Big Bang Theory
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S09E22: The Fermentation Bifurcation

2 posters

Goto down

S09E22: The Fermentation Bifurcation Empty S09E22: The Fermentation Bifurcation

Příspěvek  filda44 Fri 29 Apr 2016, 23:53

Ahoj,
vím, že tohle fórum je už mrtvé, ale přesto mi dovolte otázku - jak hodnotíte devátou sérii? Já ji osobně považuji za jednu z nejvydařenějších, ačkoliv u některých dílů páté nebo sedmé série jsem začínal být trošku skeptický ohledně naděje na to, že se seriál vrátí do svého klasického ducha a bude mě bavit tak, jak předtím. Teď se mi zdá, že scénáristé vymýšlí jednu parádní hlášku vedle další, jeden lepší příběh za druhým. Konkrétně tento, 22. díl, mě neskutečně bavil. A i přesto, že se celé TBBT v průběhu let jaksi "posunulo" od té vyloženě geek tematiky, stále si zachovává svůj tradiční šmrnc a to, co jej dělá takovým, jakým je, a to, díky čemuž má stále více a více diváků po celém světě. Jsem velmi spokojen a přeji mému oblíbenému seriálu ještě dlouhé pokračování (nedávno byla potvrzena 11. série Wink).
filda44
filda44

Pohlaví : Male
Počet příspěvků : 77
Bodů : 84
Reputace : 0
Datum registrace : 04. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

S09E22: The Fermentation Bifurcation Empty Re: S09E22: The Fermentation Bifurcation

Příspěvek  jancham Thu 05 May 2016, 21:21

filda44 napsal:Ahoj,
vím, že tohle fórum je už mrtvé, ale přesto mi dovolte otázku - jak hodnotíte devátou sérii? Já ji osobně považuji za jednu z nejvydařenějších, ačkoliv u některých dílů páté nebo sedmé série jsem začínal být trošku skeptický ohledně naděje na to, že se seriál vrátí do svého klasického ducha a bude mě bavit tak, jak předtím. Teď se mi zdá, že scénáristé vymýšlí jednu parádní hlášku vedle další, jeden lepší příběh za druhým. Konkrétně tento, 22. díl, mě neskutečně bavil. A i přesto, že se celé TBBT v průběhu let jaksi "posunulo" od té vyloženě geek tematiky, stále si zachovává svůj tradiční šmrnc a to, co jej dělá takovým, jakým je, a to, díky čemuž má stále více a více diváků po celém světě. Jsem velmi spokojen a přeji mému oblíbenému seriálu ještě dlouhé pokračování (nedávno byla potvrzena 11. série Wink).

Ahoj, ahoj!!Mě se taky moc tato řada líbí!! Jen mám strach, že Leonard bude stále tlustší a tlustší... Crying or Very sad

jancham

Počet příspěvků : 5
Bodů : 5
Reputace : 0
Datum registrace : 11. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru