Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fan City 2011

+2
Kolikokoli
clif
6 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Fan City 2011 Empty Fan City 2011

Příspěvek  clif Mon 29 Aug 2011, 16:37

26. - 30. 10. 2011 Praha
pojedete někdo?
http://www.festivalfantazie.cz/fancity/
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Kolikokoli Mon 29 Aug 2011, 16:42

Ne, nemám na to prachy What a Face
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  clif Mon 29 Aug 2011, 16:45

To ja taky ne, ale tam jedu i kdybych měl krást. No lepší bude to vyřešit brigádou.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Mon 29 Aug 2011, 18:56

No, já si letos fantasy užiju u Skyrimu, Heroes VI. a Dr. Who. Takže vlastně nikam jet nemusím. Very Happy Ale hlavně teda nemám prachy, jen dluhy...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  clif Mon 29 Aug 2011, 20:35

zrovna TES mě moc nebaví, ten svět je na mě až moc otevřenej. Mam raději lineární příběh jako u Mass Effect, Zaklínače. Na podzim si dám LOTR: War in north, pak SWTOR, a na jaře ME3
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Mon 29 Aug 2011, 21:34

Pro mě je svět TES nejpropracovanějším RPG světem, který kdy vznikl... Právě díky té otevřenosti. Můžeš jít kam chceš, dělat co chceš, jakkoli, kdykoli a kdekoli to chceš. Bylo dokázáno, že tu hru můžeš dohrát za jakýkoli charakter a povolání, se zbabělým chudáčkem i ukrutným zlounem. Navíc ten svět má neuvěřitelně podrobnou a propracovanou historii, mytologii, geografii atd. atd. a dá se neuvěřitelně vylepšovat různýma modama. U Oblivionu (TES4) jsem strávil více než 350 hodin čistého času a prošel jsem každý metr čtvereční toho světa, Morrowind (TES3) si tuním už přes dva roky, takže začíná vypadat líp než Oblivion. Very Happy A na Skyrim (TES5) se těším jako malý...

Ale jinak mám rád i všechna další RPGčka. Zaklínač byl super (hodně se liší od ostatních RPG, má jinou alchymii, magii, schopnosti i příběh), Gothic 3 taky (tady mě fascinovalo, že tu byly ledová země, prales i poušť hned vedle sebe a dokonale zpracované), pak třeba Vampire: Masquerade (Bloodlines i Redemption), což je zase nepropracovanější upírský svět, který kdy vznikl, Planescape: Torment (úžasná hra, co se filosofie týče, donutí člověka zamyslet se nad smyslem života, osudem, sebou samým), Baldur's Gate (taky super), Mafia (výborná hra, i když druhý díl dost zklamal), Arx Fatalis (nejlepší Dungeon-RPG všech dob, naprosto uchvacující)... A Fallout (mimořádná postapokalyptická série).

Na Risen, Mass Effect, Two Worlds a Fallout 3 se teprve chystám, až si pořídím nový comp... Tenhle mi je ani nespustí. A samozřejmě na Skyrim, kvůli němu ten comp kupuju. Smile

Z adventur Syberia 1, 2 (úžasný příběh), Runaway 1, 2, 3 (dobrý příběh, dokonalá ručně kreslená grafika), Posel smrti 1, 2, 3 (nejlepší hororová adventura všech dob, první díl je navíc česká tvorba)... Pak Agent mlíčňák (skvělá stará hra, dobrý příběh a spousta vtipů), The Vampyre Story (super parodie na upírské příběhy), Broken Sword (asi nejznámější adventurní série vůbec) a I Have No Mouth and I Must Scream (naprosto psycho příběh).

Edit: Jo a taky byl super Call of Juarez (RPG/FPS). Smile

Ze strategií pak Dune 2000, WarCraft, StarCraft, Heroes of Might and Magic, Settlers, Age of Mythology, Age of Empires, Transport Tycoon, ZOO Tycoon...
Ze stříleček Doom, Duke Nukem, Blood, Shadow Warrior...
A spousta hopsaček a logických her (Mario, Supaplex, Rayman, Lost Vikings, Aladdin). Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  clif Mon 29 Aug 2011, 21:55

Whoa pořádně rozsáhlej příspěvek, já Oblivion začal hrát, ze začátku to vypadá tak pěkně lineárně, skoro jako hra na dalších 100 hodin volného času, ale pak mě to vyplivlo do tak neuvěřitelně obrovskýho otevřeýho světa, že jsem se toho snad lek a po třech hodinách už jsem se k tomu nevrátil.
PS: skoro to vypadá na novej topic Very Happy
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Mon 29 Aug 2011, 22:05

Určitě se k tomu vrať, akorát doporučuju před začátkem hry ještě nainstalovat Oscuro's Oblivion Overhaul. Je to mod, který totálně vylepšuje snad všechny aspekty hraní. Jen namátkou - dělí zvířata, nemrtvé a všechny možné příšerky do asi 100 skupin, které navzájem, ale i s hráčem různě interagují, mění věci v každé truhle ve hře tak, aby věci v nich byly adekvátní tomu, jak velkou námahu dá se k nim dostat, ale zároveň, aby ty věci nebyly až moc super, přidává různé questy, lupiči nelevelují spolu s hráčem, protože to je prostě nesmysl... A spoustu dalších věcí...

A samozřejmě stejně jako se Morrowind dnes nedá hrát bez datadisků Tribunal (přidává hlavní město Morrowindu - Mournhold) a Bloodmoon (přidává ledový ostrov Solstheim a vlkodlaky), tak Oblivion zase doplňuje datadisk Shivering Isles (přidává "dimenzi" šíleného "boha" Sheogoratha, zemi se dvěma částmi - Mania a Dementia). Smile

A po Oblivionu doporučuju zahrát si i Nehrim, což je kompletně fanouškovky udělaný svět o obrovské rozloze na enginu Oblivionu. Takže pro instalaci potřebuješ soubory jako oblivion.exe, samotný ten svět je ale úplně jiný...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  g.hofstadter Mon 29 Aug 2011, 22:08

ad. Ďasík:
Co se týče TES Oblivion, tak máš naprostou pravdu, hrál jsem to s X postavama i u kolegy na XBOX360 a je to neuvěřitelně rozsáhlá hra, svět je naprosto otevřenej, bez stupidního obíhání pořád dokolečka...

Jinak koukám, že máš za sebou taky velice solidní herní historii: Call of Juarez je super relaxačka z ne-příliš využívanýho prostředí, přece jen je víc různejch válečnejch her (kterejch jsem už taky prošel bezpočet - mohu doporučit dnes již zastaralý Medal Of Honor: Pacific Assault... ve své době super hra), u strategií je ještě super serie Anno, hlavně to poslední 1404 + datadisk Benátky (jsem aktuálně zvědavej, jak bude vypadat ten novej díl, kterej má mít i prvky z budoucnosti, tak nějak nevím co od toho čekat) RPG hry jsem tolik jako ty nehrál, ale neuvěřilně dlouho jsem hrál Diablo II + Lord of Destruction. Jinak hraji hlavně závodní arkády a v poslední době spíše závodní simulátory....

g.hofstadter
g.hofstadter

Znamení : Střelec Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 120
Bodů : 125
Reputace : 3
Datum registrace : 21. 02. 11
Věk : 33
Místo : Česko (zatím)

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Kolikokoli Mon 29 Aug 2011, 22:13

Z RPG mě asi nejvíc balilo GTA:SA. Svět byl otevřený, ale ne tolik, aby se v něm člověk ztratil. Byly tam mise i vedlejší mise atd. (a taky jsem tam krásně mohla ukojit svou touhu po krvi MWAHAHA Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ). Mafia je též skvělá (jednička).
Mass Effect je úžasný (hrála jsem jen dvojku).
Jo a taky Portal stojí za to (opět jsem hrála jen dvojku).

Ze strategií: Stronghold (srdcovka Very Happy), Cossacks, Zoo Tycoon, Roller coaster tycoon, hrála jsem i Age of Empires (dvojku Very Happy) a nebylo to taky špatné. Skvělá byla taky česká hra Poselství trůnu, tu jsem fakt žrala Very Happy.
Ze stříleček: starý dobrý Wolfenstain 3D Vánoční edice (jediná hra, u které jsem kdy uvažovala nad koupí hnědých bezpečnostních trenek Very Happy), nejvíc mě asi bavilo Call of Duty 2, Couter strike (ale bavil mě jen single player - jako ostatně skoro u všech her).
Ze simulátorů: Sims (hrála jsem jedničku, dvojku i trojku), Need for speed (dvojka).

No a nesmím zapomenout na jednu z nejlepších her vůbec - Morhoon Very Happy. Škoda, že když jste ty kurvy nainstalovali, tak už nešly odinstalovat Very Happy Very Happy Very Happy.

Ale nejlepší hry stejně byly na starých videohrách a playstationu 1: Tarzan, Herkules, Batman (o velikosti hrnku, kterak poskakuje v domě), Robocop (nejlepší hra na videohrách vůbec), Pepek námořník a další a další Very Happy..
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Mon 29 Aug 2011, 22:25

Já samozřejmě Diablo, Dungeon Siege apod. hrál taky a jsou super, ale tyhle hry tak nějak neberu jako RPG, to jsou spíš "vyvražďovačky", chceš-li, akční RPG. Very Happy Ale jsou super a maximálně návykové. Smile MoH: PA jsem taky "hrál", ale zatím jsem pořád ještě v Pearl Harboru na začátku. Smile Ze závodních více asi jen Need for Speed 5: Porsche. A ze simulátorů Microsoft Train Simulator (do toho kámoš dělá nejrozsáhlejší česko-slovenskou trať, co dnes jde sehnat, a já mu dělám stránky - www.trat321.cz - a k tomu ještě doporučuju trať SeaView 5). Jo a super byl Prince of Persia - Sands of Time, z toho usuzuju, že Portal se mi bude hoooodně líbit, ten jsem ještě neměl tu čest hrát. Smile

GTA mě nikdy moc nebavilo, ani True Crime: NYC, což je GTA klon. Sims taky nic moc, časem je to prostě nuda. SimCity je něco podobného, ze začátku strašně návykové, po pár dnech ale už nic moc... A z adventur je blbost Polda, je to snad nejnelogičtější adventura, co jsem kdy hrál, takže je mi líto, ale nedoporučuju.

A Moorhuhn byl (je) boží. Very Happy
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  clif Mon 29 Aug 2011, 22:39

Tak to sem vypíšu no:
Mafia-prostě zbožňuju, mam odehranou 7x, dvojka trochu zklamala, ale na vyblbnutí super.
Mass effect super geniální rozsáhlý svět, rasy, perfektní vyprávění a hlavně ten příběh áááh...
Zaklínač: ačkoliv knížky pořád čtu ( mam rozečtenou první) tak hra mě naprosto nadchla, a dvojka zarazila do židle na někoůlik hodin, Řezník z Blavikenu je borec Very Happy
Dragon Age: zase super příběh, trošku mi vadily obrovský dungeony ( to mi vadí i v TES) ale fajn. Dvojku zatim hraju
Assasins creed: první díl děs a hrůza, dvojka perfektní, datadisk ještě lepší, fakt lahůdka. A navíc první hra, kde mi začal jít multiplayer.
Výše hry, které mám na originálkách, jinak napirátěno Very Happy (od loňskýho září jsem poslušnej a kupuju, samozřejmě ne všechno)
A pak samozřejmě portal genální logická hříčka po odehráí dvojky jsem okamžitě sáhl po jedničce. Miluju Glados a ten její nevinej hlásek Twisted Evil
LOTR:Battle for middle earth- Jediná strategie u které pořád zůstávám, perfektní systém stavění celých pluků a tím pádem trošku realističnější boje
Roaler coaster tycon 3: jediný Tycony, který mě baví, miluju horský dráhy v realu, miluju je i budovat.

Tak to je asi tak všechno, možná doplnim.
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Mon 29 Aug 2011, 22:49

Hmm, tak toho teda moc není, ale zase já mám deset let náskok. Very Happy Začínal jsem na ťamanských televizních hrách za tři stovky na polském tržišti (Mario) a DOSovských hrách (Supaplex, Lost Vikings a spousta dalších - tyhle dvě fakt doporučuju i dnes), takže mám za sebou skoro celou herní historii. Smile Nejradši mám ale hry s příběhem nebo hádankama, ty první beru jako interaktivní knihy, ty druhé jako zábavné cvičení. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  clif Mon 29 Aug 2011, 22:55

Tak to je asi tak všechno není úplně dobrej závěr, spíš jsem psal o hrách na který jsem si vzpoměl a o kterých má cenu mluvit. ( a ty na originálkách 11 her + portal, just cause, divinity 2, a from dust, jsem hrál za poslední půl rok) Jestli to bude pokračovat stejnym tempem, tak mi za chvili nebude stačit polička Very Happy
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Kolikokoli Mon 29 Aug 2011, 22:56

Ďasíku, nejsi sám, kdo prožil celou herní historii. Rozdíl ovšem je, že v době, kdy už všichni měli PC, tak my měli video hry (takové ty kazetové Very Happy), když všichni měli play station, tak my si pořídili první PC s Win 98 a v době, kdy všichni kupovali play station 2, tak my si pořídili jedničku Very Happy. Samozřejmě nechyběly různé gameboye a podobné blbůstky Very Happy.
Na prd tohleto Very Happy. Jak já vždycky záviděla děckám, když se chlubili, že hrají na počítači tu novou hru Half-Life. Naštvaně jsem sedla k video hrám a hrála to, co Angry video game nerd uráží ve svých videích Very Happy. Sakra Very Happy. (ale ten Robocop stál za to Very Happy).
Jo a moc jsme si stejně s bráchem nezahráli, věčně u toho seděla babička s mamkou a hráli Dr. Maria Very Happy Very Happy Very Happy.
SimCity jsem nikdá nehrála. Ani takové ty "kultovní hry" (Doom atd.)

A ještě jsem zapomněla na geniální videohru - TANKY. To byla bomba Very Happy. (battle city v originále?)


Naposledy upravil Kolikokoli dne Mon 29 Aug 2011, 23:12, celkově upraveno 1 krát
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Mon 29 Aug 2011, 23:05

Já to měl podobně, taky jsem tiše záviděl některým spolužákům, kteří pařili celou noc Dooma, Laru Croft, WarCrafta nebo Half Life. Smile Ale měl jsem i kámoše, kde jsem si o víkendu mohl zahrát. Si úplně vybavuju, jak jsme hráli třeba Lost Vikings, u compu stálo šest lidí a všichni přemýšleli, co udělat zrovna teď. Very Happy To samé u Aladdina, Supaplexu, Maria ad. Svůj první comp jsem dostal až k osmnáctinám, a to ještě starý. Ale byl jsem vděčný i za něj... Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  NoMouse Mon 29 Aug 2011, 23:43

Jej, tu se to nějak rozjelo a ještě mimo téma. Very Happy
RPG mě nikdy nějak extra nebavily... Už vůbec ne tady ty fantasy jako slavné wowko apod.
Hrával jsem Dooma, GTAčko (1, 3, VC a SA, čtverku bych taky někdy rád zkusil), ale jinak jsem byl vždycky spíš na závodní hry, tycoony, logické hry... Vyjmenovávat všechno nebudu, z prastarých her si vzpomínám třeba na Ugh!, Prehistorik, Vlak, Lotus, z tycoonů bych vyzdvihl Transport Tycoon (které ještě v podobě OpenTTD hrávám do dneška), u prvního RollerCoaster Tycoonu jsem taky strávil plno času, ze závodních her, samozřejmě různé NFS, z nichž žádné ještě nepřekonalo NFS 5 Porsche, TrackManii(United) si taky občas pustím...
Několikrát jste zmiňovali geniální Portal, jedničku jsem dohrál a teprve před pár dny (doslova) jsem se dostal ke druhému dílu (brácha ho dostal k narozeninám), single-player už máme dohraný, teď jsem se chtěl zeptat, jestli by někdo nechtěl jít do co-opu, protože jsem ho zatím zkusil pustit jednou s náhodným hráčem, načež po načtení mi ten druhý začal histericky psát "STOP THE MICRO, OR I QUIT", já jsem mu ovšem nebyl schopný napsat ani písmenko, natož "stop the micro", zvlášť když žádný mikrofon k počítači připojený ani nemám Laughing , takže po tom, co to asi pětkrát zopakoval a já jsem se zmohl jenom na zamávání se ten druhý samozřejmě odpojil... Very Happy Tak jsem si říkal, že by bylo lepší to spíš zkusit s někým trpělivějším a ideálně česky píšícím. Smile
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Tue 30 Aug 2011, 00:00

Já bych sem "slavné WoWko" netahal, schválně jsem se mu vyhnul. Podle mě jsou online RPG (MMORPG) k ničemu, zkoušel jsem jich asi deset různých, ale prostě mi to nesedí. Všechno je v nich podřízeno právě tomu multiplayeru, což znamená redukci příběhu na minimum, nutnost přidat se k nějaké skupince živých lidí, jinak si nezahraješ, a celé to je tím pádem takové divné... Offline RPG jsou mnohem lepší. Smile
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  NoMouse Tue 30 Aug 2011, 00:06

Tak to jo, ale zkrátka mě nebaví ty fantasy RPG obecně a on-line MMORPG už vůbec ne, tak to tedy přeformuluju. Wink
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Kolikokoli Tue 30 Aug 2011, 00:08

NoMouse: Já bych hrála Smile
A k Wowku a dalším - vadí mi na tom to, že musím spoléhat na cizí lidi. Raději si dělám "na vlastním písečku" a nemusím poslouchat, jak na mě někdo ječí, ať dělám to a tohle, protože je do té hry naprosto zažraný...
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Tue 30 Aug 2011, 00:13

Koli: To zaprvé. Živí lidi jsou prostě problém. A zadruhé se celá hra redukuje na "domluvíme se, že zajdem do hradu"->"cestou zabijeme spoustu příšer"->"v hradu zabijeme spoustu příšer"->"máme lepší statistiky". A příběh utek.

NoMouse: Když tě nebaví fantasy RPG, zkus Fallout, to není klasická fantasy, ale postapokalyptický příběh. Smile Nebo Vampire: Masquerade - Bloodlines, to je zase gothic-punk...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  NoMouse Tue 30 Aug 2011, 00:17

Ďasík: Tak ještě jinak: nebaví mě obecně RPG, zvláště pak fantasy RPG a už vůbec ne on-line RPG. Very Happy
NoMouse
NoMouse

Znamení : Štír Kůň
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2539
Bodů : 2592
Reputace : 27
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 33
Místo : B ▏R ▍N ▋O ▉

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  clif Tue 30 Aug 2011, 00:22

wow nemužu ani vidět, ale pořád ho vidím raději, než rychle se množící na mikrotransakcích založený pofidérní MMO, jako 4story, nebo metin.
Celý můj názor na MMO ( ve všech bodech se shodující s vaším) mi doufám změní SWTOR, hra, do které padne 100M dolarů měsíčně prostě nemůže být špatná, navíc je od Bioware a po tom, co jsem viděl gameplaye se ohromě těšim na perfektní příběh.
Nomouse: co op bych dal, jen co si portal 2 koupim
clif
clif

Znamení : Váhy Kohout
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1188
Bodů : 1213
Reputace : 5
Datum registrace : 07. 05. 11
Věk : 30
Místo : Brno - Nový Lískovec

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Ďasík Tue 30 Aug 2011, 00:27

NoMouse: Samozřejmě jsem si z tebe dělal srandu a tahal tě za slovíčka. Very Happy Chápu tě. Wink Já se rád vžívám do různých rolí, neovládám tu postavu, jsem tou postavou. Smile Proto mám rád adventury a RPG.

clif: No, já nejsem moc přes SW, takže tohle půjde docela mimo mě...
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Kolikokoli Tue 30 Aug 2011, 00:32

To tě obdivuju. Takhle vžít se dokážu jen do postav, které neovládám (knižní, filmové), ale když hraji, tak je mi to celkem fuk. Na konci Mass Effectu jsem ani nevěděla, jak se jmenuje moje hrdinka Very Happy. A tu z Portálu si nepamatuju do teď (vím, že to znělo podobně jako nějaká benzínka) Very Happy.
Fakt klobouk dolů. Ale doufám, že to neprožíváš, jako TENTO kluk Very Happy

edit: Aha, tak se jmenuje Chell Very Happy.
Kolikokoli
Kolikokoli

Znamení : Panna Kůň
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 4810
Bodů : 5017
Reputace : 36
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 33
Místo : Brno/Újezd u Kunštátu

http://kimlinna.wordpress.com/

Návrat nahoru Goto down

Fan City 2011 Empty Re: Fan City 2011

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru