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 5
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  vetka.M Fri 24 Feb 2012, 19:26

Jakpak by ne Wink Ale už si ji vybavuju jen mlhavě. Dávali ji hlavně v sobotu dopoledne v rámci Pionýrské vlaštovky. Asi bych se dnes hodně nasmála.
vetka.M
vetka.M

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 143
Bodů : 143
Reputace : 0
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 49
Místo : nedaleko Brno

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  rampage Fri 24 Feb 2012, 20:33

Koukám, že ten ročník 70 asi bude fakt silnej Very Happy Tenkrát jsem koukal i na Knight Ridera na ORF a dneska nechápu co se mi na tom líbilo. Zas tak moc si toho z mládí nepamatuju, je to hodně dávno Very Happy, spíš až Stoupu, knížete Ignora, Rychlou rotu, nebo Rampu McKváka.

edit: snad je Fifinka, Pinďa a spol, ale ti snad ani v televizi nebyli, nebo jo?
rampage
rampage

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 459
Bodů : 476
Reputace : 2
Datum registrace : 16. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  MartyCZ Fri 24 Feb 2012, 20:38

Byli, udělali dva nebo tři díly se Čtyřlístkem a dávali je v Jů, Hele nebo něčem podobném. Většinou předělané díly komiksu.

edit:
https://www.youtube.com/watch?v=BJfXgYVIClI
https://www.youtube.com/watch?v=_S9eBBO0fAQ
MartyCZ
MartyCZ

Znamení : Blíženci Koza
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1151
Bodů : 1211
Reputace : 21
Datum registrace : 28. 11. 10
Věk : 32

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  jstadler Fri 24 Feb 2012, 20:52

Knight Rider mě moc nebral, ale na Němcích běžel Fall Guy (Ein Colt für alle Fälle) a ten byl fakt dobrej. Ale to už je hodně off topic. Rychlá rota, Skrblík a Gumídci byli po převratu na koleji na Jarově dobrej hit :-)
jstadler
jstadler

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 5
Bodů : 7
Reputace : 0
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Melindaaaa Thu 07 Jun 2012, 21:53

Krom těch, co už byli jmenovaný (Smolíkovi, Krteček, Tom a Jerry, Jen počkej) jsem žrala Malí poníci a jejich přátelé Very Happy Ale nebyli to vůbec takoví stupidní poníci jakou jsou teď Very Happy Byli taky barevní, ale byli prostě super Very Happy Měli jsme nahraný na kazetě asi 4 nebo 5 dílů, na který jsem koukala pořád dokola Very Happy Hledali kouzelné zlaté dukáty a jeden poník si přál, aby už nikdy nepršelo a pak už nikdy nepršelo a oni málem umřeli vedrem, ale pak byli zachráněný Very Happy Very Happy Prostě nádhera Very Happy (dobře, zní to stupidně, ale mně se to fakt líbilo a kdyby se to dalo někde sehnat, tak se na to snad kouknu! Very Happy
A určitě jsem sledovala Pokémony, ty úplně první. Jsem vždycky vstávala v 6 ráno, nebo kdy to dávali Very Happy (teď už by mě k tomu nikdo nedonutil Very Happy)
A "Nejsi máma" je dokonalý samozřejmě Smile

Znělka poníků Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=VqAicnujS9E
Melindaaaa
Melindaaaa

Znamení : Panna Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 123
Bodů : 126
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 31
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  clif Thu 07 Jun 2012, 22:23

Náhodou poníci jsou super teď se na ně dívám a fakt je to mazec.
Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 71441+-+friendship_nuke+rainbow_dash
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Melindaaaa Thu 07 Jun 2012, 22:41

Moji poníci byli nenásilní Very Happy Akorát měli plavací kruhy a rukávky a koupali se v řece Very Happy
Z večeníčků jsou nejlepší Bob a Bobek, Maxipes Fík a Tip a Tap Smile Novější večerníčky stojí za prd Very Happy
Melindaaaa
Melindaaaa

Znamení : Panna Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 123
Bodů : 126
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 31
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Melindaaaa Mon 11 Feb 2013, 22:24

Začala jsem koukat na poníky Very Happy Absolutně Miluju Pinky Pie!!! Very Happy Je to tak skvělý Very Happy:D:D Akorát nechápu, proč pořád hopsá Very Happy
Melindaaaa
Melindaaaa

Znamení : Panna Opice
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 123
Bodů : 126
Reputace : 0
Datum registrace : 25. 09. 10
Věk : 31
Místo : Praha

Návrat nahoru Goto down

Seriály našeho dětství a mládí - Stránka 3 Empty Re: Seriály našeho dětství a mládí

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru