Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poskakující fórum

+7
NoMouse
yossarian
Kolikokoli
hojava
R&omize
minnie
ludvik
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Re: Poskakující fórum

Příspěvek  Mysh Mon 23 May 2011, 13:03

Ten poskakující problém mám taky, akorát s tím rozdílem, že mě se jako poslední na stránce s výběrem threadu načte reklama Very Happy takže kliknu na thread přesně ve chvíli, kdy ten seznam poskočí dolu a já se ocitnu na nějaký výhodný nabídce volání, rychlýho internetu nebo kdovíčeho ještě - a jenom nechápavě zírám Very Happy používám firefox... a do porovnávání kdo ho má většího se radší nezapojím Very Happy
Mysh
Mysh

Znamení : Beran Koza
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 58
Bodů : 60
Reputace : 0
Datum registrace : 21. 04. 10
Věk : 33

Návrat nahoru Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Re: Poskakující fórum

Příspěvek  Ďasík Mon 23 May 2011, 13:40

Když máš Firefox, nainstaluj si doplňky NoScript a AdBlock Plus a máš po problému... Já nikdy nevím, o jakých reklamách mluvíte, protože žádné nemám. Very Happy A na stahování ze "sharů" používám FreeRapid Downloader...

A Torrenty jsou fuj, protože když z nich stahujete, zároveň i sdílíte, takže bacha na to... Wink
Ďasík
Ďasík
Admin

Znamení : Beran Krysa
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 2323
Bodů : 2424
Reputace : 28
Datum registrace : 29. 09. 09
Věk : 40
Místo : Opava, Český Těšín

Návrat nahoru Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Re: Poskakující fórum

Příspěvek  yossarian Tue 24 May 2011, 09:53

Ďasík napsal:Když máš Firefox, nainstaluj si doplňky NoScript a AdBlock Plus a máš po problému... Já nikdy nevím, o jakých reklamách mluvíte, protože žádné nemám. Very Happy A na stahování ze "sharů" používám FreeRapid Downloader...

A Torrenty jsou fuj, protože když z nich stahujete, zároveň i sdílíte, takže bacha na to... Wink

Jeste doporucim do firefoxu downloadhelper pokud si chcete stahovat treba videa z youtube a jinych videoportalu.
A na stahovani ze serveru doporujucu jdownloader.org
umi snad uplne vsechny servery, nejen rapid, sprava vice premium uctu, rozbalovani, navazovani atd. Chvili jsem pouzival rapgetRS, ale je to rozdil jako mezi trabantem a ferarkem :-)
yossarian
yossarian

Znamení : Vodnář Pes
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 438
Bodů : 470
Reputace : 0
Datum registrace : 06. 10. 09
Věk : 42

Návrat nahoru Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Re: Poskakující fórum

Příspěvek  minnie Tue 24 May 2011, 10:36

musím souhlasit, také jsem ho stáhla a nějakou dobu už používám, a je super.. po rapgetu jsem zkoušela ještě oficiální manager od rapidshare (po tom, co udělali ty změny byl jediný, který fungoval), ale to je úplný odpad.. jd je prostě boží Very Happy
minnie
minnie

Znamení : Panna Drak
Pohlaví : Female
Počet příspěvků : 1443
Bodů : 1512
Reputace : 23
Datum registrace : 08. 10. 10
Věk : 35
Místo : Leuven, BE

Návrat nahoru Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Re: Poskakující fórum

Příspěvek  Flowy Tue 24 May 2011, 11:35

v opere a myslim aj firefoxe mozes zakazat stahovat obrazky pre urcite stranky ... na fore ich moc nepouzijes tak to skus a mozno ti to pojde lepsie

Flowy

Počet příspěvků : 29
Bodů : 30
Reputace : -2
Datum registrace : 26. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Re: Poskakující fórum

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 24 May 2011, 14:50

hojava napsal:Jo, stahuju 50KB/s, když to jede, tak 60... Je to hned za Prahou, ale s internetem je to bída.
Tohle už je docela síla Smile Ale.. Třeba já.. Praha 6.. Takže vlastně centrum Prahy.. Jeden poskytovatel internetu - O2 a s maximální dostupnou rychlostí stahování 350kb/s... Jsem prej daleko od ústředny a mám starý kabely do baráku (Very Happy) .. Takže mám prej vyžít s touhle rychlostí .. Neříkám kdybych byl v nějaký díře světa.. ale tohle je katastrofa.. nejhorší je, že se s tím nic nedá udělat..
Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Přesunuto..

Příspěvek  Sheldon-Cooper Tue 24 May 2011, 22:53

Sheldon-Cooper
Sheldon-Cooper

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 252
Bodů : 289
Reputace : 2
Datum registrace : 27. 09. 09
Místo : Praha/Los Angeles

Návrat nahoru Goto down

Poskakující fórum - Stránka 2 Empty Re: Poskakující fórum

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru