Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herbalife - zkušenost

3 posters

Goto down

Herbalife - zkušenost Empty Herbalife - zkušenost

Příspěvek  Strix Fri 22 Oct 2010, 14:48

Přesun diskuze, která vznikla jako off-topic tady:
https://bigbangtheory.forumczech.com/sezona-1-f11/s01e00-the-unaired-pilot-epizoda-t215.htm#3421

R&omize napsal:
Strix napsal:
libor 66 napsal:
R&omize napsal:
libor 66 napsal:podle me je tohle natoceny schvalne takhle Smile a rekl bych dokonce, ze to natocili az po uspesne prvni serii ... aby bylo kolem serialu trochu vzruso ... silne pochybuju, ze tohle mel byt uvodni pilot, spis bych to bral jako recesi Smile
Ty si táááááááák naivní... clown Bez urážky... I love you
jo ja jsem naivni a ty delas u Herbalife Very Happy bych o naivite pomlcel Very Happy
Tak ta sedla!!! Twisted Evil lol!
Sorry, ale tenhle argument nejde přebít - sám jsem zkoušel dělat Herbalife skoro rok (jo jo, stydím se), takže taky vím, o čem mluvím Very Happy A musím říct, že nikde jinde jsem zatím neviděl takovou koncentraci lidí žijících ve lži či pro povrchní cíle (taky proto jsem skončil - nechtěl jsem dopadnout jako oni).
No to si snad děláš prdel, ne? Tak buďto jsi něco i přes ten rok nepochopil správně nebo jsi se hold dostal ke špatným lidem, co dělají špatným způsobem. Co člověk, to "jiná společnost"... Očividně jsi nepochopil odkaz Marka Hughese... tongue Ať to není takový OT... Embarassed Mojich stále trvající 18 měsíců, proti tvým dávno minulým 12. Rajesh: "Jednoduchým výpočtem zjistíš, že je lepší o šest." Twisted Evil
Nebo jsem to naopak pochopil až příliš dobře Razz To, že jsi tam delší dobu než já, není žádným důkazem Tvé nadřazenosti - intelektuální, vědomostní ani žádné jiné Smile Hughes byl nepochybně člověk, který měl hezkou vizi a sám dokázal dost, to uznávám. Problém je, že ho nepochopila naprostá většina dnešních distributorů Herbalife, možná včetně Tebe (ale to si netroufám říct - neznám Tě a ač Tě to možná překvapí, nejsem z těch, kteří by škatulkovali a házeli do jednoho pytle) - každopádně člověk nemusí být geniální psycholog, aby viděl, že 90% lidí od Herbalifu (potkal a viděl jsem jich dost na to, abych je mohl nazvat statisticky významným vzorkem) má priority asi v tomto pořadí:
1) Peníze
2) Peníze
3) Peníze
...
38) Pomáhat druhým Very Happy

Docela by mě zajímalo, kolik z těch, kteří hlásají, že právě pomoc druhým je hlavním smyslem jejich konání, je natolik zaslepená, že se naučili lhát sami sobě a tomu nesmyslu opravdu věří... Původní vize Herbalifu, potažmo Marka Hughese a způsob, jakým ho dnes většina lidí dělá, je rozdíl velmi podobný např. rozkolu v základních myšlenkách křesťanství (resp. náboženství obecně) a tím, co z něj udělala církev...

No, řekněme, že mě budeš přesvědčovat, že je to jen můj (samozřejmě špatný) názor atd. atd. - tak ať se tady nehádáme donekonečna o těžko prokazatelných věcech (subjektivní vnímání) - co mi řekneš na tohle: Herbalife F1 - čokoládový koktejl (nevím, jestli se to týká ještě i dalších příchutí, doma už je nemám) - četl sis někdy pořádně složení? Přiznám se, že já jsem o tom taky dlouho nevěděl, ale je v něm ASPARTAM = jeden z nejhorších v potravinářství povolených jedů - a tohle prodávat za těžké peníze jako ZDRAVÉ JÍDLO???! Promiň, ale společnost, která si dovolí něco podobného, mám pádný důvod podezřívat z pochybných praktik, polopravd a zatajování důležitých informací prakticky v čemkoli.


Naposledy upravil Strix dne Wed 17 Nov 2010, 11:11, celkově upraveno 1 krát
Strix
Strix

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 247
Bodů : 271
Reputace : 4
Datum registrace : 13. 11. 09
Místo : Olomouc, planeta Země

http://strixcz.deviantart.com

Návrat nahoru Goto down

Herbalife - zkušenost Empty Herbalife - Pro změnu moje zkušenost

Příspěvek  R&omize Fri 22 Oct 2010, 16:22

Použil jsem pro odlehčení hlášku z TBBT cíleně. Rajeshovi "argumenty" nemají s logikou mnohdy nic společného, a tak jsem taky myslel, že to pochopíš... Laughing

Vidím, že na Herbalife máš stejný názor jako můj otec, což taky není žádný vyložený škatulkář, co by si cucal "argumenty" z prstu, ale inteligentní člověk, a o to víc mě mrzí, že si na tom hnidopišsky hledá věci, které vytržené z kontextu mohou působit hrozivě, viz to, cos napsal, to už mi taky totiž říkal... Neutral Řekněme, že bys měl v tom následném pesimistickém odhadu pravdu, což už mě mimochodem taky napadlo, přemýšlím až moc, to mám po otci. Nemyslím si ale, že by to bylo se světem zase až tak hrozné. Nejsem zaslepený fanatik, co by tě silou o něčem přesvědčoval, dle mého názoru jsem inteligentní a rozumný člověk schopný diskutovat. I kdyby to tedy byla pravda, což si nemyslím, stejně je přínos firmy světu mnohem výš než její prohřešky. Jde mi o to, že všechno má své chyby, nic není jen černé nebo bílé. Vzhledem k tvému roku zkušeností snad uznáváš tu armádu lidí, které firma a naši lidé neskutečně pomohli, co se zdraví a potažmo váhy a sportovních výkonů týče. A peníze? Asi mám fakt štěstí na lepší sponzory, kteří tu práci dělají srdcem a mají skutečně pomoc druhým na prvním místě, zvlášť když už mají peněz, že neví, co s ními pomaličku. BTW... Docela mě začíná zajímat, v jaké organizaci a kdy jsi byl... Question Wink

Když ale zůstaneme u fyziky... What a Face To je jako bys hanil kyslík za to, že z něj vznikají nejhorší volné radikály v našem těle a proto je špatný, a nevzal v potaz to, že bez něj bychom se do pár minut udusili... Idea Taková pěkná fatalita života to je... pirat To, co nás drží při životě, nás vlastně i postupně zabíjí.

Lidi jsou lidi a i kdyby všichni kolem mě měli pomoc druhým u prdele, já se můžu zařídit a vystupovat podle sebe a podle toho, jak já to cítím. Samozřejmě je smutné, že když se řekne Herbalife, tak se stále ještě většině vybaví ta "elita", co nepochopila, o čem to vlastně je. Dle mého osobního názoru je to, co odděluje cestu dobra a zla, ego. A teď do mě, jaký jsem "naivka"... alien Když to shrnu, tak mi spíš příjde, že ty jsi tak trochu pesimista a já spíš optimista. Mimochodem, mezi pesimistou a realistou bych se bohužel v dnešní době skoro už ani nebál dávat rovnítko.
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Herbalife - zkušenost Empty Re: Herbalife - zkušenost

Příspěvek  LukckyJaS Sat 06 Nov 2010, 21:49

Ne, on není pesimista. Je pouze poučený optimista :-)

LukckyJaS

Počet příspěvků : 2
Bodů : 2
Reputace : 0
Datum registrace : 01. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Herbalife - zkušenost Empty Není optimista jako optimista

Příspěvek  R&omize Sat 06 Nov 2010, 21:52

Když dva dělají totéž, není to vždy totéž... I love you A když 2 miliony distributorů... Dál už to znáte... Laughing
R&omize
R&omize

Znamení : Váhy Tygr
Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 1019
Bodů : 1044
Reputace : 3
Datum registrace : 20. 05. 10
Věk : 37
Místo : Přerov/Olomouc

http://www.herbalifepodnikatelskaprilezitost.cz/

Návrat nahoru Goto down

Herbalife - zkušenost Empty Re: Herbalife - zkušenost

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru